Sodi par tonētiem logiem ārpus LR

Robezsargs Reģ.: 17.08.2003

Drīzumā jādodas uz Amsterdamu ar auto, bet auto ir ar tonētiem logiem (arī priekšējiem). Tā kā auto īpašnieks logu plēves nost plēst netaisās, bet ir gatavs man to auto dot, interesanti būtu zināt, uz cik naudām var norauties par to plēvju esamību kaut kur Vācijā, Polijā, Nīderlandē, Lietuvā? Ir kādam kāda pieredze? A varbūt kādā no šīm valstīm ir atļauts? Lietuvā zinu, ka nav, bet kādi ir sodi?

P.S. Zinu, ka pārkāpt LR CSN ir slikti... Kam tagad viegli?

 
nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Robezsargs rakstīja: Drīzumā jādodas uz Amsterdamu ar auto, bet auto ir ar tonētiem logiem (arī priekšējiem). Tā kā auto īpašnieks logu plēves nost plēst netaisās, bet ir gatavs man to auto dot, interesanti būtu zināt, uz cik naudām var norauties par to plēvju esamību kaut kur Vācijā, Polijā, Nīderlandē, Lietuvā? Ir kādam kāda pieredze? A varbūt kādā no šīm valstīm ir atļauts? Lietuvā zinu, ka nav, bet kādi ir sodi?

P.S. Zinu, ka pārkāpt LR CSN ir slikti... Kam tagad viegli?

A kā tu piemēram Lietuvā taisies tikt iekšā????

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

vienkaarshi iebraukt - veel pirms meenesha biju LT, uz robezhas par logiem neviena vaarda neteica un nekad nav teikushi.

Raimiza Reģ.: 27.03.2007
0 0 Atbildēt

Noplēs plēves pats un pēc tam notonē... ka tik nesanāk lētāk... un miegs labāks..

Robezsargs Reģ.: 17.08.2003
0 0 Atbildēt

Esmu Lietuvā pavasarī ar šo pašu auto bijis... Nevienu aizrādījumu uz robežas nedzirdēju...

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Atrod citu auto, ar ko braukt.

Robezsargs Reģ.: 17.08.2003
0 0 Atbildēt

Dorisa, domā ir viegli atrast cilvēku, kas dos savu auto uz 6 dienām ap 4000 km braucienam?

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Robezsargs rakstīja: Esmu Lietuvā pavasarī ar šo pašu auto bijis... Nevienu aizrādījumu uz robežas nedzirdēju...

A ja pēkšņi piesies?!

Varēsi mierīgi atpakaļ stūrēt!

Dunduks

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Lietuva nav piechakarejushies - tikai vienreiz uz robezhas, nolasija morali un palaida. Polija ari vienreiz - Varshavaa, kaut-ko muldeja par pleevi un bakstija ar pirkstu, bet saprata ka es nifiga nesaprotu un palaida Vaciijaa ari nekaa...

Bet labaak jau nolaid tos stiklus pirms robezhas.

Bet ar aparaatu nemerija neviens. Man vienreiz gadijaas kaa kaut-kaada Krievijas derevnja kaadus 2500km no Maskavas, celsh gaja caur mezhu, nostopeja mani tiiri delj tjomkas un izmeeriija arii Vot es prifigel, Latvijaa sertificeetu aparaatu nav - a tur ir

Es domaaju ka brauc droshi.

P.S. Nonemt un notonet velreiz maksaas ap 15-20LS

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Mani radinieki, sen atpakaļ, kad pie mums tas vēl bja legāli, ir plēsuši nost to plēvi uz Vācijas robežas, citādi nelaida iekšā.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

uculs rakstīja: Mani radinieki, sen atpakaļ, kad pie mums tas vēl bja legāli, ir plēsuši nost to plēvi uz Vācijas robežas, citādi nelaida iekšā.

Paveicas, ka uz robezas... Bet principa robezsargi to var darit un var ari nedarit. Ja butu ielaidusi un pec tam parbauditu policija, tad iestatos jauka situacija. Sodi viniem sados gadijumos ir gana demokratiski, bet ar vienu sikumu - tavu autinu turpat uz vietas savaktu un nogadatu servisa, kur tas tiktu padarits atbilstoss vinu noteikumiem - un uz ta rekina fona jau sods ir tikai sikums. Neesmu gan par stikliem nevienu konkretu gadijumu dzirdejis, bet jaunas riepas par skaistu cenu pazistamiem cilvekiem ir gadijies iegadaties.

Cullmann Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

Ir viens gadijums bijis draugam , ka uz vacijas robezas piesejaas, bet pec ilgam diskusijaam palaida, un polijaa policija cakarejas , ja ir ieplisis prieksejais logs, tad arii var aizsutiit uz servisu , lai nomaina kaimins ieberzaas pagajusajaa menesii braucot no Vacijas polija trapija akmens un stikls saplaisaja

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Robezsargs rakstīja: Dorisa, domā ir viegli atrast cilvēku, kas dos savu auto uz 6 dienām ap 4000 km braucienam?

Nopērc sev mašīnu, kur ir problēma?

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Robezsargs rakstīja: Dorisa, domā ir viegli atrast cilvēku, kas dos savu auto uz 6 dienām ap 4000 km braucienam?

Nopērc sev mašīnu, kur ir problēma?

bet ja ir lohs, kas dos savu auto uz 6 dienām ap 4000 km braucienam, tad priekš kam pirkt savu???

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja:

msh rakstīja:

Robezsargs rakstīja: Dorisa, domā ir viegli atrast cilvēku, kas dos savu auto uz 6 dienām ap 4000 km braucienam?

Nopērc sev mašīnu, kur ir problēma?

bet ja ir lohs, kas dos savu auto uz 6 dienām ap 4000 km braucienam, tad priekš kam pirkt savu???

Ir taads jeedziens ka LABS DRAUGS, ja Tu tos sauc par lohiem, tad man Tevis zheel.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Man ari ir draugi kam dotu savu auto un viņi man ari.Laikam mes visi esam lohi

casius Reģ.: 26.08.2002
0 0 Atbildēt

A kāpēc pa LR būtu jābraukā ar priekšējiem tonētiem logiem???

Man liekas ka likumi visiem vienādi!!!

No kurienes rodas tādi iznireļi ??? Ar pr. tonētiem logiem, tādi kas stāv veikala durvīs (tobiš invalīdu staavvietā), vai tādi kuri uzskata, ka, jo dārgāks auto jo mazāk likumu uz viņu attiecas ?!

Tas vienīgi norāda uz to ka cilvēkam ir mazvērtības kompleksi!!!

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nu man gan patik toneti logi.Zagleniem liegts ieluret salona.Bij ideali kad vareja braukt ar tonetiem.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Ir daudz plusu braucot ar tonetiem logiem. Man arii patiik-nebrauc kaa akvarijaa. Mierigi var aizmuguree atstaat somu, vakaros neapzhilbina, neviens neluur.

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Man ari ir draugi kam dotu savu auto un viņi man ari.Laikam mes visi esam lohi

A ja kaukas notiek, kā piedzīt, a?

Vot nošķeļ piemēram līdz nerestaurējamam stāvoklim. Un ja autiņš jauns, ~30k jevriku?

Nu nafig riskēt un pašam tādu risku uzņemties....

Tie, kuri spējīgi (at)maksāt ja kas, paši sevi ar autiņiem apgādājuši...

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nu ne jau tadeļ visi ir lohi kas dod mašinu.Ja pats nošķiltu un vajadzetu braukt kaut kur????Tad naktos prasit draugiem(lohiem)Un ir jau tada lieta ka kasko...

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Nu ne jau tadeļ visi ir lohi kas dod mašinu.Ja pats nošķiltu un vajadzetu braukt kaut kur????Tad naktos prasit draugiem(lohiem)Un ir jau tada lieta ka kasko...

Un nejau visiem ir kasko!

Pats ņemtu nomā!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti