galvas blīves maiņa

jaucejs Reģ.: 13.09.2007

Vēlētos uzzināt cik stipri ar dinamometrisko atslegu vajag pievilkt motora galvu?

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..12
Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

brmbrmm

Galvas apakšējā plakne. Te būs nepieciešams slīpēts tērauda lineāls min 350mm garumā un mērtaustu komplekts. Lineāls tiek likts pa galvas apakšējās plaknes diagonālēm un ar mērtaustu palīdzību tiek notikta atstarpe starp galvas plakni un lineālu galvas vidējā zonā. Maksimālā atstarpe ir 0.05-0.06mm, pretējā gadījumā galvu ir jāslīpē.

-----------------------

Principaa pareizi, taa allazh ir ticis dariits, tikai ne videejaa zonaa vien, bet arii tuvaak abiem galiem - galvas meedz ne tikai smuki liekties, bet arii deformeeties visdazhaadaakajos veidos / virzienos. Mees

paarsvara izmantojaam ne sliipeeshanu, bet "triishanu"

(lepeeshanu) uz chuguna plates ar abraziivpulveri + ellu.

Ir jau fiziska piepuule, bet rezultaats ir ideaals Vienlaikus iesaku analogu operaaciju veikt rii motora blokam - tur ir taadi briinumi kaadreiz redzeeti ...Vien

blokam noveerst "nevirsmu" buus stipri gruutaak

Jautājums - kur tādus instrumentus [slīpēts tērauda lineāls] pie mums var iegādāt?

----------------------------

Jaapafiltree metaalapstraades kantori un jaanoskaidro,

kursh var izgatavot sliipeetu teerauda brusu ar dimensijaam , teiksim, 20x60x600 mm. 350 IMHO ir par maz. Es savulaik straadaaju ar 900 mm garu. Un shtrumentu veelams glabaat futraalii, piemeeram koka kastee - lai nedeformeejas

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Pirmais, tad kad Tu kaut reizi pievilksi galvu un it sevišķi ja aprausi kādu skrūvi, tad uzreiz sapratīsi kas ir izstiepums un cik ir pieļaujamais. Pagaidām tās visas ir tukšas runas, jo centies visādām metodēm apstrīdēt lietas par kurām pašam nav ne vismazākās sajēgas!

pietiek šķidri drist!

davaj pie lietas (ja jau uzskati sevi par auhjenno umņiku)

man ir opelkadets, lai precīzāk būtu - 1.6 dīzelis 1985 gada

es viņam mainu galvas blīvi (vecā nedaudz laiž garām eļļu gar vienu galu un man gribās lai motors būtu tīrs)

man ir elektroniskais bīdmērs. kā man ir jāmēra tās skrūves un kādam ir jābūt maksimālajam garumam?

sausus ciparus palūgšu, nevis tavu parasto šķidrdrišanu

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: man ir opelkadets

Tas ir tas pats gaiši zilais, kas savulaik uz Akmeņu ielas stāvēja, vai es kaut ko jaucu?

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

i_edgars rakstīja: Pirmais, tad kad Tu kaut reizi pievilksi galvu un it sevišķi ja aprausi kādu skrūvi, tad uzreiz sapratīsi kas ir izstiepums un cik ir pieļaujamais. Pagaidām tās visas ir tukšas runas, jo centies visādām metodēm apstrīdēt lietas par kurām pašam nav ne vismazākās sajēgas!

pietiek šķidri drist!

davaj pie lietas (ja jau uzskati sevi par auhjenno umņiku)

man ir opelkadets, lai precīzāk būtu - 1.6 dīzelis 1985 gada

es viņam mainu galvas blīvi (vecā nedaudz laiž garām eļļu gar vienu galu un man gribās lai motors būtu tīrs)

man ir elektroniskais bīdmērs. kā man ir jāmēra tās skrūves un kādam ir jābūt maksimālajam garumam?

sausus ciparus palūgšu, nevis tavu parasto šķidrdrišanu

2

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Te būs video: www.youtube.com/...

Kā jums liekas - ir vērts raut nost galvu, vai turpināt meklēt gaisa burbuli?

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Tās ir jaunās texnoloģijas

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja:

Pirmais rakstīja: man ir opelkadets

Tas ir tas pats gaiši zilais, kas savulaik uz Akmeņu ielas stāvēja, vai es kaut ko jaucu?

saki par cik zilam kadetam maksimālais skrūvju stiepums ir atšķirīgs no zaļa kadeta skrūvēm?

p.n.

joprojām gaidu kompetentu atbildi no īedgara

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Bija man reiz darīšana ar sačakarētu audi 2,3E galvu, nācās viņu noņemt un uzlikt apmēram 6 reizes pēc kārtas, un nebija nekādu problēmu ar skrūvēm.

Nesarežģījiet dzīvi, ņemiet visu vieglāk.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

brmbrmm rakstīja:

Pirmais rakstīja: man ir opelkadets

Tas ir tas pats gaiši zilais, kas savulaik uz Akmeņu ielas stāvēja, vai es kaut ko jaucu?

saki par cik zilam kadetam maksimālais skrūvju stiepums ir atšķirīgs no zaļa kadeta skrūvēm?

p.n.

joprojām gaidu kompetentu atbildi no īedgara

Atausa atmiņa- tas zilais kadets nebij tev, bet userim PiepZz-am, vnk vizuālā atmiņa uz unames nostrādāja (tik pat daudz burtu, pirmie 2 vienādi )

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja: Man te tāda doma ienāca prātā - a kas būs, ja mēģināšu galvas blīvi pagatavot pats - man kaut kur bēniņos vēl kādi kapara plākšņu gabali mētājas - savulaik močiem visas blīves pats gatavoju, nez' kā būs priekš auto?

Kādu hermētiķi labāk izmantot galvas blīvju otreizējai izmantošanai? Manos laukos meistari kaut kādu sarkanu izmantoja - kas tas tāds varētu būt un kur to dabūt?

(Arī citas blīves aizstātas ar to - izskatās tāda kā pabieza sarkani-bordo krāsas gumijas plēvīte.)

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Pats atradu - www.tscauto.lv/...

Silikona hermētiķis – tā saucamais šķidrais blīvētājs. Jau pēc 5 minūtēm pārvēršas par gumiju, kas saglabā elastību visu lietošanas laiku temperatūrā -60°C - +300°C, īslaicīgi iztur +360°C. Lieliski savieno un hermetizē gludas virsmas: metālus, keramiku, stiklu, cietās plastmasas u.c. Izturīgs pret ūdeni, eļļām, dzesēšanas šķidrumiem. Var lietot automobilī – kā blīvju aizvietotāju (dzinēja galvas blīvēm, pārnesumkārbām, tiltiem), celtniecībā – apkures sistēmu, ūdensvadu savienojumu hermetizēšanai un citur.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

aizej uz depo un apskaties

tur ir arī melnais līdz 1000 grādiem

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Vai iekš DEPo tagad maizi pienu un sieru ari var nopirkt?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kaut kādus lētos alus redzēju sakrautus

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais, ar bīdmēru izmēri visu vītņu garumu, ja garums ir kaut vai par 0,1 mm garāks kā solis x vijumu skaits, tad iesaku skrūvi mainīt.

Par blīvēm un pievilkšanu. Tikai jaunām skrūvēm var pielietot tos pēdējos grādus, bet jau lietotām pēdējā reize jāvelk ar 60 - 70 cm garu plecu tik cik velkas bez rāvieniem. Tas vienmēr būs nedaudz mazāk kā uzrādīts manuālī. ja vilks cik rakstīts, tad metra gara caurule būs par mazu un ir ļoti liela iespēja apraut skrūvi.

Protams katram ir savs spēks, bet tas attiecas uz "vidējā" vīrieša spēku.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Melno hermētiķi var tikai sev pakaļu aizlīmēt!!! Tas jau pie 200 grādiem paliek kaula ciets un trausls. Ir jau mēģināts hermetizēt maizes krāsnis - tā ka zinu ko saku.

Galvas blīvei neko papildus hermetizēt nevajag! Tur virsū ir pietiekami daudz hermētiķa jau no rūpnīcas izgatavotājas.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

I-edgar, man tur sacēlās daži jautājumi, bet Tu, laikam, tos palaidi garām....

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

krishus, 2 postus virs Tevis atbildēju!

Izgatavotājs neko nenosaka, nosaka skrūves materiāls un materiālu pretestība. To ko es rakstīju attiecas uz dīzeļiem. Benzīnniekiem ir citi spēki un citas slodzes, tur tā lieta ir vienkāršāka, bet vienalga jāvelk ar "galvu", nevis akli skatoties uz iepakojumā rakstīto.

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Pirmais, ar bīdmēru izmēri visu vītņu garumu, ja garums ir kaut vai par 0,1 mm garāks kā solis x vijumu skaits, tad iesaku skrūvi mainīt.

neumņičī! man domāt, ka arī pārējie vēlas ierēkt par šo tēmu tavā izpildījumā - uzzīmē shēmu un ielec galerijā, kā un kas tavuprāt ir jāmēra! tikai precīzi zīmē ar visām fāzītēm

pēc tava teksta sanāk, ka jāmēra nevis SKRŪVES izstiepums, bet vītnes, kaut iepriekš tekstā teici, ka jāmēra skrūve

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

siamriP, ja Tu nejēdz tik prastu operāciju izpildīt kā izmērīt vītnes garumu, tad nevāvuļo te un umņiku netaisi no sevis!

Pamācies elementāras lietas, tad ķeries pie tehnikas. Analfabētus tehnika nemīl.

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: siamriP, ja Tu nejēdz tik prastu operāciju izpildīt kā izmērīt vītnes garumu, tad nevāvuļo te un umņiku netaisi no sevis!

Pamācies elementāras lietas, tad ķeries pie tehnikas. Analfabētus tehnika nemīl.

es jau teicu - pietiek šķidri drist! vienkārši uzzīmē konkrētu piemēru - kas un kā ir jāmēra un jārēķina 1985 gada opelkadeta 1.6 d galvas skrūvei

un tad ne tikai tehnika, bet mēs visi vai nu mīlēsim tevi vai arī konkrēti ierēksim

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

ja nesajēdz elementāras lietas - nelien tehniskos forumos - ej tur kur par rokdarbiem apspriež.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: ja nesajēdz elementāras lietas - nelien tehniskos forumos - ej tur kur par rokdarbiem apspriež.

Man ta pieleca, ko i_edgars domāja. Un arī tas, ko Pirmais domāja. Redzi, i_edgar, mūsdienu auto galvas skrūvēm vītne aizņem tikai 1/4 - 1/5 no tās garuma, turklāt vītne ir tā daļa, kas vismazāk pakļauta stiepšanai, jo šīm, tā sauktajām \"stiepjamajām\" skrūvēm tieši nevītnes daļa ir domāta, lai pievelkot izstieptos un tādejādi nodrošinātu vajadzīgo spiedienu, tāpēc ir būtiski zināt visas skrūves normālo un maksimāli pieļaujamo garumu (pēdējo gan nav tik vienkārši uzzināt, jo ražotājs tās parasti paredzējis vienreizējai lietošanai). Sk. bildi: www.febi.com/...

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Šeit tu vari mazliet palasīt par šīm skrūvēm, tiesa gan, tikai vāciski: de.wikipedia.org/...

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

nu galvu vilkt klaat uz chuju ar 60-70cm garu bomi arii nevareetu nosaukt par tehnisko domashanu

tehnika tomeer miil precizitati un tehnologijas ieveeroshanu. nesen savu liku kopaa, visas skruves ar 30Nm, peec tam visas 60Nm un peec tam visus +180 gradus. nezinu kadas rokas to vareetu just bez dino atslegas. jaunas skruves maksaaja 8ls komplekts, vai ir jeega riskeet?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti