Cilvēkam par Dodge Intrepid

maris158 Reģ.: 23.02.2007

cilv\'ekam par Dodge Intrepid

 
1 2
VIENS Reģ.: 23.11.2003
0 0 Atbildēt

V8 rakstīja: mjā...iauto vairs nevar neko cilvēks pajautāt...uz vienu jautājumu simts ap d i r sienu un neviena sakarīga atbilde

a pričom goldauto?citu plaču nav?

Piekrītu!

Nafigators ar putam uz lupam visas diskusijas ka tada tante par savu un vienigo taisnibu un patiesibu

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

VIENS rakstīja:

V8 rakstīja: mjā...iauto vairs nevar neko cilvēks pajautāt...uz vienu jautājumu simts ap d i r sienu un neviena sakarīga atbilde

a pričom goldauto?citu plaču nav?

Piekrītu!

Nafigators ar putam uz lupam visas diskusijas ka tada tante par savu un vienigo taisnibu un patiesibu

Nemuldi un ved savu šrotmobīli uz tolmetu kamēr vēl ņem pretim... Nekui drazot Rīgas ielas, tā jau visādu mēslu gana...

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

tie kuri doma ka vaacijaa razho labakos auto pasaulee tie droshi var iet izkaarniities ta tas varbut bija 80to viduu un beigaas. tie laiki jau sen ir garaam. tehniski japanji un korejieshi frichus jau krietni sen ir paarsitushi. es varu nosaukt elementarus piemerus ja kadam vajag.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: tie kuri doma ka vaacijaa razho labakos auto pasaulee tie droshi var iet izkaarniities ta tas varbut bija 80to viduu un beigaas. tie laiki jau sen ir garaam. tehniski japanji un korejieshi frichus jau krietni sen ir paarsitushi. es varu nosaukt elementarus piemerus ja kadam vajag.

Nestrīdos, bet davai konkrētus piemērus. Tipa vienā klasē un/vai cenu kategorijā tas ir labāks/stiktāks par to un to.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

shearer rakstīja: tie kuri doma ka vaacijaa razho labakos auto pasaulee tie droshi var iet izkaarniities ta tas varbut bija 80to viduu un beigaas. tie laiki jau sen ir garaam. tehniski japanji un korejieshi frichus jau krietni sen ir paarsitushi. es varu nosaukt elementarus piemerus ja kadam vajag.

Nestrīdos, bet davai konkrētus piemērus. Tipa vienā klasē un/vai cenu kategorijā tas ir labāks/stiktāks par to un to.

Piemēram, subaru impreza ( sedani/manuālā kārba )

1.5L/105 ZS, 4x4. Šobrīd cena JAUNAI salonā ~11k

2L/160 ZS, 4x4. Šobrīd cena JAUNAI salonā ~14k

Pa šo cenu ko LĪDZVĒRTĪGU var nolikt blakus?

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

oi nee es negribu neko teikt par subaru. un shaadus tehniskos datus mineet ir stulbi, tadu 160zs imprezu parasts 2.0 opelis apeed brokastiis.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: oi nee es negribu neko teikt par subaru. un shaadus tehniskos datus mineet ir stulbi, tadu 160zs imprezu parasts 2.0 opelis apeed brokastiis.

Tavu "gāzēto" superpupermegakruto imprezu varbūt žopeļi koda nost Vai nu arī braukt nejēdz

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

shearer rakstīja: oi nee es negribu neko teikt par subaru. un shaadus tehniskos datus mineet ir stulbi, tadu 160zs imprezu parasts 2.0 opelis apeed brokastiis.

Tavu "gāzēto" superpupermegakruto imprezu varbūt žopeļi koda nost Vai nu arī braukt nejēdz

Vakar viens subaru izgrieza no Citadeles ielas uz vantenieka otro joslu un ne vella nevarēja aizbraukt (reāli viens mersis dabūja riktīgi sabremzēties), bet gāzēja un sprausloja kā traks - varēja redzēt, ka šķūnēts bijis - ar strīpām apzīmēts, "sporta skaņa" utt

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja:

nafigators rakstīja:

shearer rakstīja: oi nee es negribu neko teikt par subaru. un shaadus tehniskos datus mineet ir stulbi, tadu 160zs imprezu parasts 2.0 opelis apeed brokastiis.

Tavu "gāzēto" superpupermegakruto imprezu varbūt žopeļi koda nost Vai nu arī braukt nejēdz

Vakar viens subaru izgrieza no Citadeles ielas uz vantenieka otro joslu un ne vella nevarēja aizbraukt (reāli viens mersis dabūja riktīgi sabremzēties), bet gāzēja un sprausloja kā traks - varēja redzēt, ka šķūnēts bijis - ar strīpām apzīmēts, "sporta skaņa" utt

Man arī regulāri BMW, MB, šķūnētās gondas un audaki pa kājām maisās. Un tad???? Tehniskais stāvoklis tev tukša skaņa? Strīpas zīmē un "sporta skaņu" taisa vipendronisti aka visādi malakasosņiki m/m/m/m/m/...

VIENS Reģ.: 23.11.2003
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja:

nafigators rakstīja:

shearer rakstīja: oi nee es negribu neko teikt par subaru. un shaadus tehniskos datus mineet ir stulbi, tadu 160zs imprezu parasts 2.0 opelis apeed brokastiis.

Tavu "gāzēto" superpupermegakruto imprezu varbūt žopeļi koda nost Vai nu arī braukt nejēdz

Vakar viens subaru izgrieza no Citadeles ielas uz vantenieka otro joslu un ne vella nevarēja aizbraukt (reāli viens mersis dabūja riktīgi sabremzēties), bet gāzēja un sprausloja kā traks - varēja redzēt, ka šķūnēts bijis - ar strīpām apzīmēts, "sporta skaņa" utt

Tas laikam bija nafigators ar savu bundzhu!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

VIENS rakstīja:

Maija_Eskuella rakstīja:

nafigators rakstīja:

shearer rakstīja: oi nee es negribu neko teikt par subaru. un shaadus tehniskos datus mineet ir stulbi, tadu 160zs imprezu parasts 2.0 opelis apeed brokastiis.

Tavu "gāzēto" superpupermegakruto imprezu varbūt žopeļi koda nost Vai nu arī braukt nejēdz

Vakar viens subaru izgrieza no Citadeles ielas uz vantenieka otro joslu un ne vella nevarēja aizbraukt (reāli viens mersis dabūja riktīgi sabremzēties), bet gāzēja un sprausloja kā traks - varēja redzēt, ka šķūnēts bijis - ar strīpām apzīmēts, "sporta skaņa" utt

Tas laikam bija nafigators ar savu bundzhu!

Pirmkārt, man ir 07`gada outbeks nevis impreza, tirliņ!

Otrkārt, šis bazars kā pats redzi vairs nav aktuāls un tev nav izdevies nevienam savu šrotu iebarot. Tā ka meklē vien citur lohus...

VIENS Reģ.: 23.11.2003
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

VIENS rakstīja:

Maija_Eskuella rakstīja:

nafigators rakstīja:

shearer rakstīja: oi nee es negribu neko teikt par subaru. un shaadus tehniskos datus mineet ir stulbi, tadu 160zs imprezu parasts 2.0 opelis apeed brokastiis.

Tavu "gāzēto" superpupermegakruto imprezu varbūt žopeļi koda nost Vai nu arī braukt nejēdz

Vakar viens subaru izgrieza no Citadeles ielas uz vantenieka otro joslu un ne vella nevarēja aizbraukt (reāli viens mersis dabūja riktīgi sabremzēties), bet gāzēja un sprausloja kā traks - varēja redzēt, ka šķūnēts bijis - ar strīpām apzīmēts, "sporta skaņa" utt

Tas laikam bija nafigators ar savu bundzhu!

Pirmkārt, man ir 07`gada outbeks nevis impreza, tirliņ!

Otrkārt, šis bazars kā pats redzi vairs nav aktuāls un tev nav izdevies nevienam savu šrotu iebarot. Tā ka meklē vien citur lohus...

1) nevienam nebaroju!tirgoju. Paklaj neskrienu un nepiedavaju;

2) nolaid tos divus pirkstinjus, nav jau liela maxla lizingu panemt

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

nafigators rakstīja:

maris158 rakstīja:vadamiba perfekta

Negribi aizšaut ar savu amerikāni uz 333, piemēram? P

Es domāju ka pietiks ar veco Kalnciema ceļu.... aizvakar vieni džigiti apdzina izbraucot no Jelgavas ar Lincoln TownCar... nu interes pēc ar savu klasisko 940 šiem "uzsedos astē".... Nezinu ko vajadzēja izdarīt ar piekari - bet fakts bija ka viena gada ražojuma pavecs Volvo bija pārāks par tizlo UScaru... uz 120km/h amerikānis nebija vadams.... taisnā posmā ar samēra

slikto asfalta segumu nespēja noturēt taisnvirziena kustību....visu laiku nēsāja pa joslu... pāris reizes pēc kārtēja asfalta ieseduma izbrauca pretēja braukšanas joslā.... zārks uz riteņiem....

notriekt var visus auto - šoreiz atbalstu to ka šajā cenā šie ir patīkami auto !!!

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

VIENS rakstīja:

nafigators rakstīja:

VIENS rakstīja:

Maija_Eskuella rakstīja:

nafigators rakstīja:

shearer rakstīja: oi nee es negribu neko teikt par subaru. un shaadus tehniskos datus mineet ir stulbi, tadu 160zs imprezu parasts 2.0 opelis apeed brokastiis.

Tavu "gāzēto" superpupermegakruto imprezu varbūt žopeļi koda nost Vai nu arī braukt nejēdz

Vakar viens subaru izgrieza no Citadeles ielas uz vantenieka otro joslu un ne vella nevarēja aizbraukt (reāli viens mersis dabūja riktīgi sabremzēties), bet gāzēja un sprausloja kā traks - varēja redzēt, ka šķūnēts bijis - ar strīpām apzīmēts, "sporta skaņa" utt

Tas laikam bija nafigators ar savu bundzhu!

Pirmkārt, man ir 07`gada outbeks nevis impreza, tirliņ!

Otrkārt, šis bazars kā pats redzi vairs nav aktuāls un tev nav izdevies nevienam savu šrotu iebarot. Tā ka meklē vien citur lohus...

1) nevienam nebaroju!tirgoju. Paklaj neskrienu un nepiedavaju;

2) nolaid tos divus pirkstinjus, nav jau liela maxla lizingu panemt

nu jauns outbacks jau nav getz, tur ir nedaudz jaiespringst lai panjemtu lizingaa. diez vai tu to varetu jefin.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

ko jus domajat par Dodge Magnum?

ss.ss.lv/...

VIENS Reģ.: 23.11.2003
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: ko jus domajat par Dodge Magnum?

ss.ss.lv/...

Normāls vāģis, plāss salons. Bet gaidi tūlīt būs negaciju lietus!

vaskins Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: ko jus domajat par Dodge Magnum?

ss.ss.lv/...

Izskatas ka butu 300 tasi butu sadauzits un neveiksmigi notunets

kpx Reģ.: 28.01.2006
0 0 Atbildēt

kada jums skirba vai masina patrinas 8 vai 9.5 sec., (gonkas jau nepiedalas):auni

R0ze Reģ.: 19.01.2005
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: ko jus domajat par Dodge Magnum?

ss.ss.lv/...

Jaunais Chargers imho veiksmīgāks variants..

Ja no ss tad ss.ss.lv/...

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti