megalohatrons

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..58
Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Sviests tak ir sāpists, tātad-pavilktais. Nav ko te brīnīties.

Hennessy Reģ.: 15.03.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

nafigators rakstīja:

Sviestc rakstīja: Nupat piereģistrējos un aizsūtīju 7Ls. ( 3,50Ls maksā mana vārda iegravēšana un 3.50Ls sertifikāts par to, ka mans vārds tur būss ).

Vot!!

Forši ka ir tik uzņemīgi cilvēki , kuri tepat Latvijā , izveidos 8 Pasaules Brīnumu!!

Paldies Jums!!!!

Tu ko joko???

Kādi vēll joki

foto.inbox.lv/...

Tautieši!!

Pievienojaties!!

Radīsim šo Brīnumu kopā!!!!

eu, losi, tu esi izlasījis, ka sertifikāts negarantē, ka tavs vārds tur būs

p.n.

un, ka vispār kautkas tur būs....

p.n.n.

džki normāli dalās - pisi ņem sev, otru atvēl vai nu labdarībai vai projektam

Hennessy Reģ.: 15.03.2004
0 0 Atbildēt

citāts no lohatronu topika sviestam:

"Abet viens labums no šī pasākuma būs. Beidzot tiks izveidots oficiāls lohu saraksts, kurš pārējiem būs pieejams bez maksas"

Hennessy Reģ.: 15.03.2004
0 0 Atbildēt

šodien redzēju pozy lohu... nu tāds važnijs ka riebjas

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

lohu saraksts jau ir apskatāms

www.walloftheworld.org/...

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Ja un tos vismaz vares valdibā nelaist.

Hennessy Reģ.: 15.03.2004
0 0 Atbildēt

tā... tikko sapratu ka esmu ne tajā topikā sarakstījies.... piedodiet

ps. uz sienas vēl neesmu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ko jūs Sviescam uzklupāt????

padomā brītiņu... aizver acis.... labi, vienu paver vaļā lai varētu lasīt tālāk.... vai pabāk aizver un paprasi kādam lai nolasa priekšā...

tev ir ideja

DA JEBKĀDA (piemēram, tu pamani nepilnības starptautiskajās tiesībās un iedomājies tirgot mēnesi)

ideja tev patīk

tu ieguldi piķi lai pastāstītu par ideju pārējiem

ver acis vaļā....

pārējie tavu idejo noliek pie vietas

bet atrodas tak daži dīvaiņi, kas ir gatavi dalīt tavu sajūsmu par ideju....

ir arī daži, kas ir pat gatavi maksāt...

tad nu galvenais ir lai idejas autori izvēlās pareizo ciparu cik tas maksās... lai ļautiņiem liktos, ka tas ir reāli un lai nebūtu par daudz....

šim projektam ir dazi caurumiņi, bet neviens jau nav ideāls -

visiem skaidrs, ka par tām kapeikām to parku uzbūvēt nevar, bet piķi jamie tak taisās ņemt vēlāk tirgojot cienas par lielāku piķi

no otras puses vairāk kā tos pāris lašus jau neviens nemaksās

un ja ir jāizvēlas starp šīm divām lietām

1) piķot ārzemju bāleliņiem sotaku par sertifikātu, ka tev ir pleķis uz mēness

2) piķot pašmāju zēniem pāris lašus par analogisku loha sertifikātu, bet par piezemētām lietiņām tepat latvijā

es izvēlos otro

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

velviens lohs.Es neizvelos nevienu ne otru.

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

es izvēlos otro

Esmu vienmēr teicis- sāpisti no renistiem maz atšķiras. Vieniem kroka priekšā, otriem pakaļā. Pārējais vienāds.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

varētu pa 2Ls piedāvāt sertifikātu

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Aplikt jau visi gudri! Paši LOHI! Sava viedokļa pat nav-dzietat te vienu dziesmiņu bez pamatojuma. Ja paskatās no malas=santīmu P. Isē-ji!! Staķikā par kafiju dienā 3,5 Ls atstāt nav žēl un par to pat nepiedomā, bet kad jāapliek citi -tā tik..........

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nosipās projekts:

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Too many connections in /home/virtual/site97/fst/var/www/html/in_site/config/main.cfg on line 135

Can't connect to Database

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Značit taisnību pateicu!!!!

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

pirdiens rakstīja: Značit taisnību pateicu!!!!

Taisnība ir tāda, ka tu esi tukāna barības ķēdes pašā apakšā.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

par to nedod stulbeņa sertifikātu

Docents Reģ.: 08.08.2003
0 0 Atbildēt

galvenais šādos projektos ir apsolīt pagarinat pareizi))))))))))

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Šobrīd sola 60% Eiropas līdzfinansējumu da jebkādam projektam, kuru vari labi noprezentēt. Līdzfinansējumu dod arī projekta neizdošanās gadījumā un piķi atpakaļ neprasa Te nu ir šī projekta āķis - ir radusies Latvijā vēl nebijusi ideja, kuru it kā var labi prezentēt un pamatot. Tātad, Eiropas funkcionāriem naudas nedošanai nebūtu pamata. 40% jāiegulda projekta autoriem no sevis... Tad nu projektā ir izveidota finansēšanas shēma (tipa ziedojumi). Scenārijs, ka projekts neizdodas, garantē 60% no naudas no Eiropas attīstības fondiem un pārējo no savāktajiem ziedojumiem... 50% "padodam tālāk" nabagiem (tipa samaksājam "nodevu") un otri 50%, no kuriem 60% ir uzdāvinājuši Eiropas fondi, tiek veiksmīgi iztērēti (maksājot sev foršas algas vairākus gadus par projekta stutēšanu). Es gribētu, kaut man šī ideja būtu iešāvusies prātā pirmajam (kaut gan vispār plaģiāts no Mēness pleķu tirgotājiem)!

bembermember Reģ.: 27.11.2001
0 0 Atbildēt

Džeki, atslābstiet!

20 gados varbūt tas šķiet forši - pelnīt piķi, apkāšot citus, bet ja tā liekas 30 gados, tad...

Nu džeki uzvārīsies, nu un? URLas arī reizēm dzīvo krutāk par inženieriem, kā to stāsta yurok iekš jūtūb.

Bet par lohām runājot, reiz noskatījos šok šovu, kur čalis kaislīgi stāstīja, kā esot paņēmis un pārdevis savu dzīvokli, lai nopirktu zemi uz mēness, taču tā bija tikai puse naudas, otra puse (kādas 100 štukas) bija jāatrod vēlāk, citādi nekā nebūs, tobiš, ne sertifikāts, ne arī pārdotais dzīvoklis un mašīna. Nu tad viņš tur tā sēdēja un nesaprata, kāpēc sieva šo pametusi.

Bet par šiem lohiem es nesatraucos, tas nozīmē, ka ir daudz iespējas, kā uzvārīties. Labāk lai labs cilvēks atņem muļķim naudu, nekā slikts.

Tā ka.. un neapskaužu čalīšus

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: par to nedod stulbeņa sertifikātu

:

P206D Reģ.: 18.03.2003
0 0 Atbildēt

Eh, Jūs neticekļi, tauta netic nekam - kur palikušas cerības, ka dzīvē notiek arī brīnumi. Daudzi neticēja arī Edisonam, Bellam un arī Ļeņinam - bet brīnumi notika. Nu gan jau ka nebūtu slikti tāds pasaules brīnums Kurzemē.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Tev jau ir viens pasaules brinums pežo.Sedi un priecajies

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

P206D rakstīja: Eh, Jūs neticekļi, tauta netic nekam - kur palikušas cerības, ka dzīvē notiek arī brīnumi. Daudzi neticēja arī Edisonam, Bellam un arī Ļeņinam - bet brīnumi notika. Nu gan jau ka nebūtu slikti tāds pasaules brīnums Kurzemē.

Jā, nu Ļeņins ir baigais pasaules brīnums... Joprojām katru vakaru pie svecītes aizlūdzu par viņu...

P.S. Цой жив!!! m/

P206D Reģ.: 18.03.2003
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

P206D rakstīja: Eh, Jūs neticekļi, tauta netic nekam - kur palikušas cerības, ka dzīvē notiek arī brīnumi. Daudzi neticēja arī Edisonam, Bellam un arī Ļeņinam - bet brīnumi notika. Nu gan jau ka nebūtu slikti tāds pasaules brīnums Kurzemē.

Jā, nu Ļeņins ir baigais pasaules brīnums... Joprojām katru vakaru pie svecītes aizlūdzu par viņu...

P.S. Цой жив!!! m/

Ļeņinu pieminēju, jo šamam šodien dzimene...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..58
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti