Digi-spogul-foto

KurBads Reģ.: 24.07.2001

Domaju par digitalo spogulkameru 500-700 EUR robezaas.

Paslaik redzu Canon EOS 400 un Nikon D40 kaa testu liiderus.

Vai kaads var ko ieteikt?

Paldies jau ieprieks!

 
1 2 3 4 5
Grecco Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Pazīstamie kas pirka šos verķus nepirka Nikon jo nebija pārstāvniecības Latvijā

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

Pirkt var jebkuru. Serviss Latvijā Canonam tiešām ir labāks. Bet STIKLI nosaka visu

Grecco Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Kā ta tagad ir ar to NIKON ja kautkas lūzt, nestrādā vai kautko papildus jāpiemeklē. Un kā atšķiras tā papildus aprīkojuma cenas NIKON un Canon

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Nu es esmu Kanonists.

Lietoju to 400d un nesūdzos. Kit objektīvs ir sūds, ja var atļauties - jāņem ef-s 17-86 - laba universāla truba ar Stabilizatoru.

Nikoniķi tūliņ brēks, bet imo Canonam ir mazāks troksnis tumsā ar augstiem ISO

Ja nikonu - tad vismaz D80, kas maksā attiecīgi.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

EF-s 17-85 lai nav brēkšana

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Canon šajā jomā mani galīgi ir apbēdinājis - paziņa iegādājās 350D (nav 400D, bet ļoti tuvs radinieks) un konkrēti aplauzās. Tik švakas un pelēkas bildes nebiju nekad redzējis. Iztestēja šo dampi arī citi cilvēki, kas ikdienā profesionāli noņemas ar bildēm un secināja, ka kamera der bildēšanai tikai ideālos dienasgaismas apstākļos. Tas gan ar KIT objektīviem. Bija iespēja arī tikt pie viena tele objektīva ar L stiklu - rezultāts bija daudz labāks, bet par tādu cenu vēl ar vien vājš.

Nezinu kas ar Nikon, bet 350D un arī 400D es neieteiktu. Nu maybe paņem no kāda un paspēlējies ar foci kādu nedēļu, lai saprastu kas un kā.

P.S. es sapratu, ka labā spogulene ir Olympus E1, maybe E400 varētu būt kas līdzīgs.

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

par tiem 700 eur sanaak foto ar 18-55 mm objektivu.

Vai man buus liela nepieciesamiiba peec tiem 50-200mm objektiviem?

Esmu chainjiks un nepretendeju taisit maakslu ...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Nu vošem buries cauri pats.

www.dpreview.com/...

+ aizej uz Elkor veikalu un pačamdi tos dzelžus.

Man tomēr 400d patīk labāk nekā 400e olimps - gan fokusa ātruma, ērtības, gan attēlu kvalitātes ziņā

Salviz Reģ.: 02.06.2004
0 0 Atbildēt
KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

alatest.com/...

Canons - 100

Nikon - 99

cik mpix ir vajadzigs? vai ar 6 pietiek? nepretendeju uz makslu ...

niekalbis Reģ.: 04.11.2002
0 0 Atbildēt

kliks rakstīja: Canon šajā jomā mani galīgi ir apbēdinājis - paziņa iegādājās 350D (nav 400D, bet ļoti tuvs radinieks) un konkrēti aplauzās. Tik švakas un pelēkas bildes nebiju nekad redzējis. Iztestēja šo dampi arī citi cilvēki, kas ikdienā profesionāli noņemas ar bildēm un secināja, ka kamera der bildēšanai tikai ideālos dienasgaismas apstākļos. Tas gan ar KIT objektīviem. Bija iespēja arī tikt pie viena tele objektīva ar L stiklu - rezultāts bija daudz labāks, bet par tādu cenu vēl ar vien vājš.

Nezinu kas ar Nikon, bet 350D un arī 400D es neieteiktu. Nu maybe paņem no kāda un paspēlējies ar foci kādu nedēļu, lai saprastu kas un kā.

P.S. es sapratu, ka labā spogulene ir Olympus E1, maybe E400 varētu būt kas līdzīgs.

es arī kā reizi briestu iegādei. palasot dpreview radās pāris secinājumi:

1. ar konkrēto stiklu (tur laikam bija 50mm f1.4) bildes izskatījās labākas 350, nevis 400. attiecīgi, kaut arī 350 ir 2 gadus vecs, var domāt par to- būs par vismaz 100 naudām lētāx.

2. photozone.de ir labas atsauxmes ir par kit stiklu pentax k10d; arī pats aparāts šķiet labs esam (iauto redaktoram tāc ir). bet bilžu kvalitāte pieklibo- atzīme bija tikai 7.5.

Pac tā kā vairāk domāju par 350 canon un piepirkt kādu 17-40L4.0. Vai kāds var mani argumentēti atrunāt?

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

Ja jau esi lauznis fotograafeeshanaa, tad nafig lekt augstaak par zhopu? Ja nu baigi gribaas, tad njem Nikon D40, vismaz nav baigais kjiegjelis!

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

350 nav matricas kratītāja. Nav 9 punktu autofokusa sistēmas no 5d.

Bildes ar sliktu stiklu labāk izskatīsies uz 6mpix nevis 10mpix matricas.

niekalbis Reģ.: 04.11.2002
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: 350 nav matricas kratītāja. Nav 9 punktu autofokusa sistēmas no 5d.

Bildes ar sliktu stiklu labāk izskatīsies uz 6mpix nevis 10mpix matricas.

nu, kratītājam ir zināmas priekšrocības

350 ir 8mpix nevis 6. un laikam 7 punktu AF, katrā ziņā ne 3.

btw čoms iepirka Olympus E400 komplektu ar 2 stikliem- savai cenai (zem 500ls) komplekts ir visai ok. bet pats aparāts man stipri vien nepatīk.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

exif rakstīja: Ja jau esi lauznis fotograafeeshanaa, tad nafig lekt augstaak par *******? Ja nu baigi gribaas, tad njem Nikon D40, vismaz nav baigais kjiegjelis!

Fotografēt vieglāk iemācīties ar LABU nevis SLIKTU aparātu. Bildēt jau var arī ar telefonu, galvenais jau ir redzējums.

Man darba darīžanās sanāk daudz bildēt visādas burciņas, bundulīšus utt - un tur 400d ir neaizvietojams - uzliec iso 800/1600 un iegūsti labas, skaidras bildes bez statīva.

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

Nu ir ir taa, taapeec jaaskataas, kaadaam vajadziibaam...

Ja vienkaarshi tusinjiem un celjojumiem, tad eertaak mazu vieglu ziepi un miers maajaas

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

exif rakstīja: Nu ir ir taa, taapeec jaaskataas, kaadaam vajadziibaam...

Ja vienkaarshi tusinjiem un celjojumiem, tad eertaak mazu vieglu ziepi un miers maajaas

njaa, ir jau eerti, bet lietojot 4mpix pentax optio s4 un nekas praatiigs no taa nesanaak ... ne tur kraasas, ne tur dzidrums ...

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

pentax optio s4 jau nu toch nav taa praatiigaakaa izveele

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

exif rakstīja: pentax optio s4 jau nu toch nav taa praatiigaakaa izveele

aha, tas bija pirms 3 gadiem ... un tajaa briidii svariigi bija nelielais izmeers ... un spogulkameras tajaa laikaa veel tikai uz filmaam bildeeja ...

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Arī skatījos uz C400D, bet čoms atrunāja (tikai tīri subjektīvi, nu mazliet varbūt arī objektīvi jo nodarbojas canon tirdzniecību), un ieteica paņemt jauno Canon PhotoShot S5 IS. Tobiš spogulenes labas ir no ~ 1K ls + laba optika, a šim modelim +/- sabalansēta cena ar kvalitāti.

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

P.S. Kādu brīdi skatījos arī uz canon G7.

Tominjsh Reģ.: 31.03.2003
0 0 Atbildēt

ieksh eoz el veee var sho to palasiities

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

exif rakstīja: Nu ir ir taa, taapeec jaaskataas, kaadaam vajadziibaam...

Ja vienkaarshi tusinjiem un celjojumiem, tad eertaak mazu vieglu ziepi un miers maajaas

Nu priekš maza ziepja vajadzībām es paņēmu Sony Ericsson k800i ar 3.2mpix.

TOMĒR - lai gan ir autofokuss un zibene - vienalga līdz ziepim tur īsti nedavelk. Lai gan - priekš telefona - cepuri nost.

www.bildez.lv/...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Ņem vienkārši to, kas labāk patīk.

Canon 400d plusi:

.) izmērs

.) maz trokšņa

.) visai muļķudrošs (gatavie fočēšanas režīmi) - un labs rezultāts

.) serviss

.) cenas/kvalitātes attiecība (ņēmu body par ~400 latiem)

.) iesācējam iesākumā arī kit stobrs būs ok

.) matricas kratītājs, labs baterijas dzīvības laiks, ērts un saprotams interfeiss

Mīnusi:

.) bildes mazliet izsmērētas

.) gripa ērtums (tā gan pieraduma vaina)

.) Canon objektīvu cenas

.) Bildes bez korekcijas mazliet par tumšu (te līdz kompensācija)

Es redzu vairāk plusus, nekā mīnusus un savu izvēli ne mirkli neesmu nožēlojis, jo aparāts dara to, ko no viņa prasa - vienkārši taisa labas bildes.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Par citām spogulenēm neko daudz nevaru patekt. Pirms Canon lietoju lielos zieputraukus - Sony DSC V3; DSC 717; Minolta Dimage 7hi. Un tie abi sony priekš savas svara kategorijas arī bija ok, bet nu salīdzināt protams nevar.

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti