vajag golfaklases autiņu. ~3000eur

sasha Reģ.: 17.12.2002

vajag golfaklases autiņu par ~3000 eur. sākot no 99` gada. Ar meh.kārbu 4 durvīm un kondicionieri. Ja kāds kolēģis vai attālais radinieks tādu pārdod - padodiet ziņu tepat forumā vai uz PM

 
1 2
Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

osiss rakstīja:

Shiirs rakstīja:

Pirmais rakstīja:

osiss rakstīja:

osiss rakstīja:

sasha rakstīja: vajag golfaklases autiņu par ~3000 eur. sākot no 99` gada. Ar meh.kārbu 4 durvīm un kondicionieri. Ja kāds kolēģis vai attālais radinieks tādu pārdod - padodiet ziņu tepat forumā vai uz PM

šis man šķiet atbilstošs piedāvājums, ja nav nepieciešams vācu brends

šis:

www.iauto.lv/...

ja TAI megānei būtu 16vārstu motors, es pats jau jamo būtu nopircis

ta pat ka manu subaru?

šīri, es jau ar labprāt uz Tavu subaru paskatītos, tikai, tāpat kā topika autoram, man gribētos A/C karstajas vasaras dienās...

prasi raimim, vinsh tev uztaisis kajminamo AC

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Ja grib meegjinaat gaazt ar to 1.8 bezmotoru, tad ne tikai kondiška jaarauj aaraa, bet salona apsuvums arii

osiss Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

osiss rakstīja:

Pirmais rakstīja:

osiss rakstīja:

osiss rakstīja:

sasha rakstīja: vajag golfaklases autiņu par ~3000 eur. sākot no 99` gada. Ar meh.kārbu 4 durvīm un kondicionieri. Ja kāds kolēģis vai attālais radinieks tādu pārdod - padodiet ziņu tepat forumā vai uz PM

šis man šķiet atbilstošs piedāvājums, ja nav nepieciešams vācu brends

šis:

www.iauto.lv/...

ja TAI megānei būtu 16vārstu motors, es pats jau jamo būtu nopircis

Kāpēc 16v motors ir tik būtisks- tāpat tas auto nav skriešanai, bet gan pārvietotos no punkta A uz punktu B. Tādā režīmā, jau man personiski tīri vienalga, vai tur 1,4, 1,6, vai arī 8v/16v.

Vai tioem 8v konkrētiem dzinējiem, kādas pastāvīgas ķibeles?

no punkta a uz punktu b...

ņem to mašīnu..... varu tev pastāstīt par vienu tipisko vainu - šķērsstabilizatora galu gumijas būs jāmaina katrā eļļas maiņas reizē....

bet tā mašīna nav slikta... ņem droši

8v pēc parametriem atpaliek no 99gada golfa, bet 16v ir labāka par 99gada golfiem

Mēraukla- Golfs

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

osiss rakstīja:

Pirmais rakstīja:

osiss rakstīja:

Pirmais rakstīja:

osiss rakstīja:

osiss rakstīja:

sasha rakstīja: vajag golfaklases autiņu par ~3000 eur. sākot no 99` gada. Ar meh.kārbu 4 durvīm un kondicionieri. Ja kāds kolēģis vai attālais radinieks tādu pārdod - padodiet ziņu tepat forumā vai uz PM

šis man šķiet atbilstošs piedāvājums, ja nav nepieciešams vācu brends

šis:

www.iauto.lv/...

ja TAI megānei būtu 16vārstu motors, es pats jau jamo būtu nopircis

Kāpēc 16v motors ir tik būtisks- tāpat tas auto nav skriešanai, bet gan pārvietotos no punkta A uz punktu B. Tādā režīmā, jau man personiski tīri vienalga, vai tur 1,4, 1,6, vai arī 8v/16v.

Vai tioem 8v konkrētiem dzinējiem, kādas pastāvīgas ķibeles?

no punkta a uz punktu b...

ņem to mašīnu..... varu tev pastāstīt par vienu tipisko vainu - šķērsstabilizatora galu gumijas būs jāmaina katrā eļļas maiņas reizē....

bet tā mašīna nav slikta... ņem droši

8v pēc parametriem atpaliek no 99gada golfa, bet 16v ir labāka par 99gada golfiem

Mēraukla- Golfs

nu tāpēc jamo sauc par GOLFU klasi....

nesaka jau kompaktklase.... kautgan tagadējais polo ir lielāks par pirmo golfu

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti