LU aptauja satiksmes dalībiekiem

IneseM Reģ.: 10.10.2007
 
1 2
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

baigi daudz jautājumu ...

bet aizpildīju

Roi Reģ.: 21.01.2004
0 0 Atbildēt

jaa es arii saaku aizpildiit tad noshokeejos ka tik daudz jautaajumu bet tomeer aizpildiiju..

Salviz Reģ.: 02.06.2004
0 0 Atbildēt

Es arī

vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Man nospiežot apstiprināt parādijās kautkādi errori!!!

Cerams autors saņēma, otreiz gan vairs nepildīšu!

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

Doktorante, kādā fakultātē lūdzu? Tie jautājumi par Dievu, reliģiju, un darba devēja lietu izmantošanu kaut kā neiet kopā ar deklarēto mērķi: "saprast, kāpēc mēs braucam tieši tā, kā mēs braucam."

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

Raaceens atbalstīts

Sāku aizpildīt, bet kad palasīju tālak, reliģija un kseroksa izmantošana darbā

Nu nevaru saprast kā tas iek kopā ar deklarēto mērķi

Līdz ar to neaizpildīju

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Kāds sakars reliģijai ar auto vadīšanu?

P.S. Aizpildīju.

HRE Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

markss rakstīja: Raaceens atbalstīts

Sāku aizpildīt, bet kad palasīju tālak, reliģija un kseroksa izmantošana darbā

Nu nevaru saprast kā tas iek kopā ar deklarēto mērķi

Līdz ar to neaizpildīju

Kaa to var nesaprast - nofotografeeji agresiivu autovadiitaaju ar kaut kaadu kopeetaaju pavairoji taa bildes sazvaniiji pa telefonu runaajot vairaakas vietas, kur tavas bildes sakopeetaas ieliks.

A paareejais saistiibaa ar automashiinu nutaa - nepatika, ka tur bija 6 atbilzhu varianti. 5 veel saprotu a izdomaat kaa uz 6 atbildeet ir pagruuti, lai buutu objektiivi. Bet nu aizpildiiju gan.

HRE Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja: Kāds sakars reliģijai ar auto vadīšanu?

P.S. Aizpildīju.

Tu luudz Dievu, lai neviens tevii neieskrien, kad seedi pie stuures, vai arii kad menti staav uz celja, lai pie dziesmas nepanjem. Jeb arii seezhoties pie stuures spied pedaali griidaa blajujot allah akbar un dodies savaas gaitaas

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

HRE rakstīja:

recluse rakstīja: Kāds sakars reliģijai ar auto vadīšanu?

P.S. Aizpildīju.

Tu luudz Dievu, lai neviens tevii neieskrien, kad seedi pie stuures, vai arii kad menti staav uz celja, lai pie dziesmas nepanjem. Jeb arii seezhoties pie stuures spied pedaali griidaa blajujot allah akbar un dodies savaas gaitaas

Piemēram, "Reliģiska ticība padara cilvēkus par godīgiem pilsoņiem" visi tie braucēji ar sakarinātajiem un salīmētajiem krustiem un ikonām ir ļoti pareizi braucēji, jo iedomātais dievs viņus sargā

Kā teica Markss "Reliģija ir opijs tautai". Nevajag savienot ar auto vadīšanu.

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

jautājums: "Nogriežoties pa kreisi, gandrīz notriekt riteņbraucēju."

Laikam jau trūkst piezīmes "agresīvo" , vai jautājumus sastādījis kāds cits "jocigais" no zemes kur pieņemts braukt pa otru pusi .

Axll Reģ.: 04.07.2007
0 0 Atbildēt

ari aizpildiju

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Esmu malacis aizpildīju! Secinājums esmu agresīvs braucējs, gadā noripinot 50k neizraisu avārijas, regulāri pārkāpju noteikumus. Esmu psihs! Būs viela pārdomām.

BusDriver Reģ.: 17.04.2002
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja: . . . visi tie braucēji ar sakarinātajiem un salīmētajiem krustiem un ikonām ir ļoti pareizi braucēji, jo iedomātais dievs viņus sargā . . .

Vai tiešām cilvēka reliģisko pārliecību raksturo liels krusts kaklā (Vai uzkarināts uz spoguļa)? Tā nav reliģiskā pārliecība, tā ir māņticība. Par īsteni reliģisku cilvēku reliģisko pārliecību Tu nemaz nenojautīsi, jo viņi ārēji neizrādās. Reliģiskā pārliecība ir tas, ko un kā cilvēks domā, nevis cik krustus sakarinājis kaklā/uz auto spoguļa.

Tāds ir mans viedoklis par reliģisko pārliecību.

Martinelli Reģ.: 03.12.2001
0 0 Atbildēt

Ļ. cien. Inese,

ar nepacietību gaidīšu rezultātus!

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

"Pārslēdzot ātrumus, ieslēgt nepareizajā."

automātam tā arī var?

"zināmā mērā nepiekrītu" ka kaut ko lādzīgu no šitā testa var izsecināt

aizpildīju

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

BusDriver rakstīja: ... cilvēka reliģisko pārliecību raksturo liels krusts kaklā...

Aptaujā bija jautājums par to vai TICĪBA (nevis pārliecība) padara par godīgiem pilsoņiem. Kā zināms, tad Argentīnā piesprieda mūža ieslodzījumu bijušajam policijas kapelānam Kristiānam fon Verniham, kurš diez vai nebija dievticīgs.

Personīgi es to jautājumu saprotu kā ticēšanu kkādiem augstākiem spēkiem un dieviem.

menca Reģ.: 17.06.2004
0 0 Atbildēt

tas pēdējo jautājumu bloks tiešām tāds interesants. vairāk izskatās pēc autora(es) pieņēmuma, ka apriori visi darbadevēji ir korporatīvi "9 to 5" tipa kapeik-ierāvēju pasugas, un tad mēģina noteikt to nabaga kseroksa lapu patēriņu sekundē ar 4 ciparu precizitāti aiz komata.

saprotams, ka bij domāts uzzināt cik lielā mērā aptaujātais savtīgi izmanto citu cilvēku labvēību/uzticību vai tml

man, piemēram, visu to hlamu d.devējs nodrošina žrinjihaču režīmā, un man arī jamos nevajag pārāk. daudzi citi, savukārt, paši sev darbadevēji.

nu tad arī saklikoju pa diagonaāli

evil_vinny Reģ.: 19.07.2004
0 0 Atbildēt

"Apsteigt priekšā braucošo pa labo pusi (ārpus apdzīvotām vietām)." Jūtos apbižots kur ta šitā var izpildīties? manā miestā pa labi zirgi, pa kreisi govis

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

aizpildīju ... kad viss buus savaakts, luudzu nopublicee statistiku

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

jā - tur prasījās beigās neliels atalgojums cītīgajiem aizpildītājiem - e.g. - esi reliģiozs agresīvais, vai arī - neticīgais miegamice vai taml/ . Piekrītu par jautājumiem par darbavietas īpašumu - es piemēram savu īpašumu arī izmantoju darba vajadzībām. Ja tas atsver sagaidāmo peļņu. Galvenais jau ir darba rezultāts nevis policejiska kontrole par pusdienlaika minūtēm un xerox lapām..

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Aizpildīju.

No pēdējiem jautājumiem sapratu, ka tomēr esmu diezgan priekšzīmīgs autovadītājs

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Aizpildīju Gribētos redzēt kādu vērtējumu ?:

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Aizpildiju... Bet nu daudz kas no jautajumiem bija galigi garam. Ipasi par darba deveja ipasumu. Nekad neesmu stradajis vieta, kur kads par to butu satraucies - drizak tiesi otradi, vienmer ir bijis passaprotami, ka studenti savus garadarbus raksta un druka darba u.t.t. Un tapat ari otradi - nekad neesmu satraucies par to, ka no sava telefona jazvana par darba jautajumiem vai ari arpus darba laika uz majas dartora jastrada... Tas gan par pagatni - tagad pats esmu darba devejs un tadel uzskatus neesmu mainijis.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

nu tur tā domāšana ir LU līmenī - kur kopētājs acīmredzot stāv pie dekāna un par katru kopiju jāraksta A4 formāta pieprasījums

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti