megalohatrons

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..58
Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Mums jau ir 2 brīnumi - VWFANS un GOMIKS!

izskatās, ka drīz būs trešais

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Nu nesaprotu, ko Jūss tā cepaties

Nu vieni izlasa to majas lapu, ideja iepatīkas, aizskaita piķiti, un ir o.k.

Otri palasa, nepatīk tas parks, neskaita naudu un aizmirst par to projektu

Kur ir problēma

Jums skauž, ka tie džeki uzvārīsies

Da uztasat projektu pasaules Jumts teiksim..

kas ta aizliedz

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

tiko padarbojos ar kaukulatoru.Sanak ja 65ļimoni salasat katrs pa 7ls tad 454 ļimoni!!!!!Diez vai pa tadu summiņu var uztaisit pat 10km garu granita sienu.Ta brutāli reķinot bez gravešanas sanak tadu sienu uzbuvet ap 900 ļimoniem.....Kas sponsores parejo???

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Sviestc, piedod, bet Tava demagogija nav ne izēstas olas vērta.

Varbūt labāk nedaudz parušinies pelēkajās šūnās un atminies ultramegaprojektu ar bezmaksas reklāmas auto, kas būs pieejami visiem un par baltu velti. Ja nemaldos, pat auto tika iepirkti. Nu, un kur tas viss palika, a?

nu tiem 'džekiem redz nesanāca.., nu kam negadās

a šitiem mošken sanāks!!

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

Kaspersky rakstīja: Sviestc, piedod, bet Tava demagogija nav ne izēstas olas vērta.

Varbūt labāk nedaudz parušinies pelēkajās šūnās un atminies ultramegaprojektu ar bezmaksas reklāmas auto, kas būs pieejami visiem un par baltu velti. Ja nemaldos, pat auto tika iepirkti. Nu, un kur tas viss palika, a?

nu tiem 'džekiem redz nesanāca.., nu kam negadās

a šitiem mošken sanāks!!

A man liekas, ka jābeidz Tev lētucis pīpēt

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Te jau cepas par tadiem lohiem ka tu sviesc!!Tadu ir daudz un ja šitadi ka tu tiek vel pie kaut kadiem atbildigiem amatiem tad vispar ir TADAS AUZAS

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

sviesc i normaals kex, tikai bishkji taarpains

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Te jau cepas par tadiem lohiem ka tu sviesc!!Tadu ir daudz un ja šitadi ka tu tiek vel pie kaut kadiem atbildigiem amatiem tad vispar ir TADAS AUZAS

nesaprotu, kur ir problēma

Da pilna pasaule ar loterijam, laimes spēlēm un t.t.

visi kas piedalās ir lohi

katras loterijas gala iznākumā viens-divi uzvārās, a pārējie tik piķo...

a te vēll pamatā ir doma par jaukas tūrisma vietas izveidi..

neredzu nekādu problēmu lai šo projektu neatbalstītu..

batka, nevaig būt tādam egoistam un arī apsaukāties nevaig,

labi

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Eu nu vechi pārskaita man katrs pa kādam piečukam. Jums žēl vai ka es uzvārīšos. Uztaisīšu mazu webiņu un uzrakstīšu, ka Jūs esat ļoooooti labi cilvēki treknā drukā! ( nemānos, rezultātu GARANTĒJU! )

Trumuls Reģ.: 25.09.2003
0 0 Atbildēt

da gribu redzet tos turistu tukstoshus, kuri brauks uz mezhu lasit tik pat aizraujoshu lasamvielu ka telefonu gramata?

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Sviestc, tu labāk būtu pa tiem 7Ls uzreiz sapircis končas uz tiem bērniem uz bērnunamu aizvedis, nevis čerez Ž cerējis, ka viņiem kas tiks ( tu jau pats teici, ka projekts nereāls un naudu atpakaļ nedabūsi ). I nesaukātu tevi tagad par lohu ( pamatoti starpcitu, paskaties uz topika nosaukumu taču! ).

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Eu nu vechi pārskaita man katrs pa kādam piečukam. Jums žēl vai ka es uzvārīšos. Uztaisīšu mazu webiņu un uzrakstīšu, ka Jūs esat ļoooooti labi cilvēki treknā drukā! ( nemānos, rezultātu GARANTĒJU! )

doma naf peļama, bet es savu labdarības fondu šam kvartālam jau esmu izsmēlis, tā kā sorry, palīdzēt nevaru..

bet nu iauto lietotāju jau ir daudz..

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

loterija ir loterija,Bet ka tu nesaproti ka tas ir absurds projekts ko latvija nav iespejam realizet.Tev smadzeņu nav!?Lidz šim tavi texti bij puslidz normali,bet šovakar laikam vecu zali esi sapipejies

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

bet šovakar laikam vecu zali esi sapipejies

Vecu ne, šķidru gan

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

tad noperc zemes pleķi uz meness ar.Negribi???Tas nekas ka nekad pa turieni nestaigasi za to kads bus uzvarijies uz tava reķina

Surrr Reģ.: 08.03.2007
0 0 Atbildēt

Da ko var cepties. Kur gan citur ja ne muļķu zemē Latvijā ir jāatrodas monumentam par godu visas pasaules idiotiem. Un kāda atšķirība - vai tas atradīsies mūsyu vai tikai virtuālajā realitātē

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Trumuls rakstīja: da gribu redzet tos turistu tukstoshus, kuri brauks uz mezhu lasit tik pat aizraujoshu lasamvielu ka telefonu gramata?

a vot par to gan nevaig, labi...

ko tik tie tūristi nebrauc skatīties vietējo gidu pavadībā

Piemērs, varbūt kāds ir bijis Lielvārdē koka pili skatīt..

nu labi, pils ta pils, o.k. kaut kāds 1Ls tur jātstāj, labi, senatnes celtne, kultūrvēsturisks piemineklis un t.t.

bet tieši blakām r iežogoti 15 kvadrātmetri, pa kuriem skraida 3 noplukušas vistas, šaj celtnej ir skanīgs nosaukums ņi to "Putnu dārzs" ņi to "Putnu paradīze" tak tūristi no autobušiem bariem vien veļas ārā un par 80 škiet santīmeļiem iet blenz uz tām vistām, nu nāk ārā tādi, nu drusku neizpratnē, bet noraksta to vietu uz Latvijs nacionālām īpatnībām, un kopumā visi paliek apmierināti..

un tādu vietu naf ne mazums, kur cilvēki , galvenokārt tūristu grupas, iet un piķo par to, lai apskatītots uz neko, un uz tā fona, tas Bºinumparks ar globusu būs vismaz Latvijai, tā kā tāda konfekte!!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Tak aizver acis, kad sapņos. Nebūs nekāds tur mūris!!! Menedžeri braukās poršos, hummerus utt. par lohu ( un tavu ) naudu un tev pašam ceļu nedos!

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: tad noperc zemes pleķi uz meness ar.Negribi???Tas nekas ka nekad pa turieni nestaigasi za to kads bus uzvarijies uz tava reķina

nu par to mēnes projektu esmu dzirdējis, bet man tas neiepatikās, tāpēc neatbalstīju, nu napig man skafandrā pa mēnesi lēkāt, kas, man te darīt naf ko

A šitais projekts škiet tīkamāks, tak necepies, tā tak ir gaumes lieta, Tu piķo par to, lai hokeju paskatītos arēnā rīga, nu piemēram, a es par citiem projektiem, jo kokejs man īsti nepatīk..

kur redzi problēmu

es neredzu!

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Tak aizver acis, kad sapņos. Nebūs nekāds tur mūris!!! Menedžeri braukās poršos, hummerus utt.!

bus labāks skats uz ielām, a to tās hiundaju un kiju kolonnas sāk jau aknās sēdēt...

Surrr Reģ.: 08.03.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: tad noperc zemes pleķi uz meness ar.Negribi???Tas nekas ka nekad pa turieni nestaigasi za to kads bus uzvarijies uz tava reķina

Zemes pleķis uz mēness gan ja godīgi ir atbalstāmāks pasākums ar humorīgu pieskaņu - būtībā lieliska iespēja kraiņikā uzdāvināt kādam zemes pleķi uz mēness, ja nu galīgi nenāk prātā dāvana un neviens to nepiedāvā visā nopietnībā - atšķirībā no šī projekta autoriem, kas mēģina iedvest citos pārliecību, ka viņi tiešām grasās nākamajām paaudzēm atstāt šo liecību, par mūsu paaudzes 1% nepārprotamu stulbumu.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

problemu redzu tur ka pirmais bļausi ka sapratisi kad esi apjats.Tad bus kur skatas atbildigas institucijas uttt...

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

ai labi, es metu mieru, jābeidz šodien strādāt...

teāteris te ar Jums...

parēkt točna var labi..

Jauku vakaru, Kungi!!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Jā un visā tajā varzā incanti kurš gan pamanītu TAVU vārdu Ne tu Fans, ne tu Gomiks

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

paldies par izklaidi

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..58
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti