reflektori

lamass-2 Reģ.: 29.10.2006

kā atjaunot lampu raflektorus.esmu redzējis uzsmidzināmu #krāsu#,cik tas ir efektīgi?

 
piradzins Reģ.: 05.09.2005
0 0 Atbildēt

Nekāda labuma no tā nebūs. Tur ir jābūt ideālai spoguļvirsmai, citādi neveidosies pareizs gaismas stars. Attiecīgi arī ceļu nepareizi(neefektīvi) izgaismos. Protams arī TA ar tādiem neiziesi Ļoti bieži jauniem Taivānā utml. ražotiem lukturiem, kuriem it kā ir spoguļvirsma, bet ne ideāla, gaismas stars nav pareizs. Ir pieredze

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

vari smidzinaat, kameer nelabi paliek, pilniiga uinja tas viss...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Vienreiz izmēģināju,pilnīgi garām.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Viens kolēgis reiz pirms apskates pamegināja- apskati izgāja, bet pēc mēneša tas reflektors palika matēts un tik un tā nācās meklēt jaunu.

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

lamass-2 rakstīja: kā atjaunot lampu raflektorus.esmu redzējis uzsmidzināmu #krāsu#,cik tas ir efektīgi?

Bijušajā aviācijas institūta teritorijā ir firmele,kur veic reflektoru atjaunošanu-kvalitāte pieņemama,adresi un nosaukumu neatceros.

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

UUSA rakstīja:

lamass-2 rakstīja: kā atjaunot lampu raflektorus.esmu redzējis uzsmidzināmu #krāsu#,cik tas ir efektīgi?

Bijušajā aviācijas institūta teritorijā ir firmele,kur veic reflektoru atjaunošanu-kvalitāte pieņemama,adresi un nosaukumu neatceros.

ja tas jaadara hvz kaadam antiikajam , tad varbuut ir to veerts...shirpotrebam buus leetaak un bez gemoroja nopirkt jaunu/lietotu...

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

toch pasaki kadam auto? - golfam jaunu toch nav verts

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

316i rakstīja:

UUSA rakstīja:

lamass-2 rakstīja: kā atjaunot lampu raflektorus.esmu redzējis uzsmidzināmu #krāsu#,cik tas ir efektīgi?

Bijušajā aviācijas institūta teritorijā ir firmele,kur veic reflektoru atjaunošanu-kvalitāte pieņemama,adresi un nosaukumu neatceros.

ja tas jaadara hvz kaadam antiikajam , tad varbuut ir to veerts...shirpotrebam buus leetaak un bez gemoroja nopirkt jaunu/lietotu...

Pirms pāris gadiem bija 12Ls/gab.-nav pārāk sālīti arī širpotrebam.

Ivarshroms Reģ.: 21.05.2006
0 0 Atbildēt

Diemžēl plastmasas lampu reflektorus mājas apstākļos kvalitatīvi atjaunot nevar.

Šis process notiek dziļā vakuuma kamerā (10-5 torr) ar metāla jonu plazmas uzputināšanu.

Ar magnetronu vai iztvaicēšanas metodi. Šos darbus kvalitatīvi veic www.hroms.lv komanda.

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Esmu dzirdeejis, ka galaktiskaa jebanizaacija ar liidz reflektoriem))

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

gravicapu vajag vispirms uzlādēt ar leņķī polarizētiem beta kvantoriem.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 1 Atbildēt

Atjaunot var: www.angars.lv/...

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: Atjaunot var: www.angars.lv/...

vai ir o.k.?

ir doma audakam lukturus uzfrišināt

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti