Kur palikušas Hondas Accord 97 - 00 ???

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003

Man šitais [subject] autiņš tā tīri iepaticies, un pēc Pasāta epopejas varētu uz tādu pāriet. Ziņkāres mākts šodien Rīgas intensīvākajās ielās palūkojos, vai kādu tādu aparātu ieraudzīšu - un ziniet, nevienu pašu neatradu!!! Ko no tā secināt - tas auto ir tik sūdīgs, ka visi ir salūzuši un neviens ar tiem nebrauc? Vai kā citādi???

 
LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

IBio - aizrādījums vietā! Vainīgs - es domāju to paaudzi no 98. gada. Bet, ja godīgi - šodien pa ielām vairāk kā stundu novazājos - un nivienas pašas mašīnas šitās.... Es ceru, ka tikai sakritība.

Nea, es negribu uz jauno virs 10 tk. Man gribētos ap 7tk EUR tādu Accordiņu. Smuks un 2.0 motorīts tīri žirgts. Citas līdzvērtīgas (dizaina un kvalitātes ziņā) alternatīvas es neesmu vēl ievērojis... Tik vien interesē, vai remonta izmaksas (ja nu atkal kaut kas gadās...) nav tādā pašā '02 Pasāta līmenī..

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

brauc vien taga ar pasaatu liidz atpelniisies remontizdevumi

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

sūdu.. es negribu riskēt ar to motoru. sataisīts jau būs, bet nu i nafig. pārgāja patika.

hilss Reģ.: 12.07.2004
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: sūdu.. es negribu riskēt ar to motoru. sataisīts jau būs, bet nu i nafig. pārgāja patika.

Tu domā, ka smukajam, žirgtajam akordiņam arī tādi mēsli nevar notikt?

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

Nja... Interesanti, cik topikus tu bezjēgā vēl cepsi? Atceros, kādu pusgadu toč atpakaļ par katru sev interesējošo auto cepi topiku bezmaz vai katru dienu.

Tad tagad par pasātu nu jau bus savi 10 uzcepti. Tagad turpināsies šitie murgi?

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

Vot jāuzcep topiks- Nez kur palikuši Jaguāri, šodien pabraucu pa Rīgu, nevienu neredzēju.

Topic gavno, afftar mutak.

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: sūdu.. es negribu riskēt ar to motoru. sataisīts jau būs, bet nu i nafig. pārgāja patika.

Značit ņerga esi.

Man bija A4, kuram pārlūza turbīnas ass, iemauca eļļu degkamerā, salauza 1 virzuli un salieca 2 klaņus. Izlauza nelielu robu cilindrā, netīšām pagriežot starteri, tika nolauzti spararata 2 zobi... Un?? Motors tika sataisīts, izlūzusī vieta izslīpēta ar smulšpapīru, klaņi nomainīti, spararats ar un tika braukts. Ziemas trasēs izkabināti visādi sābi un citi šroti... un nekas, viss OK.

Ja tu šitā puņķosies, sāksi izklausīties pēc Ziloņkaula krasta mīkstulīša.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: sūdu.. es negribu riskēt ar to motoru. sataisīts jau būs, bet nu i nafig. pārgāja patika.

Nemet tik ātri plinti krūmos - sataisi Pasātu un brauc vismaz 3 gadus! Tam auto taču vēl ir labs potenciāls, saules mūžs priekšā. Pērkot citu auto, Tu tāpat neatradīsi tādu auto, kuram nekas nebūs jāremontē.

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

fan, tu vēl aizmirsi piebilst, ka tas ir viens baudāms auto...

saules mūžs viņam...

ēzelis.

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

LyNx8 rakstīja: sūdu.. es negribu riskēt ar to motoru. sataisīts jau būs, bet nu i nafig. pārgāja patika.

Nemet tik ātri plinti krūmos - sataisi Pasātu un brauc vismaz 3 gadus! Tam auto taču vēl ir labs potenciāls, saules mūžs priekšā. Pērkot citu auto, Tu tāpat neatradīsi tādu auto, kuram nekas nebūs jāremontē.

baudāms ar ātrumu 75km/h

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: fan, tu vēl aizmirsi piebilst, ka tas ir viens baudāms auto...

saules mūžs viņam...

Ar to auto vēl var ar augstu apmierinātības pakāpi, paretam kaut ko pieremontējot, braukt līdz 2017.gadam skaistus 350 tūkstošus km.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

pļā man atkal ir spazmas pakrūtē no šitā frukta textiem

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Vai tas maz ir tas pats VWfans, to nevar zināt.... Nu man nav ne jausmas cik tad gadā jānobrauc, lai līdz tikai 350 tk aizdzīvotos pa 10 gadiem.... Man gadā 35-40 tk sanāk... bet nu whatever.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Vot jāuzcep topiks- Nez kur palikuši Jaguāri, šodien pabraucu pa Rīgu, nevienu neredzēju.

šodien biju ielās..... ar NOMAZGĀTO mašīnu.... redzēju arī jaguārus....

bet tu jau droši vien pārdaugavā skatījies

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: sūdu.. es negribu riskēt ar to motoru. sataisīts jau būs, bet nu i nafig. pārgāja patika.

ja normālā kantori sataisīs- tad nafig pārdot mašīnu ar jaunu dzinēju?

Starp citu HONDA ir brīnišķīgs auto.,.... paziņam motors aizgāja pa pieskari.... apkalpojas tikai pie dīlera.... iemesls - veca vai nepiemērota eļļa.... un tas pēc apkopes ar eļļas maiņu pie ofic. dīlera.... psc vienkarši....

Marteens Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

Nav bijis diez ko populārs modelis.....Draugs nopirka 1999gadā un bija nobraucis līdz 2003.gadam....Nu ilgi mocijās tikt vaļa un nejau par "baiso naudu". Tā viņš tirgoja viņu apmēram 10.mēnešus.....Aplūkojot sludinājumus ar var secināt,ka iepriekšējie vai jaunie modeļi ir vairāk pieprasītāki....Es jau neieteiktu riskēt..

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

a kas passātam notika?

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Pasātam notika šitais --> www.iauto.lv/...

Respektīvi pārplīsa virzulis un tad nu bija laba epopeja meklējot risinājumu - likt jaunu komplektu vai vienu lietotu...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

visas šitās hondas motorus remontē pa servisiem.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Anonimikis - klaja ironija vai tomēr daļa patiesības??? Auto smuks, bet uz ielām to skaits pēdējā laikā tiešām ir absolūti niecīgs... Laikam jau tiešām kaut kapēc neizdevies modelis, lai gan dizains man pat ļoti patīk, salīdzinot ar citiem tā gada autiņiem.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu, ne jau visiem 5dienās ir brīvdiena...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Anonimikis - klaja ironija vai tomēr daļa patiesības??? Auto smuks, bet uz ielām to skaits pēdējā laikā tiešām ir absolūti niecīgs... Laikam jau tiešām kaut kapēc neizdevies modelis, lai gan dizains man pat ļoti patīk, salīdzinot ar citiem tā gada autiņiem.

Ir diezgan tādi uz ielām, vismaz es redzu

Par smukumu var diskutēt, ja nebūtu nākošās Accordu paaudzes, es piekristu, ka smuks, pats vienu brīdi tādu gribēju.

Kas vēl šajā segmentā? Manā skatījumā:

626. Mazda - iztikas minimums

Mitsu Galants - smukāks un lētāks kā Honda.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Piekrītu, ka haizivs Galants ir tāds agresīvāks, bet man šķiet, ka tam autiņam izpildījuma kvalitāte stipri bēdīgāka, kā Accordam. Turklāt, lai to milzu bundžu pavilktu vajadzēs lielāku motoru nekā Hondas divlitrīgais (starp citu, ar 147Zs)... 2,5 l benzīns Galantam atkal būs pārlieku rijīgis... Ir kādam info par šitiem Galantiem?

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Pašmasas tak abiem vienādas ne: ~1400kg?

Ir arī Galants ar 2.4L (GDI, benzīns), 150zs@5500rpm/225Nm@3500rpm . Pac lietoju universāli, pa pilsētu 11.5L/100km (mēriju nedēļu apakaļ, diezgan dinamiski braukājot tikai pa pilsētu) uz šosejas ~7L/100km (barucot ar ~110/120km/h). Nepatīk sliktā skaņas izolācija, bet varbūt tapēc ka universālis. Patīk vilkme, jau no pašām apakšām. Patīk gaita, vadāmība, ietilpība un izskats.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Man ir laikam pats vienkāršākais no benzīniekiem 2.0l 136zs/6000 un 178Nm/4500 sedans ar automātu. Nav jau nekāda raķete, bet iet pietiekoši labi (vismaz man ikdienā vairāk nevajag) un apdzenot arī nav īpaši jāstreso. Patēriņš ar 4 cilvēkiem mašīnā pa šoseju 7.3l, pilsētā precīzi nemācēšu pateikt, bet vidējais (ap 60/40 šos./pils.) svārstās ap 9.5-10l.

Piekrītu saf par ne visai labo skaņas izolāciju (vēja un riepu, sevišķi šipu, troksnis), bet nav jau mirstamā kaite.

Ietilpība - salonā ērti, aizmugurē sēdošiem, ja tikai tie nav basketbolisti, ceļgali krēslā nedurās. Bagažniekā 4 riepas ielikt nevaru, jo vienai CDchangers traucē, bet to var pieciest

Rezerves daļas nav kosmiski dārgas, kā arī mani biedēja. Pēc nopirkšanas apkopē iztērēju 200Ls - 2 zobsiksnas, spriegotājruļļi, eļļa un filtrs, priekšējie bremžu diski un visas 4 kolodkas.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti