Vajadzīgs sakarīgs portatīvais

Graberis Reģ.: 20.01.2003

Nu tā īsumā - vajadzīgs sakarīgs portatīvais. Ne pārjaudīgs, vēlams, ne sevišķi dārgs.

Varētu jau sameklēt iekš ss vai kādā interneta šopā, tikai problēma, ka no šitās sugas neko nesaprotu - spriežot no PC viedokļa, daudzas komplektācijas ir galīgi nesaprotamas (piem., SATA disks ar 5`400 abarotiem, 1.6 Celerons ar 1GB DDRII utt.)

Kāds nevar man paskaidrot, kas ir ņemams, nepārmaksājot par nosaukumu (brends nav svarīgs) un neieberžoties uz kādu lēto variantu?

Vajadzīgs developēšanai - lai var kurbulēt MS SQL Express, MySQL, Apačus, Visual Studio .Net, CBuilder, Delphi utt. Vēlams arī, lai tas viss gana fiksi darbotos.

 
1.. 2 3 4 5 6 7 8
LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Man pret Macu nav nekādu iebildumu. Vnk Macs, kuru es gribu, maksā padaudz, turklāt arī drosme mazliet jāsaņem. Nez, es saku - man nav problēmu ar Vistu - ir 1 GB operatīvā un nomiris neesmu. Mierīgi kādi padsmit web logi (tabi iekš vairākiem FireFox logiem), CS2, words un e-pasts stāv vaļa, par Skype, realtime antivīrusu un firewall nemaz nerunājot - un ko!?! Man tas viss iet un ar Alt-Tab slēdzos bez bremzēšanas... Zinu, ka lielākā daļa ļautiņu nebūt nelieto tik daudz lietas paralēli, tāpēc saku, ka nav problēmu. Ilgi startējas ? Jā, tas nav Macs, bet nav jau mirstamā kaite - kamēr startējas aizej lieku reizi pačurāt vai uztaisi tēju.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Ko tauta par šo saka? www.metaleks.lv/...

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Ko tauta par šo saka? www.metaleks.lv/...

Es esu brendu cienītājs...

Iesaku paskatīties kko no HP Pavilion...

(patiesi labi noutiki)

bet ja vajag uz darbības laika ilgumu, tad var kko no DELL Inspiron

evil_vinny Reģ.: 19.07.2004
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Ko tauta par šo saka? www.metaleks.lv/...

saldais jeesus, 3kg! ja apkārt staipītāja būs labākā pusīte, dabūsi pa kaklu ātri vien

bet kā jau te pieminēja, noteikti vajadzētu vispirms paturēt rokās, pačamdīt. kas aceriem LV taisa remontus?

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

konkreeti par HP-DV6000 tas kas pavilion.

pilniigi nejaushi es nopirku sho PC vienlaiciigi ar abiem kompanjoniem. Tieshi taadu pashu pc nopirka gjimenes draugi + veel brachkam nopirka. kad visiem saaka pliist nost, es veel berzeeju rokas, jo maneejais straadaaja, tik vien kaa shad tad nestraadaaja WiFi. Kad beigaas savajadzeejaas biezjaak to WiFi, aiznesu uz garantijas servisu. un tad saakaas probleemas. Jau otrajaa dienaa peec PC savaakshanas no servisa, sleedzot tiekahsaa PC paraadijaas uzraksts ka nevar atrast opereetaaj sisteemu. Sanaaca peec nedeeljas aiznest to PC atpaklj a man pasaka ka PC viss kaartiibaa, otreiz un ruupiigaak notesteet vinji atteicaas. Aiznesot maajaas PC nostraadaaja nedeelju un atkal taas pashas probleemas, tik vairraakkaartiigi iesleedzot izsleedzot PC aizgaaja, tachu nelaadeeja batereju. Veel peec nedeeljas PC nospraaga vispaar. Aiznesu uz servisu, man atteica garantiju, jo PC esot aizliets. Oponeet ar vinjiem nebija iespeejams, arii HP atteicaas ielaisties ar mani sarunaas, tipa pats vainiigs. Tagad nu pagaajis jau pus gads, PC nostaaveejis smuki plauktaa un kad izdomaajaam tomeer pashi paskatiities kas PC vainas, kaapeec nesleedzas iekshaa uzgaajaam ka batereja ir genoh. Protams pastaav arii iespeeja ka ar pashu PC ir probleemas jo tomeer tie uzraxti par neesoshu opereetaajsisteemu mani biedee, bet HP kategoriski atsakaas atziit servisa kljuudu un man garantiju neatjauno. Bet nu ir doma aiziet liidz pateereetaaju aizsardziibas asoc. un uztaisiit expertiizi. Po samaksaashu, bet veeljoprojaam neuzskatu ka PC ir beigts manas vainas deelj. PC tika transporteets somaa, izmantots darba dariishanaam kaa arii filmu luureeshanai. Visi defekti kas man bija paraadijushies bija arii visiem paareejiem koleegju PC tik maneejam atteica garantiju.

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

Ja nu kaads tomeer \"uzkjeras\" :

ss.ss.lv/...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

offtopiks

Kaut kā krīt uz nerviem tā mūsdienu tendence izmantot porķiku kā pārnēsājamu galddatoru. Nu nav tas galddators! Katram savi uzdevumi un pielietojums. Smejos par tiem porķiku jūzeriem, kas lieto peli - priekš kam ir touchpad? Pašam porķiks nekad nav bijis, bet ir sanācis dažus palietot. Ir doma paprasīt brālēnam, kas pa japānas jūrām kuģo, lai atved no japānas kādu mazu porķiku, tur esot skaisti ceņņiki, ar mūsējajiem nesalīdzināt.

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

Peksīc : manuprāt iegrābaties kkādu brāķetu partiju...

www2.220.lv/...

Lietoju tādu aparātu jau otro gadu un neūdzos...

Protams verētu būt batareja jaudīgāka bet tas tā.

Strādā viss lieliski un ātri.

Pie - varētu teikt ka viņš pasmags, bet toties \"17\"...

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: offtopiks

Kaut kā krīt uz nerviem tā mūsdienu tendence izmantot porķiku kā pārnēsājamu galddatoru. Nu nav tas galddators! Katram savi uzdevumi un pielietojums. Smejos par tiem porķiku jūzeriem, kas lieto peli - priekš kam ir touchpad? Pašam porķiks nekad nav bijis [..]

Es domaaju, ka uzsvars shajaa gadiijumaa jaaliek tieshi uz peedeejo teikumu. Neredzu probleemu lietot portatiivo datoru kaut vai lai naglas dziitu - katrs pats sava galda datora nomainiitaajs. Nav jau kaadreizeejie laiki, kad portatiivajiem cenas bija kosmoss.

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

Viktos rakstīja: Peksīc : manuprāt iegrābaties kkādu brāķetu partiju...

www2.220.lv/...

Lietoju tādu aparātu jau otro gadu un neūdzos...

Protams verētu būt batareja jaudīgāka bet tas tā.

Strādā viss lieliski un ātri.

Pie - varētu teikt ka viņš pasmags, bet toties "17"...

jaa, bet tas nenonjem atbildiibu no razjotaaja un vinja garantijas servisa izpildiitaaju. Es uzskatu ka HP mani njeema un uzmeta. Protams vinjiem tas ir izdeviigi.

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

Peksiic rakstīja: konkreeti par HP-DV6000 tas kas pavilion.

pilniigi nejaushi es nopirku sho PC vienlaiciigi ar abiem kompanjoniem. Tieshi taadu pashu pc nopirka gjimenes draugi + veel brachkam nopirka. kad visiem saaka pliist nost, es veel berzeeju rokas, jo maneejais straadaaja, tik vien kaa shad tad nestraadaaja WiFi. Kad beigaas savajadzeejaas biezjaak to WiFi, aiznesu uz garantijas servisu. un tad saakaas probleemas. Jau otrajaa dienaa peec PC savaakshanas no servisa, sleedzot tiekahsaa PC paraadijaas uzraksts ka nevar atrast opereetaaj sisteemu. Sanaaca peec nedeeljas aiznest to PC atpaklj a man pasaka ka PC viss kaartiibaa, otreiz un ruupiigaak notesteet vinji atteicaas. Aiznesot maajaas PC nostraadaaja nedeelju un atkal taas pashas probleemas, tik vairraakkaartiigi iesleedzot izsleedzot PC aizgaaja, tachu nelaadeeja batereju. Veel peec nedeeljas PC nospraaga vispaar. Aiznesu uz servisu, man atteica garantiju, jo PC esot aizliets. Oponeet ar vinjiem nebija iespeejams, arii HP atteicaas ielaisties ar mani sarunaas, tipa pats vainiigs. Tagad nu pagaajis jau pus gads, PC nostaaveejis smuki plauktaa un kad izdomaajaam tomeer pashi paskatiities kas PC vainas, kaapeec nesleedzas iekshaa uzgaajaam ka batereja ir genoh. Protams pastaav arii iespeeja ka ar pashu PC ir probleemas jo tomeer tie uzraxti par neesoshu opereetaajsisteemu mani biedee, bet HP kategoriski atsakaas atziit servisa kljuudu un man garantiju neatjauno. Bet nu ir doma aiziet liidz pateereetaaju aizsardziibas asoc. un uztaisiit expertiizi. Po samaksaashu, bet veeljoprojaam neuzskatu ka PC ir beigts manas vainas deelj. PC tika transporteets somaa, izmantots darba dariishanaam kaa arii filmu luureeshanai. Visi defekti kas man bija paraadijushies bija arii visiem paareejiem koleegju PC tik maneejam atteica garantiju.

man ar lietoshanaa i taac pac pavilions...

wireless saaka zust peec kaada neilga laika lietoshanas, kad bija pagaajis pusgads, piegriezaas un atdevu remontaa.Bachene knapi vairs tureeja 15-20 min, par ko arii ierakstiiju aktaa.Kuj zin, ko vinji tur sadariija, bet peec paaris nedeelju ilga remonta, pc atgrieza sataisiitu un ar jaunu bacheni.Nu jau buus kaac pusgads no remonta, kad iet bez probljem(tfu, tfu, tfu)

Kautkaa taas kaites visiem vienaadas ira - uz to tev arii jaaspiezh...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: offtopiks

Kaut kā krīt uz nerviem tā mūsdienu tendence izmantot porķiku kā pārnēsājamu galddatoru. Nu nav tas galddators! Katram savi uzdevumi un pielietojums. Smejos par tiem porķiku jūzeriem, kas lieto peli - priekš kam ir touchpad? Pašam porķiks nekad nav bijis, bet ir sanācis dažus palietot. Ir doma paprasīt brālēnam, kas pa japānas jūrām kuģo, lai atved no japānas kādu mazu porķiku, tur esot skaisti ceņņiki, ar mūsējajiem nesalīdzināt.

Ar offtopic

Ka jau ta jau, kameer stradaju organizaacijaa kura pakalj meta datortehniku arii domaaju, ka tjaps liidz staipiishanai un galddators ... nu kaa normaala darbstacija. Tagad kad stradaaju organizaacijaa kas pakalj datortehniku gluzji nemet, un zinu ka daudziem ir veel drankjiigaaka tehnika, es labi saprotu ka ari vienu ASUS + 19" + kbd + mouse ir baigi OK lietot kaa galddatoru.

Bet ja runaat par m/ faktoru, tad Mac ir baigi labais verkjis, kur viss ir iebuuveets monitoraa, kluss nezheeliigi, un arii vadu mudzeklja nav.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: LyNx8 vista pati par sevi ir problēma

WALA kur tur vistai ir tas "m/"? Ja ar omi iebrauks vecu opeļu barā, tad būs "m/", bet kad ar to pašu omi iebrauks barā, kur tusē S merši, 7er bembji un audi A8, tie gadri pasmiesies Vista ir viskautkā neveiksmīga kopija, jeb vienkārši izsakoties - parodija Resursus rij, bet tu pat neredzi, kāpēc Es tagad savam divpadsmitajam slackam uzliku compiz-fusion desktopu [OpenGL paātrināts desktops ar visādiem specefektiem], nu nevelk diez ko labi axp2500+ ar 1 GB RAM, bet vistai ir tas pats variants, tikai tur to efektu nav Interesanti, kas vienam otram ir pret mac? Nopērkot mac, cilvēks vismaz nopērk gatavu produktu, kas nav win, kamēr linuxis uz PC ir jākonfo un jāčakarējas, izņemot, ja ir kāds par šo tēmu zinošs datorspeciālists....

Ir ir Vistai m/ faktors, tiesa lielaaks m/ faktors ir Maci, tiiri deelj vinju kraasainajiem modeljim utml. Un jaa protams cena nav mazsvariigs faktors. Karoch tas ir tas gadiijums kad vienkaari shis tiek pirkts tikai lai piestaaveetu konkreetai garderobie.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

White_Trash rakstīja:

msh rakstīja: offtopiks

Kaut kā krīt uz nerviem tā mūsdienu tendence izmantot porķiku kā pārnēsājamu galddatoru. Nu nav tas galddators! Katram savi uzdevumi un pielietojums. Smejos par tiem porķiku jūzeriem, kas lieto peli - priekš kam ir touchpad? Pašam porķiks nekad nav bijis [..]

Es domaaju, ka uzsvars shajaa gadiijumaa jaaliek tieshi uz peedeejo teikumu. Neredzu probleemu lietot portatiivo datoru kaut vai lai naglas dziitu - katrs pats sava galda datora nomainiitaajs. Nav jau kaadreizeejie laiki, kad portatiivajiem cenas bija kosmoss.

Porķiks ir optimizēts nēsāšanai un pēc iespējas mazākam strāvas patēriņam. Reku tāpēc jau te viens otrs vaimanā par 3 kg smagu modeli Šo abu iemeslu dēļ porķika kā datora funkcionalitāte ir manāmi ierobežota [gan pāris funkcijas klāt nākušas] + daudz mazāks uzlabošanas potenciāls + daudz mazāka skaitļošanas jauda. Sāk gan parādīties ūberporķiki ar baisām videomikrenēm un stipriem pročiem, bet tur jau sākas problēmas ar strāvas patēriņu. Bet divus Athlon 64 FX-74 uz vienas mātenes, uz kuras arī iespraustas divas gf 8800xtx, ar nevienu porķiku nenokodīsi, neatkarīgi, cik štukas par to noliksi Man tāda kaste, protams, nav, tur ceņņiks sistēmblokam kā minimums salektos uz 2k ls Vēl par tām funkcijām - parasti porķikiem ir viens PCMCIA slots, kur var kaut ko iespraust. Piedevām nāk visādi dzelži, kas priekš galddatora ir PCI versijās, kā USB, piespraudīsi TV tjūneri, mc readeri, vēl šo un to... Pēc tam pamēģini porķiku ar to vadu mudžekli kaut kur aizstiept - tas vairs nav porķiks Vēl viens galddatora pluss - ja var tam atļauties pāris sotus un ja rokas neaug no d, tad galddatoru var uztaisīt ABSOLŪTI klusu, kamēr, jo jaunāks porķiks, jo stiprāki dzelži, kuri vairāk karst, kurus biežāk un skaļāk jādzesē. Protams, par kaut kādu lēto kasti, kur sasprausti visādi lēti ķīniešu sū... klusāks būs

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

White_Trash rakstīja:

msh rakstīja: offtopiks

Kaut kā krīt uz nerviem tā mūsdienu tendence izmantot porķiku kā pārnēsājamu galddatoru. Nu nav tas galddators! Katram savi uzdevumi un pielietojums. Smejos par tiem porķiku jūzeriem, kas lieto peli - priekš kam ir touchpad? Pašam porķiks nekad nav bijis [..]

Es domaaju, ka uzsvars shajaa gadiijumaa jaaliek tieshi uz peedeejo teikumu. Neredzu probleemu lietot portatiivo datoru kaut vai lai naglas dziitu - katrs pats sava galda datora nomainiitaajs. Nav jau kaadreizeejie laiki, kad portatiivajiem cenas bija kosmoss.

Porķiks ir optimizēts nēsāšanai un pēc iespējas mazākam strāvas patēriņam. Reku tāpēc jau te viens otrs vaimanā par 3 kg smagu modeli Šo abu iemeslu dēļ porķika kā datora funkcionalitāte ir manāmi ierobežota [gan pāris funkcijas klāt nākušas] + daudz mazāks uzlabošanas potenciāls + daudz mazāka skaitļošanas jauda. Sāk gan parādīties ūberporķiki ar baisām videomikrenēm un stipriem pročiem, bet tur jau sākas problēmas ar strāvas patēriņu. Bet divus Athlon 64 FX-74 uz vienas mātenes, uz kuras arī iespraustas divas gf 8800xtx, ar nevienu porķiku nenokodīsi, neatkarīgi, cik štukas par to noliksi Man tāda kaste, protams, nav, tur ceņņiks sistēmblokam kā minimums salektos uz 2k ls Vēl par tām funkcijām - parasti porķikiem ir viens PCMCIA slots, kur var kaut ko iespraust. Piedevām nāk visādi dzelži, kas priekš galddatora ir PCI versijās, kā USB, piespraudīsi TV tjūneri, mc readeri, vēl šo un to... Pēc tam pamēģini porķiku ar to vadu mudžekli kaut kur aizstiept - tas vairs nav porķiks Vēl viens galddatora pluss - ja var tam atļauties pāris sotus un ja rokas neaug no d, tad galddatoru var uztaisīt ABSOLŪTI klusu, kamēr, jo jaunāks porķiks, jo stiprāki dzelži, kuri vairāk karst, kurus biežāk un skaļāk jādzesē. Protams, par kaut kādu lēto kasti, kur sasprausti visādi lēti ķīniešu sū... klusāks būs

visi jau nav tik advanceeti datoristi kaa tu, un nav vajadziiba peec jaudiigiem datoriem dzelzs kastees...man ,piemeeram, pietiek ar pashu leeaako portatiivo.internetam. un nav jaapgruutina aizjuuras braaleeni ar stulbiem pasuutiijumiem...

tas ko teici par peli, bija pastulbi ...puisiits vienu reizi tik esot pameegjinaajis portatiivo, bet spriedumi kaa bilam geitsam...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Par peli tas dikti individuāli. Man viens kolēģis principā nelieto peli, lai neaizmirstos, kā ar padu strādāt Pie tam, viņam ir tā stulbā (manā skatījumā) sistēma ar mini džoistiku klavierei pa vidu.

Pats bez peles arī varētu iztikt, bet, ja jāstradā ar exceli, labāk tomēr to žurku piespraust.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Jautājums par garantijām - kuram ražotājam iekš LV darbojās worldwide garantija, ja vispār kādam darbojās?

Varētu noorganizet atvešanu no US, bet vai ir kāds, kas man ņemsies viņu apkalpot?

iRAFAR Reģ.: 22.04.2007
0 0 Atbildēt

evil_vinny rakstīja:

Uggga rakstīja: Ko tauta par šo saka? www.metaleks.lv/...

saldais jeesus, 3kg! ja apkārt staipītāja būs labākā pusīte, dabūsi pa kaklu ātri vien

bet kā jau te pieminēja, noteikti vajadzētu vispirms paturēt rokās, pačamdīt. kas aceriem LV taisa remontus?

Remontus taisa Rūpniecības ielā pie Viestura dārza... Cik labi taisa, hvz... Aiznes, šie pasūta detaļas... Pēc 2 nedēļām atnāk... Ieliek jauno detaļu un viss ok...

3kg varētu ir diezgan daudz... Kaut gan, ja ir vēlme pēc 15" monitora, tad īpaši mazāk par 2,5kg atrast būs grūti... Vēl jau var paskatīties maziņos 12" portatīvos datoriņus... Tikai tos gan labāk notestēt vai vispār patiks...

Portatīvais arī mājas apstākļos ir ļoti ok risinājums... Sēdi pie kompja visur, kur vien ir ērti... Ja vēl ir māja, nevis dzīvoklis, tad vispār kaifs - zālītē izgulies un rocies pa internetu... Kad nelieto, aizver un ieliec plauktā, jo vietu aizņem tikpat cik palielāka grāmata...

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Bļin, es tiešām nesaprotu, ko cilvēki ar to datoru dara, ka viss birst nost!!!!! Es arī staipu līdzi katru dienu, bet ne man viņu dauzīt nācies, ne kaut ko citu...

Saprotu, bača nomirst dabīgā ceļā un tur ražotāju nevienā acī nevar vainot - ja mēs paši to kompi palietojam līdz pusītei, palādējam, palietojam, palādējam - tad kādi brīnumi, ka pēc pusgada tā bača ir hana!?!?! Atceraties vecās mobilas ar NiMh baterijām - nu tas pats! Ja nenokauj līdz galam un neuzlādē līdz galam, tad loģiski, ka bača nomirs ātri...

A kas tur ar WiFi pa problēmām - NEZINU. Ja ir oriģinālie draiveri, tad šancē bez problēmām.

Es uzskatu, ka katram ir individuālas vajadzības - ja kādam PC tūnings ir sirdslieta, tad viņam arī vajag superklusu galda kasti ar 2ām 8tajām XT video kartēm... Man ikdienas pienākumu veikšanai pilnīgi pietiek ar klēpinieku par nepilniem 600 Ls - kluss, 3 kg man nav problēma (galvenais, lai klaviere plata un ērta), 15,4" platekrāns - ko man vēl vajag!?

Uggga - neņemies ar tām amerikām, ja tiešām nav garantijas. Lai gan teksts ir identisks autiņu gadījumam - Tu ko, to datoru (mašīnu) remontēšanai pērc??? Tad protams ņem to, kam detaļu daudz bla bla bla... Ja pērc datoru un esi cilvēks ar normālu attieksmi, tad ņem to, kam ir kaut kāda garantija un viss. Bet nedomā par tām problēmam. Gadās jau visādi, bet nu tas viss no lietotāja atkarīgs!

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Vipaar jau jaasaka ka par PCMCIA(aka PC card) varat aizmirst ieksh kleepjdatoriem - jau ir aatraakas un labaakas lietas jamiem.

Tagad ir ExpressCard. Taa kaa PCMCIA varat leenaa garaa sliicinaat podaa.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja:

Uggga - neņemies ar tām amerikām, ja tiešām nav garantijas. Lai gan teksts ir identisks autiņu gadījumam - Tu ko, to datoru (mašīnu) remontēšanai pērc??? Tad protams ņem to, kam detaļu daudz bla bla bla... Ja pērc datoru un esi cilvēks ar normālu attieksmi, tad ņem to, kam ir kaut kāda garantija un viss. Bet nedomā par tām problēmam. Gadās jau visādi, bet nu tas viss no lietotāja atkarīgs!

Par portatīvajiem pārāk daudz dzirdēts par brāķiem un visādiem citādiem gļukiem, tāpēc pilnīgi bez garantijas negribās ņemt. Var jau būt, ka pie mums sūta pēdējos sū_us, ka cilvēki pa garantijām vien dzīvojās

Redzot kādas cenas US un kāds ir $ kurss, liekas dikti vilinoši... Bet kā pats saki, vismaz kaut kādu garantiju gribētos.

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

No manas, visai mazās pieredzes, portatīvajā jēgu nesaskatu, vismaz pašlaik. Darbā un mājās ir stacionārie, ārpus telpām iztieku ar PDA, ja nu ļoti savajagas kaut ko. Un lielāku par 13\" negribētu svara dēļ. Savulaik kādu gadu nācās vienu kasti nostaipīties, tā kā, ja tas būs paredzēts arī nesāšanai, nevis vadāšanai mašīnā, neiesaku neko smagāku par 2kg, un tas jau arī būs oi oi preikš sievietes.

Ja pats tagad ņemtu, tad kaut ko šādu

www.metaleks.lv/... ...60_uu0jdus.php

un tikai Lenovo IBM. Tas gan neatbilst noteiktai cenai, bet nu tās jau tikai manas pārdomas.

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

O kaut kas neaizgāja ar linku

No x60 sērijas, lielākam jēgu neredzu, ja grib izmantot kā portatīvo.

www.metaleks.lv/...

evil_vinny Reģ.: 19.07.2004
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Pie tam, viņam ir tā stulbā (manā skatījumā) sistēma ar mini džoistiku klavierei pa vidu.

nav tik traki. imho tas puļķis ir stipri ērtāks (ergnomiskāks) par trackpad - pamīšus darbošanās ar klavieri un kursoru prasa ļoti minimālu roku pārvietošanu/kustināšanu. pie tam puļķa jūtīgumu var pieregulēt, viss notiek fiksi un bez spēka paņēmieniem.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Ja runaajam par trackpadiem tad man vinji riebj nejeegaa, it iipahi mana pashreizeeja mazaa ASUS U5, vinjam by default ir stulba fiicha, ka braukaajot pa labo malu uz augshu uz leju jams uztver kaa skrolleeshanu. Otra lieta shaussssssssmiigi juutiigs, knapi pieskaries un nereti tas jau ir aizgaajis kaa klikshkjis/dubultklikshkjis. Taadeelj ljoti biezji pat rakstot z taas klavieres sanaak ka rakstu nevis teikuma beigaas bet kaut kur jau varbut vispaar visa texta viduu %^&*%^&%.

Kad bus laiks to kretiinismu touchpadu atsleegshu nah, bet pagaidaam uz aatru roku neesmu atradis kaa vinju disableet no OS puses. Tas IBM joystiks bija tas kas man vislabaak patika.

1.. 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti