Miršķināšana!

nakujators Reģ.: 07.08.2007

Situācija šāda:

Braucu vakar pa "saulkrastu bāni", pēkšņi pasažieris aizmugurē saka, lai fiksi ātrumu metu nost, jo pretim VIENS mirkšķināja. Pie sevis nodomāju, ka izlikās vai tuvie nedeg, jo no ~ 40 mašīnām tikai VIENS pamirkšķināju. Bet nu labi, drošs paliek drošs nometu ar. Pabraucu pārsimt metrus, un stāv ar!

Tad jautājums tāds - vai tiešām ir tik grūti 2-3 reiz pamirkšķināt un pabrīdināt. Zinu, ka ir ļoti daudz indivīdu, kuri tiek "izglābti", bet tālāk turpina ceļu nebrīdinot citus.

Cūcība!

P.S. Esmu ievērojis, ka reģionos gandrīz vienmēr un visi pamiršķina, bet Rīgas rajonā un apkaimē,...

 
nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

P.S.S. Liels paldies tiem, ka to dara

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Es pēdējā laikā reti mirkšķinu. Motivācija vienkārša - ja esi vienkārši lidotājs, esi gatavs arī samaksāt. Ja esi lokhs vai sīnis pie stūres - labāk, lai noķer, pirms paspēj kādam nevainīgam virsū uzbraukt.

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Es pēdējā laikā reti mirkšķinu. Motivācija vienkārša - ja esi vienkārši lidotājs, esi gatavs arī samaksāt. Ja esi lokhs vai sīnis pie stūres - labāk, lai noķer, pirms paspēj kādam nevainīgam virsū uzbraukt.

Viņi jau sukas tiesības ņemt nost pie kaukādiem +60,..

A kas ta tas ir - 150km/h?

Sēņošana,...

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

kadus gadus 15 atpakaļ braukāju pāris dienās pa visu latviju.... interesanti bija pavērot kā TAS notiek kurā krajā....

tad vēl nebija obligāti ar gaismām jābrauc, bet ātrie braucēji visi vilka ar tuvajiem....

un mašīnu tad bija uz ceļiem maz

kautkur latgalē man pamirkšķināja.... velku tālāk... kādus 10km nobraucu.... pretī neviens pa to laiku nenāca.... nu kas vēl varētu pamirkšķināt... un toč pēc kādiem 10km stāv kā brieži....

un vispār metiem vajadzētu atkal atņemt nost tos fēnus... kurš no jums ir redzējis mentu, kas reāli strādā.... piemēram operatīvi noformē avāriju... nu vai vienalga ko..... kautvai redzot, ka tu gatavojies (kaut netīšām) pārkāpt kautko pienākt un pateikt (piemēram, atvainojiet, bet te ko vakardienas nedrīkst stāvēt, vai šodien šis ir maksas pagrieziens )

nē, tie praideri visi sēž krūmos un medī "piecīšus"

un ar tādu kvalitatīvi paveikta darba apziņu

nu KĀ tos XXX var mīlēt?

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

Nu menti jau ar pamazaam kljuust informeetaaki

Vakar braucu caur Saurieshiem virzienaa uz Riigu. Un ko domaajies, menti. Ietupushies naatrees un bauda dabu, ik pa briidim izbaazhot feenu Un diezgan paarsteigts biju, ka naatru baudiishanas instinkts shiem bija stipraaks par veelmi peec 20ls.. Taalaak braucu godiigi un kaartiigi

P.S. Shie bija naatrees taa nosleepushies, lai pretimbrauceeji nevareetu shos redzeet un pabriidinaat par "briesmaam uz celja", taadeelj nevienam nepaarmetu, ka pretimbrauceeji nemirkshkjinaaja

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Eh,...

Teikšu Jums, veči tā:

Ir jābeidz kapeipas pist,...

Un jāpērk tāds kārtīgs radardetektors,..

BET kad būšu viņu iegādājis, tad es točna nevienam nemirkšķināšu, JO latvju šoferu NE-solidaritāte mani līdz davedusi,...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti