Kā īsti ir?

Aivitis Reģ.: 08.05.2007

Situācija šāda-ar mašīnīti garantijas laikā gadījās šaize. Bojāts kreisais priekšējais spārns(jāmaina), buferis, kreisais lukturis, mazliet haube+ vēl šādi tādi sīkumi. Apdrošinātāji atteica. Oficiālais dīlerserviss nosauca tādu ciparu, ka āda sabozās. Remontēts tika citā dīlerservisā. Viss godam. Bet kas notiek ar garantiju? Tā vairs neattiecas uz visu auto, vai tikai uz remontētajām detaļam? Vai kādam ir bijis līdzigs gadījums?

 
GangBoy Reģ.: 23.09.2003
0 0 Atbildēt

Aivitis rakstīja: Situācija šāda-ar mašīnīti garantijas laikā gadījās šaize. Bojāts kreisais priekšējais spārns(jāmaina), buferis, kreisais lukturis, mazliet haube+ vēl šādi tādi sīkumi. Apdrošinātāji atteica. Oficiālais dīlerserviss nosauca tādu ciparu, ka āda sabozās. Remontēts tika citā dīlerservisā. Viss godam. Bet kas notiek ar garantiju? Tā vairs neattiecas uz visu auto, vai tikai uz remontētajām detaļam? Vai kādam ir bijis līdzigs gadījums?

Domāju, ka garantija ir kukū. Tev kasko nebija? Man ir dienesta C4, viņam max ko var darīt pašrocīgi - liet benzīnu un logu šķidrumu. Par tādām izvirtībām kā citas mūzikas instalācija, vai remonti neautorizētā servisā var aizmirst - uzreiz zūd garantija.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

No sērijas "viena tante teica"...

Cik dzirdēts (pats gan neesmu lasījis), pēc ES likumiem var remontēties, kur gribi un garantijai jāsaglabājas. Tas, ka dīlers atsaka garantiju... diemžēl ir realitāte vari sūdzēt tiesā, nezinu vai kāds precedents ir bijis.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: No sērijas "viena tante teica"...

Cik dzirdēts (pats gan neesmu lasījis), pēc ES likumiem var remontēties, kur gribi un garantijai jāsaglabājas. Tas, ka dīlers atsaka garantiju... diemžēl ir realitāte vari sūdzēt tiesā, nezinu vai kāds precedents ir bijis.

Tiesā neefektīvi, labak paterētāju tiesību centram ar kopiju auto ražotājam - pirmais, lai butu ieverotas formalitates, otrais - pec tiem pasiem ES noteikumiem autorazotajam ir jaatsauc oficiala dilera statuss un razotajs jau nu del kaut kada LV uznemumina savu reputaciju nebojas...

Marteens Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

Šaize tāda..Vai tev bija Kasko?...Ja bija, tad Vai nebrauci pālī vai bez vadītāja apliecības....Ja Kasko bija un nebiji bez vad.apl. vai pālī,tad gribētu redzēt līgumu....

Par dīleriem......Tu nevari un nevarēsi šā gad laikā veikt Eiropā sava auto remontu - ne pie dīlera.......( Veikt jau vari,bet garantija zudīs)...Šī tēma tika pacelta ES maijā un Latvija bija ar visām 4-trām par....

Lietas būtība bija tāda-Ja esi serviss "Zem serviss-izpildi visas ES regulas ...Tobiš kvalificēts darbaspēks+visas utilizācias iespējas",garantijas un atbildība utt

Kāpēc tas viss sākās.....Tāpēc ,lai nahrinizētu dīlera paklapojumu kā monopolu....Bet Latvijā nedarbojas šis princips un esi auzās.

Aivitis Reģ.: 08.05.2007
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: No sērijas "viena tante teica"...

Cik dzirdēts (pats gan neesmu lasījis), pēc ES likumiem var remontēties, kur gribi un garantijai jāsaglabājas. Tas, ka dīlers atsaka garantiju... diemžēl ir realitāte vari sūdzēt tiesā, nezinu vai kāds precedents ir bijis.

Par tādu ES regulu kautko pa ausu galam esmu dzirdējis. Nolēmu šeit apvaicāties, varbūt kādam ir pieredze.

Aivitis Reģ.: 08.05.2007
0 0 Atbildēt

Par patērētāju tiesību aizsardzības centru. Vajadzēs painteresēties. Paldies Seene

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Kā var būt tā, ka jaunam auto kasko atteica kaut ko remontēt. Kas tā par apdrošināšanas sabiedrību?!

Remonti jāveic pie dīlera.

Apkopes vari veikt - ne pie dīlera.

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Tapēc vien ir jēga pirkt mazliet lietotu auto un remontēt pie sev zināmiem cilvēkiem, sanāk 100x mierigāk un neapshaubaami lētāk!

Bet nu katram savs, citiem patīk sev probleemas radiit un pectam varoniigi paarvareet

Pieredze ir ar WV - un divām kantora mašīnām, jaunu pasātu un jaunu golfu, man jau tā tās nacisma atraugas nepatiik bet vinju serviss rīgā ir pilnigs sviests, attieksme apmeram tada ka pats vainigs ka WV nopirki, tagad mes tevi chakaresim, un stasta ka tas esot viens no labakajiem dileriem :[ nu nax jaunu auto

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ES regula attiecas uz garantijas apkopēm.

Remonti garantijas laikā jāveic pie dīlera. Ja grib saglabāt garantiju. Cik zinu, tas attiecas uz dajebkādu preci - vai tas būtu mobilais telefons, dvd atskaņotājs vai auto. Un tas ir diezgan loģiski.

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

Aivitis rakstīja: Situācija šāda-ar mašīnīti garantijas laikā gadījās šaize. Bojāts kreisais priekšējais spārns(jāmaina), buferis, kreisais lukturis, mazliet haube+ vēl šādi tādi sīkumi. Apdrošinātāji atteica. Oficiālais dīlerserviss nosauca tādu ciparu, ka āda sabozās. Remontēts tika citā dīlerservisā. Viss godam. Bet kas notiek ar garantiju? Tā vairs neattiecas uz visu auto, vai tikai uz remontētajām detaļam? Vai kādam ir bijis līdzigs gadījums?

Saremontē un brauc visa tā garantija ir smuks papīrīts , bet ja nu tiešām pēc tā visa kāds garantijas gadījums par kārtīgu $$$ tad nu lai dīlers tiesā pierāda kā sists spārns sabojāja piem.dzinēju. Tā pat par jebkuru garantijas gadījumu būs jāmetas cīņā ar auto pārdevēju te viena problēma vairāk vai mazāk neko neizsaka. Tas protams nav stāsts par regulārām apkopēm .

osiss Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja: Tapēc vien ir jēga pirkt mazliet lietotu auto un remontēt pie sev zināmiem cilvēkiem, sanāk 100x mierigāk un neapshaubaami lētāk!

Bet ja cilvēks nopircis KIA Cee`d un tikai pirms mēneša, tad ir vērts šādu jautājumu uzdot, jo tagad 6 gadi un 11 mēneši bez garantijas būtiskām lietām.

Protams, ka šajā laikā kautkas notiks ar to auto.

Laucinieks Reģ.: 27.02.2007
0 0 Atbildēt

Magistr, vēl jau arī pastāv tāda lieta kā www.tolmets.lv/...

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

šeit gribētos pieminēt kia un hyundai 7 gadu garantijas:

0-2 gadi - garantija attiecas uz visu, atskaitot uz blīvēm, gumijām u.c. detaļām, kas nolietojas, bet jārēķinās, ka var atteik garantiju vvz kādēļ

3-4 gadi - viss tas pats, kas "0-2" gadījumā, tikai vairs nav ritošā daļa un viss pārējais ko var sabojāt LV ceļi

5-7 gadi - te laikam garantija paliek tikai rezerves riteni nosedzošajam tepiķītim un glāžu turētājam blakussēdētāja pusē

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kliks rakstīja: šeit gribētos pieminēt kia un hyundai 7 gadu garantijas:

0-2 gadi - garantija attiecas uz visu, atskaitot uz blīvēm, gumijām u.c. detaļām, kas nolietojas, bet jārēķinās, ka var atteik garantiju vvz kādēļ

3-4 gadi - viss tas pats, kas "0-2" gadījumā, tikai vairs nav ritošā daļa un viss pārējais ko var sabojāt LV ceļi

5-7 gadi - te laikam garantija paliek tikai rezerves riteni nosedzošajam tepiķītim un glāžu turētājam blakussēdētāja pusē

es kakraz gribēju prasīt kādam kam ir kija pastāstīt papildnoteikumus šim 7 gadu brīnumam

megānei ierobežojums uz ritošo daļu latvijā ir 40000km

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Par korejiešu teorētiskajām garantijām:

KIA www.kia.lv/...

Hyundai www.skandimotors.lv/...

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Aiviti, pastāsti ko tādu sadarīji, ka apdrošinātāji izdomāja atteikt?

vzinis Reģ.: 26.06.2001
0 0 Atbildēt

dzerumaa braukt nedrikst, sekas lasit augstaak

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja: Tapēc vien ir jēga pirkt mazliet lietotu auto un remontēt pie sev zināmiem cilvēkiem, sanāk 100x mierigāk un neapshaubaami lētāk!

Bet nu katram savs, citiem patīk sev probleemas radiit un pectam varoniigi paarvareet

Pieredze ir ar WV - un divām kantora mašīnām, jaunu pasātu un jaunu golfu, man jau tā tās nacisma atraugas nepatiik bet vinju serviss rīgā ir pilnigs sviests, attieksme apmeram tada ka pats vainigs ka WV nopirki, tagad mes tevi chakaresim, un stasta ka tas esot viens no labakajiem dileriem :[ nu nax jaunu auto

Man lietots SHARAN , vajadzēja interkūlera trubu , tad VW centrā (Krasta ielas) to gaidīju 5 nedēļas, sazvanīt to centru neiespējami ,tikai ierodoties uzzinu ,ka truba vēl jāgaida. Nu nezinu kā ar tur pirktiem jauniem VW varbūt cita atieksme ,meistari dod savus mobilos....

Paziņa nopirka jaunu MULTIVAN un īsā sarunā tik minēja ,ka daudz kas jau mainīts,iepriekš ar lietotu GALAKSI bijis daudz mazāk problēmas ,un vēl viņš dzīvo ap 30 km no Rīgas ,bet remonts tik pie dīlera.

Vispār jau stulbi ,nopērc svaigu ,sak nebūs problēmas tik apkopes un viss . Lai gan te varu piebilst ,ka tādus bēdustāstus dzirdu par visām markām un vietējiem dīleriem

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti