megalohatrons

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
 
1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ..58
nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

A fans un gomiks tajā šitlistē vēl nav parakstijies vai?!

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

KukUUputnis rakstīja: Šāda izprieca pagaidām maksā 3,50 Ls katram gribētājam. 50% no iegūtās naudas tiks atdota Latvijas Sarkanajam Krustam, bet otri 50% ir paredzēti būvniecībai, PR aktivitātēm, administrācijas izdevumiem utt. Respektīvi, puse nonāks organizētāju kabatā. Tai jābūt sasodīti lielai kabatai, jo, pieņemot ka tiek savākti 65 miljoni maksājumu, tad tie sastāda pusi no 227,5 miljoniem latu. Protams, pasākuma autori patur tiesības ar laiku dalības maksu vairākkārt palielināt, tāpēc manis minētais cipars ir totālais minimums. Jāsaka, ka tas ir visai vienkāršs un reizē arī ģeniāls plāns kā nopelnīt pamatīgu kušķi ar naudu, iekustinot kārtīgu lohu pūli.

Kāpēc man šis pasākums šķiet barība lohiem? Pirmkārt jau tas ir visnotaļ bezjēdzīgs: lai kādus arī aiz matiem pievilktus tekstus par pasaules ļaužu draudzību un mīlestību projekta autori nebārstītu, tā ir un paliek viena vienīga siena uz kuras tiek pārdota vieta parakstam. Mēs visi esam rakstījuši domrakstus pamatskolā un lieliski mākam liet ūdeni par dabas daili, tautu draudzību un mīlestību. Tīrākā caureja raudulīgu naivuļu aizkustināšanai. Otrkārt, granīta plāksnes ar personas datiem jau lielā skaitā ir izvietotas visā Latvijas teritorijā - kapos. Līdz ar to arī ideja ir ne tikai neoriģināla, bet arī vēlk uz miršanu un nāvi. Starp citu, pat ja šādu projektu realizētu, tas pēc 100 gadiem jau neglābjami būs pārvērties par "Pasaules Kapi", jo visi iegravētie vārdi būs miroņu vārdi. Treškārt, cik Latvijā ir Jāņu Ozolu vai pasaulē Džonu Smitu? Baidos, ka vārds un atrašanās vieta sakritīs tik bieži, ka apmeklētājiem nebūs īsti skaidrs vai viņš skatās uz savu vai svešinieka ierakstu. Varbūt, ka vajadzētu iegravēt arī personas kodu vai kādu citu identifikācijas numuru? Datu Valsts Inspekcija būs sajūsmā!

Tas viss man kaut kā atgādina citus vairāk vai mazāk veiksmīgus projektus: zemes pirkšanu uz Mēness, sektantu kolektīvo došanos kosmosā saelpojoties gāzi, sarkanā čempionu veselības pulvera tirgošanu, finansu piramīdas, pīšļu pārstrādāšanu dārgakmeņos utt. Ja šī siena jebkad tiks uzbūvēta, es apsolu, ka noteikti publiski nožēlošu savu muļķību un noorganizešau parka uzkopšanas talku.

Ko tālāk? Tiem, kas tomēr tic zobu fejai: jādodas uz walloftheworld.org un jāšķiras no 3,50 Ls

smuki dziedi..

neesi gadījumā Emīla Dārziņa kora audzēknis

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

bet kapēc sviestc maksāju 7 lošus, ja prasa tikai 3,5? tikai tapēc, ka viņš ir sviestc?

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Sviest, reku atkal lohus ķer

www.bimbaso.lv/...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: bet kapēc sviestc maksāju 7 lošus, ja prasa tikai 3,5? tikai tapēc, ka viņš ir sviestc?

tak teica jau vienreiz - stulbeņu sertifikātus mūsdienās vairs bez maksas nedod!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

nafigators rakstīja: bet kapēc sviestc maksāju 7 lošus, ja prasa tikai 3,5? tikai tapēc, ka viņš ir sviestc?

tak teica jau vienreiz - stulbeņu sertifikātus mūsdienās vairs bez maksas nedod!

nu tas ta mļa skaics, bet kapēc no sviestsca 7 lohus noplēsa? tak viņš stulbeņu prototips kāds vai? konceptuālais stulbenis vai? vai arī vienkārši muhļī - samaksāja 2kārši - divreiz gravēs? bet varbūt spekulants? - ņems un un to savu otro rezervēto vietu vēl vairāk nolohos? - 3,5Ls*10=35Ls m/m/m/m/m/

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

3,50 ir par vārda iegravēšanu un 3,50 ir par to, ka tev izdod sertifikātu, ka tu esi tur iegravēts!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: 3,50 ir par vārda iegravēšanu un 3,50 ir par to, ka tevi pa lohu pataisa

Surrr Reģ.: 08.03.2007
0 0 Atbildēt

Skaties uz to mazliet plašāk - patiesība ta ir lieliska iespēja oficiāli apliecināt, ka esi idiots arī situācijās, kad nav pieejams dators/internets.

Docents Reģ.: 08.08.2003
0 0 Atbildēt

sviestc ir andelmanis un vienkārši tā bez dubultas varkas ar naudu nemētājas tur noteikti ir štuks)))))))))

Eye Reģ.: 31.10.2005
0 0 Atbildēt

Vai ir iespēja iegādāties to sertifikatu vienu pašu, to vārdu nemaz negravējot?

Eye Reģ.: 31.10.2005
0 0 Atbildēt

Ja es atvedu kādus 10 lohus, vai ir aprunājama iespeja man pašam tikt uzskatītam par lohu bez maksas?

Reģ.: 02.05.2024
0 0 Atbildēt

Sviests tur neko nav nopircis...nedz bluķi, nedz sertifikātu. Viņam nav lieki 7 lati.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

viņš uz līzinga paņēma

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Ja Tev naf šitais...

fotki.lv/...

Tad Tevis naf vispār...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tas sū sertifikāts ir pdfs? hardcopy nemaz nedod ?

muahahā!

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Taustāmā formā itkā nākot pa pastu..

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: Taustāmā formā itkā nākot pa pastu..

Un atsūtīt solīja tad, kad pabeigs sienu būvēt, vai ne?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: 3,50 ir par vārda iegravēšanu un 3,50 ir par to, ka tev izdod sertifikātu, ka tu esi tur iegravēts!

es tiem organizatoriem iesaku ekonomēt naudiņu un papīra formātā sertifikātus sākt izsūtīt tikai tajā brīdī, kad vārds ir iegravēts akmenī jau fiziski

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

Pirmais rakstīja:

es izvēlos otro

Esmu vienmēr teicis- sāpisti no renistiem maz atšķiras. Vieniem kroka priekšā, otriem pakaļā. Pārējais vienāds.

dekster, es tev vienmēr esmu teicis, lai tu pamēģinātu neizraut vārdus ārā no konteksta.....

tuncis Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt
Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

njaa ... bet nu lohu straume apsiikusi laikam - tikai bikuci paari 2k lohu pieteikushies

Reģ.: 02.05.2024
0 0 Atbildēt

Tas tiesa, ka visiem sābistiem esot uzlikts par pienākumu obligāti tur iekalties ?

Reģ.: 02.05.2024
0 0 Atbildēt

Pieņemsim, ka uzbūvēs. Aizies Koļa un Vasja ar aerosolu un pilnīgi par velti iemūžinās arī savus vārdus.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Pieņemsim, ka uzbūvēs. Aizies Koļa un Vasja ar aerosolu un pilnīgi par velti iemūžinās arī savus vārdus.

Piedevām,uz gadu simteņiem vai pat tūkstošiem visi zinās,kā tad tos N-tos tūkstošus lohu bija godāt vārdā un uzvārdā...

Negribas ticēt,ka oncle Sviestc ir viens no viņiem...

1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ..58
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti