Kvadrocikls par sakarīgu cenu.

Pitbults Reģ.: 02.05.2003

150cc automāts. Ķīnietis. Jauns iepakojumā: cena 725 LVL.

 
1 2
Pitbults Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Aritmētika vienkārša.

Nokaut var dajebko.

Ja pērc jaunu Kawasaki vai Polaris pa teiksim 5500 LVL un uz augšu tad pēc gadiem 2-3 kad Tev viņu nevajadzēs, par tādu pašu cenu nepārdosi. Vismaz 1500 EUR jānolaiž. Tātad, ja esi jau iepriekš nodomājis 1500 EUR norakstīt, tad kapēc nenopirkt ķīnieti un pēctam nelauzīt galvu kā pārdot un nafiga es paņēmu kredītu...

Noliec pie vecātēva šķūnītī un gaidi kad puika paaugsies un nebūs žēl, ja ripojot no kalna salocīs rāmi. Motors ies, tas pārbaudīts

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

Pitbults rakstīja: Aritmētika vienkārša.

Nokaut var dajebko.

Ja pērc jaunu Kawasaki vai Polaris pa teiksim 5500 LVL un uz augšu tad pēc gadiem 2-3 kad Tev viņu nevajadzēs, par tādu pašu cenu nepārdosi. Vismaz 1500 EUR jānolaiž. Tātad, ja esi jau iepriekš nodomājis 1500 EUR norakstīt, tad kapēc nenopirkt ķīnieti un pēctam nelauzīt galvu kā pārdot un nafiga es paņēmu kredītu...

Noliec pie vecātēva šķūnītī un gaidi kad puika paaugsies un nebūs žēl, ja ripojot no kalna salocīs rāmi. Motors ies, tas pārbaudīts

A ko darīt tiem kam ir meitas nevis puikas?...tad kvadra stāvēs dīkstāvē

marexs Reģ.: 17.06.2002
0 0 Atbildēt

Tad beņķa vietā uzmeistarosi puķu kasti un meitas varēs laimīgas audzēt puķes

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

A kāds ir šios verķus CSDD reģistrējis, nu tā lai var pārbraucienus pa šosēm taisīt? Kādus papīrus vajag?

marexs Reģ.: 17.06.2002
0 0 Atbildēt

Ir trīs reģistrācijas varianti:

1. Pilnā reģistrācija (riktīgs balts numurs un pase) Nepieciešami pavarotņiki un bleķis numuram. Var maukt vienalga pa kurieni. Cik saprotu, kurš katrs tā vienkārši nevar pieskrūvēt savam drapakam pavarotņikus un braukt uz csdd, jo vajadzīga sertifikācija. Kvadrām nāk no rūpnīcas piederības dokumenti uz kā pamata tad arī reģistrē.

2. Zaļā reģistrācija (kvadrām bez pavarotņikiem utt) Atkal nepieciešami kaut kādi piederību apliecinoši dokumenti. Dodas numurs ar zaļiem cipariem un bezceļu teh. pase. It kā atļauts īslaicīgi piedalīties ceļu satiksmē, lai šķērsotu koplietošanas ceļus, upes pa tiltu utt. bet polismeni drāž tāpat.

3. Vispār nereģistrēt (4x4 drapakiem), jo pārsvarā tāpat brauc pa bezceļiem un pat nesteidzoties var raut peksi no policijas nogriežoties pār grāvi un neuztraucoties, ka kāds pamanīs numuru, jo numura vienkārši nav. Nereģistrēt arī iesaku tiem, kas jaunus kvadrus ieved no ES dalībvalstīm (piem LT), jo tad, pamatojoties uz CSDD reģistrēto jauno tr.l., īpašnieks saņems vēstuli no VID ar jautājumu, a kas tad maksās PVN? Ir tāds likums, ka virs 50cm3 jaunākiem par 6mēn. tr.līdz. jāmaksā PVN, kas ievesti no ES un nedod dies, leitis pirkšanas-pārdošanas papīrā būs ierakstījis reālo summu. Tādēļ vajag padomāt vai vispār reģistrēt, jo ar zaļiem numuriem drīkst legāli vizināties tikai pa purvu vai mežu un tur to var darīt mierīgi arī bez reģistrācijas.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Vai tad PVN jamaksa ja ieved no eiropas savienibas valstim???

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Vai tad PVN jamaksa ja ieved no eiropas savienibas valstim???

Manā saprašanā peeveeen jāmaksā tajā ES valstī, kur drapaku pērk. Ja pērk no 3. valsts, tad uz robežas.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

joop rakstīja:

Pitbults rakstīja: Aritmētika vienkārša.

Nokaut var dajebko.

Ja pērc jaunu Kawasaki vai Polaris pa teiksim 5500 LVL un uz augšu tad pēc gadiem 2-3 kad Tev viņu nevajadzēs, par tādu pašu cenu nepārdosi. Vismaz 1500 EUR jānolaiž. Tātad, ja esi jau iepriekš nodomājis 1500 EUR norakstīt, tad kapēc nenopirkt ķīnieti un pēctam nelauzīt galvu kā pārdot un nafiga es paņēmu kredītu...

Noliec pie vecātēva šķūnītī un gaidi kad puika paaugsies un nebūs žēl, ja ripojot no kalna salocīs rāmi. Motors ies, tas pārbaudīts

A ko darīt tiem kam ir meitas nevis puikas?...tad kvadra stāvēs dīkstāvē

man i meitas un nau diikstaaves taj kitajozai un radam ar gondu i meita un arii taj tik padawaj 'atvilkt' taxshto nekrenkjeejies par meitaam , buutu tikaj 'drapaksss' , juuzeetaaji atradiisies

marexs Reģ.: 17.06.2002
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Vai tad PVN jamaksa ja ieved no eiropas savienibas valstim???

varbuut kaut kaa var nobleediities, bet, ja peerk fiziska persona, tad ir jaamaksaa.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Ja piemeram vacija perk jaunu auto tad tu jau tur samaksa to PVN un latvija nekas nav jamaksa.To es zinu tocna

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti