A80 B3 kārbas red. gultnis kaujas nost

msh Reģ.: 16.04.2007

Situācija sekojoša - nobrauktā 1,8 karburatormotora stipro svārstību dēļ nobeidzies vai nu kārbas reduktora gultnis, kas kreisajai pusasij, vai arī, kas tas tur ir, kardāna krustiņš [neesmu pētījis] pie kārbas - zinu tikai to, ka ja pusasi paņem ar roku un parausta, pie kārbas skaļi klaudz. Šodien nokonstatēju ka palicis pavisam traki - bezmaz uz katru bremzēšanu/sajūga darbināšanu noklaudz, nerunājot, ja jābrauc pa bedrēm un bruģi. Interesē, kā tā būšana var beigties, turpinot braukt No nākamās algas varēšu atļauties tikai vai nu remontēt motoru, vai arī taisīt ilgo ceļu kāpās [lasīt uz rīgu] bik šrotos iepirkties, nomainīt kārbu un ielikt pie viena stūres pastiprinātāju, vajag tikai izvēlēties, ko no diviem darīt

 
Mefistofels Reģ.: 26.02.2003
0 0 Atbildēt

Panem overdraftu vai ej dziedaat uz stacijas laukumu.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Man tuvākais stacijas laukums ir Liepājā, bet es šaubos, ka tur naudu par velti dala

Kur es sliktākajā gadījumā varētu uz sitienu aizņemties dažus sotus, man ir zināms, mani interesē, kā var tehniski šī lieta beigties

klanis Reģ.: 28.07.2004
0 0 Atbildēt

visticamāk tā ir iekšējā granāta,vismaz es pārbaudītu pašu pirmo

Mefistofels Reģ.: 26.02.2003
0 0 Atbildēt

Tev nav stuure spastiprinataaja un Tu vinu gribi ielikt? Priekskam? Prieks problemaam ?

Man vispaar no seniem laikiem metaajas tiesi no taada modela un gada audi hidrauliskaa stuures reika, labaa stavoklii, nav teceejusi ne pile. Vienigaa probleema bija laikam, ka vietaa, kur skruveejas klaat bija noluuzusi sktuuve un palikusi ieksaa - jaameegina kautkaa izgriezt vai izurbt araa.

Vobsem to reiku varu Tev atdot par velti, vai teiksim vienu alu

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Mefistofels rakstīja: Tev nav stuure spastiprinataaja un Tu vinu gribi ielikt? Priekskam? Prieks problemaam ?

Man vispaar no seniem laikiem metaajas tiesi no taada modela un gada audi hidrauliskaa stuures reika, labaa stavoklii, nav teceejusi ne pile. Vienigaa probleema bija laikam, ka vietaa, kur skruveejas klaat bija noluuzusi sktuuve un palikusi ieksaa - jaameegina kautkaa izgriezt vai izurbt araa.

Vobsem to reiku varu Tev atdot par velti, vai teiksim vienu alu

Stūres pastiprinātājs ir ekstra, kuru man tur absolūti nav Okej, es neesmu vārgulis un sen esmu piešāvies grozīt ar priekšējajiem riteņiem sajūgto 'sporta' baranku, bet, ja es teiksim autiņu aizdotu muterei, gribētu redzēt, kā viņa grieztu

andzha Reģ.: 05.11.2003
0 0 Atbildēt

Reduktors iet uz galu. Ja tā, tad arī mašīnu ja tā noslāpēta un ielikts kādā no robiem var nedaudz pastumdīt uz priekšu/atpakaļ- apmēram 5-10cm amplitūdā

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti