VOJAGER vs GALAXY/SHARAN

Dzēsts lietotājs Reģ.: 18.04.2024

VOJAGER vs GALAXY/SHARAN

 
1 2
kadze Reģ.: 21.10.2004
0 0 Atbildēt

Braucu jau 4 gadu ar Dodge GC tas pats jau vien ir CV sūdzēties nevaru.Motors 3,8 bez gāzes, šoseja ~10/100km pilsēta ~12/100km

Vidējais patēriņš ko kompis rāda ir 12.4/100km.Noskrējiens 270000km

Komforta ziņā ideāls auto ziemā ar visiem lielajiem mīnusiem abas pečkas strādā ļoti labi.Krēsli ērti ir pabūts arī kaimiņ republikās 4 pieaugušie+2 bērni ideāls ceļošnai.

Tehniskā pusē nav bijušas lielas problemas: pirmajā TA stūres pirksti pārējās TA bez problēmām.Mainīta siksna+spriegotāj rullitis+bremžu uzlikas,protams eļļa.Gadā ~ nobraucu 20000 km.

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

2.Dēļ izvietojuma regulāri nopūst kondicioniera trubas ,un kondicioniera spečoki minēja ,ka sharan esot vissliktākie šajā jomā

Āmen. Bija šāda problēma ar svaigi iegādātu otro Sharan. Bet par garantiju nomainīja un pēc tam gandrīz 3 gadi līdz pārdošanai strādāja bez problēmām.

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Par SHARAN lasit 2008g. jabvaara ZA RULJOM. Viss siiki un smalki aprakstiits.

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Par SHARAN lasit 2008g. jabvaara ZA RULJOM. Viss siiki un smalki aprakstiits.

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

krix rakstīja:

klanis Reģ.: 28.07.2004
0 0 Atbildēt

nu nezinu,kautkāda mistik te ar tiem cv patēriņiem lasu,pats esmu vizinājies ar pāris šādiem aparātiemnu degvielas patēriņš ir galīgi neadek'vāts motora veiktspējai apmēram 13 l,tagad braucu ar sharan 2.0 benzīns,nu ziniet iet labāk nekā tie vojageri,patēriņš apmēram 8,5l,uz ceļa arī šķiet ka stabīlāk turās,asfaltu ar mazāk dzird,šofera vieta viennozīmīgi labāka ir sharan,zaudē cv sharāns tikai aprīkojumā un pasažieru komforta ziņā.

klanis Reģ.: 28.07.2004
0 0 Atbildēt

un vēl kas kraislerim gaismas ir pasūdīgas.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

zaudē cv sharāns tikai aprīkojumā un pasažieru komforta ziņā.

un kas tad , mazais draudzinj , ir tas svariigaakais 'mazvannai' ??

P.S.2,O benziinmizkaste galaksis VS mans 3,3autCV ar shpricgaazi ,5,5kkm vojaazjaa pa eiroopu, degvielas izmaksu zinjaa bij 1:1 , taxshto ar savu svariigo pazinjojumu turpini vien tik pats sevi maaniit 'bivalix' nje naje..josh

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

kondieru trubas par mazaam naudaam uzvalcees jebkuraa hidraulikas darbniicaa.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

klanis rakstīja: un vēl kas kraislerim gaismas ir pasūdīgas.

vecajam -liidz 2001ajam modeljgadam , taa tiktieshaam bij 'aarsteejaas' tas ar +50% lampochkaam , bet vinalga bij kaa bij saakot ar naakosho modeli , gaismas bij ideaalas

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: kondieru trubas par mazaam naudaam uzvalcees jebkuraa hidraulikas darbniicaa.

Tu par ko??

klanis Reģ.: 28.07.2004
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: zaudē cv sharāns tikai aprīkojumā un pasažieru komforta ziņā.

un kas tad , mazais draudzinj , ir tas svariigaakais 'mazvannai' ??

P.S.2,O benziinmizkaste galaksis VS mans 3,3autCV ar shpricgaazi ,5,5kkm vojaazjaa pa eiroopu, degvielas izmaksu zinjaa bij 1:1 , taxshto ar savu svariigo pazinjojumu turpini vien tik pats sevi maaniit 'bivalix' nje naje..josh

bļa umnik ne jau visi pa eiropas bāņiem un šosejām vizinās,kā šoferis es izvēlētos sharanu,un pamēgini tu pa mūsu ceļiem tos 5,5 no kraislera dabūt ilgāk par kādi 2km,un varbūt es sevi mānu,un tevi ne najebjoš,bet tāda nu ir mana pieredze ar šiem auto.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

klanis rakstīja:

TDIOTS rakstīja: zaudē cv sharāns tikai aprīkojumā un pasažieru komforta ziņā.

un kas tad , mazais draudzinj , ir tas svariigaakais ''mazvannai'' ??

P.S.2,O benziinmizkaste galaksis VS mans 3,3autCV ar shpricgaazi ,5,5kkm vojaazjaa pa eiroopu, degvielas izmaksu zinjaa bij 1:1 , taxshto ar savu svariigo pazinjojumu turpini vien tik pats sevi maaniit ''bivalix'' nje naje..josh

bļa umnik ne jau visi pa eiropas bāņiem un šosejām vizinās,kā šoferis es izvēlētos sharanu,un pamēgini tu pa mūsu ceļiem tos 5,5 no kraislera dabūt ilgāk par kādi 2km,un varbūt es sevi mānu,un tevi ne najebjoš,bet tāda nu ir mana pieredze ar šiem auto.

a es kaa shoferis izveelos CV un pajepakj man uz 10-12l gaazes pateeriju LVshosejaa pret mazticamiem sharaankjeblja 5,5l benziina ?!

P.S. chomam ir 03' 1,9diizeljsharaans , nerunaajot par tehnisko vaargumu , nau dzirdeets par AVG 5,5l/100km

klanis Reģ.: 28.07.2004
0 0 Atbildēt

par 5,5l negāja runa par šarānu,palasi pats savus tekstus.un kā jau teicu tā ir tikai mana pieredze ar kādiem četriem cv un vienu sharan.un nodirst citu marku tikai tādēļ ka nepatīk ar nav zolīdi.

lai saimnieks izvēlas ko grib,ka tik patīk un labi ripo.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

klanis rakstīja: par 5,5l negāja runa par šarānu,palasi pats savus tekstus.un kā jau teicu tā ir tikai mana pieredze ar kādiem četriem cv un vienu sharan.un nodirst citu marku tikai tādēļ ka nepatīk ar nav zolīdi.

lai saimnieks izvēlas ko grib,ka tik patīk un labi ripo.

peec savas 1X98 un 2X03 gada CV + chominja 03 sharavaaneklja pieredzes , nepieminot veel A62,8Q ( tehniski taada pat ateja kaa VW ) , man vareetu buut gan kaac viedokliic izveidojies , ne ??? + tos mistiskos 5,5 tu te piemineejis

savaadaak poo man kas ar ko brauc , ka tik man ar SUU DU nau jaabrauc

uldiskru Reģ.: 06.11.2002
0 0 Atbildēt

A par cik cilvēku vadāšanu tad iet runa??? Jo tajā pašā galxay tak normālas ir tikai 5 vietas tās divas ir tādas papildus bagāžniekā i to ne visiem vairs ir tie beņķi sglabājušies ! Reiz braucu ar Galaxy kam bija 2.0 un automāts -absolūti tups auto !!! Ir sanācis pavizināties ( tajās retajās reizēs kad auto darbojas un neatrodas servisā ) ar paziņas Galaxy ar parasto kārbu nu arī jau švaks, tad jau labāk skatīties uz SHARAN pusi u n ņemt 2.8 un ielikt gāzi !

Bet tomēr iesaku apsvērt vai tev tiešām tāds busveidīgais ir tik ļoti nepieciešams !!!

gastello Reģ.: 24.05.2003
0 0 Atbildēt

uldiskru rakstīja: A par cik cilvēku vadāšanu tad iet runa??? Jo tajā pašā galxay tak normālas ir tikai 5 vietas tās divas ir tādas papildus bagāžniekā i to ne visiem vairs ir tie beņķi sglabājušies ! Reiz braucu ar Galaxy kam bija 2.0 un automāts -absolūti tups auto !!! Ir sanācis pavizināties ( tajās retajās reizēs kad auto darbojas un neatrodas servisā ) ar paziņas Galaxy ar parasto kārbu nu arī jau švaks, tad jau labāk skatīties uz SHARAN pusi u n ņemt 2.8 un ielikt gāzi !

Bet tomēr iesaku apsvērt vai tev tiešām tāds busveidīgais ir tik ļoti nepieciešams !!!

Bet tomēr iesaku apsvērt vai tev tiešām tāds busveidīgais ir tik ļoti nepieciešams !!!pareizi teikts

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti