AKCIJA. Pieverst uzmanibu!!!

sasha Reģ.: 17.12.2002
 
1 2 3 4 5 6 7 ..12
Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

ooPIS rakstīja: Zinot shiireena apmeerus- tad augstaakais pa ko jamais var iespert- cigareshu pacinja... a ja spogulis- tad jams lido taalu nauhj pipec..50kg gavna.. a vonjajet kak tonna...

aaaaa

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

o skatos kompleksainie apbizhotie interneta pokemoni nevar sagremot ka kaadam nav jaaseezh sastreegaumaa. hahaha. ciinieties malazhi, gan jau jums izdosies!!!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

Nortel rakstīja:

shearer rakstīja: CSN nosaka, ka viena josla drikst atrasties viens motociklists un viens auto.

Varētu nocitēt konkrēto punktu?

ok, teikshu savaadaak. kas nav aizliegts, tas ir atljauts.

eu, lauku bomzi, a ir noteikumos konkrēti atļauts braukt pa nepārtraukto svītru?????

Cukurins Reģ.: 27.07.2002
0 0 Atbildēt

Tad tā, vīri, lai būtu skaidrība:

1.7. braukšanas josla - jebkura brauktuves garenvirziena josla (var būt apzīmēta ar ceļa apzīmējumiem),

kura ir pietiekami plata, lai pa to vienā rindā varētu braukt automobiļi;

96. Bezsliežu transportlīdzekļu braukšanai paredzēto joslu skaitu norāda attiecīgie ceļa apzīmējumi vai ceļa

zīmes, bet, ja to nav, braukšanas joslu skaitu nosaka paši transportlīdzekļu vadītāji, ņemot vērā brauktuves

platumu, automobiļu gabarītus un nepieciešamos intervālus starp transportlīdzekļiem.

108. Ja brauktuve sadalīta joslās ar ceļa apzīmējuma līnijām, transportlīdzekļa vadītājam jābrauc tikai pa

joslām. Uzbraukt uz pārtrauktajām ceļa apzīmējuma līnijām atļauts tikai pārkārtojoties.

110. Intensīvas ceļu satiksmes apstākļos, kad visas braukšanas joslas aizņemtas, mainīt joslu atļauts, tikai lai

nogrieztos, apgrieztos braukšanai pretējā virzienā, apbrauktu vai apturētu transportlīdzekli.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Pirmais:

vaitad kaads brauc pa nepaartraukto sviitru?

un tu labak pastavi pie uzbrauktuves no krastenes uz salu tiltu cik auto vaditaji parbrauc nepartraukto liniju? es domaju katrs piektais. taka

ooPIS Reģ.: 16.06.2007
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: Pirmais:

vaitad kaads brauc pa nepaartraukto sviitru?

un tu labak pastavi pie uzbrauktuves no krastenes uz salu tiltu cik auto vaditaji parbrauc nepartraukto liniju? es domaju katrs piektais. taka

taa nu i vieta vnk pipec...pagaajushvasar tur i maniits ka uztaisa arii 4rindas kas uzbrauc uz tilta

a pie vainas- paardaugavas pusee nobrauktuve uz muukjeni... beljgj...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

šīri, man pokui....

lai Blondās Ķiveres lien sastrēgumā pa svītrām.... līdz brīdim, kamēr jamie var savākties un negrist uz spoguļiem....

bet ņekui te dzenāt pilnīgu tuftu par to, ka CSN tas nav aizliegts

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: šīri, man pokui....

lai Blondās Ķiveres lien sastrēgumā pa svītrām.... līdz brīdim, kamēr jamie var savākties un negrist uz spoguļiem....

bet ņekui te dzenāt pilnīgu tuftu par to, ka CSN tas nav aizliegts

palasi ko dzheks rakstija augstaak.

vienaa joslaa driikst braukt viens automobilis. nekas nav teikts par to motocikliem.

cik tev, apbizhotais jefinj, spogulji muuzhaa jau ir nolauzti delj motociklistiem? man neviens!!!

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

principā tokš kā praidisti - skaļi vaig paziņot par savām tiesībām, orientāciju, un apbižoties, ka citiem nepatīk:

pārkāpi noteikumus, tad lai tas iet uz tavu sircapziņas vietā esošo grāmatvedības sistēmu, bet nevaig piebļaut pilnu gaisu par to.

Peace.

Cukurins Reģ.: 27.07.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

Pirmais rakstīja: šīri, man pokui....

lai Blondās Ķiveres lien sastrēgumā pa svītrām.... līdz brīdim, kamēr jamie var savākties un negrist uz spoguļiem....

bet ņekui te dzenāt pilnīgu tuftu par to, ka CSN tas nav aizliegts

palasi ko dzheks rakstija augstaak.

vienaa joslaa driikst braukt viens automobilis. nekas nav teikts par to motocikliem.

cik tev, apbizhotais jefinj, spogulji muuzhaa jau ir nolauzti delj motociklistiem? man neviens!!!

Interpretēsim pareizi CNS: braukšanas joslas lielumu, ja nav sazīmētas līnijas, nosaka pēc auto izmēriem.

Pa vienu joslu var braukt tik transporta līdzekļu, cik ietilpst joslā, neuzbraucot uz līnijas. Uz līnijas var braukt tikai tad, ja pārkārtojas. Un kā redzams pēc CNS, pārkārtošanās ir aizliegta sastrēgumu laikā, izņemot ja taisamies nogriesties vai apstāties malā un priecāties par sastrēguma burvību...

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: vispār jau kad mocis lien sastrēgumam garām starp mašīnām aplauzīdams jamām spoguļus un pēc tam ielien priekšā, tas ir pačotna, bet kad to pašu dara pozijs ar savu kakurāsas gāzesaudī, vot tad..... tad gan ir pasaules galas klāt un pozijs pat vairs nav sveicināms

Tu esi stulbs vai izliecies??? Kur tika teikts,ka aplauž??? Un mocis aizbrauc tāpat pa priekšu un neapstājas man priekšā nākamajā krustojumā,aizņemdams manu vietu,kuru es esmu izstāvējis. Pozijs,ja lien garām, aizņem.

P.S. Pirmais, es ar Poziju runāju, netirz šķidru.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Šīri, rekur speciāli priekš tevis ir punkts noteikumos!

39. Transportlīdzekļa vadītājam aizliegts:

39.3. vadīt transportlīdzekli, esot slimam vai arī tādā mērā nogurušam, ka tas var ietekmēt transportlīdzekļa

vadītāja darbspējas un ceļu satiksmes drošību;

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Šīri, rekur speciāli priekš tevis ir punkts noteikumos!

39. Transportlīdzekļa vadītājam aizliegts:

39.3. vadīt transportlīdzekli, esot slimam vai arī tādā mērā nogurušam, ka tas var ietekmēt transportlīdzekļa

vadītāja darbspējas un ceļu satiksmes drošību;

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: paldies, širi, par atklātu savas un citu mocistu inteliģences izrādīšanu.

Orgānu donors potenciālais - tas ir viss, ko varu pateikt.

Atvaino, bet biju par tevi labākās domās, bet izrādās,ka esi prasts lauznis.....

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Te labi var redzēt sabiedrības slimāko daļu- Pirmais,smaidīgais un tamlīdzīgi ļoļiki.

Skaidroju vēlreiz- ir ļoooti liela atšķirība, vai ar auto lien garām visiem pa pretējo joslu un apbrauc sastrēgumus pa trotuāru,kā tas notiek uz Krasta ielas, jo- VĒLREIZ- tas auto-līdējs, apstājas priekšā tiem,kuri godīgi stāv sastrēgumā un gaida. Motocikls aizbrauc, pie nākamā krusta viņš vairs NAV!!!

Jūs ko, stāvot veikalā,rindā pēc ikdienišķās desas, ar nelaižat garām tos,kuri iet bez pirkumiem??? Tipa,lai stāv ar visiem kopā! Idiots tu pirmais esi

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

palasi ko dzheks rakstija augstaak.

vienaa joslaa driikst braukt viens automobilis. nekas nav teikts par to motocikliem.

A kas tad mocotikls, nav transpotlīdzeklis?

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Vēl tāda pārdoma- tajos satrēgumos motocikliem priekšā negriež kādi 99 autovadītāji no simta. Tas tomēr tā kā pierāda,ka tie griezēji ir ,maigi sakot, puķu anši.

Un tajā pat Vācijā, uz bāņiem,kad ir sastrēgumi, motociklisti nestāv korķī, brauc pa vidu un neviens priekšā negrie;ž. Un ,ziniet, kādu reizi trāpa uz joslas apzīmējuma

Jā,pilsētā līst priekšā 2 mašīnām,kuras stāv pie sarkanā, nevajadzētu. Bet nu, gadās,ka mocis netīšām nonāk pie kāda tāda smaidīgā,Pirmā vai tamlīdzīga ļoļika un tad viņi attiecīgi izpildās. Bet tā nav motociklistu lielākā daļa.

Pirmais,kamēr tu tam savam sarkanajam konteineram atlaidīsi sajūgu, es jau būšu ar savu 150zs jaudīgi baiku 100 metrus no tevis...iepūt man. Un,ja tu man šķērsosi ceļu,noauzīšu spoguli.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Labi,vāraties savā sulā,nelaidēji

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Ja netraucē, lai brauc kur un kā grib. Noteikumos ir arī punkts, kas ļauj man domāt, ka citi satiksmes dalībnieki arī ievēros noteikumus. Ja aizmugurē redzu lidojam moci, tad jau pārsimt metrus pirms kreisā pagrieziena ieslēdzu pavarotņiku.

Ja apzināti noraus spoguli, tad dabūs pagulēt uz asvalta. Atbildu.

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Klausieties veči - davai beidziet pirst pa tukšo. Saliekam visu pa punktiem, kas motociklam ir atļauts, kas nav atļauts un kas no tā visa ir jūsu iedomas:

1. Braukt starp rindām ir atļauts, kamēr vien tu nebrauc pa svītrām (kas pats par sevi nav prātīgs pasākums, jo tās svītras ir nemērā slidenas). Ja kādam tā braucot atlauzīsi spoguli, maksā ragā. Ja kādam pārkārtotājam ietesīsi sānos vai atvērtās durvīs, vainīgs būs viņš. Ja kāds nedabūjušais īsgunāriņa stiepējs tā apbižosies, ka veltīs tev zaļo vingrotāju vai vēl kādu savu atlieku, tev ir visas tiesības apstāties un atgriezt viņam zudušo.

2. Apbraukt mašīnas pa pretējo joslu ir aizliegts - un nevis vienkārši, bet ar 6 kredītpunktiem bonusā (es zinu ), nevienu neinteresē vai tu kādam tādā veidā traucē vai nē.

3. Braukt ar tālajām gaismām jebkurā diennakts laikā, ja tas kādam rada traucējumus, ir aizliegts.

Un īsumā, motobraucēj, atceries - tu esi atsaldēts orgānu donors pēc defaulta.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Te labi var redzēt sabiedrības slimāko daļu- Pirmais,smaidīgais un tamlīdzīgi ļoļiki.

Skaidroju vēlreiz- ir ļoooti liela atšķirība, vai ar auto lien garām visiem pa pretējo joslu un apbrauc sastrēgumus pa trotuāru,kā tas notiek uz Krasta ielas, jo- VĒLREIZ- tas auto-līdējs, apstājas priekšā tiem,kuri godīgi stāv sastrēgumā un gaida. Motocikls aizbrauc, pie nākamā krusta viņš vairs NAV!!!

Jūs ko, stāvot veikalā,rindā pēc ikdienišķās desas, ar nelaižat garām tos,kuri iet bez pirkumiem??? Tipa,lai stāv ar visiem kopā! Idiots tu pirmais esi

davaj balotējies, trāpīsi saeimā, tad drīkstēsi izvirzīt izmīnas likumā

un tad beidzot CSN tiks ierakstīs, ka motociklisti drīst braukt pa svītru un visi beidzot būs laimīgi..... līdz tam brīdim es paturu tiesības uzskatīt, ka augstākminētie indivīdi pārkāpj CSN

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Es nesaprotu kapēc mocisti tik ļoti grib būt vienlīdzīgāki par pārējiem! nu nesaprotu! un vel apvainojas ka viņiem nav celiņš galdautiņš

Bet akcijas saukli optimizējot, "IEDZER, TEV DUBULTOSIES - VARĒSI SKATĪTIES VIENREIZ"

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Praideri, nu i pô!

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais - turpini turēt savas tiesības. Gan jau kādreiz kāds autoritatīvs Klijānu ielas bikšdibens tev izskaidros kas un kā.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja: Es nesaprotu kapēc mocisti tik ļoti grib būt vienlīdzīgāki par pārējiem! nu nesaprotu! un vel apvainojas ka viņiem nav celiņš galdautiņš

Bet akcijas saukli optimizējot, "IEDZER, TEV DUBULTOSIES - VARĒSI SKATĪTIES VIENREIZ"

Klau, nevajag visiem to piešķiebt,to atsaldētību. Autobraucēju vidū ir vairāk atsaldeņu kā motociklustu.

Man ir bail braukt pa pilsētu ar moci sevišķi ātri. Braucot pa pilsetu ar moci, ir jāiekļaujas plūsma,nav jāmanevrē pa joslām un jāpakļauj sevi briesmām. Bet,ja sastrēgumā es nedrīkstēšu braukt pa vidu STĀVOŠĀM automašīnām, ja es netraucēju tām, kāpēc ne??

Pirmais, neesi demagogs, pats tu noteikumus pārkāp un nesāc tagad norādīt uz mocistu braukšanu garām,pielīdzinot tos sev. Tu esi krietni atsaldētāks braucējs,to pierāda tava izpildīšanās Bauskā,kur pakļāvi dzīvības briesmām 2 cilvēkus,neskaitot sevi.

1 2 3 4 5 6 7 ..12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti