Peticija par logu tonejuma aizliegumu

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
 
1 2 3 4 5 6 7
nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja: No DARTZ puses ir izveidota peticija, nekas gan nemainiisies imho, bet parakstit jau nenaks par launu

www.gopetition.com/...

1) "petīcija" ir angļu valodā;

2) prasība nav skaidri argumentēta;

3) piekrītu, ka tonējumam jābūt minimālam. Ceru, ka CP aktīvā cīņa pret tonēto logu īpašniekiem nebūs tikai īslaicīga.

juuzveris Reģ.: 02.08.2007
0 0 Atbildēt

gan atbalstu gan neatbalstu visu šo sviestu ar tonējumu. principā likuma normām ir jābūt, bet ne tik stingrām. un vairāk varētu pievērst uzmanību dzērājiem un durikiem pie stūres nekā skraidīt apkārt ar pāris tūkstošus vērtiem aparātiem pa valsti un ķerstīt baisākos pārkāpējus.

domāju, ka ja savilktu galus attiecībā ar avāriju skaits pret logu tonējumu, tad tas cipars būtu smieklīgi niecīgs

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

2 juuzveris...

nesaki vis....

kaut kur lasiiju, (un vareetu tam pievienoties) ka kaartiigi notoneeti logi ir sava veida necienjas izraadiisana citiem satiksmes daliibniekiem....

cik reiz pats neesmu čortojies, ka deelj taada aptumsota prieksaabrauceeja neredzu taa bremzugunis, kas brauc aptumsotajam pa prieksu....

viena dalja iepraidojienu dibinaa buutu attiecinaama uz prieksaabraucosaa necaurspiidiibu....

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Varu tik pateikt to,ka man netraucē tie melnie logi. Un varu parakstīties par tā stulbuma atcelšanu. Kā vakar viens nofilmēts vadītājs pateica- labāk izmēriet riepu protektorus tiem kretīniem,kuri brauc ar lisenēm ziemā un pēc tam uztaisa letālas avārijas.

Ja valstī viss ir sakārtots,tad varam arī domāt par stikliem. Citādi tas pagaidām izskatās kā pakaļā līšana kaut kādām eiropas normām. Viņiem ir,mums ar vajag. Lukstiņam toč kaut kas čigrī sagājis. Ne tikai par plēvēm runājot.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

25 paraksti pa pusotru gadu

P.S. neparakstīšu

P.P.S. man universālim visi stikli pakaļā melni

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Godīgi sakot - nesapratu, ko tas onkolis grib.

Mani vagonam pakaļējie sānu logi ir notonēti. Nesūdzos.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Man ar patik ka toneti un tas ka neredz cauri ir po kuj.Smagiem tapat neredz cauri.Sviests tas viss ir.

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Nemaz nedomāju parakstīties. Es pat necenšos skaitīti cik reizes ir bijušas situācijas, kad es nespēju novērtēt ko darīs tā auto vadītājs kura šopera logs ir notonēts praktiski necaurspīdīgs. Jopcik, es dažreiz tiešām vēlos redzēt vai tad dur|ks skatās uz manu vai pretējo pusi.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

CP man šķiet ka ir būtiskākas lietas kuras vajadzētu atrisināt

endr4 Reģ.: 31.05.2004
0 0 Atbildēt

pikriitu ka pilniigi melnaas pleeves vajag aizliegt, bet k.kaadas 20% toneejumus jau var atljaut..

kaut vai no droshiibas- ja izsit avaarijaa stiklu kursh ir pleevee- vinjsh nesabirst pa visu salonu un arii ja mazie nariki ar kjiegjeli sit aaraa stillu to ir gruutaak izdariit un prasa pa 5sec vairaak laika..

shibernieks Reģ.: 18.06.2004
0 0 Atbildēt

nevajag tonētos stiklus!

nevajag arī šitādas CP aktivitātes kā ir tagad. drīzāk vajadzētu pačekot riepām un lukturiem līdzi jo tas ir tas kas vistiešāk apdraud apkārtējos.

p.s. par tonēto stiklu nebīstamību gribas uzjautāt vai paši arī pa nakts tumsu staigājam ar uzliktām saules brillēm?!

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

endr4 rakstīja: pikriitu ka pilniigi melnaas pleeves vajag aizliegt, bet k.kaadas 20% toneejumus jau var atljaut.

Pēc standarta sānu loga gaismas caurlaidībai ir jābut 70%, kas atbilst 30% tonējumam...

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Ir braukts ar vienu Golf II GTI, kuram bija konkrēti notonēti priekšējie sānu logi (un visi pārējie, atskaitot vējstiklu, arī). Mani noteikti redzēt nevarēja. Bet kas pats labākais - pats arī nekuja neredz. OK, maybe plēve bija par 0.10Ls/kvm, bet fakts paliek fakts, ka vadītājs neredz sānus un sānu spoguļus ne tik. Īpaši traki ir krēslā un tumsā. Tad var sānu spoguļis locīt klāt lai čuč ietaupītu degvielu.

Neliels tonējums tomēr ir noderīgs. Kaut vai vasarā mazāk karst un mazāk izbalo salons.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

kliks rakstīja: Ir braukts ar vienu Golf II GTI, kuram bija konkrēti notonēti priekšējie sānu logi (un visi pārējie, atskaitot vējstiklu, arī). Mani noteikti redzēt nevarēja. Bet kas pats labākais - pats arī nekuja neredz. OK, maybe plēve bija par 0.10Ls/kvm, bet fakts paliek fakts, ka vadītājs neredz sānus un sānu spoguļus ne tik. Īpaši traki ir krēslā un tumsā. Tad var sānu spoguļis locīt klāt lai čuč ietaupītu degvielu.

Neliels tonējums tomēr ir noderīgs. Kaut vai vasarā mazāk karst un mazāk izbalo salons.

SAABam visi stikli ir ar UV filtru. Pat rokas nevar nosauļot vasarā.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja: Nemaz nedomāju parakstīties. Es pat necenšos skaitīti cik reizes ir bijušas situācijas, kad es nespēju novērtēt ko darīs tā auto vadītājs kura šopera logs ir notonēts praktiski necaurspīdīgs. Jopcik, es dažreiz tiešām vēlos redzēt vai tad dur|ks skatās uz manu vai pretējo pusi.

Un ko tu dari,kad tev blakus ir smagais vai paliels buss? Visādi gazi,mazie merši?? Varbūt esi kluins?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Kad vēl priekšā sānu plēves bija atļautas, vienam darba autiņam bija. Nebija baisais tonējums, bet tomēr nikja pustumsā/tumsā spoguļos nevarēja redzēt. Atpakaļgaitā braucot, durvis vajadzēja taisīt vaļā, lai kaut ko redzētu.

Neatbalstu plēvju esamību!

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

Patvaļīga dažu aprobežotu indivīdu auto logu tonēšana ar plēvēm ir tik pat liels ļaunums, kā atļautā ātruma pārsniegšana. Uzskatu, ka tā ir dažu mazizglītotu un citus necienošu indivīdu rīcība, pret kuru noteikti jāvēršas ar vislielāko bardzību. Zinu un ceru, ka Latvijā šādus notonētus kretīnus cels nost no trases.

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

endr4 rakstīja: pikriitu ka pilniigi melnaas pleeves vajag aizliegt, bet k.kaadas 20% toneejumus jau var atljaut.

Pēc standarta sānu loga gaismas caurlaidībai ir jābut 70%, kas atbilst 30% tonējumam...

O, viens ir iedomājies, ka tīrs, nenotonēts stikls laiž cauri visus 100% gaismas. Te arī parādās pati galvenā Latvijas autobraucēju problēma, no kuras izriet visas citas (slepkavnieciska ātrumpārkāpšana, satiksmes drošību samazinoša tonēšana, u.c.) -- tas ir elementāras pamatskolas līmeņa izglītības trūkums.

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja:

O, viens ir iedomājies, ka tīrs, nenotonēts stikls laiž cauri visus 100% gaismas.

Vai, piedod, neadvancētiem prātiem pārformulēšu - logs drīkst nelaist cauri [aizturēt] līdz 30% gaismas. Ja tu šo nespēj sagremot, pajautā vēlreiz, es padomāšu, varbūt kādu bildīti uzzīmēt

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

Un ko tu dari,kad tev blakus ir smagais vai paliels buss? Visādi gazi,mazie merši?? Varbūt esi kluins?

Viņiem tonēti vaditāja stikli? Neesmu pamanījis

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

parasts, netonēts auto stikls laiž cauri aptuveni 75-80% gaismas...

Cukurins Reģ.: 27.07.2002
0 0 Atbildēt

Starp citu, ja nekļūdos, tad arī vējstikls drīkst būt tonēts, tikai tam bija jālaiž vai nu 95% vai 85% gaismas.

No pieredzes - pats esmu agrāk notonējis (kad to drīkstēja darīt) ar 50% gaismas necaurlaidīgu plēvi arī priekšējos sānu logus, tiesa gan, tā bija kaut kāda dzidrinātā krutā plēve. Gan naktī, gan dienā visu varēja redzēt perfekti, varbūt mazlietiņ tumšāku, bet var. Pašam gan tagad kaitina, ka krustā nevar redzēt caur cita logu, kas notiek tālāk.

Cukurins Reģ.: 27.07.2002
0 0 Atbildēt

Starp citu, jautājums tiem, kas atbalsta priekšējo sānu stiklu tonēšanu - kādēļ priekšējo stiklu neviens netonē pavisam tumšu?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Cukurins rakstīja: Starp citu, ja nekļūdos, tad arī vējstikls drīkst būt tonēts, tikai tam bija jālaiž vai nu 95% vai 85% gaismas.

Un tagad izlasi pinguin postu, kurš pirms tavējā.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Cukurins rakstīja: Starp citu, jautājums tiem, kas atbalsta priekšējo sānu stiklu tonēšanu - kādēļ priekšējo stiklu neviens netonē pavisam tumšu?

Tu stulbs esi vai izliecies?

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti