Volvo XC90

R0ze Reģ.: 19.01.2005

Sveiki, vai kāds no esošajiem vai bijušajiem īpašniekiem var padalīties pieredzē par to ko būtu vērts (specifiski) apskatīt/pārbaudīt ja ir vēlme iegādāties minēto aparātu?

Kuru motoru labāk izvēlēties? Šur tur dažos aprakstos esmu lasījis ka dīzelis piemēram ir pārāk kūtrs.. vai 2.5 vai 3.2 benzīnu (jo pēc sava pašreizējā auto pieredzes izdevīgāks faktiski sanāk lielais)?

 
ooPIS Reģ.: 16.06.2007
0 0 Atbildēt

R0ze rakstīja: Sveiki, vai kāds no esošajiem vai bijušajiem īpašniekiem var padalīties pieredzē par to ko būtu vērts (specifiski) apskatīt/pārbaudīt ja ir vēlme iegādāties minēto aparātu?

Kuru motoru labāk izvēlēties? Šur tur dažos aprakstos esmu lasījis ka dīzelis piemēram ir pārāk kūtrs.. vai 2.5 vai 3.2 benzīnu (jo pēc sava pašreizējā auto pieredzes izdevīgāks faktiski sanāk lielais)?

palasies peedeejos autobild lv preciizi apsaraxtiits

R0ze Reģ.: 19.01.2005
0 0 Atbildēt

ooPIS rakstīja:

palasies peedeejos autobild lv preciizi apsaraxtiits

O danke.

Cullmann Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

Nevareju isti izdomaat kadu motoru nemt , bet beigaas nopirku 2.4 D5 dizeli , Ka jau dzips ir kutraks , bet cik zinu ieliekot cipu varot dabut lidz 200zs no vina. Pirms pirksanas tika kadu laiku pabraukts ar 2.5T bendzina motoru gaja tiri labi kaut gan arii kutrumu vareja just videjais paterins bija ap 14,5 L pa pilsetu pa soseju ap 9-10 L . Perkot , ja ir iespeja vajadzetu aizbraukt uz Volvo centru, lai apskatas un piesledz pie kompja , ja masina ir eiropas vini var redzeet arii apkopes , kas ir veiktas un noskrejienu kads ir bijis uz pedejo apkopi, jo daudzim dizeliem ko Lv piedavaja kad es mekleju nebija istie noskrejieni.

Ir dazadas atsauksmes par ritoso viens saka , ka jamaina katru gadu, cits saka , ka brauc jau otro gadu un nekads problemas nav. Es savu pats atradu mobile.de un aizlidoju apskatieties un protams nopirku Mans uzskats , ja dzips tad dizelis , jo tas jau nav nekads sporta aparats ar kuru var izbaudiit sportiskumu

P.s pedejaa autobild ja nemaldos bija rakstiits par jauno XC 70

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti