Audi no Vācijas

Dzuba Reģ.: 10.11.2006

čau.varētu pastāstit cik maksā aptuveni pieregistēt no vācijas atdzītu auto?

Ir doma braukt saviem spēkeim uz pirkt.Atpakaļ atdzīt ir lētāk nekā ar prāmi atvest?Ir doma par 20v vai s2(cik vācijā maksā normāls?)Es zinu ,ka atdzits autinš no vācjas būs labākā tehniskā stāvoklī.Bet finansiāli ar piegādi sanāks tas pats ne?

p.s es runāju cita cilvēka vārdā.

 
DimanC Reģ.: 22.05.2003
0 0 Atbildēt

Dzuba rakstīja: čau.varētu pastāstit cik maksā aptuveni pieregistēt no vācijas atdzītu auto?

Ir doma braukt saviem spēkeim uz pirkt.Atpakaļ atdzīt ir lētāk nekā ar prāmi atvest?Ir doma par 20v vai s2(cik vācijā maksā normāls?)Es zinu ,ka atdzits autinš no vācjas būs labākā tehniskā stāvoklī.Bet finansiāli ar piegādi sanāks tas pats ne?

p.s es runāju cita cilvēka vārdā.

eu, Vecīt, es ģībstu, cik oriģināls jautājums... man domāt, Tev pienākas gada balva

dauni, apskaties www.csdd.lv, tur ir visas formalitātes aprakstītas par no ārzemēm dzītu auto reģistrāciju.

cenas DE skaties iekš autoscout24.de vai www.mobile.de. ja labi urb vācu valodu un zini tās zemes kultūras un paražas, tad uzmeklē tur kādu vietējo pirkt/pārdot avīzīti, un tur, ja paveicas, var atrast dievīgi labus sludinājumus.

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

Zģec....cik reižu jau šitas nav pārrunāts un aprunāts??

Marteens Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

Lētāk pašam dzīt benzīnieku ja pa baigo sviestmaizi nopirksi.....Tagad nāk miegs un negribas plaši rakstīt,bet pašam (ja gribi braukt pats pakaļ)atrodot to ko gribi,tad pieskaiti ap 700 lidz1000eiram....Nezinu vai brauksi vai lidosi un kura vieta tas auto atrodas un cik vecs viņš ir....Tur ir daudz faktori ...

Lētāk sanāks ja tu atradīsi auto kuru vēlies un sazvanīsies un aprunāsies ar bijušo īpašnieku + 50 eiras samaksāsi atrodot kādu Latvieti kursh tur tusējas(tanī reģionā) un savāks tavu sapņu auto+ 350-500 par treileri lai atgādātu uz LV...Tas būs lētāk un nervus arī ietaupīsi...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

www.iauto.lv/...

te jau smalki aprakstīts....

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti