kasko ar pašrisku VS kasko bez pašriska

vmaxer Reģ.: 03.06.2004

Vēlos padomu par KASKO. Iauto.lv meklētājā uzsērčoju, bet neko prātīgu tur neatradu. Tad nu jautājumi svarīguma secībā:

1. pēc kādiem kritērijiem izvēlēties vai ņemt ar pašrisku vai bez

2. vai vispār man to KASKO vajag vai nē

3. cena un vieta (kantoris)

4. uzbraucieni autoram un citas gurrības

 
1 2 3
S_2 Reģ.: 17.11.2005
0 0 Atbildēt

vmaxer rakstīja: Vēlos padomu par KASKO. Iauto.lv meklētājā uzsērčoju, bet neko prātīgu tur neatradu. Tad nu jautājumi svarīguma secībā:

1. pēc kādiem kritērijiem izvēlēties vai ņemt ar pašrisku vai bez

2. vai vispār man to KASKO vajag vai nē

3. cena un vieta (kantoris)

4. uzbraucieni autoram un citas gurrības

1. vajag pasham izveerteet auto vertiibu/"pashriska" potenciaalaa kaiteejuma iespeejamaas izmaksas/pashriska iestaashanaas varbuutiibu (piem., kaadaa rajonaa auto tiks tureeets) un starppibu polises preemijai ar un bez pashriska

2. buutibaa tas pats kas 1.p. - kaads auto, kur tiek tureets utt

3. vislabaak brokeri - dabuusi vairaakus iespeejamos variantus, un iespeejams helpu apdroshinaashanas iestaashanaas gadiijumaa

ja tun aiet par moci, kas avatara redzams, tad mochiem tur ir bisk cita specifika, bet lielos vilcienos liidziigi

alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

Stāvvietas naudiņu investējam iekš KASKO bez pašriska un bez bēdu atstājam autiņu vienalga kurā vietā, vienalga kurā diennakts stundā!

P.S. Protams ievērojot ceļa zīmes! Tas par atstāšanu vienalga kurāvietā...

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

vmaxer rakstīja: Vēlos padomu par KASKO. Iauto.lv meklētājā uzsērčoju, bet neko prātīgu tur neatradu. Tad nu jautājumi svarīguma secībā:

1. pēc kādiem kritērijiem izvēlēties vai ņemt ar pašrisku vai bez

2. vai vispār man to KASKO vajag vai nē

3. cena un vieta (kantoris)

4. uzbraucieni autoram un citas gurrības

Lai noskaidrotu to, vai ir nepeiciešams veikt KASKO apdrošināšanu, ir jāzin, cik vecs un kādas markas ir auto, cik bieži ir nācies iekulties CSN, vai par auto ir jāmaksā līzings, vai ir pazīstams serviss, kur visu var saremontēt 10 reižu lētāk, kā arī vēl daudzi citi faktori.

Visus savus auto vienmēr esmu apdrošinājis BTA. Cenas nav pašas lētākās, toties nepieciešamības gadījumā attieksme ir OK un ar atlīdzības izmaksu problēmu nav bijis.

Kad nopirku jaunu C3, tad VEHO dāvināja arī KASKO uz gadu ar pašrisku 10%. Tad reiz pie Mola stāvietā manam C3 apskādēja labo spārnu un remonts sīkās buktes dēļ izmaksāja 170 ls, kas nozīmē, ka man bija jāpiemaksā 17 Ls.

Ir jāparēķina, kāda ir starpība prēmijas apmērā ar un bez pašriska.

akd drošināju Picasso, tad starpība prēmija apmērā bija aptuveni 30 Ls un tad izlēmu apdrošināt bez pašriska.

Otrajā gadā sapratu, ka Citroen neietilpst zagļu iecienīto auto grupā, tāpēc apdrošināju BTA uz MiniKasko. Gadā tikai 45 Ls.

Tā kā izvēles iespējas ir daudz un dažādas. Katram gadījumam ir jāizdomā pareizākais risinājums. Un vislabāk to varēsi izdarīt vienīgi tu pats.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

alisters rakstīja: Stāvvietas naudiņu investējam iekš KASKO bez pašriska un bez bēdu atstājam autiņu vienalga kurā vietā, vienalga kurā diennakts stundā!

Tieši tā. Ja ir KASKO ebz pašriska, tad maksas nkats autosstāvvietas pakalpojumi kļūst nelietderīgi!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

alisters rakstīja: Stāvvietas naudiņu investējam iekš KASKO bez pašriska un bez bēdu atstājam autiņu vienalga kurā vietā, vienalga kurā diennakts stundā!

P.S. Protams ievērojot ceļa zīmes! Tas par atstāšanu vienalga kurāvietā...

un 10x gadās sipamies ar apdrošinātājiem par urlu nolauztiem spoguļiem, izsistiem stikliem, utml.

Tad jau labāk vispār braukt ar taxi.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

vispār priekš kam orgānu donoriem kasko? lai ir par ko koka mētelīti pasūtīt ?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kasko vajag ja autiņš ir riska grupā uz zagšanu, līzingisti pieprasa vai pats pārāk bieži dauzi autiņus

katrā gadījumā ir jāatceras, ka apdrošināšana ir BIZNESS un rezultātā kāds pelna uz tavām (arī) iemaksām

vmaxer Reģ.: 03.06.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: kasko vajag ja autiņš ir riska grupā uz zagšanu, līzingisti pieprasa vai pats pārāk bieži dauzi autiņus

vai 1997gada BMW ir riska grupā? tfu, tfu, tfu...

pēc kādām formul;am noteikt vai es bieži dauzu vai nē?

un ko nozīmē dauzīt? saskrāpēt sānu arī nozīmē dauzīt?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

vmaxer rakstīja: un ko nozīmē dauzīt? saskrāpēt sānu arī nozīmē dauzīt?

Ja vēlies braukt ar saskrāpētu spārnu, tad KASKO nav vajadzīgs, bet, ja ir KASKO, tad pēc atlīdzības parasti skrien par katru skrambu, ja protams auto ir tāds, uz kur askrambu var pamanīt.

Apdrošinātājs pie apdrošināšanas gadījuma pieskaita kā avāriju, tā arī skrambu, ko pats esi ieguvis, braucot, piemēram, pa mežu.

Tik jārēķinās, ka nākamajā gadā BM klase būs zemāka.

alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

alisters rakstīja: Stāvvietas naudiņu investējam iekš KASKO bez pašriska un bez bēdu atstājam autiņu vienalga kurā vietā, vienalga kurā diennakts stundā!

P.S. Protams ievērojot ceļa zīmes! Tas par atstāšanu vienalga kurāvietā...

un 10x gadās sipamies ar apdrošinātājiem par urlu nolauztiem spoguļiem, izsistiem stikliem, utml.

Tad jau labāk vispār braukt ar taxi.

Labāk ir 10x pašam visu apmaksāt?? Nemaz nerunājot par astronomisko ciparu 10x...

meridu_fans Reģ.: 12.12.2005
0 0 Atbildēt

vmaxer rakstīja: Vēlos padomu par KASKO. Iauto.lv meklētājā uzsērčoju, bet neko prātīgu tur neatradu. Tad nu jautājumi svarīguma secībā:

1. pēc kādiem kritērijiem izvēlēties vai ņemt ar pašrisku vai bez

2. vai vispār man to KASKO vajag vai nē

3. cena un vieta (kantoris)

4. uzbraucieni autoram un citas gurrības

1. ne visi apdroshinaataaji piedaavaa bez pashriska.

2. shitam ta kaa bij jaabuut pirmajaa vietaa ja liidzshineejaa pieredze liecina, ka gada laikaa sanaak lielaakos/mazaakos remontos ieguldiit summu, kas paarsniedz kasko cenu - labaak panjemt. [nolietojumu kasko nesedz.] un jo vairaak tavs transportlidzeklis izmaksaas apdroshinaataajam, jo lielaaku cenu prasiis naakamgad... bet varbuut par to nav veerts domaat, jo peec gada tikpat var viss mainiities. [shogad inflaacija kasko cenas ietekmeeja laikam gan vairaak nekaa izmaksas ]

ja njem liizingaa, ljoti iespeejams, ka kasko obligaats.

vispaar jau kasko vairaak pasha sirdsmieram domaats.

3. brokeri var uztaisiit n-tos piedaavaajumus - vari izveeleeties, kas labaak patiik. un brokeris var arii pastaastit, ka labaak panjemt ne to visleetaako piedaavaajumu, bet bish daargaaku, bet toties pie adroshinaataaja, ar kuru mazaaks chakars.

cena vispaar atkariiga no daudziem faktoriem.

vieta - labaak izveeleeties taadu apdroshinaataaju, kam viegli nokljuut izmaksu daljaa arii bez personiigaa transporta

4. citreiz.... ja neaizmirsiisies

meridu_fans Reģ.: 12.12.2005
0 0 Atbildēt

vmaxer rakstīja:

vai 1997gada BMW ir riska grupā? tfu, tfu, tfu...

pēc kādām formul;am noteikt vai es bieži dauzu vai nē?

un ko nozīmē dauzīt? saskrāpēt sānu arī nozīmē dauzīt?

1) droshi vien - kaa kuram apdroshinaataajam. [ljoti iespeejams, ka driizaak jaa.]

2) to nosaka apdroshinaataajs D ja neesi pie veel pie vinja droshinaajies, vinjsh paskatiisies, kaadi ir citi bembisti.

saskraapee vai sadauzi - ja aiziej pie apdroshinaataaja peec naudas vai remonta - apdroshinaashanas gadiijums ir iestaajies. lai gan skraapeeshana izmaksaas leetaak, tomeer kopeejaa BMW atliidziibu statistikaa iekljausies

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

KASKO

Šī apdrošināšana segs zaudējumus, ja :

būsi izraisījis ceļu satiksmes negadījumu;

Tavam auto uzkritīs sniegs, lāsteka vai kāds cits smags priekšmets;

auto tiks aizdedzināts;

trešā persona būs nodarījusi bojājumu auto virsbūvei vai krāsai;

pretīm braucošs auto no ceļa "paceļ" kādu akmeni, ledus vai asfalta gabalu un tas, savukārt, ietrieksies, radot bojājumus, auto stiklā vai lukturī;

spēcīgs lietus, sniegs vai krusa nodarīs automašīnai bojājumus;

auto tiks nozagts vai nolaupīts.

samaksā, nomet zem loga un guli mierīgs.

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Un te var +/- aprēķināt, apskatīt starpību, ar un bez pašriska ba.baltikums.lv/... tālāk pats domā!

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Tikko papētiju savu Kasko, man pašrisks bojājumiem ir 0%, zādzībai gan tāds paliels 15%, bet tāpat stāvvietā nelieku!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

DM rakstīja: Un te var +/- aprēķināt, apskatīt starpību, ar un bez pašriska ba.baltikums.lv/... tālāk pats domā!

Tikai ne BALTIKUMS

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Tulīt atnāks Pirmais un izskaidros.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Oj, jopcik - jau paspēja. Pie okulista jāaizet.

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

DM rakstīja: Un te var +/- aprēķināt, apskatīt starpību, ar un bez pašriska ba.baltikums.lv/... tālāk pats domā!

Tikai ne BALTIKUMS

znatj ne znaju, no mnenije imeju!

ja visas savas mašiņas drošināji BTA, pričom tur BALTIKUMS?

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Baltikumā var pirkt OCTA - reāli lētāka nekā citur...

Par KASKO - mana pieredze ir tāda, ja nav īpaša vēlme pēc kādas konkrētas apdrošināšanas sabiedrības, jāizmanto brokeru pakalpojumi. Piedāvājumi atšķiras pat par 150 LVL.

Es sadarbojos ar šiem brokeriem:

www.aa.lv

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja: Baltikumā var pirkt OCTA - reāli lētāka nekā citur...

Otstal ot zhizni, bratok - vairs jau nav. Nevienmēr, teiksim tā

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja: Baltikumā var pirkt OCTA - reāli lētāka nekā citur...

Par KASKO - mana pieredze ir tāda, ja nav īpaša vēlme pēc kādas konkrētas apdrošināšanas sabiedrības, jāizmanto brokeru pakalpojumi. Piedāvājumi atšķiras pat par 150 LVL.

Es sadarbojos ar šiem brokeriem:

www.aa.lv

Tieši tā, brokerim savs brokera darbs, mums izdevīgāk, mans brokeris arī katru gadu piedāvā citu apdrošinātāju (OCTA, KASKO, arī nekust. īpašumam utt.), jo kādam akcija, citam atlaižu mēnesis, citam vēl kautkas, galvenais lai brokeris izkārto lētāk.

Karlsone Reģ.: 17.12.2006
0 0 Atbildēt

Viss jau skaisti. Ar KASKO, protams, guli mierīgi, bet tomēr, manuprāt, ļoti ir no svara arī ar kādu brokeri sadarbojies. Proti, man te pirms nedēļas viena zoss iebrauca durvīs. It kā nekādu problēmu, bet tad sākas ķēdīte - apdrošinātājs, eksperts, serviss (ja savējā taisi), tāme, skaidrošanās (lasi - tāmes izmaksu "noturēšana"). Un tas viss prieks tikai tamdēļ, ka brokeris slinks. Iesaku šim apstāklim ar' piegriezt vērību.

Man KASKO bez pašriska, zādzība, laupīšana 15%. Total pa Latviju 510 Ls (tikai KASKO).

jaspers Reģ.: 18.06.2003
0 0 Atbildēt

Karlsone rakstīja: Viss jau skaisti. Ar KASKO, protams, guli mierīgi, bet tomēr, manuprāt, ļoti ir no svara arī ar kādu brokeri sadarbojies. Proti, man te pirms nedēļas viena zoss iebrauca durvīs. It kā nekādu problēmu, bet tad sākas ķēdīte - apdrošinātājs, eksperts, serviss (ja savējā taisi), tāme, skaidrošanās (lasi - tāmes izmaksu "noturēšana"). Un tas viss prieks tikai tamdēļ, ka brokeris slinks. Iesaku šim apstāklim ar' piegriezt vērību.

Man KASKO bez pašriska, zādzība, laupīšana 15%. Total pa Latviju 510 Ls (tikai KASKO).

Ta gan Tev neiet,ieberzies ar kārbas maiņu,tad cik lasīju kaut kas ar dzīvokli,tagad vēl kāda beibe durvīs iebrauca! Es izmanoju HB pakalpojumus,pagaidām nekas nav toticis,tapēc par viņu slinkošanu neko nevaru teikt!

Karlsone Reģ.: 17.12.2006
0 0 Atbildēt

Nu tā gadās. Pa 10 šoferēšanas gadiem nav bijušas problēmas. Bet nu, kā redzi kādreiz tas notiek. Škrobe, ka vainīgais iziet "cauri" ar noskrāpētu bamperu, bet man jābrauc ar taxi Kas ir HB? Gribu mainīt arī brokeri. Man tur apdrošināts gan kustamais, gan nekustamais

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti