Kas noticis manam auto?

Cikicaki Reģ.: 21.09.2004

Kaut kāds vājprāts, saprotu kaut kas ir noplīsis, tikai nesaprotu kas. Braucot smuki pēkšņi pazūd jauda vai spēks. spied gāzes pedāli vai nespied. sajūta tāda kā brīvgaitā palaists, apgriezienu tahometrs apbsolūtā nullē un vēl visam tam kompletā iedegas akumulatora un eļļas lampiņas. Neteiktu ka motors nosplāpsts. Bet drošības pēc izslēdzu aizdedzi un pēc minūtas vai piestartēju no jauna. Pēc tā viss atkal ir kārtībā . Vai kāds var pateikt kas tas ir un kas ir nobeidzies. Eļļas un degvielas filtri ir svaigi mainīti. sveces arī, akumulators vēl nav no mirējiem. Bet kā to atrast un kā novērst?! Lūdzu.

 
1 2
Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

nobeidzies ir benzīns.

Cikicaki Reģ.: 21.09.2004
0 0 Atbildēt

kaa to saprast? baaka ta pilna

Cikicaki Reģ.: 21.09.2004
0 0 Atbildēt

Es tak nopietni. Help!

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

kas par auto?

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

ja būtu Škoda, varētu teikt, ka strāva beigusies. Vai stangas nokritušas.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Nu ja iedegas akumalatora un eljas lampinjas tad motors pilniigi noteikti ir noslaapis. (Tas nopietni)

Ja motoram slaapst - vajag iedot padzerties. (Tas nenopietni)

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Es zinu kas par vainu.....kaut kas nav kartiba

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

droši vien kaut kas zem kapota ir samaitājies. vajag vai nu salabot vai nomainīt. drošības pēc nopērc mēnešbiļeti un trambuli

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Ja atkal nopietni, tad vainas var but daudz un dazjaadas saakot no degvielas padeves lidz dazjaadiem sensoriem ( klokjvaarpstas apgriezienu, lambda zonde dod gljukus utml.).

Kaa Gnoms teica lasies uz diagnostiku - virtuaalaa diagnostika ir lazja.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Ja mainiiji degvielas filtru mosh kaads zajadlijs gaisa burbulis sisteemaa iezadzies, lai gan tad tie gljuki buutu sameeraa pastaaviigi. Mosh gaisa meeriitaaju esi netiishaam izceelis no ligzdas utt. Ja uzaci nekaa aizdomaaiig neredzi tad atliek tikai diags.

Cikicaki Reģ.: 21.09.2004
0 0 Atbildēt

Da shitais gluks bija pat pirms filtru maiņas. domajam ka pazudiis a nekaa. Tad nekas neatliek kaa dziit uz diagnostiku. A mashiiniits ir Golfiks III. A shitais joks paraadiiijaaas peec lielaa paarbrauciena 2000 km garumaa. un nu ir taa ka nevar neko saprast. vai benziins bija taads niikuliiks no ES, vai arii citur kaut kaada vaina. Piemeeram elektriibaa.

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

izpuuteeja bunduli neesi apakshaa saspiedis uz kaads apmales , taa ka gaazes nenaak laukaa?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

A trešais golfs.uzreiz ta butu teicis.Populara vaina ir sistemrelejam lodejums iekša atluzis vaļa.Viņs atrodas vaditaja puse zem paneļa.Janoskruve tas plauktiņs nost un, tur ta gruti ieraudzit,ir tada kastite divu releju lieluma.Noņem nost un norauj to plasmasu nost un paskaties vai nav kads lodejums vaļa.Droši ka vajadzes kadu palielinamo stiklu jo gruti saskatit

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja:

Cikicaki rakstīja: kaa to saprast? baaka ta pilna

da pisies uz dignostiku, āmurgalva...

Es apņemos turpmāk ievērot iAuto portāla noteikumus.

Es saprotu, ka šeit nedrīkst ne rakstīt rupjības,

ne arī aizskart citus iAuto apmeklētājus. Es vēlos

atgriezties www.iAuto.lv portālā pirms bana termiņa beigām.

atā...

vai tad pisies nav vairs lamuvaards, laikam bana aparaats jobannijs hahui noklaajies ...

Es arī apņemos turpmāk ievērot iAuto portāla noteikumus.

Es bļaģ saprotu, ka šeit nedrīkst ne rakstīt joptvaimaķ,

ne arī aizskart citus iAuto apmeklētājus. Es vēlos

atgriezties www.iAuto.lv portālā pirms bana termiņa beigām .

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: A trešais golfs.uzreiz ta butu teicis.Populara vaina ir sistemrelejam lodejums iekša atluzis vaļa.Viņs atrodas vaditaja puse zem paneļa.Janoskruve tas plauktiņs nost un, tur ta gruti ieraudzit,ir tada kastite divu releju lieluma.Noņem nost un norauj to plasmasu nost un paskaties vai nav kads lodejums vaļa.Droši ka vajadzes kadu palielinamo stiklu jo gruti saskatit

neaizmirsti ar skruuvgriezni pa sheemu pabraukaat ejosham motoram, protams..tad veerojamas vislielaakaas izmainjas...

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Es zinu, kas tur par vainu.

Par velti,protams, neteikšu.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja: meklēt var pie lietotāja "Bizs" ....

ja viš atsaka, tad pie "Redaktors"... zvani viņam ap 04 no rīta.... normāls vecis, ar padomiem neskopojas....

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

Cikicaki rakstīja: .............A shitais joks paraadiiijaaas peec lielaa paarbrauciena 2000 km garumaa. un nu ir taa ka nevar neko saprast. vai benziins bija taads .

Nu nevar mīļais cilvēk tādus gabalus veikt ar šô auto,nevar. Raidījumu "TV MOTORS" neskaties tur stāstīja.

Bet vispār tur parasti ļoti daudz reklamē visādās motoru un degvielu piedevas, kādu pamēģini, it kā labākās esot tās ar bruņurupucīti virsū, neatceros kā sauc, gāz tik iekšā pēc normas.

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

Varbūt atslābst kāja? Pēc 2000km nobraukšanas vairs nejaudā iemīt.

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

www.virtualadiagnostika.lv

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Cikicaki rakstīja: Da shitais gluks bija pat pirms filtru maiņas. domajam ka pazudiis a nekaa. Tad nekas neatliek kaa dziit uz diagnostiku. A mashiiniits ir Golfiks III. A shitais joks paraadiiijaaas peec lielaa paarbrauciena 2000 km garumaa. un nu ir taa ka nevar neko saprast. vai benziins bija taads niikuliiks no ES, vai arii citur kaut kaada vaina. Piemeeram elektriibaa.

Nu manam paziņam (arī III Golfs), bija ļoti ļoti ļoti līdzīga vaina. Pēc čakarēšanās 1/2 dienas garumā noskaidrojām ka vainīgs ir benzīna sūknis. Ļoti viegli atrast vainu kad viņa parādās pilnīgi nepastāvīgi....

Nopirkām sūkini (Pļavniekos, netālu no slāvu apļa) ~60ls, 1h čakarēšanās pa benzīnbāku un auto rūc kā jauns. No instrumentiem vajaga krusta skruvgiezni + plakstangas.

Piebildīšu ka darbības notika sestdienā, un tie daži servisi, kuros iegriezāmies piedāvaja pieņemšanu kā minimus pēc 2 nedēļām un sūkini pa 120 ls....

niekalbis Reģ.: 04.11.2002
0 0 Atbildēt

nez kāpēc neviens guru nav minējis elementāru probzu, ko vajadzētu paskatīties- vai visi jaudas un masas vadi ir kārtīgi pievilkti un nav oksidējušies...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Motora noslāpšana brauciena vidū da tur var būt da jebkas - sākot ar akumulatora + klemmi kas nav kārtīgi pievilkta. Skaidrs ir viens ka 90% gadījumu pie vainas ir elektrība. Kāds devējs, lodējums kādā blokā, vads kāds puspuvis. Vajag tik rakt.

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

Ronalds_ rakstīja:

Cikicaki rakstīja: Da shitais gluks bija pat pirms filtru maiņas. domajam ka pazudiis a nekaa. Tad nekas neatliek kaa dziit uz diagnostiku. A mashiiniits ir Golfiks III. A shitais joks paraadiiijaaas peec lielaa paarbrauciena 2000 km garumaa. un nu ir taa ka nevar neko saprast. vai benziins bija taads niikuliiks no ES, vai arii citur kaut kaada vaina. Piemeeram elektriibaa.

Nu manam paziņam (arī III Golfs), bija ļoti ļoti ļoti līdzīga vaina. Pēc čakarēšanās 1/2 dienas garumā noskaidrojām ka vainīgs ir benzīna sūknis. Ļoti viegli atrast vainu kad viņa parādās pilnīgi nepastāvīgi....

Nopirkām sūkini (Pļavniekos, netālu no slāvu apļa) ~60ls, 1h čakarēšanās pa benzīnbāku un auto rūc kā jauns. No instrumentiem vajaga krusta skruvgiezni + plakstangas.

Piebildīšu ka darbības notika sestdienā, un tie daži servisi, kuros iegriezāmies piedāvaja pieņemšanu kā minimus pēc 2 nedēļām un sūkini pa 120 ls....

Pievienojos.

Ar kaadu briidi laiku pa laikam nomira, uzminot ar taada kaa jaudas bedre bij. Peec kaada laika nomira pavisam

Nomainiija suukni un viss bumbaas

Laucinieks Reģ.: 27.02.2007
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Motora noslāpšana brauciena vidū da tur var būt da jebkas - sākot ar akumulatora + klemmi kas nav kārtīgi pievilkta. Skaidrs ir viens ka 90% gadījumu pie vainas ir elektrība. Kāds devējs, lodējums kādā blokā, vads kāds puspuvis. Vajag tik rakt.

khmmm khmmmm, ja pie vainas būtu akumulatora klemme, kā tad viņu varētu pēc brīža piešķilt? ( Einšteins)

ticamāk tiešām ka sūknis tos pigorus varētu taisīt.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti