Pus-retro interesentiem - VAZ 21035!

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: interesanti kads prieks ir braukt ar tadu zhiguli 7dienaa??? es vinu panjemtu un uzdavinatu masasdelam lai nokaplee pa laukiem, shitas nav nekads retro, tas ir parasts krievu shirpatrebs. man ir kadi 3 garazhu kaiminji opji kuriem tadi stav, neko ekskluzivu es tur neredzu. 380ls - nu lai perk es pa tadu sudu 200ls nedotu...

Tu neesi braucis ar lavu Vaz...

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Pilnīgi piekrītu, ka te ir runa par nostaļģiju, emocijām un atmiņām - ne jau no tīri fiziska šūpošanās procesa dermantīna sēdekļos ne-airodinamiskajā autiņā....

Negribētu ticēt, ka tieši šis modelis (eksporta versija no 1974.g) ir atrodama katra trešā opja garāžā. Luksiņi, kas nāca pēc 80-tajiem gan varētu būt - par to nestrīdos.

Lai vai kā - VWMotion pārstāvis nu jau izteica 400 Ls likmi.

richi Reģ.: 21.06.2002
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja:

richi rakstīja:

ja dotais eksemplars ...bla,bla,bla...

Tavā izkliegtajā ir liela daļa taisnības ,bet!

Tādu autiņu, izskatās, var savest NORMĀLĀ vizuālā un tehniskā kārtībā par salīdzinoši nelielām naudiņām, atšķirībā no Tevis minētā merša, un turēt retiem izbraucieniem par prieku sev un citiem, un tādā veidā vēl nezaudēt naudu, bet gan vēl nopelnīt.

Restaurators jau nekādu lielo cenu nevar dot par šādu auto, jo tam tiešām nav nekādas vērtības, mērot pēc viņa vērtību skalas. Toties skatoties no ierindas pilsoņa acīm- tā ir mūsu pašu piedzīvotā pagātne, tīrā nostaļģija, atkal atšķirībā no Tevis piesauktā merša.

Manas pagātnes sajūtas nu gan ir dārgākas, kā vidējās klases auto labu riepu komplekts.

Mjā tur jau tā lieta, ka kliegt gribas dažreiz 

Nu atļaušos apstrīdēt augstāk minēto- bildēs redzu šur tur bukte, šur tur švīka –tik vecam auto ja paņems un patīrīs apakšu zem hromētajiem dzelzīšiem krāsa būs bojāta, par grīdu nerunājot.

Piedzīt krāsu un nokrāsot vienā tonī dažas detaļas vai detaļu „gabaliņus” nevar – vienkārši krāsas tādas neražo vairs un toni nav iespējams dabūt 30 gadus vecu 

Atliek mašīnu pārkrāsot tātad atradīsies vēl darbiņš metinātājam un Co.

Dzinējs būtu jāpārlasa jebkurā gadījumā visas blīves un gredzeni ir jau deformējušies. Nezinu kā žigām, bet volgām „giļzu” sēšanās no vecuma ir parasta kaite.

Visas gumijas ir jānomaina piekarē un viss jāpārkrāso tātad piekare jānoņem.

Salons labi saglabājies, bet varu derēt šur tur pa vīlītei vaļā vai ieplēsts vai vēl kas un simts procenti porolons sapujis....tātad jāpāršuj.

Secinājums - lielos vilcienos pat tāda konfekte kā šis žigulis (ņemsim to kā paraugu ) atšķiras no tā 1938. gada merša ieguldījumu ziņā tikai :

+ ekstra darbi ar rūsu - metināšana detaļu veidošana no jauna.

+ detaļas nomaiņai vai no jauna veidošana. (žigulim var spainī pa 5Ls nopirkt)

Tātad žigulim ar nelielām naudiņām cauri viss netiksi ... ~3kLs ir jārēķina minimāli.

Otra cilvēku grupa ir tie, kas nostalģiski grib pagāzt ar veco labo jaunības auto – tiem neinteresē tik daudz tās švīkas un šuves , bet šis kontingents savukārt nedos par šo tehnikas brīnumu pat 100Ls jo laukos žiguli var nopirkt par 80Ls

Un tie, kas vēlas atdzīvināt pagātni parasti ir cilvēki pēc 40 ...gads, divi žigulīts kopts, vizinās un beigās apnīk parēķina kādi izdevumi sanāk, sievas sāk ēst bērni uz universitāti jāsūta un vienkārši atdod kādam .... tāda ir dzīves realitāte. Cik šitādu ir redzēts... sirds sāp, bet atdod.

Lai paņemtu šādu mašīnu ir jābūt jaunam, prasmīgam, ķertam un ar naudu.

Cik tādu ir ?

Ievērojami mazāk kā žiguļu

Ja tomēr sadūšojas tad labāk lai padomā ir jārēķinās aptuveni ar šādu dzīvīti

Mīļais tu vakarā mājās būsi? Nē man kārba jāmaina....

12:00 vakarā tajā pašā naktī. Mīļais mums sex būs? Atsienies es 6 stundas nosēdēju zem mašīnas ...gribu gulēt.

Mīļum, parunāsim? Eeeee.... man blīve neiet vietā kur viņai jābūt tu zini kāpēc?

Mīļum, brauksim uz Kipru ar draugiem? Nevaru, naudas nav es nopirku kompresoru lai volgu tīrītu.

Mīļum, mums jaunu dīvānu vajag nopirksim? Es zinu vienu labu šuvēju – sēdekļus man izgatavoja apjautāšos...

Mīļum tu mašīnu mīli vairāk nekā mani ? Varbūt - viņa neuzdod stulbus jautājumus 

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

no vwmotion.lv:

"saimnieki datu bāzē gan rādās 2 gb.

2003.g. četras reizes mēģināts iziet tenisko, nav izdevies.

"

tad vel man shkjiet ljoti interesanti tas, ka NEVIENS PUBLISKI shajaa izsolee nav pateicis - njemu pa 350ls. NEVIENS!

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Ričijs kaa reiz izklausaas taads," kaa 12:00 vakarā tajā pašā naktī. Mīļais mums sex būs? Atsienies es 6 stundas nosēdēju zem mašīnas ...gribu gulēt. "

eksperts te atradies

Lai tak paardod ka štuku vai divaam, kaada tev daljaja ir pirceejs, tad ok....

un ja cilveeks grib sev hobijam konstruktoru, lai tak tiek...

tas ka esi ar to srakano volgu pakraameejies- malacis, bet ne vairaak....onkas ne taadu vien ir dabuujusi gatavu savaas garaazhaas peec darba...

es ar gribeetu kaadreiz kaadu amazoni paskruuveet, sev, priekam...bet vinjas arii maksaa ...

raidiijums ir, ka labs eksemplaars ir daargs, bet vinjaa nav viss slikti, aiz kam process sanaak leetaaks nekaa panjem leetu kaku, un vinja sabruuk, taa ka vari buuveet no nulles....

vazam labs ir tas, ka apašas panelji un slieksnji, taapat kaa spaarni U.C daljas ir briivi nopeerkami pa smiekla naudaam...un par akuuno kraasosanas kvalitaati arii vari aizmirst-taa lamata jau no konveijera ir iznaakusi ar taadaam skjirbaam un skjiibumiem, ka nereti piekraasots, plankumains izskataas labaak nekaa svaigi paarkraasots pilniibaa...

richi Reģ.: 21.06.2002
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Pilnīgi piekrītu, ka te ir runa par nostaļģiju, emocijām un atmiņām - ne jau no tīri fiziska šūpošanās procesa dermantīna sēdekļos ne-airodinamiskajā autiņā....

Negribētu ticēt, ka tieši šis modelis (eksporta versija no 1974.g) ir atrodama katra trešā opja garāžā. Luksiņi, kas nāca pēc 80-tajiem gan varētu būt - par to nestrīdos.

Lai vai kā - VWMotion pārstāvis nu jau izteica 400 Ls likmi.

Nu tak atdod viņam ... ne tomēr ceri kāds vairāk dos... tas pats letiņš vien esi ... labās rokās tas fuflo.... galvenais baksi, baksi! ... sāki tirgot domāji dabūsi savus 250ls i būs labs... kāds sāka interesēties pa 400 avosj paņems par mistisko 1,5kLs ....

ieliec ss.lv pa štuku ja zvanīs tad 1.5kLs .... gan jau nopirks.

Spekulants

Un tad vēl visi brīnās kāpēc Latvijā dzīvokļi maksā vairāk kā Londonas centrā .... kā es jūs visus mīlu, jūs letiņi!

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

gribu lai piesakas tas kursh vinu pa 350ls pirks. lai varu publiski aptirst

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: gribu lai piesakas tas kursh vinu pa 350ls pirks. lai varu publiski aptirst

Davai saaksim ar subaaru....

No taa vaza ziemaa ir lielaaks kaifs nekaa no taa dranduļeta, ko tirgoji

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

2 richi:

Žigulim nekādas "giļzas" nav. Nav tur kam sēsties.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: no vwmotion.lv:

"saimnieki datu bāzē gan rādās 2 gb.

2003.g. četras reizes mēģināts iziet tenisko, nav izdevies.

"

tad vel man shkjiet ljoti interesanti tas, ka NEVIENS PUBLISKI shajaa izsolee nav pateicis - njemu pa 350ls. NEVIENS!

Par TA - protams, ka turpinājumu no turienes pat iekopēt nevarēji, lielais uzmetējs... LOL!

Nu taisnoties jau nesākšu... Pie pakaļas man tā jūsu īdēšana. Tas pats, kas ar Pasātu - īdēja, gaudoja, bet beigās vienalga viss pa normālo tika atrisināts. Te tas pats - tiem, kam interesē, tie jau neraksta te iekš foruma, zinot publikas saasināto reakciju da uz jebkādu tekstu...

Speciāli Šīrim - man Tev ko - private messages pārforvardēt, lai Tavs neticīgais paurītis par kaut ko pārliecinātos? Lai gan man jau nevienam nekas nav jāpierāda.. Tam, kam interesē, tas arī sazinās caur PM vai e-pastu.

Riči, nu bet atdošu ar, ja pa dienu divam vēl kāds neatradīsies! Un, lai vai kā, man jau liekas normāla rīcība censties pārdot par izdevīgu cenu ?!? Vai taja ir kaut kas slikts? Nenormāli būtu ja būtu prasijis kosmosu.. A kad dodu pašiem izlemt cenu, atkal nav labi. Nu īdētāji, kas īdētāji...

Nu, ja Tev neinteresē - ko tad te jaucies???

Spekulants - nozīmē "nopērc lētak, pārdod dārgāk" - es to auto neesmu pircis, tas ir ģimenes īpašums, kas vairs nav aktuāls... Bezkaunīgi teksti no Tavas puses nāk!

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

haha par pasatu tu mani sasmidinaji pa riktigo

bet ko tu taisnojies, nevienu jau tas neinteresee istenibaa, es to meslu njemu pa 120ls un tas ir pagaidam lielakais publiski piesoliitais cipars. taka domaa aatri, lidz vakaram varbut manas domas bus jhau mainijushaas un es pa to naudu jau bushu nopircis daudz chupachupsus

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

a huļi mēģināt šiten diskusijās pārdot par kosmiskām cenām????

vienīgais ko vari iegūt ir apdrisiens

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: haha par pasatu tu mani sasmidinaji pa riktigo

bet ko tu taisnojies, nevienu jau tas neinteresee istenibaa, es to meslu njemu pa 120ls un tas ir pagaidam lielakais publiski piesoliitais cipars. taka domaa aatri, lidz vakaram varbut manas domas bus jhau mainijushaas un es pa to naudu jau bushu nopircis daudz chupachupsus

tas jau tagad visiem zināms, ka šīrim patīk sūkāt un laizīt

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja:

Shiirs rakstīja: gribu lai piesakas tas kursh vinu pa 350ls pirks. lai varu publiski aptirst

Davai saaksim ar subaaru....

No taa vaza ziemaa ir lielaaks kaifs nekaa no taa dranduļeta, ko tirgoji

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Par ko diskusija nesaprotu , ja kādam vajag auto ar ko braukt, tad bez šaubām 400 par viņu ir daudz, bet ja nestalģijai un priekam, tad , kas ir 400 ls, viena uzvalka cena, bet te 33 gadīgs auto !!!!!!!!!!!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Par ko diskusija nesaprotu , ja kādam vajag auto ar ko braukt, tad bez šaubām 400 par viņu ir daudz, bet ja nestalģijai un priekam, tad , kas ir 400 ls, viena uzvalka cena, bet te 33 gadīgs auto !!!!!!!!!!!

A vot tur jau tā sāpe, ka nav auto, bet pa to cenu ir tikai apskrāpēts konstruktors, kas sagadīšanās pēc pagaidām izskatās labāk par citām mizām...

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

Riči, šitas tavs sludeklis

ss.ss.lv/...

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

markss rakstīja: Riči, šitas tavs sludeklis

ss.ss.lv/...

LAABS

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

markss rakstīja: Riči, šitas tavs sludeklis

ss.ss.lv/...

ar bi pirmais kas ieshaavaas praataa

KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

aha,sito redzeju bet cena domaju,ka ir ok,prieks tik vecas normala stavoklja masinas..galu gala kas ir 400ls

newman Reģ.: 29.01.2007
0 0 Atbildēt

lūdzu apgaismojiet mani. viens cilvēks grib pārdit žiku, kurš viņam nav vajadzīgs un to ielicis izsolē. vai tam otram skauž un tāpēc te cepas par to, ka pārāk lielas summas cilvēki sola? vai nav pohuj pa cik grib pārdot un par cik pirkt? katrs dara kā grib ar savu īpašumu. ja ir pircējs tad kāpēc nepārdod? nevienu jau nespiež pirkt.

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

ss.ss.lv/...

Laba cena - labs gads

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja:

Shiirs rakstīja: no vwmotion.lv:

"saimnieki datu bāzē gan rādās 2 gb.

2003.g. četras reizes mēģināts iziet tenisko, nav izdevies.

"

tad vel man shkjiet ljoti interesanti tas, ka NEVIENS PUBLISKI shajaa izsolee nav pateicis - njemu pa 350ls. NEVIENS!

... Pie pakaļas man tā jūsu īdēšana. Tas pats, kas ar Pasātu - īdēja, gaudoja, bet beigās vienalga viss pa normālo tika atrisināts....

da kurš te vienubrīd bija pilnu fõrumu piedi8sis ar pasāta virzuļiem...pilni delfi , pilns iauto pieīdēts...pļūtākls hrenova

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

orion rakstīja: ss.ss.lv/...

Laba cena - labs gads

Galvenais, ka KUPEJA

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

newman rakstīja: lūdzu apgaismojiet mani. viens cilvēks grib pārdit žiku, kurš viņam nav vajadzīgs un to ielicis izsolē. vai tam otram skauž un tāpēc te cepas par to, ka pārāk lielas summas cilvēki sola? vai nav ******* pa cik grib pārdot un par cik pirkt? katrs dara kā grib ar savu īpašumu. ja ir pircējs tad kāpēc nepārdod? nevienu jau nespiež pirkt.

Nu redz, a to es domāju, ka vienīgais normāli domājošs cilvēks.

Lielajiem tirsējiem par prieku - pašreiz jau 450 Ls likme.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti