Vajadzīgs sakarīgs portatīvais

Graberis Reģ.: 20.01.2003

Nu tā īsumā - vajadzīgs sakarīgs portatīvais. Ne pārjaudīgs, vēlams, ne sevišķi dārgs.

Varētu jau sameklēt iekš ss vai kādā interneta šopā, tikai problēma, ka no šitās sugas neko nesaprotu - spriežot no PC viedokļa, daudzas komplektācijas ir galīgi nesaprotamas (piem., SATA disks ar 5`400 abarotiem, 1.6 Celerons ar 1GB DDRII utt.)

Kāds nevar man paskaidrot, kas ir ņemams, nepārmaksājot par nosaukumu (brends nav svarīgs) un neieberžoties uz kādu lēto variantu?

Vajadzīgs developēšanai - lai var kurbulēt MS SQL Express, MySQL, Apačus, Visual Studio .Net, CBuilder, Delphi utt. Vēlams arī, lai tas viss gana fiksi darbotos.

 
1 2 3 4 5 6 7 8
nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

nakujators rakstīja: Pastāstiet lūdzu par draugiem, kuri uz MAC, piemēram, NFS spēlē

Un kas MAC'ā ir tāds, ko nevar izdarīt ar parastu PC

Ar datoru esmu uz JŪS tā kā nezinu kas ir NFS.

Un spēlītes viņi nespēlē (nu man tā šķiet)

Kas liek tā jūsmot par Mac nepateikšu , kā jau noprati nekādi programētāji , datorgrafiķi viņi nav ,nu patiešām nezinu kpēc mac ,man pat pašam intresē kāpēc tieši mac ,jo kautkad tuvākā laikā pašam vajadzēs klepjdatoru

Uz MAC`a spēles vienkārši nav

MAC ņem kā gribi ir minoritāte un vienmēr tāda būs.

Es no datora cenšos paņemt visu ( nu tā lai nejustos apdalīts ).

Ar MAC tā nesanāk, pat ar Linux`u īsti ne,.. A emulatori nevienmēr der. Pat skype priekš ļinuksa kaukāds netāds, apgraizīts. Un vispār blusu viņā vairāk kā saprašanas...

A tā - sēdēt fotožop`ā, netā, offis paketē - viens pīpis win,*nix vai macs...

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja:

rudens68 rakstīja:

nakujators rakstīja: Pastāstiet lūdzu par draugiem, kuri uz MAC, piemēram, NFS spēlē

Un kas MAC'ā ir tāds, ko nevar izdarīt ar parastu PC

Ar datoru esmu uz JŪS tā kā nezinu kas ir NFS.

Un spēlītes viņi nespēlē (nu man tā šķiet)

Kas liek tā jūsmot par Mac nepateikšu , kā jau noprati nekādi programētāji , datorgrafiķi viņi nav ,nu patiešām nezinu kpēc mac ,man pat pašam intresē kāpēc tieši mac ,jo kautkad tuvākā laikā pašam vajadzēs klepjdatoru

Uz MAC`a spēles vienkārši nav

...

Agrāk gan bija - atceros, ka pirms gadiem 15 griezām Carmagedonu, vēl senāk - uz melnbaltā vienkorpusa MACa - Test Drive u.c.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja:

Uz MAC`a spēles vienkārši nav

Nav nav... thepiratebay.org/...

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

nakujators rakstīja:

Uz MAC`a spēles vienkārši nav

Nav nav... thepiratebay.org/...

Sūdīks links!

Kas tur ir tāds incants?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja:

Seene rakstīja:

nakujators rakstīja:

Uz MAC`a spēles vienkārši nav

Nav nav... thepiratebay.org/...

Sūdīks links!

Kas tur ir tāds incants?

Lainks ka jau links. Vienkarsi ka piemers, ka uz Mac tomer kada spele ir.

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

nakujators rakstīja:

Seene rakstīja:

nakujators rakstīja:

Uz MAC`a spēles vienkārši nav

Nav nav... thepiratebay.org/...

Sūdīks links!

Kas tur ir tāds incants?

Lainks ka jau links. Vienkarsi ka piemers, ka uz Mac tomer kada spele ir.

Es domāju labas un krutas spēles!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja:

Seene rakstīja:

nakujators rakstīja:

Seene rakstīja:

nakujators rakstīja:

Uz MAC`a spēles vienkārši nav

Nav nav... thepiratebay.org/...

Sūdīks links!

Kas tur ir tāds incants?

Lainks ka jau links. Vienkarsi ka piemers, ka uz Mac tomer kada spele ir.

Es domāju labas un krutas spēles!

Tetris uz Mac noteikti ir

Bet ja tev personigi, tad ka vareja ieprieks noprast, interese NSF: thepiratebay.org/...

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

nakujators rakstīja:

Seene rakstīja:

nakujators rakstīja:

Seene rakstīja:

nakujators rakstīja:

Uz MAC`a spēles vienkārši nav

Nav nav... thepiratebay.org/...

Sūdīks links!

Kas tur ir tāds incants?

Lainks ka jau links. Vienkarsi ka piemers, ka uz Mac tomer kada spele ir.

Es domāju labas un krutas spēles!

Tetris uz Mac noteikti ir

Bet ja tev personigi, tad ka vareja ieprieks noprast, interese NSF: thepiratebay.org/...

To es kā piemēru pieminēju,... Pirmais, kas iešāvās prātā,...

Ļinuksam ar pārs native spēles ir, caur emulatoriem šo to var padzenāt,...

Bet tas, ka ļinuks un maks būtu pilnvērtīga vide spēlēm, pārāk skaļi būtu teikts,...

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: Kas liek tā jūsmot par Mac nepateikšu

Te ir vienkārša atbilde: aizstaigājiet uz Brīvības 85 - tas ir Capital Apple veikals. Tur vienmēr stāv pāris Mac'i - portatīvi un neportatīvi. Palūdziet pārdevējiem, un droši varat padarboties ar tiem kādu laiciņu. Var turpat lejuplādēt un uzinstalēt interesējošās programmas, lai paskatītos, kā tās darbojas. Vismaz es darīju tieši tā.

Ja iepatiksies - tad tas ir Jums, ja nē, tad vienkārši nē un viss. Ir lietas, kurām nevajag meklēt tikai 100% loģisko pamatojumu.

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja:

Uz MAC`a spēles vienkārši nav

Pirmkārt, dažas tomēr ir gan. Bez tam, Mac'iem pilnīgi bez maksas nāk programmele BootCamp, kura sagatavo jamo Windows videi, un instalē Windows kā uz parasta datora. Tas nav nekāds emulators - reāli pie datora ielādes izvēlas operētājsistēmu un palaiž izvēlēto. Un neaizmirsīsim, ka pats Windows ta ir par velti, vismaz privātām spēļu vajadzībām pavisam noteikti

nakujators rakstīja:

MAC ņem kā gribi ir minoritāte un vienmēr tāda būs.

Un labi, ka tā (c)

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja:

nakujators rakstīja:

Uz MAC`a spēles vienkārši nav

Pirmkārt, dažas tomēr ir gan. Bez tam, Mac'iem pilnīgi bez maksas nāk programmele BootCamp, kura sagatavo jamo Windows videi, un instalē Windows kā uz parasta datora. Tas nav nekāds emulators - reāli pie datora ielādes izvēlas operētājsistēmu un palaiž izvēlēto. Un neaizmirsīsim, ka pats Windows ta ir par velti, vismaz privātām spēļu vajadzībām pavisam noteikti

nakujators rakstīja:

MAC ņem kā gribi ir minoritāte un vienmēr tāda būs.

Un labi, ka tā (c)

Durik, tu EULU esi lasijis???

Tak nē!

Tu nemaksā ne pa CD, ne pa seriālo,...

TU MAKSĀ PAR LIETOŠANU!!!!!!

I po kui KĀ un KUR TU VIŅU DABŪ VIRSŪ!!!

Kaut vai uz gludekļa vai tostera!

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja:

vilhelms_tills rakstīja:

nakujators rakstīja:

Uz MAC`a spēles vienkārši nav

Pirmkārt, dažas tomēr ir gan. Bez tam, Mac'iem pilnīgi bez maksas nāk programmele BootCamp, kura sagatavo jamo Windows videi, un instalē Windows kā uz parasta datora. Tas nav nekāds emulators - reāli pie datora ielādes izvēlas operētājsistēmu un palaiž izvēlēto. Un neaizmirsīsim, ka pats Windows ta ir par velti, vismaz privātām spēļu vajadzībām pavisam noteikti

nakujators rakstīja:

MAC ņem kā gribi ir minoritāte un vienmēr tāda būs.

Un labi, ka tā (c)

Durik, tu EULU esi lasijis???

Tak nē!

Tu nemaksā ne pa CD, ne pa seriālo,...

TU MAKSĀ PAR LIETOŠANU!!!!!!

I po kui KĀ un KUR TU VIŅU DABŪ VIRSŪ!!!

Kaut vai uz gludekļa vai tostera!

Interesanti, cikiem no spēlmaņiem Latvijā ir uzinstalēts legāls (lūdzu nepiesties pie vārdiem, Jūs ļoti labi sapratāt, ko es ar to domāju) Windows speciāli priekš spēlēm? Un EULA katrs no viņiem noteikti māk noskaitīt no galvas, ne?

De facto MS Windows un ļoti daudzi citi softi Latvijā privātai lietošanai ir par velti - spēj tik lejuplādēt.

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

Vispār šis topiks ir pārvērties par spam par un apkārt datoru un zirgu tēmām - un kurš gan būtu šaubījies, ka tā būs . Līdz ar ko atļaušos turpmāk šeit vairs nekomentēt un arī nelasīt.

Arivederci.

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja:

nakujators rakstīja:

vilhelms_tills rakstīja:

nakujators rakstīja:

Uz MAC`a spēles vienkārši nav

Pirmkārt, dažas tomēr ir gan. Bez tam, Mac'iem pilnīgi bez maksas nāk programmele BootCamp, kura sagatavo jamo Windows videi, un instalē Windows kā uz parasta datora. Tas nav nekāds emulators - reāli pie datora ielādes izvēlas operētājsistēmu un palaiž izvēlēto. Un neaizmirsīsim, ka pats Windows ta ir par velti, vismaz privātām spēļu vajadzībām pavisam noteikti

nakujators rakstīja:

MAC ņem kā gribi ir minoritāte un vienmēr tāda būs.

Un labi, ka tā (c)

Durik, tu EULU esi lasijis???

Tak nē!

Tu nemaksā ne pa CD, ne pa seriālo,...

TU MAKSĀ PAR LIETOŠANU!!!!!!

I po kui KĀ un KUR TU VIŅU DABŪ VIRSŪ!!!

Kaut vai uz gludekļa vai tostera!

Interesanti, cikiem no spēlmaņiem Latvijā ir uzinstalēts legāls (lūdzu nepiesties pie vārdiem, Jūs ļoti labi sapratāt, ko es ar to domāju) Windows speciāli priekš spēlēm? Un EULA katrs no viņiem noteikti māk noskaitīt no galvas, ne?

De facto MS Windows un ļoti daudzi citi softi Latvijā privātai lietošanai ir par velti - spēj tik lejuplādēt.

Tu vispār, āzi, saproti, ko runā?

Pazvani vai uzraksti microsoft pārstāvniecībai par šito, tipa kas un kur ir pieejams par velti!

Parādi netā kaut vienu oficiālu lapu, kurā Windu var nahaļavu vilkt. Pirātus lapas, torenti un DC++ un citi P2P ir legalizēti vai???

Pilnīgs ānuss!!!

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

MS Win jau nu noteikti NAV par velti!!!! Ja nu vienīgi kaut kāda pārdesmit dienu tiral versija (neesmu redzējis)...

Aber, kāpēc grafiķi un citi tik ļoti labprāt strādā ar MAC? Atbilde, cik no viņiem dzirdēta, ir gaužām vienkārša - STABILITĀTE!!! Nu nespēj WIN nonstopā norullēt smagas slodzes vairākas dienas no vietas, restartarts ir neizbēgami nepieciešams!!! Kaut kā MAC vide tos grafiskos darbiņus spēj pavilkt vieglāk un ātrāk, bez īpašas uzkāršanās.

Aber, mans kolēģis atver MAClaptopu un aizver (hibernē)... Un tā viņš močī pusgadu no vietas bez restarta un shutdowna. Win produkts tā vienkārši nespēj.... Interesanti no tā džeka dzirdēt frāzi "F*ck, beidzot laikam jārestartē.. Pusgadu nav ticis darīts...."

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: MS Win jau nu noteikti NAV par velti!!!! Ja nu vienīgi kaut kāda pārdesmit dienu tiral versija (neesmu redzējis)...

Aber, kāpēc grafiķi un citi tik ļoti labprāt strādā ar MAC? Atbilde, cik no viņiem dzirdēta, ir gaužām vienkārša - STABILITĀTE!!! Nu nespēj WIN nonstopā norullēt smagas slodzes vairākas dienas no vietas, restartarts ir neizbēgami nepieciešams!!! Kaut kā MAC vide tos grafiskos darbiņus spēj pavilkt vieglāk un ātrāk, bez īpašas uzkāršanās.

Aber, mans kolēģis atver MAClaptopu un aizver (hibernē)... Un tā viņš močī pusgadu no vietas bez restarta un shutdowna. Win produkts tā vienkārši nespēj.... Interesanti no tā džeka dzirdēt frāzi "F*ck, beidzot laikam jārestartē.. Pusgadu nav ticis darīts...."

Vistu joprojām var 3 mēnešus lietot na haļavu,... Bet tas ir TRIAL/DEMO, nevis HAĻAVA.

Daudz kas ir atkarīgs arī no tā, kā WIN tiek administrēts, kāds softs lietots, profilakse etc.

Nu labi, no drošības viedokļa linux un maks labāks,...

Bet kurš tad taisīs viņiem vīrusus, ja labi ja 10% lieto?

Palielināsies lietotāju skaits, sarūpēs arī šīm vidēm visādas zarazas un sameklēs drošības caurumus,...

Daudzi lieli serveri joprojām tiek uz WIN dzīti. Tak pamēģināts kāds nogāzt viņus

Atpakaļ pie tēmas - kurš teica, ka WIN NESPĒJ pusgadu bez restarta??? A tu man paprasiji, ja jau šādu verdiktu izsaki?

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu Trial / demo - tas jau ir cits stāsts.

Par vīrusu drošības aspektiem es šoreiz nemaz nerunāju. Ar Stabilitātes terminu es biju domājis tieši darba gaitu un "kāršanās" gadījumus.

Nu, apgaismo, kā tad Tev tā forsi izdodas hibernēt pusgadu no vietas? Lai gan es pats neko nežēlīgu nedaru (web, word, photoshop, kāda spēle un mūzika), tomēr sorry - jau pēc 2 dienu darba jūtu, kaut arī viss ir aizvērts, vienalga čo ta iebremzē. Restarts palīdz. Nu ar reģistru tīrīšanu un "zemādas" procesu likvidēšanu vari nebraukt virsū, jo es runāju par mirstīga lietotāja piegājienu pret datoru.

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Nu Trial / demo - tas jau ir cits stāsts.

Par vīrusu drošības aspektiem es šoreiz nemaz nerunāju. Ar Stabilitātes terminu es biju domājis tieši darba gaitu un "kāršanās" gadījumus.

Nu, apgaismo, kā tad Tev tā forsi izdodas hibernēt pusgadu no vietas? Lai gan es pats neko nežēlīgu nedaru (web, word, photoshop, kāda spēle un mūzika), tomēr sorry - jau pēc 2 dienu darba jūtu, kaut arī viss ir aizvērts, vienalga čo ta iebremzē. Restarts palīdz. Nu ar reģistru tīrīšanu un "zemādas" procesu likvidēšanu vari nebraukt virsū, jo es runāju par mirstīga lietotāja piegājienu pret datoru.

Reģistru tīrīšana un zemādas procesu likvidēšana kāreiz ir viena no svarīgākajām lietām. WIN`am varam to saukt arī par trūkumu/defektu/whatever. Opensorsiem principā jau arī dažādi tīrīšanas darbi notiek, bet tie notiek automātiski, bekgroundā jūzerim nemanot. Tāpat zinātnieki vēl strīdās, vai linuksā defragmentācija vajadzīga.

Māšelei kompis kādu pusgadu ja pat ne vairāk rukā no vietas ( dc++, torrenti ), protams nets, offiss utt. Un no probz. Updeitus nevelk, vajadzīgais softs jau salikts.

TeetisSuns Reģ.: 11.01.2007
0 0 Atbildēt

reku jauns portatiivais, pa leetu cenu un ar GARANTIJU!

laacz.lv/...

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Lūk te laikam ir viena būtiska piebilde, kas man arī jau 2x ir licis pārliecināties - updeitus nevelkam! Ciest nevaru tos Win automātisko update - nu kompis toč paliek lēnāks no viņiem. Nu nah to visu vajag tad? Pīīī kaut kāds..

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Lūk te laikam ir viena būtiska piebilde, kas man arī jau 2x ir licis pārliecināties - updeitus nevelkam! Ciest nevaru tos Win automātisko update - nu kompis toč paliek lēnāks no viņiem. Nu nah to visu vajag tad? Pīīī kaut kāds..

Muļķības!

Es velku, man gan office 2007, gan XP legāls!

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Davai atpakaļ pie tēmas. Tagad tā - viena daļa man stāsta ka Acers ir labs variants jaudas/cenas attiecībā, Asus esot kaka. Citi piedāvā Asus, par Acer izsakās ne visai. Tad kur taisnība?

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Davai atpakaļ pie tēmas. Tagad tā - viena daļa man stāsta ka Acers ir labs variants jaudas/cenas attiecībā, Asus esot kaka. Citi piedāvā Asus, par Acer izsakās ne visai. Tad kur taisnība?

asusam nu toč jābūt labākam par aceru,...

manam skuķim acers ir,...

nu normāls, bet man pašam nepatīk,...

savkārt man ir HP paviljons,...

nu ļoooooti apmierināts!

es par HP ( nopietni )!

par spīti tam ,ko citi lameri un līkroči saka,...

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Es ar saku, ka lētie Aceri (līdz 500-600 Ls) ir sūdīgi, plāna plastmasa, čīkst un grab utt... Sucks. Asus ir labi kompīši, bet dārgi. Lētais ASUS gals nav tā vērts, jo gluži tāpat kā Sony gadījumā, nākas maksāt par vārdu, bet sniegums par to cenu nebūt nav tik labs, kā "lētajiem" konkurentiem. Man ar šķiet, ka uz šo brīdi vislabāk rullē HP lētais gals - ļoti sakarīgi dzelži par pieņemamu cenu.

Meklē iekš Metaleks.lv savai cenu kategorijai visatbilstošāko dzelzi un ņem ciets. Citur lētāk īsti nebūs.

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Es ar saku, ka lētie Aceri (līdz 500-600 Ls) ir sūdīgi, plāna plastmasa, čīkst un grab utt... Sucks. Asus ir labi kompīši, bet dārgi. Lētais ASUS gals nav tā vērts, jo gluži tāpat kā Sony gadījumā, nākas maksāt par vārdu, bet sniegums par to cenu nebūt nav tik labs, kā "lētajiem" konkurentiem. Man ar šķiet, ka uz šo brīdi vislabāk rullē HP lētais gals - ļoti sakarīgi dzelži par pieņemamu cenu.

Meklē iekš Metaleks.lv savai cenu kategorijai visatbilstošāko dzelzi un ņem ciets. Citur lētāk īsti nebūs.

Es jau rakstiju, ka mans skuķis 2-3 gadu lieto aceru, pirka ap 500Ls un nekādu problēmu!

1 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti