latvija, @#$%

shmurger Reģ.: 29.10.2006

Kādēļ Latvija ir vislabākā valsts pasaulē:

* ...jo kamēr Amerikai ir Supermens, Betmens un Labā feja, mums ir Cūkmens, Kalvītis un Kirils.

* ...jo pie mums domā par bezpajumtniekiem, izveidojot pasaulē dārgāko tiltu. Konstrukcija sastāvēs no krāsainā metāla, un pēc mūsu aprēķiniem, zem tā būs vieta 1150 kartona kastēm.

* ...jo mēs vienīgie zinam, kas jādara ar kūlu.

* ...jo inflācija ir viegli novērojama. Jo lielāka inflācija, jo lielāks kļūst premjers.

* ...jo mēs saražojam cukuru, tad to iznīcinam un pēc tam to iepērkam no ārvalstīm.

* ...jo vienīgais, ar ko mēs varam atriebties Krievijai par okupāciju, ir šprotes.

* ...jo pie mums BMW ir nevis auto, bet gan diagnoze!

* ...jo pie mums alus ir lētāks nekā minerālūdens!

* ...jo mūsu valsts ir tik varena ,ka Krievija mūs uzskata par lielāko ienaidnieku nr.1!

* ...jo mēs visi tik ļoti mīlam dzimto zemi, ka cenšamies to neizbradāt un braukt prom uz ārvalstīm.

* ...jo pret inflāciju cīnās paaugstinot cenas.

* ...jo kukuļus var oficiāli noformēt.

* ...jo darba grupā, kuras uzdevums ir atrisināt satiksmes problēmas Rīgā, ietilpst divi teologi, fizmats un jurists.

* ...jo Latvijā notiek visdārgākā popiela pasaulē - Jaunais Vilnis.

* ...jo mums dzīvokļu cenas Rīgas centrā ir līdzvērtīgas cenām Parīzē un Ņujorkā.

* ...jo pie mums vienīgais, kas ir Eiropas līmenī, tās ir cenas.

* ...jo pie mums tikai ir iespējams reklāmas pauzes laikā aiziet uz veikalu, atnākt atpakaļ uzpīpēt, atkorķēt pudeli izdzert pusi tās tilpuma apsēsties dīvānā un atkal baudīt filmu, kurai ir izgriezti ārā kadri, lai cilvēki pārlieku neaizsēdētos pie TV.

* ...jo orģinālā ideja par Šreka tēlu, tika nozagta no Kalvīša personīgajām bildēm.

* ...jo latvietis ēd poļu ābolus, dzer igauņu pienu, iepērkas lietuviešu veikalos un ļoti lepojas ar savām latviskajām tradīcijām.

* ...jo atceries - lai arī cik daudz tu būtu valstij samaksājis nodokļos, tu vēl jo projām esi viņai parādā.

* ...jo mums divreiz par premjeru ievēl cilvēku, kuru neviens nevēlas par premjeru.

* ...jo dzīve ir grūta, bet vismaz algas ir smieklīgas.

* ...jo mums ir portāls www.latvija.lv, kas izmaksāja 182 296.63 Ls

* ...jo tikai Latvijā, lai saņemtu bezmaksas konditorejas izstrādājumus, ir jāuzkāpj tilta vantīs un skaļi jāizsaka sava vēlme.

* ...jo mums ir Preiļu "dzidrais", kurš ir tik labs, ka cilvēki labāk mirst, nekā atklāj vietu, kur to var iegādāties

* ...jo tikai Latvijai ir prezidents, kurš ne tikai izliekas, ka neko nesaprot, bet patiešām neko nesaprot.

* ...jo tautas kalpiem ir vairāk brīvdienu kā vidussmēra skolniekam vai bērnu dārza audzēknim.

* ...jo mums ir sporta izlases, kuras spēj punktu punktā cīnīties ar pasaules čempioniem, lai pēc tam zaudētu kaut kādiem atkritējiem.

* ...jo mums ir netrafarētas policiju automašīnas, kuru marka, modelis, krāsa un numuru zīmes ir publiski pieejamas internetā.

* ...jo Latvijā nav tādas vietas, uz kuru būtu jābrauc ilgāk nekā 3 stundas, izņemot no viena Rīgas gala, līdz otrajam.

* ...jo tikai Latvijā, cietumā sēž pilsētas mērs un saglabā savu titulu.

* ...jo tikai pie mums garantija tosterim ir lielāka par garantiju jaunbūvei.

* ...jo Amerikā Brīvībai ir statuja, bet Latvijā - piemineklis.

* ...jo Latvijā premjers drīz vairs neietilps TV ekrānā, kad ies runa par inflācijas apkarošanas plānu.

* ...jo pie mums advokātu telefonsarunas ar sarunu dialogiem var nopirkt veikalos.

* ...jo tikai pie mums mūzikas balvas pasniegšanu ceremonijās viena grupa var būt nominēta visās stilu kategorijās.

* ...jo par apsēšanos Rīgas parku zālītē, draud kriminālatbildība.

* ...jo valstij naudas pietiek tikai lielajām algām - mazajām nē.

* ...jo valdība aicina rīdziniekus pārvietoties ar velosipēdiem, kuru novietošana puslīdz drošā stāvvietā maksā tik pat cik automašīnām, bet to atstāšana sabiedriskā vietā ~40% gadījumu nozīmē to nosperšanu.

* ...jo mūsu čaklie ceļdari izskaitļo, kad ceļa posmā būs vislielākā satiksme, un tieši tad sāk remontdarbus.

* ...jo Latviešu policijas nervi ir īpaši stipri. Kurš cits gan varētu iet taisni pa šauru, tumšu ieliņu, izliekoties neko neredzam, kad blakus kādu nežēlīgi spārda.

* ...jo tikai pie mums ir skaistākās meitenes, un tikai mūsu valsti apciemo vairāk jākļu nekā reālu tūristu!

* ...jo policistiem ir likumīgas tiesības pārkāpt likumu.

* ...jo pie mums dzīvo 100 cilvēki, kuriem pieder ceturtā daļa no tā, kas pieder pārējiem 2 miljoniem.

* ...jo tikai pie mums var izbūvēt jaunu velo celiņu un nākamajā dienā to uzrakt, lai nomainītu kabeļus.

* ...jo Latvija ir vienīgā valsts pasaulē, kurā 19 gadīgs celtnieks saņem vairāk par ministru prezidentu.

* ...jo tikai mūsu deputāti izlēmuši, ka pirmklasniekam visu nepieciešamo var iegādāties tieši par 3.65 Ls!

* ...jo Latvijā dažiem sētniekiem ir doktora grāds un alga 72 latu apmērā, pirms nodokļu atvilkšanas!

* ...jo vecākiem, pirms plānot bērniņu, jāpiesakās rindā uz bērnudārzu.

* ...jo mēs esam sīksta tauta - valsts mūs var nīcināt ārā vienu pēc otra, bet mēs tomēr pateiksim, ka mīlam šo valsti.

 
tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

tik jāpiedomā - smieties vai raudāt par šo te! hii

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Atsaucīti, šmurguli, tākā gan derētu, ne?

evil_vinny Reģ.: 19.07.2004
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja: Atsaucīti, šmurguli, tākā gan derētu, ne?

plus, ZB jau šitie palagi, kuriem pus dienu pāri jāskrollē :/

ja kas: www.millionreasonswhylatviaisthebestcountryintheworld.com/...

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

ir velviens iemesls:

Jauns jocinjsh ir sen aizmirsts vecs jocinjsh kas partulkots no citas valodas un pēc butibas nemaz nav bijis par mums

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

pārdodu divus mēbelētus dzīvokļus un auto

meklēju darbu ārzemēs, vēlamas 2 darba vietas - ģimenei..

Vilks Reģ.: 30.07.2002
0 0 Atbildēt

...jo mums dzīvokļu cenas Rīgas centrā ir līdzvērtīgas cenām Parīzē un Ņujorkā.

ko tirst pa NĪ cenaam aarpus Latvijas- vajag saakumaa apskatiities pashiem cik maksaa dziivoklits piem NY

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

Nākamais garais teksts, kurš klīst pa e-pastiem

«Aizgāju no skolas sestajā klasē pneimonijas dēļ. Ne tādēļ, ka man tā bija, bet gan tāpēc, ka nespēju šo vārdu izrunāt,» bokseris Rokijs Graciāno.

«Esmu pateicīgs saviem vecākiem, jo īpaši, mātei un tēvam,» golferis Gregs Normens.

«Mēs mainīsim šīs komandas spēli par 360 grādiem,» pēc nodraftēšanas uzsvēra jaunais Dalasas «Mavericks» spēlētājs Džeisons Kids.

«Šī ir jauka ķēve. Es reiz jāju ar viņas mammu,» zirgu skriešanās sacensību komentētājs Teds Volšs.

«Esmu uzvarējis visos līmeņos, izņemot koledžas un profesionālo,» Šakīls O'Nīls vēl pirms NBA čempiona titulu izcīnīšanas.

«Viņiem nevajadzētu mest pa mani. Esmu piecu vai sešu bērnu tēvs,» beisbolists Tito Fuentess pēc tam, kad viņam trāpīja pretinieka mestā bumbiņa.

«Es nerunāju daudz tādēļ, ka es runāju pārāk daudz,» beisbolists Hoakins Anduhars.

«Tāpēc ka nav četru punktu metienu,» uz jautājumu, kādēļ viņš izmet tik daudz trejaču, atbildēja basketbolists Antuāns Vokers.

«Kreisā roka vai labā roka, tas nav svarīgi. Esmu amfībija,» basketbolists Čārlzs Šaklfords no Ziemeļkarolīnas štata universitātes.

«Viņš pret mums izturas kā pret īstiem vīriem. Viņš ļauj mums nēsāt auskarus,» amerikāņu futbolists Torīns Polloks par komandas treneri Džonu Dženkinsu.

«Zirga potenciāla resursi ir biljarda bumbas lielumā,» žokejs Džons Frenskombs.

«Kad Detroitas «Pistons» gūst vairāk par 100 punktiem, bet pretiniekiem neļauj gūt 100 punktus, viņi gandrīz vienmēr uzvar,» treneris Dags Kolinzs.

«Mana karjera nebija veiksmīga, kamēr es to nepagriezu par 360 grādiem, ievirzot pareizajās sliedēs,» Treisijs Makgreidijs pēc līguma parakstīšanas ar Orlando «Magic».

«Ārsti veica rentgenu manai galvai un neko neatrada,» Dizijs Dīns atzīstas pēc medicīniskās pārbaudes, kad spēles laikā beisbola bumbiņa viņam bija trāpījusi pa galvu.

«Neatminos visu klubu nosaukumus pret kuriem nācās spēlēt,» Šakīla O'Nīla atbilde uz jautājumu, vai viņš Grieķijā apmeklēja Partenonu.

«Mana māsa gaida mazuli, bet es nezinu vai kļūšu par tēvoci vai tanti,» Ziemeļkarolīnas štata universitātes spēlētājs Čaks Nevits skaidro kādēļ treniņā bijis tik nervozs.

«Es pabeigšu augstskolu laicīgi, lai cik ilgu laiku man tas prasītu,» Pitsburgas universitātes pēdējā kursa basketbola komandas spēlētājs.

«Uzspēlē Pikaso,» bijušais Ņūdžersijas «Nets» spēlētājs centās atstāt labu iespaidu uz draudzeni, uzrunājot viesnīcas bāra pianistu.

«Esmu neapturams!» frāze, ko pēc gūtā groza Dalasas «Mavericks» rezervistu soliņam adresēja Goldensteitas «Warriors» debitants Marks Džeksons, lai gan viņa komanda tobrīd zaudēja ar -29!

«Kad aizmirstu kā raksta manu vārdu, es joprojām varu atrast savu sasodīto formu,» Čikāgas «Blackhawks» policists Stjū Grimsons skaidro, kādēļ ģerbtuvē virs sava skapīša atrodas viņa fotogrāfija.

«Man būs skumji pamest komandu, bet no otras puses nebūs. Mani neapbēdina fakts, ka jāpamet Sentluisa, taču mani apbēdina tas, ka jāpamet Sentluisa. To ir grūti izskaidrot. Kādu dienu jūs to sapratīsiet, bet varbūt tomēr nē,» Brets Hals spriež par iespējamo aizmainīšanu no Sentluisas «Blues».

«Mans potenciāls runā pats par sevi,» norāda tenisiste Lilaija Osterlo, kura 1998. gadu pabeidza WTA ranga 111. vietā.

«Un te ir Huantorena, viņš izpleš kājas un parāda augstāko klasi,» komentētājs Deivs Koulmens.

«Melnādainais, puertorikānis un meksikānis brauc mašīnā. Kurš sēž pie stūres? Atbilde - policists,» viens no daudzajiem Muhameda Ali jokiem.

«Protams, boksā gadījušās traumas un nāves gadījumi, taču neviens no tiem nav nopietns,» Alans Vinters.

«Nevaram uzvarēt savā laukumā un nevaram uzvarēt arī viesos. Es meklēju variantus, kur vēl mēs varētu spēlēt,» Pets Viljamss.

«Bumba lido.. Vinfīlds cenšas to notvert, viņš skrien... Viņa galva atsitas pret sienu... Tā ripo uz otro bāzi,» beisbola komentētājs Džerijs Koulmens.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

TG/AM

visos "garajos" gadijumos pilnīgi pietika ar linku uz resursu

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: TG/AM

visos "garajos" gadijumos pilnīgi pietika ar linku uz resursu

Manā gadījumā links būtu uz manu e-pastu.

autors nezināms....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Oscar rakstīja:

Pirmais rakstīja: TG/AM

visos \"garajos\" gadijumos pilnīgi pietika ar linku uz resursu

Manā gadījumā links būtu uz manu e-pastu.

autors nezināms....

www.google.lv/...

www.apollo.lv/...

TG/AM paļubomu

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Vilks rakstīja: ...jo mums dzīvokļu cenas Rīgas centrā ir līdzvērtīgas cenām Parīzē un Ņujorkā.

ko tirst pa NĪ cenaam aarpus Latvijas- vajag saakumaa apskatiities pashiem cik maksaa dziivoklits piem NY

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

pirms tirs salidzini dzives limeni taja paša NY parize un citur

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

Vilks rakstīja: ...jo mums dzīvokļu cenas Rīgas centrā ir līdzvērtīgas cenām Parīzē un Ņujorkā.

ko tirst pa NĪ cenaam aarpus Latvijas- vajag saakumaa apskatiities pashiem cik maksaa dziivoklits piem NY

skatoties kur-

ja kaadaa nigeru vai albaanju/babaju rajonaa, tad var izraadiidies ljooooti leetaaks...

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

batka rakstīja: pirms tirs salidzini dzives limeni taja paša NY parize un citur

Bronksā, Bruklinā ir daudz zemāks līmenis kā Maskačkā.

esi tur bijis? vai tikai atkal tirs?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Vilks rakstīja: ...jo mums dzīvokļu cenas Rīgas centrā ir līdzvērtīgas cenām Parīzē un Ņujorkā.

ko tirst pa NĪ cenaam aarpus Latvijas- vajag saakumaa apskatiities pashiem cik maksaa dziivoklits piem NY

netirz.... paskaties pats cik maksā dzīvoklis ņujorkā....

trīsistabu dzīvoklis rīgā ir nopērkams par cik??? paskatījos reklāma.lv trīsistabniekus - apmēram 70000Ls, kas ir ~+-140000usd

trīsistabu dzīvoklis ņujorkā ir nopērkams +- par to lašu naudu, katrā gadījumā līdz 150000usd jau ir izvēle....

protams apsaimniekošanas izdevumi atšķiras

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

batka rakstīja:

Vilks rakstīja: ...jo mums dzīvokļu cenas Rīgas centrā ir līdzvērtīgas cenām Parīzē un Ņujorkā.

ko tirst pa NĪ cenaam aarpus Latvijas- vajag saakumaa apskatiities pashiem cik maksaa dziivoklits piem NY

skatoties kur-

ja kaadaa nigeru vai albaanju/babaju rajonaa, tad var izraadiidies ljooooti leetaaks...

65 m2 dzīvoklis vecā mājā:

Bruklinā 325k$ www.evansrealestate.com/...

Manhetenā 575k$ www.evansrealestate.com/...

Rīgā centrā ap 200kEUR (~280k$)

Vecrīga ap 300kEUR (~420k$)

Ķengarags ap 105kEUR (~147k$)

Tā kā vēl nav tik traki

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Maskavaa divistabnieks kaut kur ap laimoni bakšos gaaja...

Taa ka pie mums veel pavisam leetucis

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

davaj vēk ar skatu uz centrālparku paskatīsimies

katrā gadījumā cenas nekustamā īpašuma cenas ir apmēram tādas pašas..... uzturēšanas cenas rīgā pagaidām ir mazākas....

un šitā atziņa vismaz man liek aizdomāties, ka dzīvokļu cenas īpaši vairs nekāps..... un tas nav valdības pretinflācijas pasākumu nopelns, bet gan reāls tirgus....

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Vilks rakstīja: ...jo mums dzīvokļu cenas Rīgas centrā ir līdzvērtīgas cenām Parīzē un Ņujorkā.

protams apsaimniekošanas izdevumi atšķiras

Cik ļoti

bet tur vismaz kko dara....NP valdemaats tikai iekasee pikji, nev redzeets, ka vinji tajaa maajaa, kur man dziivoklis kaut ko vispaar dariitu...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Vakar uz plausu rentgenu no kugjenes atnaaca pirmie 30 ungaaru čigaani....

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Maskavaa divistabnieks kaut kur ap laimoni bakšos gaaja...

Taa ka pie mums veel pavisam leetucis

Maskavas centrs jau nu kosmoss www.evans.ru/...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Veel ir maniitas arii melniigsneejas vecenes kkur Kaijas rajonaa...

taa ka viss notiek!

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: TG/AM

visos "garajos" gadijumos pilnīgi pietika ar linku uz resursu

Manā gadījumā links būtu uz manu e-pastu.

autors nezināms....

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

Oscar rakstīja:

Pirmais rakstīja: TG/AM

visos "garajos" gadijumos pilnīgi pietika ar linku uz resursu

Manā gadījumā links būtu uz manu e-pastu.

autors nezināms....

manējais dubultojas

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Oscar rakstīja:

Oscar rakstīja:

Pirmais rakstīja: TG/AM

visos \"garajos\" gadijumos pilnīgi pietika ar linku uz resursu

Manā gadījumā links būtu uz manu e-pastu.

autors nezināms....

manējais dubultojas

nu manējais arī dubultojas

www.apollo.lv/...

TsavsemG/ApolnijM

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti