Vajadzīgs sakarīgs portatīvais

Graberis Reģ.: 20.01.2003

Nu tā īsumā - vajadzīgs sakarīgs portatīvais. Ne pārjaudīgs, vēlams, ne sevišķi dārgs.

Varētu jau sameklēt iekš ss vai kādā interneta šopā, tikai problēma, ka no šitās sugas neko nesaprotu - spriežot no PC viedokļa, daudzas komplektācijas ir galīgi nesaprotamas (piem., SATA disks ar 5`400 abarotiem, 1.6 Celerons ar 1GB DDRII utt.)

Kāds nevar man paskaidrot, kas ir ņemams, nepārmaksājot par nosaukumu (brends nav svarīgs) un neieberžoties uz kādu lēto variantu?

Vajadzīgs developēšanai - lai var kurbulēt MS SQL Express, MySQL, Apačus, Visual Studio .Net, CBuilder, Delphi utt. Vēlams arī, lai tas viss gana fiksi darbotos.

 
1.. 3 4 5 6 7 8
Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

LyNx8

Es nedariiju neko, visu izdariija garantijas serviss jo visas probleemas radaas peec tam kad aiznesi salabot tikai vienu funkciju, tas ir normaali nestraadaajoshu WiFi. Kad nesu uz garantijas servisu, man pienjeemeejs jau tad pateica ka tas shim modelim ir raxturiigs, vajagot tikai nomainiit maates plati. Visas probleemas saakaas ar maates plates nomainju. Arguments kaapeec man atteica garantiju bija ka uz PC atrastas mitruma peedas. Kur vinji to mitrumu atrada hvz, tachu to ka tas mitrums ir nokljuvis ieksh PC posmaa starp priekshpeedeejo un peedeejo apmekleejuma reizi, lai vinji man nestaasta. Pats atveeru to j.obano luuzni un atskruuveejis visas detaljas neatradu nevienu apsuubeejushu kontaktu, nekaadas mitruma peedas, tik vien kaa uz korpusa paaris izzhuvushas piles visdriizaakais no sulas. Ar jaunu batereju kompis iet (vismaz uz briidi kad biju aiznesis paziistamam datoristam), bet pastaav iespeeja ka tieshi kompja sisteemas probleemu deelj man taa batereja tiek sachakareeta, kaa arii var gadiities ka peec laika man paraadaas atkal uzraxti par to ka netiek atrasta opereetaajsisteema. Taa kaa man garantija ir anuleeta shim pc, tad es varu vinju izmest ja kautkas notiek, jo maates plates mainja vinjam maksaa 80% no jauna datora veertiibas.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Taadaa gadiijumaa lai vinji raksta defektu aktu, kur reaali ir uzraadiitas taas vietas, kas ir ar mitrumu sabojaatas...

Peksiit, kas Tu, vakar dzimis uz PTAC projaam....

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Pagaidām neviens sakarīgāks laptops par šo nav redzēts!

www.computercloset.org/...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Pagaidām neviens sakarīgāks laptops par šo nav redzēts!

www.computercloset.org/...

Vai šis inventors.about.com/... ://oldcomputers.net/osborne.html

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

nafigators rakstīja: Pagaidām neviens sakarīgāks laptops par šo nav redzēts!

www.computercloset.org/...

Vai šis inventors.about.com/... ://oldcomputers.net/osborne.html

oldcomputers.net/...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Uggga rakstīja:

nafigators rakstīja: Pagaidām neviens sakarīgāks laptops par šo nav redzēts!

www.computercloset.org/...

Vai šis inventors.about.com/... ://oldcomputers.net/osborne.html

oldcomputers.net/...

Eu, šitam Vista iet?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Uggga rakstīja:

Uggga rakstīja:

nafigators rakstīja: Pagaidām neviens sakarīgāks laptops par šo nav redzēts!

www.computercloset.org/...

Vai šis inventors.about.com/... ://oldcomputers.net/osborne.html

oldcomputers.net/...

Eu, šitam Vista iet?

Vista neiet, tikai olas ripo

P.S. Paspamojām, pietiks šim topikam

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Šitais naff nekāds spams

Ģeduškas par tēmu spriež!

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Taadaa gadiijumaa lai vinji raksta defektu aktu, kur reaali ir uzraadiitas taas vietas, kas ir ar mitrumu sabojaatas...

Peksiit, kas Tu, vakar dzimis uz PTAC projaam....

es jau taa arii dariishu. tikai tagad ar laikiem hu... Peedeejaas dienas no ofisa njeshagu nevaru aiziet. Mums te fasaadi siltina un remontus taisa, vazaajas visaadi neveelami tipaazji, vajagot ta noliktavaa tikt utt. Jaapieskata maitas, lai nekas nepazuud.

apaljais_buss Reģ.: 15.07.2002
0 0 Atbildēt

Esmu 2 gadus lietojis HP (nedaudz zem 3 kg), nu jau trešo gadu IBM X40 (mazais 12' ekrāns, 1,5 kg). Mazdrusciņ esmu palietojis kolēģu Dell - arī mazais varians - līdzīgs X40, bet 2x lētāks un novētēju kāpēc IBM ir 2x dārgāks.

Tas sticks (aka clit-mouse) pēc piešaušanās ir N reizes ērtāks nekā touch-pad - mazāk tiek noslogota plaukstas locītava un clitmausu var kustināt neatraujotrokas no klavieras.

Laptopi jau arī i dalās - sub-notebooki (12' monitori ap 1,5 kg) īstais ja to ikdienā vazā apkārt, notebooki (ap 2,5 kg) - tas liekais kg ir ļoti jūtams. Vēl ir desktop replacement - tālākā distance ko tāds ceļo ir no galda darbam līdz gultai filmu skatīšanai.

No sākuma jātiek skaidrība ko tieši vajag. IBM T sērija vēl neesot no Lenovo taupības cietusi.

1.. 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti