Vai jāgriežas no sliedēm?

orion Reģ.: 05.09.2004

Aspazijas bulvāra un Krišjāņa Barona krustojums. Kreisais pagrieziens no Aspazijas bulvāra uz Barona ielu, vai tas ir jāveic no sliedēm?

Stipri lielākā daļa to neveic no sliedēm, arī es ne, bet vai tas gadījumā nav jādara, radušās šaubas.

 
Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt
farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Nav zimes : no sliedēm

Ir zime : no joslas

Elementāri Mendelsos...

Nav ko skriet pakalj aunu baram...

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

Tas viss ir zināms

Pēdējo gadu laikā par to krustojumu bijis sižets zebrā un arī kautkādā auto portālā, tur kautkāds joks bija, tikai neatceros, kas tieši

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Tur joks ir tāds,ka uz ielām lielākā dalja ir auni...

Mashiic Reģ.: 22.10.2003
0 0 Atbildēt

nē, nedrīkst griezties no sliedēm, jo sliedes neatrodas brauktuves vidū, bet gan kreisajā malā ! nejaukt brauktuvi ar ceļu. ceļa vidū +/- tās sliedes arī atrodas, bet tam nav nozīmes.

par to sen AutoBildā bija. no sākuma tie auni bija ielikuši ka ir jāgriežas no sliedēm, tad nākamā numurā izlaboja, ka tomēr nedrīkst griezties no sliedēm. vobšem zinot, to ka 95% autovadītāju tā pat nezin kas ir sliedes, arī turpmāk katrs īblis griezīsies kā māk.

principā mani tas apmierina, jo varu pa Baronštrāsi, Matīsa un Miera ielu braukt tā kā man ērtāk protams saskaņā ar CSN.

un ir smieklīgi skatīties uz aunu bariem

Kuznecss Reģ.: 11.06.2007
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja: Nav zimes : no sliedēm

Ir zime : no joslas

Elementāri Mendelsos...

Nav ko skriet pakalj aunu baram...

Kur tiesības pirki?

Tajā krustojumā ir jānogriežas no savas joslas, jo tur tramvaja sliedes nav ielas vidū. Kā zināms, no sliedēm pēc CSN ir jānogriežas, ja tās ir ielas vidū.

Savukārt, ja sliedes ir ieliktas ielai pa malu kā tur, vai Slokas ielā Dzegužkalna raj., vai Pētersalas ielā tad uzbraukt uz tām nedrīkst!

Tieši tie koki-zaļā josla gar sliedēm tur Aspazijas bulvārī tiek uzskatīti par ielas malu. Kas to tur tā izdomājis -nezinu, bet poliči tā arī uzskata.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Nu un tieši taii vietā,kur tie koki beidzas,sliedes ir ielas vidū...

Naturālākā ķeršana uz lohu no mentu puses... da lai tie šakālji iet naxooy... es tur vienmēr esmu maucis no sliedēm un maukšu...

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Kur pirku tur vairs nav...

Mashiic Reģ.: 22.10.2003
0 0 Atbildēt

Kuznecss rakstīja:

farruhs rakstīja: Nav zimes : no sliedēm

Ir zime : no joslas

Elementāri Mendelsos...

Nav ko skriet pakalj aunu baram...

Kur tiesības pirki?

Tajā krustojumā ir jānogriežas no savas joslas, jo tur tramvaja sliedes nav ielas vidū. Kā zināms, no sliedēm pēc CSN ir jānogriežas, ja tās ir ielas vidū.

Savukārt, ja sliedes ir ieliktas ielai pa malu kā tur, vai Slokas ielā Dzegužkalna raj., vai Pētersalas ielā tad uzbraukt uz tām nedrīkst!

Tieši tie koki-zaļā josla gar sliedēm tur Aspazijas bulvārī tiek uzskatīti par ielas malu. Kas to tur tā izdomājis -nezinu, bet poliči tā arī uzskata.

neviens CP neko nav izdomājis.

Ir divas dažādas lietas BRAUKTUVE un CEĻŠ. un nav nekāda tur "iela". sliedes atrodas brauktuves malā un alles.

un lai CP drāž tos aunus tā kārtīgi.

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

Īsti nezinu, bet man tieši tur vienreiz sanāca saķeršanās ar poličiem. Griezos pa kreisi tieši no tramvaja sliedēm (riteņi tieši uz sliedēm). Ments lika pabraukt malā un gribēja ieskaidrot, ka es pa kreisi griezos jau no PRETĒJĀ virziena sliežu klātnes. Viņš piekrita, ka jāgriežas no tā paša virzien sliedēm, bet viņš uzskatīja, ka pareizais joslas stāvoklis ir tad, kad tramvaja pirmā labās puses sliede ir tieši pa vidu manai automašīnai.

Vobšem kaut kāds stulbums.

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

Mashiic rakstīja: nē, nedrīkst griezties no sliedēm, jo sliedes neatrodas brauktuves vidū, bet gan kreisajā malā !

+1

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

liidz shim esmu griezies no tramvaja sliedeem tajaa vietaa gan pa labi , gan pa kreisi, nekaadu probleemu

Kuznecss Reģ.: 11.06.2007
0 0 Atbildēt

necepu jaunu topiku, jo tēma līdzīga- visiem zināmās mūsu \"Avārijas brigādes\" 10 īsie muļķiki par tēmu

Atveram linku parovoz.com/...

un noskatamies. Es rēcu pēc katra muļķika pa zemi krisdams...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti