Hyundai Matrix, praktiski jauns!

robchix Reģ.: 04.03.2002

Sievietei ieptikaas Matrix. Aizbraucaam uz Skandi, pec nedeeljas ienaacaas piedaavaajums.

Augustaa pirkts auto ar nepilnu 3000 km noskreejienu. Automaats, 1,6 l, ekstras kaa jau shim auto standartaa, kaa papildus ekstra parkingsensori aizmuguree. 10k eur.

Cenas kritums pa 5 meen. un 3000 km pa teshdalju (jauns ap 15 000).

No truukumiem, nav ziemas riepu, uz salonu atbraucis ar vasareneem.

Liekas jau ka labs gads, noskreejiens un cena.

Ko teiksiet, tauta?

Oi kaa tuuliit panesiisies... bet nu labi

 
1 2 3 4 5 6 7 8
orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

Esmu braucis ar Matrix 1.6 un ne jau 10km, tāpat arī diezgan daudz ar līdzīgiem auto, Meriva utt.

Arī citi Hyundai ir ļoti labi pazīstami.

Matrix nav ne vainas, it īpaši ja domāts mierīgi braukt un ja sievietei tad vispār labs auto. Matrix nav mazs auto un par drošību nav vērts pat ieminēties, tā ir ok, redzamība ir liels pluss, vadāms viegli un gabarīti pateicīgi.

Ja par izmaksām tad ar tām ir normāli, nav ne vainas.

Kas attiecas uz konkrēto auto, tad jāskatās stāvoklis un garantijas patiesā esamība (lielam skaitam auto tā vairs nav derīga, kautgan vajadzētu).

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

es savu miskasti pret tadu nemainiitu

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

msh rakstīja:

Vigants rakstīja:

robchix rakstīja: Hai, man jau patiik, bazars leenaam paariet uz jenkju auto saliidzinaashanu

Situaacija leenaam paliek skaidraaka, cilveekiem laikam ir probleemas ar krediitu maksaashanu. Hanzene veel neljauj paardot, neesot nokaartotas iipsahnieku saistiibas ar banku.

taa kaa sists un taisiits laikam nav.

Varu tikai piebilst - dabūsi labu auto par fantastiski labu cenu!

A muldoņās neklausies... Šodien biju uz apkopi 75tKM un maksāja nieka 70 Ls... neviena citam auto tik pa lēto cauri netiksi... Pie tam KASKO un OCTA ir par ļoti labu cenu šiem auto.

A tiek, kam daudz naudas un pacietības lai brauc ar veciem bembjiem! Edzuli - PN!

Amerikāņi rullē! Neviens no Eiropas ražotājiem nekad nav radījuši neko tik izskatīgu un iespaidīgu kā Hummer (1 un 2), Escalade... pat Chrysler 300c priekš savas cenas izskatās un brauc labāk par vairumu tās klases auto. Kas attiecas uz Miniveniem, tad Voyager komandas prasme strādāt šajā segmentā ir apbrīnojama...

Un novērtējot 2 auto Cheysler 300c ar 3.0d un BMW 730d (ar katru braucu vienu dienu) varu teikt, ka visa tā BMW piepačkāšana galīgi nav parocīga un ir nepārdomāta. Pie tam, tas visu mašīnu padara tik smagu un slinku, ka braukšanas kaifa nekāda... ja nu vienīgi Andropenis paliek garāks iekš BMW!

Vai tu tam pats tici, ko saki? Pirmie divi hammeri un EsKāLāde izskatīgi un iespaidīgi? Pirmais hammers, jā, bet tam tad jābūt kamuflāžā un blakus jeņķu karavīriem Otrais hammers tāds ērms vien ir, bet EsKāLāde hromēts brīnums, kur iespaidīgums slēpjas apstāklī, ka tā bezgaumība dārgi maksā Par tiem nosauktajiem tad tiešām bembji labāki

pag pag... izskataas namaljno...

jautaajiens- ar to pashu H2 i gadiijies kaadu liikumu izmest? man bi tas priecish- un teikshu taa- ir tajaa auto kaukas taads kas pievelk... un top piedotas plasmasas salonaa... un saanu logs pa kuru ja gribi paluureet ... toch apsitiisi pieri pret augsheejo durvju kanti

bet bi laps un iisteniibaa diivaini- bet tam nebij amiishu parastie gaajieni- tjipa pagriez stuuri...jams padomaa...peec sekundes sasveraas un veel peec sekundes slinki saak griezties

Protams, ka nav gadījies, bet man pietiek ar pasmiešanos par to, ka visiem liepājas H2, cik gadījies redzēt, ir gāze Ar to pietiek Un ja H2 ir īpašs ar to, ka tas klausa stūrei, tad atliek secināt, ka X5 ir labāks

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

waj tad H2 ar gaazi nau krutaaks par bjee3 bez nekuja

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

msh rakstīja:

Vigants rakstīja:

robchix rakstīja: Hai, man jau patiik, bazars leenaam paariet uz jenkju auto saliidzinaashanu

Situaacija leenaam paliek skaidraaka, cilveekiem laikam ir probleemas ar krediitu maksaashanu. Hanzene veel neljauj paardot, neesot nokaartotas iipsahnieku saistiibas ar banku.

taa kaa sists un taisiits laikam nav.

Varu tikai piebilst - dabūsi labu auto par fantastiski labu cenu!

A muldoņās neklausies... Šodien biju uz apkopi 75tKM un maksāja nieka 70 Ls... neviena citam auto tik pa lēto cauri netiksi... Pie tam KASKO un OCTA ir par ļoti labu cenu šiem auto.

A tiek, kam daudz naudas un pacietības lai brauc ar veciem bembjiem! Edzuli - PN!

Amerikāņi rullē! Neviens no Eiropas ražotājiem nekad nav radījuši neko tik izskatīgu un iespaidīgu kā Hummer (1 un 2), Escalade... pat Chrysler 300c priekš savas cenas izskatās un brauc labāk par vairumu tās klases auto. Kas attiecas uz Miniveniem, tad Voyager komandas prasme strādāt šajā segmentā ir apbrīnojama...

Un novērtējot 2 auto Cheysler 300c ar 3.0d un BMW 730d (ar katru braucu vienu dienu) varu teikt, ka visa tā BMW piepačkāšana galīgi nav parocīga un ir nepārdomāta. Pie tam, tas visu mašīnu padara tik smagu un slinku, ka braukšanas kaifa nekāda... ja nu vienīgi Andropenis paliek garāks iekš BMW!

Vai tu tam pats tici, ko saki? Pirmie divi hammeri un EsKāLāde izskatīgi un iespaidīgi? Pirmais hammers, jā, bet tam tad jābūt kamuflāžā un blakus jeņķu karavīriem Otrais hammers tāds ērms vien ir, bet EsKāLāde hromēts brīnums, kur iespaidīgums slēpjas apstāklī, ka tā bezgaumība dārgi maksā Par tiem nosauktajiem tad tiešām bembji labāki

pag pag... izskataas namaljno...

jautaajiens- ar to pashu H2 i gadiijies kaadu liikumu izmest? man bi tas priecish- un teikshu taa- ir tajaa auto kaukas taads kas pievelk... un top piedotas plasmasas salonaa... un saanu logs pa kuru ja gribi paluureet ... toch apsitiisi pieri pret augsheejo durvju kanti

bet bi laps un iisteniibaa diivaini- bet tam nebij amiishu parastie gaajieni- tjipa pagriez stuuri...jams padomaa...peec sekundes sasveraas un veel peec sekundes slinki saak griezties

Protams, ka nav gadījies, bet man pietiek ar pasmiešanos par to, ka visiem liepājas H2, cik gadījies redzēt, ir gāze Ar to pietiek Un ja H2 ir īpašs ar to, ka tas klausa stūrei, tad atliek secināt, ka X5 ir labāks

iipashss nav ar to ka klausa stuurei... bet prieksh UScaara- tas i paarsteigums...

par gaazi- es ar neredzu jeegu piebarot to 6l V8 ar benziinu... tas ka autoss i iepirkts... veel nenoziimee ka vnk jaakaisa pa logu lashi... ne? un nav runa par santiimsipshanu...

bet par x5 vs H2...nez nez... ja iet runa par dzjipu...tad x5 atpaliek... svaigajaa versijaa jo ipashi...

kaa pilseetas auto- 1:0 par labu Xam...

izturiiba un ekspluataacija- hvz... domaajams ka apkopes bembim nerullee deelj $ ... un kur veel paliek tas ka ja uz ielas 5 min laikaa redzi 15 X5 bet H2- mok 1 stundaa

nez...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

iipashss nav ar to ka klausa stuurei... bet prieksh UScaara- tas i paarsteigums...

par gaazi- es ar neredzu jeegu piebarot to 6l V8 ar benziinu... tas ka autoss i iepirkts... veel nenoziimee ka vnk jaakaisa pa logu lashi... ne? un nav runa par santiimsipshanu...

bet par x5 vs H2...nez nez... ja iet runa par dzjipu...tad x5 atpaliek... svaigajaa versijaa jo ipashi...

kaa pilseetas auto- 1:0 par labu Xam...

izturiiba un ekspluataacija- hvz... domaajams ka apkopes bembim nerullee deelj $ ... un kur veel paliek tas ka ja uz ielas 5 min laikaa redzi 15 X5 bet H2- mok 1 stundaa

nez...

Tu gribi teikt, ka H2 kā džips ar savu smago svaru mūsu dubļainajos bezceļos nenogrimtu?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

gribu teikt ka ar savu gjeometriju un bez elektronikas... aizbrauks taalaak kaa parketnieks ar elektronisku blokju imitaaciju...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

napig vispaar shitos 2us saliidzinaat divi dazjaadi autosi... ja nu vieniigais cena apmeeram vienaa liimenii... laikam

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

nu tas tā... cik jamajam ļāva ieskrieties

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

paga, nupat noķēru domu...

X5 un H2?

tad veči vienkāršāk:

ML un Gklasi...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: paga, nupat noķēru domu...

X5 un H2?

tad veči vienkāršāk:

ML un Gklasi...

un ph tuklums (svars)

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: paga, nupat noķēru domu...

X5 un H2?

tad veči vienkāršāk:

ML un Gklasi...

laikam jau...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Yetti rakstīja: paga, nupat noķēru domu...

X5 un H2?

tad veči vienkāršāk:

ML un Gklasi...

un ph tuklums (svars)

man jau doma sekojosha- ka tomeer mehaaniskie blokji un kliirenss... + priekshpakalj lenkji to ar diezgan atsver....

+ neiru luuriijis- kas abiem (dazjaadaas versijaas x-am preciizaak) ir ar Nm

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

tadsjautues rakstīja: es savu miskasti pret tadu nemainiitu

Jo tu nevari atļauties...

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja:

Un novērtējot 2 auto Cheysler 300c ar 3.0d un BMW 730d (ar katru braucu vienu dienu) varu teikt, ka visa tā BMW piepačkāšana galīgi nav parocīga un ir nepārdomāta. Pie tam, tas visu mašīnu padara tik smagu un slinku, ka braukšanas kaifa nekāda... ja nu vienīgi Andropenis paliek garāks iekš BMW!

Kā tu vispār vari salīdzināt luksus klasi ar bomžu biznesa klasi?

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Apbrīnoju cilvēkus, kas domā, ka Escalade un Hummer ir kaut kas ievērojams

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Edzuli- un ar ko tad ieveerojams ir eM5 ? vai Tevis mineetaa biznesklase 7er

manupraat "ieveerojamu" auto nemaz tik daudz te nav... viens vareetu buut M1 ... arii teiksim Tavs evo bet arii tikai deelj staavoklja ...kaads Dullaa meistardarbs... kkaadi supaadupaa maranello : tikpat labi- arii perfekts GTI Mk1 ... vai kljuudos?

kaa teicis Mao- katram savs

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis ... blablabla...

ei, met mieru...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

javolj

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

kožam vai Tu ceļā?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

kaa vienmeer- pirms riitdienas iemalkoju... da i priecish... dzelzs oksiidu beidzot maajaas atripinaaja

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

tadsjautues rakstīja: es savu miskasti pret tadu nemainiitu

Jo tu nevari atļauties...

ko tad tagad nevar liizinga laikmetaa

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: kaa vienmeer- pirms riitdienas iemalkoju... da i priecish... dzelzs oksiidu beidzot maajaas atripinaaja

man lāpstai kāts no bleķa... varu aizdot pasūkāt...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

tadsjautues rakstīja:

edzulis rakstīja:

tadsjautues rakstīja: es savu miskasti pret tadu nemainiitu

Jo tu nevari atļauties...

ko tad tagad nevar liizinga laikmetaa

oi!

kā tev iznāca... pievienojies baram, tjipa, modē edzuli knābāt?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Kindzulis rakstīja: kaa vienmeer- pirms riitdienas iemalkoju... da i priecish... dzelzs oksiidu beidzot maajaas atripinaaja

man lāpstai kāts no bleķa... varu aizdot pasūkāt...

ple... es gan zacenei lapaak kaadu sviestmaizi... bet ja Tu saki ka kaats i lapaak... neieshu jau strideeties ar vecumu un pieredzi

lai gan...palikshu ka pie savaam sviestmaizeem

1 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti