Mondeo durvju skaljrunji.

Drakula Reģ.: 26.05.2007

Nekur netaa nevaru atrast Ford Mondeo 1998 Ghia, hecbeks, prieksheejo un aizmugureejo durvju skaljrunju izmeerus. Varbuut kaads zin kaadi tie ir?> Citaadi naaksies kjerties pie sruuvjgriezha klaat...

 
Gun_s Reģ.: 15.06.2004
0 0 Atbildēt

Izmērs ir visai rets - 6x8".

Savējam atradu Sony (marku gan vairs neatceros). Čiekurkalna Ford daļu veikalā (tagad blakus Pērnavas ielas Statoilam) bija nopērkami oriģinālie, bet Sony man patīk labāk.

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

Liekas ka visiem autiņiem durvīs ir nestandarts. Es priekš VOLVO arī neatradu original izmēra!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nesaprotu tos ražotājus, kas durvīs kabatu vietā iemontē kaut kādus grabuļus

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

prieksējo vieta var iebāzt lielos ovālus aizmirsu kāds tas izmērs bija, vajag tikai biki pavīlet plastmasu dekoratīvo, bet no ārpuses nekas redzams nebūs

Vilks Reģ.: 30.07.2002
0 0 Atbildēt

man kad bija mandele arii durviis iestuukjeejaas lielie ovaali- bija ok.

Gun_s Reģ.: 15.06.2004
0 0 Atbildēt

Es gan rakstīju par oriģināļo izmēru....

Protams, iestūķēt var visu ko. Ērtāk gan ir lietot fleksi, ne vīlēt, bet tas nu tā....

Principā, ir nopērkamas arī pārejas no ovāla uz apaļo un tad jau var likt iekšā jebkurus grabuļus. Taisnība, der atcerēties, ka izmērs jau nenosaka visu, bet tas nav mazsvarīgs! Ne jau velti labs skaļrunis parasti ir arī paliels....

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Latgalītē vīriem kas andelē skaļruņus ir katalogi ar gandrīz visu autiņu skaļruņu izmēriem.

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

Kāds zin kur atrodas kārbas kompis mondeo 95 gada kārbai?

Vai tas ir kārbā vai kur citur?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti