Peticija par logu tonejuma aizliegumu

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
 
1 2 3 4 5 6 7
batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja: Atļauto ātrumu uz Latvijas ceļiem pārsniedz tikai geji.

Nelielies ar savu orientaciju.Nav tas portals

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Te var palasit ka vilhelms tills atzistas ka brauc 95 km/s,tatad parkapj atrumu.Tadeļ viņš doma ka visi uzreiz ir geji www.iauto.lv/...

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Te var palasit ka vilhelms tills atzistas ka brauc 95 km/s,tatad parkapj atrumu.Tadeļ viņš doma ka visi uzreiz ir geji www.iauto.lv/...

Kā visiem saprātīgiem cilvēkiem jau sen ir zināms (piedod, vatīte, vispār dīvains niks), auto spidometrs rāda lielāku ātrumu, nekā ir patiesībā, tātad, braucot ar ātrumu 95 km/h, vadītājs patiesībā brauc lēnāk par 90 km/h un nav gejs.

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

Geji līmē plēves uz auto stikliem un tonēto stiklu aizsegā piekopj netiklības un izvirtības tieši uz Latvijas pilsētu ielām un ceļiem.

Tipiskas geja auto pazīmes:

1) BMW (jo PAKAĻ-piedziņa);

2) tonēti logi (lai plēvju aizsegā varētu nodarboties ar neķītrībām);

3) ātruma pārsniegšana.

Drausmīgi.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Kā ātruma pārsniegšana saistās ar neķīrību??

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Kā ātruma pārsniegšana saistās ar neķīrību??

Elementāri - jo geji steidzas izplatīt izvirtības sērgu.

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja:

Baisulis rakstīja: Kā ātruma pārsniegšana saistās ar neķīrību??

Elementāri - jo geji steidzas izplatīt izvirtības sērgu.

Vilhelmam slikta pieredze bijusi laikam.

Viņš vēl nezin, ka aiz tonētiem logiem mašīnā var nodarboties ar seksu ar sievieti. Viņam laikam tikai džeki trāpījušies.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja:

batka rakstīja: Te var palasit ka vilhelms tills atzistas ka brauc 95 km/s,tatad parkapj atrumu.Tadeļ viņš doma ka visi uzreiz ir geji www.iauto.lv/...

Kā visiem saprātīgiem cilvēkiem jau sen ir zināms (piedod, vatīte, vispār dīvains niks), auto spidometrs rāda lielāku ātrumu, nekā ir patiesībā, tātad, braucot ar ātrumu 95 km/h, vadītājs patiesībā brauc lēnāk par 90 km/h un nav gejs.

Es jau ar braucu uz 150 bet isteniba gan jau ka uz 89 jo spidometrs melo ka jau visiem.Un paldies dievam ir pilnpiedziņa.Lai tev veicas ar gejiem vilhelm

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Un ... ir pilnpiedziņa.

Biseksuālis tātad.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Nu skaidrs,kas tas tills par frktu-zilenis Oi,atrodi sev kādu pakaļu un nemokies,losi.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja:

batka rakstīja: Un ... ir pilnpiedziņa.

Biseksuālis tātad.

Vilhelms tills ta ir diagnoze

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

cilveekam vienkaarshi skauzh, ka citi maak auto vadiit lielaakaa aatrumaa nekaa vinjsh (un arii auto iet aatraak pa 95 km/h ), taapeec arii meegina padariit sevi par leenbraucosho varoni.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

mašīnas autovadītāju jāredz lai citi dalībnieki objektīvi novertēt situāciju....

Pāris gadus atpakaļ Daugavpilī parasts patruļa dienesta ( ne CP) policists tika nogalināts caur tonētu priekšējo sānu stiklu... ja stikls nebūtu tonēts - tad šīm būtu lielāka izredze palikt dzīvām....

ja es blakus joslā pamanu autovadītāju, kura izskats liecina par iespējamo alkohola apreibumu - tad domāju ka lielāka daļa autobraucēju noziņotu par šo aizdomīgu autovadītāju CP....

Laikām jau ja CP pie auto ar tonētiem priekšējiem sānu stikliem, dokumentu pārbaudes biežāk sāks izmantot šaujamieročus turot uz grauda + teksts - "Lūdzu izkāpt no auto. Dokumentu pārbaude..." - tikai tad laikām pamazām parādīsies vēlme dažiem braukt bez tumši tonētiem stikliem.....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

un vispār sen zināms, ka pret īpaši "izredzētiem" jālieto stingrus pasākumus.... kā aunus ierobežot ar barjeram un pa stoilam.....

Spilgts piemērs Vanšu tilta pievads no Pārdaugavas.... agrāk no rīta bija pilns ar džigitiem - brauca pa vidējo joslu.... uzlika barjeras - lieta atrisināta...

No Ķīpsalas patika cilvēkiem braucot uz Vanšu tilta taisīt divās joslas.... nenas - bišķīt pārveidoja uzbrauktuvi, salika betona "rības" - un atkal visi ievero noteikumus.....

Vienā no lielākām problēmam ir tas - ka gandrīz 95% ceļu projektētāju un par ceļu infrastruktūru atbildošu dienestu darbinieku nebija ar auto izbraukuši tālāk par Baltijas valsts robežam.... un noteikti viņiem ir pofig uz ārzemju tendencem.... Šie labāk aizbrauc dzēraju tūrē ar busiņu - nekā paši pie stūres mēģinātu izprast ārzemju transporta sistēmu risinājumus un mēģināt labāko pielietot mums....

jaspers Reģ.: 18.06.2003
0 0 Atbildēt

pilnībā piekrītu, jo besī, ka kaut kādi pumpaini vai tipa uzņēmēji tusē aiz ton. stikliem un neļauj redzēt, ko grib darīt krustojumos u.t.t. Varu piebilst, ka arī a/m apzadzēji tagad apstājas pie ton stikliem un palūr, kas iekšā! manas domas, ka ton stiklu vadītāji ir pārsvarā agresi'vo braukšanu mīlošie!

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

jaspers rakstīja: pilnībā piekrītu, jo besī, ka kaut kādi pumpaini vai tipa uzņēmēji tusē aiz ton. stikliem un neļauj redzēt, ko grib darīt krustojumos u.t.t. Varu piebilst, ka arī a/m apzadzēji tagad apstājas pie ton stikliem un palūr, kas iekšā! manas domas, ka ton stiklu vadītāji ir pārsvarā agresi'vo braukšanu mīlošie!

Aizej pie psihiatra,ja tevi besī kāds,kurš neļauj tev redzēt,ko viņš grib darīt krustojumos

Vienīgi labā ziņa- jefiņu nav sevišķi daudz,arī te,iekš iauto. Daži jasperi,modenas,tiili un vēl daži. Ir OK.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Pāris gadus atpakaļ Daugavpilī parasts patruļa dienesta ( ne CP) policists tika nogalināts caur tonētu priekšējo sānu stiklu... ja stikls nebūtu tonēts - tad šīm būtu lielāka izredze palikt dzīvām....

Tad paskaiti,cik cilvēki gājuši bojā dēļ dzērājiem pie stūres,prātuļotāj!

Cik cilvēki ir nosisti ar cirvjiem,nogalināti ar virtuves nažiem??? Tos vajag aizliegt!!!!

Kaut kādi stulbi tev tie attaisnojumi,policists,redz,esot nošauts....

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: mašīnas autovadītāju jāredz lai citi dalībnieki objektīvi novertēt situāciju....

Pāris gadus atpakaļ Daugavpilī parasts patruļa dienesta ( ne CP) policists tika nogalināts caur tonētu priekšējo sānu stiklu... ja stikls nebūtu tonēts - tad šīm būtu lielāka izredze palikt dzīvām....

ja es blakus joslā pamanu autovadītāju, kura izskats liecina par iespējamo alkohola apreibumu - tad domāju ka lielāka daļa autobraucēju noziņotu par šo aizdomīgu autovadītāju CP....

Laikām jau ja CP pie auto ar tonētiem priekšējiem sānu stikliem, dokumentu pārbaudes biežāk sāks izmantot šaujamieročus turot uz grauda + teksts - "Lūdzu izkāpt no auto. Dokumentu pārbaude..." - tikai tad laikām pamazām parādīsies vēlme dažiem braukt bez tumši tonētiem stikliem.....

un pričom tur toneti stikli???Vai tad viņš caur stiklu uzblieza???Zini ka pec reglamenta vispar jaaptur mašina???Ta ka savas nolaidibas deļ drizak tika nošauts neka deļ stikliem.

jaspers Reģ.: 18.06.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

jaspers rakstīja: pilnībā piekrītu, jo besī, ka kaut kādi pumpaini vai tipa uzņēmēji tusē aiz ton. stikliem un neļauj redzēt, ko grib darīt krustojumos u.t.t. Varu piebilst, ka arī a/m apzadzēji tagad apstājas pie ton stikliem un palūr, kas iekšā! manas domas, ka ton stiklu vadītāji ir pārsvarā agresi'vo braukšanu mīlošie!

Aizej pie psihiatra,ja tevi besī kāds,kurš neļauj tev redzēt,ko viņš grib darīt krustojumos

Vienīgi labā ziņa- jefiņu nav sevišķi daudz,arī te,iekš iauto. Daži jasperi,modenas,tiili un vēl daži. Ir OK.

pašam Tev jāiaiet pie daktera, jo dročīt aiz melnā stikla nav stilīgi, tagad esot topā laist uz kapota!

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

jasper,losi,man nav tonēti stikli.

juuzveris Reģ.: 02.08.2007
0 0 Atbildēt

nelasīju visu diskusiju, bet sekojošs jautājums - a policis vispār var palūgt aizvērt(!!) logu. nu resp es braucu ar megatonētu logu - skatos policis tur mani nost, es ātri logus nolaižu lejā. šis pienāk, saka, ka man tjip laikam logi tonēti - a es saku, neko nez. nu un šis prasa, lai paceļu stikliņus un parādu

jaspers Reģ.: 18.06.2003
0 0 Atbildēt

juuzveris rakstīja: nelasīju visu diskusiju, bet sekojošs jautājums - a policis vispār var palūgt aizvērt(!!) logu. nu resp es braucu ar megatonētu logu - skatos policis tur mani nost, es ātri logus nolaižu lejā. šis pienāk, saka, ka man tjip laikam logi tonēti - a es saku, neko nez. nu un šis prasa, lai paceļu stikliņus un parādu

es arī nebraucu ar ton stokl, jo man ir rūpnīcas tonējums! Par šo jautājumu vajadzētu vienkāršu pieeju, ja CP pārliecināts, ka a/m nav tehniskā stāvoklī TA ārā un uz CSDD prom! domāju, ka ātri ielas atbrīvosies no šrotiem! Nākamais foto radari bez apžēlošanas iespējām! Kāpēc normālās valstīs ar satiksi viss kāertībā, vienkārši šeit ir pieņemts, ka samaksās uz vietas un viss!

jaspers Reģ.: 18.06.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: jasper,losi,man nav tonēti stikli.

man arī nav un neiešu lieki stresot, bet mazliet dīvaini, ja valstī noteikst likums nebraukt ar ton stekl, tad tā arī jābūt, nevis atrodas kaut kādi gudrinieku kuriem visam uzspļaut!

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Tu,kad māju sakop,nomazgā mazo šņabja glāzīti un domā,ka netīrie logi,putekļainā grīda un netīro lupatu kalni nav bardaks??

Tas pats ar logiem-atraduši kut kādu sīkumu un jāj prātu.

Runa ir par to,ka tas likums ir muļķīgs un paņemts no kādas citas valsts kā sevišķi labs.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

juuzveris rakstīja: nelasīju visu diskusiju, bet sekojošs jautājums - a policis vispār var palūgt aizvērt(!!) logu. nu resp es braucu ar megatonētu logu - skatos policis tur mani nost, es ātri logus nolaižu lejā. šis pienāk, saka, ka man tjip laikam logi tonēti - a es saku, neko nez. nu un šis prasa, lai paceļu stikliņus un parādu

policis var apturēt, paņemt doķus un nopirzties - pats aizvērsi logu

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti