Renault interesju klubs

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006

Nevareeju nekur topikos atrast, taapeec jautaajums - vai ir kautkur pieejama informaacija par Renault interesju klubinju? Nu tipa kaa AudiStyle, vai BMW POWER...

 
1 2 3 4 5
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Magistrs rakstīja:

Pirmais rakstīja: būtu interesanti, ja mūsu banānu republikā, iauto paspārnē, kur komentētāji vēl sapņo par audī 80 iegādi, parādītos r5turbo autoklubs

fiška jau ir tāda, ka TO mašīnu teicamā stāvoklī reāli var iemainīt pret pilnīgi jaunu audī

Tā pat kā par S1 vai sport kvatru var dabūt līdz 10 reņiem.

tu par sport kvatru sauc to, kuru saražoja precīci 205 eksemplāros? un praktiski visus arī nošķīla tālaika rallijā.... ja paskatās sludekļus, tad izskatās, ka katram otrajam ir palaimējies dabūt vienu no tiem divsimts eksemplāriem

bet par audī s1 es neko neesmu dzirdējis....

Ko tu te fantazē par nošķilšanu? Lielākā daļa Audi Sport Quattro bija civilās versijas, no kurām lielākā daļa joprojām ļoti jaukā stāvoklī pieder visādiem kolekcionāriem Bet Audi S1 Sport Quattro bija smagāk izvarota Sport Quattro versija Un par tiem sludekļiem - iedod kādu sludekli, kur ir Sport Quattro, vienalga, vai īsts, vai replika

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Magistrs rakstīja:

Pirmais rakstīja: būtu interesanti, ja mūsu banānu republikā, iauto paspārnē, kur komentētāji vēl sapņo par audī 80 iegādi, parādītos r5turbo autoklubs

fiška jau ir tāda, ka TO mašīnu teicamā stāvoklī reāli var iemainīt pret pilnīgi jaunu audī

Tā pat kā par S1 vai sport kvatru var dabūt līdz 10 reņiem.

tu par sport kvatru sauc to, kuru saražoja precīci 205 eksemplāros? un praktiski visus arī nošķīla tālaika rallijā.... ja paskatās sludekļus, tad izskatās, ka katram otrajam ir palaimējies dabūt vienu no tiem divsimts eksemplāriem

bet par audī s1 es neko neesmu dzirdējis....

Ko tu te fantazē par nošķilšanu? Lielākā daļa Audi Sport Quattro bija civilās versijas, no kurām lielākā daļa joprojām ļoti jaukā stāvoklī pieder visādiem kolekcionāriem Bet Audi S1 Sport Quattro bija smagāk izvarota Sport Quattro versija Un par tiem sludekļiem - iedod kādu sludekli, kur ir Sport Quattro, vienalga, vai īsts, vai replika

ta mašīna ar ko audī brauca rallijā ir 205 gabalos

pārējās ir citi modeļi, ko lētticīgajiem pircējiem pārdod kā slaveno rallija vāģi

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

msh rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Magistrs rakstīja:

Pirmais rakstīja: būtu interesanti, ja mūsu banānu republikā, iauto paspārnē, kur komentētāji vēl sapņo par audī 80 iegādi, parādītos r5turbo autoklubs

fiška jau ir tāda, ka TO mašīnu teicamā stāvoklī reāli var iemainīt pret pilnīgi jaunu audī

Tā pat kā par S1 vai sport kvatru var dabūt līdz 10 reņiem.

tu par sport kvatru sauc to, kuru saražoja precīci 205 eksemplāros? un praktiski visus arī nošķīla tālaika rallijā.... ja paskatās sludekļus, tad izskatās, ka katram otrajam ir palaimējies dabūt vienu no tiem divsimts eksemplāriem

bet par audī s1 es neko neesmu dzirdējis....

Ko tu te fantazē par nošķilšanu? Lielākā daļa Audi Sport Quattro bija civilās versijas, no kurām lielākā daļa joprojām ļoti jaukā stāvoklī pieder visādiem kolekcionāriem Bet Audi S1 Sport Quattro bija smagāk izvarota Sport Quattro versija Un par tiem sludekļiem - iedod kādu sludekli, kur ir Sport Quattro, vienalga, vai īsts, vai replika

ta mašīna ar ko audī brauca rallijā ir 205 gabalos

pārējās ir citi modeļi, ko lētticīgajiem pircējiem pārdod kā slaveno rallija vāģi

Nestāsti man, kas ir Sport Quattro un nejauc to ar Urku Sport Quattro tika izlaists 1983. gadā, Urka 1980. gadā Laikam par tādu lietu kā homolegācija neesi dzirdējis? Žēl ka uz sitienu nevaru iemest linku, nesen gadījās lasīt rakstu, kur žurņi bija testējuši Audi Tradition civilo Sport Quattro

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ak jā, vēl divas lietas - ja jau tie lētticīgie pircēji pirka Urku [kas vispār bija leģendārais rallija vāģis - līdz Sport Quattro ], tad baigi daudz to lētticīgo - veseli divpadsmit komats cik tur tūkstoši

Otra lieta - kāpēc jāpiedzeras, piesaistot reni? Nu elementāri - reni nebūtu žēl nodzert

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

daži avoti saka, ka bija 214 gabalas tās mašīnas

fourtitude.rely.net/...

katrā gadījumā TAS ir tikai tāpēc, ka tajos laikos par sērijveida mašīnu tika uzskatītas tikai tās, kas tika saražotas vismaz 200 eksemplāros

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

starp citu - neviens nenoliedz, ka tajā laikā audī bija reāli pārāks par pārējiem konkurentiem.... tikai tagad gan kautkā nemana nevienu audī nevienā rallijā (lemāna nav rallijs, tad jau f1 arī var par ralliju saukt)

tomēr renaults brauc

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Piebaldzens rakstīja:

RLaguna rakstīja:

Martinich rakstīja: Vēl viena lieta, kas liek aizdomāties: Cik biezi uz ielas var redzeet vecu HRENO ( vecāku par 5 gadiem), salīdzinot ar pārējām markām ? Protams, Tolmetu par ielu neskaitam

diezgan bieži ja neskatās tikai uz 4 maģiskajiem riņkiem vai zili-balto propelleru

Izskataas ka te kaadam NAV KUR izlikt savu spriedzi un izgaast darbaa sakraajusjos zjulti...

Es piedaavaaju tiesjaam reaaliem RENAULT interesentiem kautko saakt veidot...

es es savukārt vēlreiz tev prasu - kādi būs tava jaunizveidotā renault kluba mērķi????

pavisam vienkārši prasu - nauhj tev vajag piesiet renault vārdu lai piedzertos?

Frančiem ir arī tāds konjaks "Renault" -tīri labs.Katrs dzer ko grib.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais, kas tev liek domāt, ka visus tos 214 eksemplārus izmantoja rallijam? Tad jau mošk BMW M3 GTR arī visus sportam izmantoja? Reku žurņi testēja to sport quattro www.fourtitude.com/...

Bet mūsdienās droši vien jamu aparāti neatbilst noteikumiem

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

RLaguna rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Piebaldzens rakstīja:

RLaguna rakstīja:

Martinich rakstīja: Vēl viena lieta, kas liek aizdomāties: Cik biezi uz ielas var redzeet vecu HRENO ( vecāku par 5 gadiem), salīdzinot ar pārējām markām ? Protams, Tolmetu par ielu neskaitam

diezgan bieži ja neskatās tikai uz 4 maģiskajiem riņkiem vai zili-balto propelleru

Izskataas ka te kaadam NAV KUR izlikt savu spriedzi un izgaast darbaa sakraajusjos zjulti...

Es piedaavaaju tiesjaam reaaliem RENAULT interesentiem kautko saakt veidot...

es es savukārt vēlreiz tev prasu - kādi būs tava jaunizveidotā renault kluba mērķi????

pavisam vienkārši prasu - nauhj tev vajag piesiet renault vārdu lai piedzertos?

Frančiem ir arī tāds konjaks "Renault" -tīri labs.Katrs dzer ko grib.

Skaidrs, citu mērķu bez kolektīvas pierīšanās nav

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

RLaguna rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Piebaldzens rakstīja:

RLaguna rakstīja:

Martinich rakstīja: Vēl viena lieta, kas liek aizdomāties: Cik biezi uz ielas var redzeet vecu HRENO ( vecāku par 5 gadiem), salīdzinot ar pārējām markām ? Protams, Tolmetu par ielu neskaitam

diezgan bieži ja neskatās tikai uz 4 maģiskajiem riņkiem vai zili-balto propelleru

Izskataas ka te kaadam NAV KUR izlikt savu spriedzi un izgaast darbaa sakraajusjos zjulti...

Es piedaavaaju tiesjaam reaaliem RENAULT interesentiem kautko saakt veidot...

es es savukārt vēlreiz tev prasu - kādi būs tava jaunizveidotā renault kluba mērķi????

pavisam vienkārši prasu - nauhj tev vajag piesiet renault vārdu lai piedzertos?

Frančiem ir arī tāds konjaks "Renault" -tīri labs.Katrs dzer ko grib.

Skaidrs, citu mērķu bez kolektīvas pierīšanās nav

Ir.Esmu par.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Pirmais, kas tev liek domāt, ka visus tos 214 eksemplārus izmantoja rallijam? Tad jau mošk BMW M3 GTR arī visus sportam izmantoja? Reku žurņi testēja to sport quattro www.fourtitude.com/...

Bet mūsdienās droši vien jamu aparāti neatbilst noteikumiem

jā visi tie 214 gabali pieder latvijas audī klubam

davaj sip uz šejieni un pērc pagarinātāju suchen.mobile.de/...

un nedris te pie renaultistiem

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

msh rakstīja: Pirmais, kas tev liek domāt, ka visus tos 214 eksemplārus izmantoja rallijam? Tad jau mošk BMW M3 GTR arī visus sportam izmantoja? Reku žurņi testēja to sport quattro www.fourtitude.com/...

Bet mūsdienās droši vien jamu aparāti neatbilst noteikumiem

jā visi tie 214 gabali pieder latvijas audī klubam

davaj sip uz šejieni un pērc pagarinātāju suchen.mobile.de/...

un nedris te pie renaultistiem

Atradis par ko brīnīties Mobilē tu atradīsi ne tādus vien brīnumus Piemēram, mk2 golfa limitēto versiju ar 1.8 16v G60 motoru - vienreiz pameklēju, tur divi ķipa limitētie, abiem trīs durvis, bet tādus pavisam tikai divus arī uzražoja

Iedod labāk kādu brīnumreni no mobiles

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

RLaguna rakstīja:

msh rakstīja:

RLaguna rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Piebaldzens rakstīja:

RLaguna rakstīja:

Martinich rakstīja: Vēl viena lieta, kas liek aizdomāties: Cik biezi uz ielas var redzeet vecu HRENO ( vecāku par 5 gadiem), salīdzinot ar pārējām markām ? Protams, Tolmetu par ielu neskaitam

diezgan bieži ja neskatās tikai uz 4 maģiskajiem riņkiem vai zili-balto propelleru

Izskataas ka te kaadam NAV KUR izlikt savu spriedzi un izgaast darbaa sakraajusjos zjulti...

Es piedaavaaju tiesjaam reaaliem RENAULT interesentiem kautko saakt veidot...

es es savukārt vēlreiz tev prasu - kādi būs tava jaunizveidotā renault kluba mērķi????

pavisam vienkārši prasu - nauhj tev vajag piesiet renault vārdu lai piedzertos?

Frančiem ir arī tāds konjaks "Renault" -tīri labs.Katrs dzer ko grib.

Skaidrs, citu mērķu bez kolektīvas pierīšanās nav

Ir.Esmu par.

Davai sliekam praatus kopaa un kautko saakam veidot???!!! Protams vienmeer un visur buus ljaudis, kuriem kautkas NEPATIKS un kuri izteiksies NIEVAAJOSJI, bet ja ir AUDI, BMW klubi, kaapeec(???) nevareetu buut RENAULT CLUB LAVIJA???

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

naivi prasu vēlreiz - kādi ir kluba veidošanas mērķi?

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: naivi prasu vēlreiz - kādi ir kluba veidošanas mērķi?

No visiem izteikumiem var secināt, ka kluba dibināšanas mērķis ir vienkārši nodibināt klubu, jo kaut kādi citi klubi jau esot, tad nu arī vajag reņu klubu. Līdzīgas aktivitātes var novērot smilškastē - ja Pēterītim ir zilā mašīnīte, tad Jurītim pavisam noteikti arī tādu vajag. Nu aptuveni tā...

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

juha rakstīja:

Pirmais rakstīja: naivi prasu vēlreiz - kādi ir kluba veidošanas mērķi?

No visiem izteikumiem var secināt, ka kluba dibināšanas mērķis ir vienkārši nodibināt klubu, jo kaut kādi citi klubi jau esot, tad nu arī vajag reņu klubu. Līdzīgas aktivitātes var novērot smilškastē - ja Pēterītim ir zilā mašīnīte, tad Jurītim pavisam noteikti arī tādu vajag. Nu aptuveni tā...

Taa nu gluzji NAV!!! Ir doma apvienoties, lai daliitos pieredzee, riikotu izbraukumus utml. Var jau smiiknjaat un gudri nomeetaat - ka NAFIG to vajag utt... Bet mana doma bija un arii ir veidot interesju grupinju, kam ir interese par un ap sjo tautaa tik ljoti pelto francju auto...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:

juha rakstīja:

Pirmais rakstīja: naivi prasu vēlreiz - kādi ir kluba veidošanas mērķi?

No visiem izteikumiem var secināt, ka kluba dibināšanas mērķis ir vienkārši nodibināt klubu, jo kaut kādi citi klubi jau esot, tad nu arī vajag reņu klubu. Līdzīgas aktivitātes var novērot smilškastē - ja Pēterītim ir zilā mašīnīte, tad Jurītim pavisam noteikti arī tādu vajag. Nu aptuveni tā...

Taa nu gluzji NAV!!! Ir doma apvienoties, lai daliitos pieredzee, riikotu izbraukumus utml. Var jau smiiknjaat un gudri nomeetaat - ka NAFIG to vajag utt... Bet mana doma bija un arii ir veidot interesju grupinju, kam ir interese par un ap sjo tautaa tik ljoti pelto francju auto...

kas tev traucē rīkot izbraukumu pirms apvienošanās? 8:

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Internetā to būs grūti izdarīt.Vajadzētu satikties,tad sazvanīties ar Dinu no USCARS -viņš palīdzētu ar padomu organizēšanā.Varbūt ka kaut kas sanāk.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:

RLaguna rakstīja:

msh rakstīja:

RLaguna rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Piebaldzens rakstīja:

RLaguna rakstīja:

Martinich rakstīja: Vēl viena lieta, kas liek aizdomāties: Cik biezi uz ielas var redzeet vecu HRENO ( vecāku par 5 gadiem), salīdzinot ar pārējām markām ? Protams, Tolmetu par ielu neskaitam

diezgan bieži ja neskatās tikai uz 4 maģiskajiem riņkiem vai zili-balto propelleru

Izskataas ka te kaadam NAV KUR izlikt savu spriedzi un izgaast darbaa sakraajusjos zjulti...

Es piedaavaaju tiesjaam reaaliem RENAULT interesentiem kautko saakt veidot...

es es savukārt vēlreiz tev prasu - kādi būs tava jaunizveidotā renault kluba mērķi????

pavisam vienkārši prasu - nauhj tev vajag piesiet renault vārdu lai piedzertos?

Frančiem ir arī tāds konjaks "Renault" -tīri labs.Katrs dzer ko grib.

Skaidrs, citu mērķu bez kolektīvas pierīšanās nav

Ir.Esmu par.

Davai sliekam praatus kopaa un kautko saakam veidot???!!! Protams vienmeer un visur buus ljaudis, kuriem kautkas NEPATIKS un kuri izteiksies NIEVAAJOSJI, bet ja ir AUDI, BMW klubi, kaapeec(???) nevareetu buut RENAULT CLUB LAVIJA???

Nu bet ļoti vienkārši - salīzini, cik cilvēku brauc ar reņiem, un cik ar Audi vai BMW Pēc tam salīzini cik cilvēku brauc ar Veciem Audi vai BMW un cik ar veciem reņiem

Lido_82 Reģ.: 12.08.2004
0 0 Atbildēt

Es jau pasen, ar padziļinātu interesi, vēroju izskatīgās Renault automašinas kas zib pa Madonas ielām.

Esmu iekrājis nedaudz naudiņas, un sasparojies iegadāties kādu šīš automarkas limuzīnu ,savā īpašumā.

Kādas markas Renaultu varat ieteikt, ar bendzīna dzinēju un lai pirmā iemaksa nebūtu vairāk kā 1000 Eur.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Lido_82 rakstīja:

Kādas markas Renaultu varat ieteikt, ar bendzīna dzinēju un lai pirmā iemaksa nebūtu vairāk kā 1000 Eur.

Golf IV.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Lido_82 rakstīja: Es jau pasen, ar padziļinātu interesi, vēroju izskatīgās Renault automašinas kas zib pa Madonas ielām.

Esmu iekrājis nedaudz naudiņas, un sasparojies iegadāties kādu šīš automarkas limuzīnu ,savā īpašumā.

Kādas markas Renaultu varat ieteikt, ar bendzīna dzinēju un lai pirmā iemaksa nebūtu vairāk kā 1000 Eur.

Renault 21.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Renault Safrane

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

ss.ss.lv/...

Bez pirmās iemaksas. Varētu būt kluba pirmais projekts.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

izmantojot renault līzinga pakalpojumu vari brīvi paraut līzē kādu no šejienes www.renault.lv/...

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti