Kā pareizi iesniegt sūdzību

Mdriver Reģ.: 19.01.2007

jautājums sekojošs:

rakstot sūdzību (atcelt nepamatotu "plāksteri" arī jāraksta "lūdzu" atcelt man nepamatoti piespriesto sodu...... ?

Liekas ka lūdzu galīgi neiederas

Lūdzu izskatīt inspektora kompetenci gan it kā derētu

 
1 2 3
Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Jaunciema dabas liegums- par to liecina dažas apruuseejušas, naatrees ieaugušas plaaksniites, un nebuut uz katras skudru takas ir pa ķie'ģelim- toties izfisiens par iebraukšanu liegumaa ir ojoj... imho ar kaapu zonu ir tas pats- no asfalta nobraukt ir riskanti

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

Ja pareizi saprotu, tad - ja plāksteris ir uzlīmēts, tad variants «brīdinājums» nav tehniski iespējams, jo APK to neparedz.

Ja PP būtu saprotoša, tad varēja nelīmēt to plāksteri šādā mežā (saprotu - vasarā, kad tur salien ka biezs un visi nomet auto kur pagadās).

Tāpēc šeit paliek divi varianti - atzīstu pārkāpumu un maksāju Ls30, vai arī mēģinu pierādīt, ka ar zīmēm nav viss Ok.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

vairs jau nav briidinaajums...plaans ta jaapilda 2002. gadaa bija. es ieteiktu vien maksaat sodu un priekšdienaam uzmaniities, neatstaat auto visaados šaubiiga izskata paarkingos.

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

Tā jau arī laikam darīšu - nav iekšā dēļ Ls30 tērēt laiku.

Nevaru sagremot, jo nevis nometu auto, kā pagadās, bet speciāli centos nolikt pareizi, un ka tajā slapjajā vientuļajā nomaļajā mežā 30min laikā uzradās kāds asinskārs PP

Acīmredzot - peļņas vieta.

Te atkal jautājums - ja peļņas vieta, tad varbūt PP vajadzētu padomāt, ka ne visi upuri ir zlostnije pārkāpēji un ka varbūt tomēr nav viennozīmīgi skaidrs zīmju izvietojums un prasās kādas izmaiņas / papildinājumi šajā zīmju izvietojumā.

Tas būtu normāli visur, tikai ne pie mums ...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

taapeec ka velk ar pirkstu pa papiiru un re- ir Pārkāpums!!! un pat sods jau klaat pierakstiits priimaa- kadru jautaajums ir lieks- atlasam tos kuri nedomaa vispaar un rulleejam uz priekšu!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Mdriver rakstīja:

anonimikis rakstīja: vislabāk aizvelcies uz administratīvo komisiju

Kur tas ir, cik jāmaksā, un attiecīgi, vai tas man ir izdevīgi dēļ 10 LS?

nav runa par summu(ph brīdinājums, 1.-Ls vai 10.-Ls), bet par sodu... Tu uz sitiena esi datu bāzē kā administratīvi sodītais, teorētiski tas dzēšas pēc diviem gadiem (laikam), faktiski paliek uz dikti ilgu laiku, ja ne līdz izvadīšanai... es par sevi paprasīju izdruku, tad vēl 1995 gada grēkus varēja redzēt...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

P.S. t.i. brīdinājums arī ir sods...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

nav runa par summu(ph brīdinājums, 1.-Ls vai 10.-Ls), bet par sodu... Tu uz sitiena esi datu bāzē kā administratīvi sodītais, teorētiski tas dzēšas pēc diviem gadiem (laikam), faktiski paliek uz dikti ilgu laiku, ja ne līdz izvadīšanai... es par sevi paprasīju izdruku, tad vēl 1995 gada grēkus varēja redzēt...

Tas arī atkarīgs no pārkāpuma kādu esi izdarījis. Jebkurš ātrumpārkāpums "bez punktiem" "dzēšas" gada laikā ( nu labi pārbaudīts ir brīdinājuma gadījumā, jo naudas un "miesas" sodus neesmu nekad nopelnījis).

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: P.S. t.i. brīdinājums arī ir sods...

vo vo...un apdrisinaataaji arii TO redz briidinaajumus, protokolus etc

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

man reiz pirms daudziem gadiem, kad tiesības ņēma nost un izsniedza "pagaidu atļaujas", es daudz braukāju pa plašajām banānijas ārēm....

reiz kautkur pie daugavpils viens "centīgs" ments atņēma pagaidu atļauju un izsniedza vietā citu....

pēc tam rīgā mentenē inspektors par katru cenu gribēja no manis izspiest atzīšanos cik es esmu samaksājis kukulī lai pazīstams ments man izrakstītu pagaidu atļauju....

fiška laikam bija apstāklī, ja jamiem tāda iespēja (noņemt pagaidu atļauju) nemaz nebija pēc procesa paredzēta

p.n.

man domāt, ka nekas nekur pašā datubāzē nedzēšās, tikai katra institūcija pēc patikas pievelk aiz ausīm termiņus cik senus pārkāpumus skatīt

JJJ Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Par to sodu "dzēšanu" skaidrībai:

LAPK: 38.pants. Termiņš, pēc kura izbeigšanās persona atzīstama par administratīvi nesodītu

Ja administratīvi sodītā persona gada laikā no dienas, kad beigusies soda izpildīšana, nav izdarījusi jaunu administratīvo pārkāpumu, tā atzīstama par administratīvi nesodītu.

Sen nav nācies saskarties ar šādu jautājumu, taču jēdziens "nesodīts" kā minēts augstāk nav tas pats kas tautas valodā un praksē lietotais jēdziens "sods dzēšas" tā visdažādākajās variācijās. Tas, ka pēc datu bāzes persona skaitās nesodīta, nenozīmē, ka datu bāzē iespējams neparādās agrākie varoņdarbi, un, lai arī sodot uz tiem nevar atsaukties un pamatoties, protams, zināmu iespaidu var atstāt.. Tas tā pat kā uzņēmumā, pieķerot darbinieku sīkā pārkāpumā un domājot ko darīt, zināmu subjektīvismu atstās, ka personai jau iepriekš piemēroti sodi, taču gada noilgums jau beidzies un iespējams vairāk kā rājienu iedot nevarēs..

WALA rakstīja:

Yetti rakstīja:

nav runa par summu(ph brīdinājums, 1.-Ls vai 10.-Ls), bet par sodu... Tu uz sitiena esi datu bāzē kā administratīvi sodītais, teorētiski tas dzēšas pēc diviem gadiem (laikam), faktiski paliek uz dikti ilgu laiku, ja ne līdz izvadīšanai... es par sevi paprasīju izdruku, tad vēl 1995 gada grēkus varēja redzēt...

Tas arī atkarīgs no pārkāpuma kādu esi izdarījis. Jebkurš ātrumpārkāpums "bez punktiem" "dzēšas" gada laikā ( nu labi pārbaudīts ir brīdinājuma gadījumā, jo naudas un "miesas" sodus neesmu nekad nopelnījis).

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti