Pus-retro interesentiem - VAZ 21035!

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
 
1 2 3 4 5 6 7 ..9
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tetis rakstīja: varetu prasit ap tukstoš lvlnaudiņām

prasīt jau varētu, tikai visi potenciālie pircēji diemžēl sēž tvaika ielā vai ģintermužā

tetis rakstīja: letaks viņš nepaliks,pec gadiem 10 maksas pieklajigi.

pērciet ātri.... pēc 10 gadiem šis būs vienīgais eksemplārs pasaulē

p.n.

dorisa laikam vienīgā pazīst drēbi

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu tā, izlasīju visus tekstus.

Par buktēm - nez, neesmu manījis, ka vectēvs būtu to autiņu tā nopietnāk kaut kur buktējis. Sadzīviskās švīkas (kā jau onkulim gados), protams, ir. Krāsa oriģināla, par rūsu teicu - jābrauc un jāskatās. Pilnīgi piekrītu, ka bez rūsas tas auto nevar būt! Bet garāžā tas toč ir glabāts vismaz pēdējos padsmit gadus!

Par odometru - nu atbrauc, apskaties to auto, tā salonu un uz pašu auto lietotāju un tad stāsti par nez kuriem apļiem. Braukts tas auto ir tiešām, jo tas taču ir auto... Cik reizes te nav runāts - ne jau tam tablo ir nozīme, bet gan auto stāvoklim! To, ka tas ir pirmais un vienīgais aplis odometram - to zinu par 100% !

Un starp citu, Dorisa, ar Pasātu viss ir ok. Atradis teicamu nākamo īpašnieku (kurš ir informēts par VISU man zināmo vēsturi), tas auto ripo ļoti labi.

Tātad, pašreiz ievāktā likme ir ap 350 Ls (no VWMotion foruma biedra). Hmm, izsoles beigu datumu pateikt īsti nevaru (nezinu), bet mēnesi man domāt tas nebūs... Anyway, auto nekur nepazudīs, un tam, kas to tiešām ļoti gribēs - tas arī to dabūs.

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja:

Un starp citu, Dorisa, ar Pasātu viss ir ok. Atradis teicamu nākamo īpašnieku (kurš ir informēts par VISU man zināmo vēsturi), tas auto ripo ļoti labi.

Apsveicu.

Badjo Reģ.: 02.08.2006
0 0 Atbildēt

Tikai nepārdod kādam sīkam tirliņam, kura vienīgais mērķis ir šo žiguli, pa 350 Ls nodzīt līdz klinķim kādā poligonā.

elf Reģ.: 15.06.2004
0 0 Atbildēt

Uz www.vaztuss.lv

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Nē, tirliņiem es to auto nepārdošu... Pāris restauratori pieteikušies, tie ir reālākā kandidatūra.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Marchik, Tavu tekstu par laimi nesapratu... Bet, ja tas nozīmē "to", tad citēju cita foruma pārstāvja teikto:

FUI! Tā runāt NEDRĪKST!!! Tādus auto var uz pirkstiem saskaitīt, tā kā man būtu neerti tādu ciparu nosaukt pat ākstoties....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

plā, kur var fannnnot par aizvēsturisku bleķa čupu....

p.n.

nekā personīga, bet tad jau labāk sābu

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

dodu 120ls pa vinu.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs un Pirmais - man liekas, ka zemāk redzamais teksts ir gana precīzi uzrakstīts!

LyNx8

22.10.2007 09:50

... Tātad, pašreiz ievāktā likme ir ap 350 Ls (no VWMotion foruma biedra)...

Un tas nav blefs. Bet nu ja neinteresē, neviens tak jums neliek te vispār lasīt kaut ko un piedalīties! Kam vajadzēja, tie jau pa tiešo ar mani sakontaktēja. Paldies par uzmanību!

SHMIGA Reģ.: 08.10.2004
0 0 Atbildēt

Kaada ir pashrezējā cena?

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Uzliec to cenu tadu lai senes pashi atbirst - un ja buus ists njeemejs vinjsh jau no tevis nokaulees

krupiss Reģ.: 22.08.2006
0 0 Atbildēt

Biju ukrainaa - tur zigulu saakumcena ir NO 2000 zaljajiem.

Tur par saadu vareetu dabuut vel stipri vairaak.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: dodu 120ls pa vinu, jo vairāk man banka nedod

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja:

Shiirs rakstīja: dodu 120ls pa vinu, jo vairāk man banka nedod

idji h.y..j.u!

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Bāc tam auto ir vairāk kā 30 gadi.

Tas tak ir normāli, ka tur ir pa buktei.

Odometrs arī noteikti otro riņķi griež

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Bāc tam auto ir vairāk kā 30 gadi.

Tas tak ir normāli, ka tur ir pa buktei.

Odometrs arī noteikti otro riņķi griež

Odometrs NEGRIEŽ otro riņķi!!! Galvoju to. Pierādījumam gan jau kalpos auto apakšā un ritošā daļa un nešaubīgi - salons! Starp citu - CSDD tak info gan jau redzams un dabonams par gadu gaitā ietajām apskatēm un piefiksētajiem odometra rādījumiem...

SHMIGA - pašreizējā cena ir ap 350 Ls.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu tā - pašreiz likme uzkapusi uz 380 Ls...

richi Reģ.: 21.06.2002
0 0 Atbildēt

ja dotais eksemplars patiešam ir tadā stavoklī ka bildēs tad jau varetu prasit ap tukstoš lvlnaudiņām,

es personigi tadu eksemplaru nepardotu,ieliktu šķunitī lai stav,letaks viņš nepaliks,pec gadiem 10 maksas pieklajigi.

nu bet mums jay šodien vajag to pieciti,tas nekas ka rit bus sotaks

Ufffff...kā man šitie diletanti piegriezušies...nevaru vairāk...

Vajag žigu ideālā stāvoklī par pusvelti? Ja tik varēsi pierādīt ka tu taisies viņu restaurēt tev iedos n3 telefonus tantām kas grib saglabāt "loloto"... aizej uz motormuzeju un aprunājies ....

Cik var mocīt cenas ? kādi 1,5kLs par žiguli?

1938 gada mersedesu ciešamā stāvoklī kurš ir palicis ~1000 eksemplāros var dabūt par 3kLs a jūs gribat par mašīnu, kas ir katram otrajam opim garažā puscenu ? galīgi prātu saspieduši te daži...

Es pirms mēneša runāju ar viņu glabātāju ... 200-400Ls par žigu ir laba cena (ar noteikumu ka pirmo gadu izlaidums).... 300-600Ls par 24 volgu attiecīgi!

Pēdējā laikā paskatoties ss.lv gribas vemt ...par grabažām prasa astronomiju!

Kāds no jums loliem zin cik maksā restaurācija mašīnai?

piemēram to ka krāsa jaatjauno , ka maza buktīte rada problēmas pārkrāsot visu detaļu? un lielāko ties visu mašīnu, pat ja viņa izskatās kā šis žigulītis ?

Viens ielicis atrestaurētu volgu par ss.lv pa 7000E taga katrs sevi cienošs kretīns savu opja grabažu atļaujas likt par 5000Ls

Kāds no jums sajēdz vispār ar ko atšķiras restaurēta mašīna no standarta 30 gadus lietotas?

vēl viens stulbums ....

"10 gadus pastāvēs maksās miljonu"

A to ka tu tajos 10 gados to ļimonu pakāsīsi garažā viņu sildot maksājot zemes nodokli un remontējot savu pepelacu uz ielas vai servisā esi padomājis?

Tādi indiāņu bisnesmeņi ka riebjas....

Man volga gadā izmaksā nieka 1692Ls tikai tādēļ ka viņa eksistē nemaz nerunāsim par "čubināšanu"!

Cits jautājums ir kāds kaifs ir izbraukt ar viņu vienreiz mēnesī ....

Par šo konkrēto žiģi var prasīt savus 300-400Ls stāvoklis atbilst neiedziļinoties.

Bet ja atdod restaurātoram - atdod labāk par velti - tā jau cilvēks iegāzīs milzum naudas tajā.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Viedi vārdi - nestrīdos! Tāpēc jau arī neuzliku nez kādu sākuma cenu. Vnk skatos, kam vajag, cik dos par to un ko ar to darīs! I viss. No piedāvātajiem variantiem izvēlēšos tīkamāko saimnieku, un tas tad arī iegūs iespēju kādreiz izjust kaifu - izlaist ar žigulīti svētdienā pa pilsētu... Es pats to auto neprotu salabot, lai tiek citiem tā iespēja.

Kā jau minēju - pašreizējais cipars - 380 Ls.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

krupiss rakstīja: Biju ukrainaa - tur zigulu saakumcena ir NO 2000 zaljajiem.

Tur par saadu vareetu dabuut vel stipri vairaak.

tev viņš vēl līdz ukrainai ir jādabū

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

richi rakstīja:

ja dotais eksemplars ...bla,bla,bla...

Tavā izkliegtajā ir liela daļa taisnības ,bet!

Tādu autiņu, izskatās, var savest NORMĀLĀ vizuālā un tehniskā kārtībā par salīdzinoši nelielām naudiņām, atšķirībā no Tevis minētā merša, un turēt retiem izbraucieniem par prieku sev un citiem, un tādā veidā vēl nezaudēt naudu, bet gan vēl nopelnīt.

Restaurators jau nekādu lielo cenu nevar dot par šādu auto, jo tam tiešām nav nekādas vērtības, mērot pēc viņa vērtību skalas. Toties skatoties no ierindas pilsoņa acīm- tā ir mūsu pašu piedzīvotā pagātne, tīrā nostaļģija, atkal atšķirībā no Tevis piesauktā merša.

Manas pagātnes sajūtas nu gan ir dārgākas, kā vidējās klases auto labu riepu komplekts.

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

richi - Ko tu sacepies tik ļoti?!

Tirgū visu nosaka "neredzamā roka"

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

interesanti kads prieks ir braukt ar tadu zhiguli 7dienaa??? es vinu panjemtu un uzdavinatu masasdelam lai nokaplee pa laukiem, shitas nav nekads retro, tas ir parasts krievu shirpatrebs. man ir kadi 3 garazhu kaiminji opji kuriem tadi stav, neko ekskluzivu es tur neredzu. 380ls - nu lai perk es pa tadu sudu 200ls nedotu...

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Tālajā 2000.gadā pārdevu savu VAZ 21011 (1983.g) par LVL 220,-

Lieki piebilst, ka žicerītis bija ideālā stāvoklī (tiesa gan pārkrāsots) un ar 180 t.km oriģinālo noskrējienu.

Tas tā, oftopikam

1 2 3 4 5 6 7 ..9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti