Pus-retro interesentiem - VAZ 21035!

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
 
1.. 2 3 4 5 6 7 8 9
ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Dorisa rakstīja:

ursis rakstīja:

Dorisa rakstīja:

Bazhix rakstīja: lai papriecaatos, ka iipashumaa ir daargs padomju shrots, pietiek

Žetons tev.

ja tu zinaatu cik tev zinaamaa kooperatiivaa ...tadu srotu

un naak un glauda uz kaut ko cer,uz rubiku?

Man bija 1 garaža kaimiņš - vecs pensionēts šoferis, bet nekad neredzēju ka viņš brauktu. Katru gadu nāca pie cita kaimiņa, lai pirms TA pārbauda to žiguli. prasu - cik ta pa gadu esi nobraucis, ka tā jābauda? Piecus simtus.

Nomira viņš, nezinu kur tagad tas supertaupītais žika palicis.

Nu nepielec ļautiņiem, ka nav nekā tajos 50.to gadu nogales fiatos.

tu tagad runaa kaa par manu VAZ -06 kas galerijaa,nav tas pats?

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

A nekur nepaliek- tolmetaa....

mantojuma pasaakums bez testamenta-garš un daargs process...nu i nafig...jaunieshi vai nu noraksta, vai uztaisa traktorinju

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

Dorisa rakstīja:

ursis rakstīja:

Dorisa rakstīja:

Bazhix rakstīja: lai papriecaatos, ka iipashumaa ir daargs padomju shrots, pietiek

Žetons tev.

ja tu zinaatu cik tev zinaamaa kooperatiivaa ...tadu srotu

un naak un glauda uz kaut ko cer,uz rubiku?

Man bija 1 garaža kaimiņš - vecs pensionēts šoferis, bet nekad neredzēju ka viņš brauktu. Katru gadu nāca pie cita kaimiņa, lai pirms TA pārbauda to žiguli. prasu - cik ta pa gadu esi nobraucis, ka tā jābauda? Piecus simtus.

Nomira viņš, nezinu kur tagad tas supertaupītais žika palicis.

Nu nepielec ļautiņiem, ka nav nekā tajos 50.to gadu nogales fiatos.

tu tagad runaa kaa par manu VAZ -06 kas galerijaa,nav tas pats?

Tas bija 3.šais

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Kāda jēga uzspiest citu vēstures(īndividuālās) redzējumam savu cenu? Izbrīna šauri domājošu cilvēku blīvums vienā vietā vienā laika vienībā

Varbūt grūtības ar vērtību skalu?

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja: Kāda jēga uzspiest citu vēstures(īndividuālās) redzējumam savu cenu? Izbrīna šauri domājošu cilvēku blīvums vienā vietā vienā laika vienībā

Varbūt grūtības ar vērtību skalu?

Pareizi-nav ko smieties par opapa zhiguli un aptraipiit to ar laiciigo naudu!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Bazhix rakstīja:

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Bazhix rakstīja: Shii ir kolekcijas veertiiba. Viens saimnieks, neruuseejis, puteklji katru dienu ar miiljumu nost slauciiti

Es tik nevaru saprast, kamdeelj kolekcionaariem vajag tik daargu klamu, ja ar to nebrauc.. ......

kāda kolekcijas vērtība šitam konkrētajam lūznim???? paskaidro sīkāk????

kolekcija sākas no vismaz 2 eksemplāriem....

es saprastu ja kolekcijā jau būtu visi citi žiguļa modeļi un tikai šitas pietrūktu.....

vai arī pilnīgi visas rūpnīcas krāsas konkrētam modelim....

vai arī kolekcionārs ir nolēmis iegādāties pilnīgi visus žiguļus un sakārtot savā piemājas pļavā sērijas numuru augošā secībā....

vai arī mēģināt savākt vienkopus tos pepelacus, kuriem reklama.lv ir minēts "viens saimnieks"

man radinieks bija kādus 3 gadus atpakaļ iepircis žiku par 100lašiem... braukāja pa laukiem... kamēr uzsita vienu stūri, otru, trešo..... un nu tam dzelzim ir normāla kondīcija....

a no citas puses.... man ir stipri pie kājas par cik kādi luņi ir ar mieru to hlamu pirkt.... ja jau logs vaļā neverās un nev iespējas bārstīt naudas zīmes pār rajonu.... bet atļaujiet man arī publiski ierēkt par to pajoli, kas par šito ideālo miskasti (pie tam bez skates) maksās vairāk kā 200ls (tas varētu būt pataloks cenai ar pillu bāku, jaunu akumulatoru un vēl braucamām riepām)

kolekcija..... atļaujiet ierēkt..... moš vēl brežņeva bilde tur iekšā karājās, kā dažiem ikoniņas....

publicē viņa telefoniņu, būs man kautkas ārā metams, noteikti piezvanīšu

p.n.

tad jau venīgais man pazīstamais kolekcionārs ir ursis.....

Sviestcs, tas nav uzskatāms par kolekcionāru, jo reizēm kādu sābu no savas kolekcijas pārdot (tiklīdz uzrodās kāds pircējs)

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Bazhix rakstīja:

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

incanti kā šitas šķūnētais fiats pagarina????

moš dizains no pinafarīniem? vai vienkārši pietiek pateikt maģisko vārdu "italy"

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Bazhix rakstīja:

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: incanti kā šitas šķūnētais fiats pagarina????

moš dizains no pinafarīniem? vai vienkārši pietiek pateikt maģisko vārdu "italy"

designed by italy

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

es jau gandriiz gribeeju apvainoties ka mani par kolekcionaaru nosauci

ir ir man arii vaz mobiilji...kolekcijaa,tikai plauktaa

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

mums pašiem ir savs žiku spečuks - edgars80.....

jams tak bija iepircis braucamu žiku par 20ls.... piešķūnējis klāt bija tahometru par 5ls un izpūtēju par 30.....

žēl ka nebija šitādu "par 480 pircēju"

bet nāks pats bumbulīc un pateiks precīzāk

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: incanti kā šitas šķūnētais fiats pagarina????

moš dizains no pinafarīniem? vai vienkārši pietiek pateikt maģisko vārdu "italy"

ja esi tik pragmatisks -aizbrauc uz Kalnciema-Melnsilas ielu krustojumu, tur jekiem kādi 6 2101 žiguļi skaisti stāv - paprasi, ko tad šiem tie pagarina....

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

KOREKCIJA!

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

Pirmais rakstīja: incanti kā šitas šķūnētais fiats pagarina????

moš dizains no pinafarīniem? vai vienkārši pietiek pateikt maģisko vārdu "italy"

designed by italy

neapšaubāmi.

pirms krievu biedri izdomāja radīt šo dizaina šedevru, tādu jau ražoja poļi zem kaut kāda FIAT xx P nosaukuma.

Nu, ne 100% krievi nošpikoja, bet atšķirības nelielas.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Pirmais rakstīja: incanti kā šitas šķūnētais fiats pagarina????

moš dizains no pinafarīniem? vai vienkārši pietiek pateikt maģisko vārdu "italy"

ja esi tik pragmatisks -aizbrauc uz Kalnciema-Melnsilas ielu krustojumu, tur jekiem kādi 6 2101 žiguļi skaisti stāv - paprasi, ko tad šiem tie pagarina....

Tiem pasiem, kas fasaades atjaunoja

Laikam ka patiik vienkaarsi...

Vieniigais ejošais latvijas 965 zapiņš kursh rozaa kraasaa tiek izmantots vairaak kaa aksesuaars, ne paarvietosanaas liidzeklis...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

rezumējums....

ja pacans gribētu pārdot pepelacu, tad ieliktu sludekli ss-kā un vissss. a šitā ir tāda gaļimā lohu ķeršana ar publisku ierēkšanu par to visu....

karoče normāls spams

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

spamiņč

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Dorisa rakstīja:

ursis rakstīja:

Pirmais rakstīja: incanti kā šitas šķūnētais fiats pagarina????

moš dizains no pinafarīniem? vai vienkārši pietiek pateikt maģisko vārdu "italy"

designed by italy

neapšaubāmi.

pirms krievu biedri izdomāja radīt šo dizaina šedevru, tādu jau ražoja poļi zem kaut kāda FIAT xx P nosaukuma.

Nu, ne 100% krievi nošpikoja, bet atšķirības nelielas.

njaaa.... derevņa.... krievi šo auto ar visu ražošanu bija iepirkuši no itāļiem.... par kādu špikošanu iet runa?

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt
Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

modena, tu pats esi ģerevņa.

No itāļiem nopirka 124.to, kopā ar visu rūpnīcu. Un nosauca par VAZ 2101. Visi pārējie pēc tam ir krievu konstruktoru atraugas.

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt
Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Kungi-

\"baltie plankumi \" fiat veesturee

images.search.yahoo.com/... ;_ylt=A0geu7UnkSBHMQsB3htXNyoA?ei=UTF-8&p=seat124&fr2=tab-web&fr=yfp-t-501

1.. 2 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti