Pavasaris vairs nav tālu.

endurists Reģ.: 13.12.2007
 
endurists Reģ.: 13.12.2007
0 0 Atbildēt

endurists rakstīja: Tātad: sakarā ar KTM LC4 iegādi tiek pārdots patreizējais motocikls. Apraksts: enduro mocis. 154 Kg, 44 zs, labas Maxxis enduro riepas, Twin Air, mazgājamais gaisa filtrs, pilnīgi jauni zobrati un jauna Afam X - ringu ķēde, jauns priekšējais bremžu disks, jaunas aizmugurējās bremžu uzlikas, jauna svece, pīpīte un sporta svečvads, jauns stūres gultnis. Armēta bremžu maģistrāle. Reģistrēts Latvijā un ir izieta tehniskā apskate. Mocis tika nokomplektēts priekš sevis, bet dabūju ilgi kāroto motociklu par labu naudu.

foto.inbox.lv/...

Cena 1700 Eiro, Gads 1991. Nobraukums 54000 km

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

endurists rakstīja:

endurists rakstīja: Tātad: sakarā ar KTM LC4 iegādi tiek pārdots patreizējais motocikls. Apraksts: enduro mocis. 154 Kg, 44 zs, labas Maxxis enduro riepas, Twin Air, mazgājamais gaisa filtrs, pilnīgi jauni zobrati un jauna Afam X - ringu ķēde, jauns priekšējais bremžu disks, jaunas aizmugurējās bremžu uzlikas, jauna svece, pīpīte un sporta svečvads, jauns stūres gultnis. Armēta bremžu maģistrāle. Reģistrēts Latvijā un ir izieta tehniskā apskate. Mocis tika nokomplektēts priekš sevis, bet dabūju ilgi kāroto motociklu par labu naudu.

foto.inbox.lv/...

Cena 1700 Eiro, Gads 1991. Nobraukums 54000 km

Neesi domājis par nodarbošanos ar labdarību

endurists Reģ.: 13.12.2007
0 0 Atbildēt

Imka rakstīja:

endurists rakstīja:

endurists rakstīja: Tātad: sakarā ar KTM LC4 iegādi tiek pārdots patreizējais motocikls. Apraksts: enduro mocis. 154 Kg, 44 zs, labas Maxxis enduro riepas, Twin Air, mazgājamais gaisa filtrs, pilnīgi jauni zobrati un jauna Afam X - ringu ķēde, jauns priekšējais bremžu disks, jaunas aizmugurējās bremžu uzlikas, jauna svece, pīpīte un sporta svečvads, jauns stūres gultnis. Armēta bremžu maģistrāle. Reģistrēts Latvijā un ir izieta tehniskā apskate. Mocis tika nokomplektēts priekš sevis, bet dabūju ilgi kāroto motociklu par labu naudu.

foto.inbox.lv/...

Cena 1700 Eiro, Gads 1991. Nobraukums 54000 km

Neesi domājis par nodarbošanos ar labdarību

Cena ir zemākā pēc ss.lv un reklama.lv datiem, kā arī mocis ir savests kārtībā un labi nokomplektēts. Par cenu var arī aprunāties. Mob. 26323501

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

sho moci ja nemaldos es zinu un man liekas ka zinu ari no kaa tu vinu nopirki.

endurists Reģ.: 13.12.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: sho moci ja nemaldos es zinu un man liekas ka zinu ari no kaa tu vinu nopirki.

Man šķiet, ka Tu šoreiz maldies. Esmu pirmais īpašnieks Latvijā, atveda man viņu pagājušogad februārī no Itālijas. Ir firmas, kas izgatavo akmens izsrtādājumus un eksportē uz makaroņņiku zemi un atpakaļ, lai nebūtu tukša fūre, iemet pa kādam mocim.

P.S. Ja zini no kā nopirku, tad arī Tev mani puslīdz jāpazīst.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

endurists rakstīja: Tātad: sakarā ar KTM LC4 iegādi tiek pārdots patreizējais motocikls. Apraksts: enduro mocis. 154 Kg, 44 zs, labas Maxxis enduro riepas, Twin Air, mazgājamais gaisa filtrs, pilnīgi jauni zobrati un jauna Afam X - ringu ķēde, jauns priekšējais bremžu disks, jaunas aizmugurējās bremžu uzlikas, jauna svece, pīpīte un sporta svečvads, jauns stūres gultnis. Armēta bremžu maģistrāle. Reģistrēts Latvijā un ir izieta tehniskā apskate. Mocis tika nokomplektēts priekš sevis, bet dabūju ilgi kāroto motociklu par labu naudu.

foto.inbox.lv/...

riteņu aploces arī nestandarta...

endurists Reģ.: 13.12.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

endurists rakstīja: Tātad: sakarā ar KTM LC4 iegādi tiek pārdots patreizējais motocikls. Apraksts: enduro mocis. 154 Kg, 44 zs, labas Maxxis enduro riepas, Twin Air, mazgājamais gaisa filtrs, pilnīgi jauni zobrati un jauna Afam X - ringu ķēde, jauns priekšējais bremžu disks, jaunas aizmugurējās bremžu uzlikas, jauna svece, pīpīte un sporta svečvads, jauns stūres gultnis. Armēta bremžu maģistrāle. Reģistrēts Latvijā un ir izieta tehniskā apskate. Mocis tika nokomplektēts priekš sevis, bet dabūju ilgi kāroto motociklu par labu naudu.

foto.inbox.lv/...

riteņu aploces arī nestandarta...

Aploces ir oriģinālās D.I.D. Japan - skaitās labas, ja nemaldos tad arī Africa TWin nāk tādas un KTM adventure arī ir tās tikai citā krāsā. Par aplocēm don't worry

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

cik zinu, tad tādā krāsā esošās skaitās upgrade... un sērijā laikam nenāca... kā opcija - jā...

endurists Reģ.: 13.12.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: cik zinu, tad tādā krāsā esošās skaitās upgrade... un sērijā laikam nenāca... kā opcija - jā...

Vecajiem RD02 nāca šie, bet jaunākajiem - RD08 kurus komplektēja Itālijā tādi vairs nenāca un pats mocis ar par kādiem 25kg smagāks kā vecais. Tā ka mocīts ir OK.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

endurists rakstīja:

Yetti rakstīja: cik zinu, tad tādā krāsā esošās skaitās upgrade... un sērijā laikam nenāca... kā opcija - jā...

Vecajiem RD02 nāca šie, bet jaunākajiem - RD08 kurus komplektēja Itālijā tādi vairs nenāca un pats mocis ar par kādiem 25kg smagāks kā vecais. Tā ka mocīts ir OK.

nee tad tas nebuus tas mocis. choms pardeva pagajushogad tieshi tadu pashu dominatoru 91 gada, bet tas jau bija ilgaak LV.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

endurists rakstīja: ...

cik dzirdēju, tad šie, zeltītie, IR upgreid... tālāk jau cena spēlē - rumba, zobrats...

jebkura krāsa, kas nav hroms - zeltiic, melns, u.c. ir opcija... atsevišķi pērkot - pat dārga...

endurists Reģ.: 13.12.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

endurists rakstīja: ...

cik dzirdēju, tad šie, zeltītie, IR upgreid... tālāk jau cena spēlē - rumba, zobrats...

jebkura krāsa, kas nav hroms - zeltiic, melns, u.c. ir opcija... atsevišķi pērkot - pat dārga...

Ja tā saki, tad ticēšu Tev.

www.bikepics.com/...

Šeit visiem tā gada Domino ir zeltītie diski.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti