Uz Ārzemēm

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003

Kā jauns gurķis gribēju pakonsultēties svarīgā jautājumā ar lielajiem Eiropas ceļu pazinējiem, par došanos uz ārzemēm. Ir radusies ar sievu jūnijā apmeklēt Tezē klosteri Francijas dienvidos un tiek šobrīd izskatīti vairāki varinati par veidiem tik līdz turienei.

Svarīgs faktors ir izmaksas, kā arī laiks aptuveni 1 nedēļa.

Esmu domājis doties uz turieni no LV ar auto, cik rēķināju ar MS Autoroute, tad atālums sanāk ap 2200 km, turp un atpakaļ degvielas izmaksas iznāca aptuveni 300 ls, pilnīgi nav nojēgas cik izmaksās maksas ceļi???

Apsveru iespēju aizlidot uz to pusi un tad īrēt automašīnu, taču vai ārzemēs 23 gadus veciem gurķiem dod nomās automašīnas un kuras ir vissizdevīgākās automašīnas. Un uz kurieni arī lidot, lai būtu daudzmaz izdevīgi. pats itkā aplūkoju Frankfurt-Hahnn, it kā autonomna piedāvā autinu uz 5 dienām pa 220eur, bet via tur nau kāds āķis, pie tam nezinu vai nenovecošu velkoties pa bāni ar 1.0l bezmotoru.

Bija doma arī izmantot tikai sabiedrisko transportu un stopus, taču par francijas satiksmi nekur normālu informāciju sameklēt nevarēju.

Gribētos arī pavadīties pa turienes apkārtni, iepsējams aizšaut līdz atlantijas okeānam, vai dienvidjūrai un Monaco.

Būtu jauki dzirdēt pieredzējušu cilvēku ieteikumus un informāciju.

Visu cieņu

 
1 2
edza1970 Reģ.: 02.11.2006
0 0 Atbildēt

Vācieši godīgi sestdienas rītā dodas ārā no pilsētām- korķi uz bāņiem ir ne no kā- pats izbaudīju. Noteikti labāk ņemt nomas auto ar pilnu apdrošināšanu -nekādu problēmu, ja kas notiek tfu, tfu.

No Latvijas tik tālu braucot

1. pārgurums

2. ceļa izmaksas nav tikai degviela, bet arī gulēšana motelī, ēšana ceļā, ceļu nodokļi,

3. Mans rekords diennaktī ir 1700 km, normāli var nobraukt 800-900 km gandrīz nonstopā braucot 15 stundas

4. mašīnas nobraukums 5- 6 tk

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

edza1970 rakstīja: Vācieši godīgi sestdienas rītā dodas ārā no pilsētām- korķi uz bāņiem ir ne no kā- pats izbaudīju. Noteikti labāk ņemt nomas auto ar pilnu apdrošināšanu -nekādu problēmu, ja kas notiek tfu, tfu.

No Latvijas tik tālu braucot

1. pārgurums

2. ceļa izmaksas nav tikai degviela, bet arī gulēšana motelī, ēšana ceļā, ceļu nodokļi,

3. Mans rekords diennaktī ir 1700 km, normāli var nobraukt 800-900 km gandrīz nonstopā braucot 15 stundas

4. mašīnas nobraukums 5- 6 tk

Skaidrs, sestdienas riitaa jaaiet guleet vai staigaat pa fricu pilsētām.

Kaadu marsrutu Juus vispaar ieteiktu? car sauljiem, viljnju, warsavu, berliini, vai arii pa apaksu caur cehiju?

unloco Reģ.: 09.09.2005
0 0 Atbildēt

Polijaa uz E-30 3x11zl un Francijaa,ja mauc uz Spaaniju(mans parastais marshruts),tad kopaa sanaak ap 35EUR(Mulhouse-Besancon(aprox 10eur)...no Besancon liidz Lyou pa nacionaalu bezmaksas un taalaak no Lyon liidz pat robezhai pa autobahn(maksaa ap 25 eur).Un ja kas,visaa marsrutaa vijautraakais un jeedziigaakais posms ir tieshi Polija...man uz autobahn naaviigi uz miegu velk...toties Polijaa adrenaliins nelauj guleet

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Sandis_UR rakstīja:

kuka rakstīja: Ja brauceejs pie stures tikai viens tad tas viss pasaakums parvertieises par vienu lielu murgu deelj lielaas slodzes stuurmanim !

Ja abi divi parmainju brauc, tad veel var domaat braukt no Latvijas pashiem ar savu mashiinu ...

Nezinu via tas kljuus par murgu, jo man patiik braukt, it sevikji gribaas izmaukt pa vaacu baanjiem.

Cik var gaazt uz tiem polju baanjiem? Ja taapt ka uz viljnas sosejas, tad jau varetu diezgan aatri aizmaukt, un kapeec briivdienaas ir jaareekjina paaris stundas klaat?

pirms gadiem 6 izdariju taadu kljuudu - ar saveejo un veel 2 meichaam aizbraucu ar auto vazaaties apkaart vidusjuurai, viens pats pie rulljiem uuuuj veciit, taas 2 nedeeljas bija ko veertas gadiijaas arii vairaak kaa sutku maukt pie stuures, nekas labs tas nav, tici man, lai gan man arii patiik groziit baranku un piedziivojumi, bet tad kad tev celjsh, mashiinas, balsis, muuzika un gar celju augoshi koki sapluust vienaa audio-vizuaalaa simfonijaa, tad tu saproti ka nu NAH taadus piedziivojumus kopsh tiem laikiem vai nu maucu ar avio, vai kaa minimums ar 2 mainjas shoperiem

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

kuka rakstīja: Ja brauceejs pie stures tikai viens tad tas viss pasaakums parvertieises par vienu lielu murgu deelj lielaas slodzes stuurmanim !

Ja abi divi parmainju brauc, tad veel var domaat braukt no Latvijas pashiem ar savu mashiinu ...

AUtoroute ar GPS.... 17" ekrāns.... un nevajag nekāda stūrmaņa..... pa vācu ceļiem darbojas perfekti... poļu ceļu kartes trūkst....

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

UncleSEM rakstīja: ar savu auto pa nedeļu uzspēsi tik aizskriet un atskriet !

nomas auto dod ,bet ir dārgāka apdrošināšana

maza mašīna ar to 1.0motoru pa bāni 140-150mierīgi tur .

Hahn lidosta ir tuvu A2 bānim

Iet jau iet ar 140, bet motora rēciens ir atbaidošs un visa braukšanas bauda vējā. Vismaz Merivai 1,3 CDTI pie 144 km/h (pēc TomTom) uz Vācijas bāņa tā bija.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

UncleSEM rakstīja: ar savu auto pa nedeļu uzspēsi tik aizskriet un atskriet !

nomas auto dod ,bet ir dārgāka apdrošināšana

maza mašīna ar to 1.0motoru pa bāni 140-150mierīgi tur .

Hahn lidosta ir tuvu A2 bānim

Iet jau iet ar 140, bet motora rēciens ir atbaidošs un visa braukšanas bauda vējā. Vismaz Merivai 1,3 CDTI pie 144 km/h (pēc TomTom) uz Vācijas bāņa tā bija.

Nopako un neko nedzirdēsi.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Sakiet, lūdzu, kur pie Varšavas sākas bānis Vācijas virzienā? Un vai Varšavai ir kāds sakarīgs apvedceļš?

Aigarcix Reģ.: 15.07.2007
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

Sandis_UR rakstīja:

kuka rakstīja: Ja brauceejs pie stures tikai viens tad tas viss pasaakums parvertieises par vienu lielu murgu deelj lielaas slodzes stuurmanim !

Ja abi divi parmainju brauc, tad veel var domaat braukt no Latvijas pashiem ar savu mashiinu ...

Nezinu via tas kljuus par murgu, jo man patiik braukt, it sevikji gribaas izmaukt pa vaacu baanjiem.

Cik var gaazt uz tiem polju baanjiem? Ja taapt ka uz viljnas sosejas, tad jau varetu diezgan aatri aizmaukt, un kapeec briivdienaas ir jaareekjina paaris stundas klaat?

pirms gadiem 6 izdariju taadu kljuudu - ar saveejo un veel 2 meichaam aizbraucu ar auto vazaaties apkaart vidusjuurai, viens pats pie rulljiem uuuuj veciit, taas 2 nedeeljas bija ko veertas gadiijaas arii vairaak kaa sutku maukt pie stuures, nekas labs tas nav, tici man, lai gan man arii patiik groziit baranku un piedziivojumi, bet tad kad tev celjsh, mashiinas, balsis, muuzika un gar celju augoshi koki sapluust vienaa audio-vizuaalaa simfonijaa, tad tu saproti ka nu ******* taadus piedziivojumus kopsh tiem laikiem vai nu maucu ar avio, vai kaa minimums ar 2 mainjas shoperiem

seller Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Sakiet, lūdzu, kur pie Varšavas sākas bānis Vācijas virzienā? Un vai Varšavai ir kāds sakarīgs apvedceļš?

----------------------------------------------

Jā ir, apvedceļš ir cauri visai Varšavai, braucot pa 8 ceļu, uz Varšavas centru, jāmeklē S8, (E67), jau kādu gadu Varšavas ziemeļdaļā ir maģistrālais apvedceļš, kas savienojas ar Berlīnes bāni A2 (E30) , kura pēdējais posms Strykow - Varšava ir atvērts no pag gada jūnija.

Praktiski bānim līdzīgs ceļš sākas jau no Wyszkow ap 50 km pirms Varšavas, jau no turienes cauri Varšavai praktiski iet maģistrāle, tikai līdz S8, Varšavas robežās kustību regulē arī luksofori.

Te laba PL karte.

mapa.targeo.pl/...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Seller

Paldies! Apskatījos Google Maps, ka no LT-PL robežas līdz tai Wyszkow, kur katrā virzienā sākas 2 joslas, ir 250 km. Nemaz nav daudz!

seller Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

kur katrā virzienā sākas 2 joslas, ir 250 km. Nemaz nav daudz!

-------------------

Jā, vēl var padomāt, vai braukt gar Belostoku vai caur Lomžu, ja pa nakti brauc, var caur Lomžu (ceļš iet cauri daudzām apdz vietām), bet kopā ceļš nedaudz īsāks, gar Belostoku braucot vēl sanāk arī jau pirms Wyszkow braukt pa bāņiem - aiz Belostokas Varšavas virzienā ap 25 km, un vēl divi labi apvedceļi pēc tam, kopā ap 40 km pa divjoslu ceļu sanāk, pa dienu gandrīz labāk gar Belostoku.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Google Maps uzrāda, ka Suvalki-Wyszkow caur Lomžu prasa 3 stundas un 8 minūtes, bet caur Bialystoku 3 stundas un 27 minūtes.

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Google Maps uzrāda, ka Suvalki-Wyszkow caur Lomžu prasa 3 stundas un 8 minūtes, bet caur Bialystoku 3 stundas un 27 minūtes.

Tas tikai tad, ja pa ceļam čurā ik pēc 132,7km un ne ilgāk kā 1 minūti un 58 sekundes.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti