Pus-retro interesentiem - VAZ 21035!

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9
LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Mja, žēl, ka par "nojāto" pasātu un sūda žiguli interesējās vairāk cilvēku nekā par Šīra Subāru un vēl citiem "super" labiem piedāvājumiem te iekš iAuto... Laikam jau vieni vienīgi idioti visriņķī, izņemot šejienes eliti (kuru pirms tam jau uzskaitīju).

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Un tad raud par to, ka iauto publika neatsauciiga vai paarlieku neatsauciiga.....

stulbs topiks sanaacis....

un Lynx arii....infu iemeta, kam vajadzees, tas piezvaniis un panjems....

taa ka viss paareejais-T.G/A.M

atskjiriibaa no beernautiem u.c te publika ir vecaaka gados un ar tiem vaziem ir reaali braukusi dziivee...

kaa veestures artefakts tas vazs, ja ir pilniibaa origjinaals un nesajaats varbuut ari ir kaada veertiiba (kaut vai kino vai reklaamaam eksotikai, taa teikt) bet reaali dziivee braucams vins nav...

ja saliidzina ar muusdienu automobiiljiem...

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Mja, žēl, ka par "nojāto" pasātu un sūda žiguli interesējās vairāk cilvēku nekā par Šīra Subāru un vēl citiem "super" labiem piedāvājumiem te iekš iAuto... Laikam jau vieni vienīgi idioti visriņķī, izņemot šejienes eliti (kuru pirms tam jau uzskaitīju).

haha! shitas teksts vienkarshi nogalina subaru butu pardevis 3shaja diena ja nebutu vinu sabliezis, delj ka ari izjuka darijums. un ari sablieztu pardevu kautkada ja nemaldos 2traja vai 3shaja diena pec sludinajuma ielikshanas, atbrauca marihuans un nopirka vinu. un zini cik es beigas pa vinu dabuju? 900+700 = 1500ls. jaa, tieshi taa. es par vinu dabuju 2250eiro. tas ta, atshkjiriba no tevis, kursh nojata dizeljpasata investeja ljimonu un tagad zaudejumus megjina atsist tirgojot vecteeva zhiguli par kosmisku ciparu

un vispar nopirkt 10gadigu dizeljpasatu ar nojatu motoru - tas gan ir skils. tev tas neliek par kautko aizdomaaties?

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

oi pilnigi rekjinos sapeeros!!! tak 1600 ls dabuju! laikam kadu sotaku tovakar aiz laimes nodzeeru jo man atminja figuree 1500ls

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: un vispar nopirkt 10gadigu dizeljpasatu ar nojatu motoru - tas gan ir skils. tev tas neliek par kautko aizdomaaties?

Man liekas, ka nebij 10 gadīgs.....bija daudz jaunāks, bet jau nojāts.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

LyNx8 rakstīja:

nuhajs rakstīja: ??? as tagad,ko, baigi svarīgi,ka 30 gadus atpakaļ kaut kāds kara komisariāta darbonis dabūjis 'eksporta' siguli?

Nu jūs te sviestu dzenat,importa žiguļspeciālisti

Kā jau vienmēr - ņe čital no mņeņije imeju... Nesaprotu, kā vispār var pamanīties apgalvot kaut ko pretēju, ja Tu to žiķi nedz dzīvē esi redzējis, nedz ar tā īpašnieku redzējis?!? Nu riktīgi ekstrasensi virtuālās diagnostikas jautājumos! Aber kad kāds prasa noteikt sava autiņa aizdomīgo grabēšanas kaiti, tad gan tās spējas dikti ātri pazūd un parādās iedzimtās bērnības traumas.

Pie brokastu tējas pielic cukuru,tas uzlabo smadzeņu darbību.

Es saku- kāda jēga tagad pēc 30 gadiem no tā, ka tas esot it kā 'EKSPORTA VARIANTS' ???

Kaut kāds latviešu džeku sūtītājs uz afgāņiem,okupantiem pakaļā līdējs un kara komisariāta darbonīts tagad grib ar mazdēliņa palīdzību atvieglot vecumdienas un notirgot savu veco lūzni. Lai iet un prasa piķi savam maizes devējam agrāk- Krievijai.

1974 .gadā līdz Afganistānai vel bija tāli... toties ir skaidrs kur Baisulis strāda... te viņam amerikāņu ģimenes lūznītis paradījies..... tagad laik pa laiku ar Chevrolet braukā bojā mūsu bezceļus....

Starp citu dex - armijā dienēji?

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu par nojātību jau protams var spriest vislabāk tie, kas to auto nav redzējuši dzīvē...

Pasātu pārdevu par labu cenu, un nekādos mīnusos neiebraucu, jo remonta izmaksas daļēji sedza auto piegādātājs, tak što varat negaudot. Labi, lai pieteik onkuļiem ogles kurināt... Tā jau ir, ka dzīve tik pelēka un garlaicīga, visas krāsainās dienas jau senā pagātnē. Vienīgais, kas spēj priecēt - autiņu skrūvēšana un dzeršana (piemēram, 100 Ls vienā vakarā). Tā turpināt!

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

modena-jefreitors?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

magažigulim cena ir cēlusies.... esot pircējs par 700ls

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: magažigulim cena ir cēlusies.... esot pircējs par 700ls

nu un kam vinsh tev?

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Stāvvietā pie Biķernieku trases stāv lērums vecu žiguļu un moskviču.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: modena-jefreitors?

nē... vienkarši interesanti..... pašām sanāca tik papīru darbs Valdemārā ielā....

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

ursis rakstīja: modena-jefreitors?

nē... vienkarši interesanti..... pašām sanāca tik papīru darbs Valdemārā ielā....

Nuss, vai tavā kantorī ir labs galdnieks, kurš rūpējas lai oficieru kungi neierauj kādu skabargu pakaļas uz krēsliem trinot?

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

ursis rakstīja: modena-jefreitors?

nē... vienkarši interesanti..... pašām sanāca tik papīru darbs Valdemārā ielā....

divi gadi pa ti rs tas dziives,bet izveeles tak nebija,ja mammucis vai papucis nebij kaut kaads kompartijas funkcionaars. i tad ne vienemer tas glaaba.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

Pirmais rakstīja: magažigulim cena ir cēlusies.... esot pircējs par 700ls

nu un kam vinsh tev?

man???

man tā lamata nauhj nav vaidzīga....

a nostaļģiskas sajūtas pēc jaunības var pilnvērtīgāk uzdzīt dzerot siltu šņabi

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

1974 .gadā līdz Afganistānai vel bija tāli... toties ir skaidrs kur Baisulis strāda... te viņam amerikāņu ģimenes lūznītis paradījies..... tagad laik pa laiku ar Chevrolet braukā bojā mūsu bezceļus....

Starp citu dex - armijā dienēji?

????? Kādu ševroletu?? Modena, vēlreiz saku, tu esi saspiedis vai apsaldējis galvu Tad tev rēgojas man kaut kādi sieviešu niki,tad kaut kādi ševroleti

Man ir vēl Audi quattro ar,ko pa mežiem braukāt To neaizmirsti.

Ā,kas tev ir skaidrs? Kur es strādāju?

Secinājums- modena ir auns.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: magažigulim cena ir cēlusies.... esot pircējs par 700ls

Tak viss tas ir blefs ar to cenu,te jau linksis ņēmās gadu,kamēr iztestēja visādus bembjus, japāņus un beigās nopirka nojātu lūzni. Tā iet,ka baigi kruta grib,sanāk čiks un jāsēž peļķē ar slapju dupsi. Brauc pats ar to siguli,ja tik labs ir

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

modena rakstīja:

1974 .gadā līdz Afganistānai vel bija tāli... toties ir skaidrs kur Baisulis strāda... te viņam amerikāņu ģimenes lūznītis paradījies..... tagad laik pa laiku ar Chevrolet braukā bojā mūsu bezceļus....

Starp citu dex - armijā dienēji?

????? Kādu ševroletu?? Modena, vēlreiz saku, tu esi saspiedis vai apsaldējis galvu Tad tev rēgojas man kaut kādi sieviešu niki,tad kaut kādi ševroleti

Man ir vēl Audi quattro ar,ko pa mežiem braukāt To neaizmirsti.

Ā,kas tev ir skaidrs? Kur es strādāju?

Secinājums- modena ir auns.

atbildi dabūji pētot sevi spogulī?

A rCaptivu esi vismaz pāris dienas braucis.... laikām esi Adam auto apkopejs - ja jau pa brīvdienam testa mašīnas dzenā...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

un vispār neizvairies no atbildes... citādi sāksim uzskatīt ka tev vecāki baigie komunista atbalstītāji bijuši....

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Pirmais rakstīja: magažigulim cena ir cēlusies.... esot pircējs par 700ls

Tak viss tas ir blefs ar to cenu,te jau linksis ņēmās gadu,kamēr iztestēja visādus bembjus, japāņus un beigās nopirka nojātu lūzni. Tā iet,ka baigi kruta grib,sanāk čiks un jāsēž peļķē ar slapju dupsi. Brauc pats ar to siguli,ja tik labs ir

Braukshanai zhigulis maksaa 170ls (tajaa latlada linkaa nedaudz augstaak). Shii ir kolekcijas veertiiba. Viens saimnieks, neruuseejis, puteklji katru dienu ar miiljumu nost slauciiti

Es tik nevaru saprast, kamdeelj kolekcionaariem vajag tik daargu klamu, ja ar to nebrauc.. Es varu pa 250ls paardot moskvichu Bija saruuseejis, paarmetinaats, nav kaadus 7 gadus kustinaats, tb var uzskatiit ka iipashi ejosh nav, bet lai papriecaatos, ka iipashumaa ir daargs padomju shrots, pietiek

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Bazhix rakstīja: lai papriecaatos, ka iipashumaa ir daargs padomju shrots, pietiek

Žetons tev.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Dorisa rakstīja:

Bazhix rakstīja: lai papriecaatos, ka iipashumaa ir daargs padomju shrots, pietiek

Žetons tev.

ja tu zinaatu cik tev zinaamaa kooperatiivaa ...tadu srotu

un naak un glauda uz kaut ko cer,uz rubiku?

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Ideja vienkaarsa....

agraak ljaudis gadiem eeda šprotu pasteeti un ķieģeliiti, lai tiktu pie vismaz zapinja....Mohabics jau bija kruta, a žigulis automaatiski noziimeeja pačotu un respektu no pacaniem...

cik ta tajaa krievu laikaa algas bija200-300 rbļ max, gorbija laikaa nedaudz vairaak...

Un tad nu tie ôpji njemaas ap saviem kraamiem, kuri ir novecojusi jau no uzglabaasanas vien...Atminjas, kaa vinji ir kraajuši naudu, pusi dziives vergojuši un tiekušies uz to "automasiinu"...gluzhi kaa Ķirbīša maajinja no Siipolinja piedziivojumiem...

P.N-zinu vienu 407 moskvicu, viss ja nu ne gluzhi origjinaals, tad sugas tiiriiba ieveerota, un laikam pat TA ir, vai vismaz pagaajusgad bija...

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

Dorisa rakstīja:

Bazhix rakstīja: lai papriecaatos, ka iipashumaa ir daargs padomju shrots, pietiek

Žetons tev.

ja tu zinaatu cik tev zinaamaa kooperatiivaa ...tadu srotu

un naak un glauda uz kaut ko cer,uz rubiku?

Man bija 1 garaža kaimiņš - vecs pensionēts šoferis, bet nekad neredzēju ka viņš brauktu. Katru gadu nāca pie cita kaimiņa, lai pirms TA pārbauda to žiguli. prasu - cik ta pa gadu esi nobraucis, ka tā jābauda? Piecus simtus.

Nomira viņš, nezinu kur tagad tas supertaupītais žika palicis.

Nu nepielec ļautiņiem, ka nav nekā tajos 50.to gadu nogales fiatos.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

PPN-

moskvicam arii "viens iipasnieks"...

Tagad jau vairs nebrauks,biistams apkaarteejiem palicis...(ja sadomaas braukt)

1 2 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti