AKCIJA. Pieverst uzmanibu!!!

sasha Reģ.: 17.12.2002
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..12
Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Visur pasaulē moči stāv korķos tāpat kā visi pārējie, stāv joslas vidū.

Arī Rīga ir tādi daži redzēti - DAŽI, parasti policisti.

Ja bribat appbrautk sastrēgumu, brauciet pa pretējo joslu, starp joslām, vismaz jūs pamanīs

kur tu taadas mulkjibas izraki? aizbrauc uz italiju, tur visi skuuteristi un mocisti kaa traki mauc cauri sastreegumiem starp joslam neatmetoties.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Pirmais, tie ir arī cilvēki, neaizmirsti. Tas,ka tavs pinčuks ir par mazu,lai atļautu tev braukt ar moci, nenozīmē, ka vajag nicinoši ettiekties pret to ļautiņu kategoriju,kuri to spēj izdarīt.

Un ne jau ar moci sevišķi kāds brauc,lai nav jāsēž sastrēgumos,kā tas ļoļiks šīris te deklarēja. Man braukšana ar moci nozīmē brīvības sajūtu,saikni ar ārējo pasauli,kas nav izbaudāma,sēžot bleķa kastē.

Un tāpēc,lai kaut nedaudz būtu drošāk, mans mocis būs dzeltens ar pēc iespējas košāku apģērbu un ķiveri.

Motociklisti ir mūsu līdzcilvēki ar tādām pat tiesībām,neaizmirstiet to.

Ja nu vienīgi ne šīris

neshaubos ka tev jefinj piestaveetu papagailja prikids. hahaha

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Un kapec lai ar moci nebrauktu sastreguma cauri rindam???Ta tik vel truka lai mocisti stavetu rindas un vel palielinatu sastregumu.Ta jau nu ir atkal karteja skaudiba ja es ar auto stavu lai stav ari mocisti.Lai brauc ja var izabraukt

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Jonas,tu pazīsti lielāko motociklistu daļu Latvijā,ka tā apgalvo??

GangBoy Reģ.: 23.09.2003
0 0 Atbildēt

Vislabāk man patika kā izpildījās viens A1 (laikam tā to kurjera kompāniju sauc) kurjers. Gan jau visi atcerās, kā pirms mēneša pēkšņi un negaidīti uzsniga sniegs un turējās divas dienas. Tad nu šis pa čakeni, pa zemitānu tiltu - lien visur starp rindām visiem garām ar savu šperi, uz ceļa neturās (ceļš apsnidzis un sniedziņš pieblietējies) - visu laiku ar abām kājām šļūc pa zemi, lai noturētu to sūdu taisni, pa tiltu tā arī aizstiepa tādā pašā ātrumā kā mašīnas visiem pa priekšu. Vienkārši psec - ja pašam apnicis dzīvot, tad varēja arī nelīst uz ceļa un nemēģināt kādam šoferim izčakarēt dzīvi, jo noraujot uz purna stabili viņam kāds pābrauktu pāri.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Jonas,tu pazīsti lielāko motociklistu daļu Latvijā,ka tā apgalvo??

Nē, es pazīstu tikai tevi.

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

man vislabāk patīk Deltisti

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

nuhajs rakstīja: Jonas,tu pazīsti lielāko motociklistu daļu Latvijā,ka tā apgalvo??

Nē, es pazīstu tikai tevi.

Un kā?

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

pozitiivais rakstīja: man vislabāk patīk Deltisti

Pozij, tev tak bij pašam vai brālim kaut kāda minnele,ne?

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

jā ir bijis gan pašam, gan ir bračkam.........i vasaros braukājos....

par topika cepienu...

ja ir pārredzams sastrēgums un nevienam tas netraucē un nevienu neapdraud....tad neredzu nekādas problēmas, ka moči brauc starp autiņiem...redzot spogulī, ka mocis ripina garām....cenšos pabraukt sānis, lai viņam vairāk vietas....tiešām neredzu problēmu palaist....

cita lieta, ja redzu, ka braucējs knapi spēj to moci noturēt un mēģina kaut kur līst....tas gan nepatīk....spoguļu žēl...

tas ko neatbalstu ir slaloms lielā ātrumā starp, gar mašīnām...jo tad tiešām močus var nepamanīt un sanākt sū i pašam mocistam i autovadītājam i kādam gājējam vel...

pats braucot ar moci ripinos caur sastrēgumiem nevienu netraucējot, neapdraudot....ir gadījušies kas speciāli nogiež ceļu...nu i ieņirdzu par tādiem kompleksu vajātajiem....ir gadījušies kas kustībā ceļu griež nost....nu ir gadījies garām braucot tad apzināti pa spoguli vai durvīm uzšāut......

esmu pozitiivs uz ceļa...cenšos nevienu netraucēt un neapdraudēt....un neļauju, ja kāds kompleksainais mani apdraudēt mēģina.....

bet patiesais spēks, daile un konforts ir tikai Golpā...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

nuhajs rakstīja: Jonas,tu pazīsti lielāko motociklistu daļu Latvijā,ka tā apgalvo??

Nē, es pazīstu tikai tevi.

Un kā?

Uzprasies ?

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

nuhajs rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

nuhajs rakstīja: Jonas,tu pazīsti lielāko motociklistu daļu Latvijā,ka tā apgalvo??

Nē, es pazīstu tikai tevi.

Un kā?

Uzprasies ?

Nu ja.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

nuhajs rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

nuhajs rakstīja: Jonas,tu pazīsti lielāko motociklistu daļu Latvijā,ka tā apgalvo??

Nē, es pazīstu tikai tevi.

Un kā?

Uzprasies ?

Nu ja.

Nu, davai.

Tu jau ar moci droši vien nebrauc tā kā ar auto - divreiz ātrāk par atļauto...(skat topiku par atsaldētajiem sābistiem)

Ar moci apdzīvotās vietās uz 50, pa'soseju uz 90....nu tu tak tā brauc, vai ne?

Tas tak nebiji tu, kurš stāstīja kā kacināji plūsmas skaitītāju uz Bauskas šosejas braucot uz 200

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Man ir pofig, ja kāds grib paātrināti nokļūt debesīs un tāpēc mauc . Man pofig līdz tam brīdim, kad šī indivīda izvēlētā debesbraukšanas trajektorija krustojas ar manu vai kāda cita trajektoriju.

Ceļš ir paredzēts visiem - arī ar lēnāku reakciju apveltītiem braucējiem, un tāpēc atļautais ātrums ir tāds - lai arī lēnākie varētu pabraukt un paspēt ieraudzīt gan motobraucēju gan velosipēdistu, gan nobremzēt pirms gājēju pārejas.

Un neviens nav deleģējis lidotājiem tiesības noteikt kārtību un lemt cilvēku likteņus uz ceļa pēc savām spējām un ieskatiem. To gan vajadzētu saprast, it sevišķi tad ja gribas vienmēr un visur kādu pamācīt.

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

+1 Nūdeles prātuļojumam

tāpēc es Tevi nemācu un saku, lai dur taisni un pāri vantiniekam rīgā nelaidu tikai kājiņām

senuks Reģ.: 02.02.2006
0 0 Atbildēt

Forša dirskusija-kurš kuram lielāku kluci uzliks un ilgāk smirdēs.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Pa pilsētu es ar kāreiz braucu tā ap 60-100, atkarībā no atļautā ātruma un vietas,kur tas ir un auto plūsmas tajā vietā.

265 man bija uz Bauskas šosejas. Un ???

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Pa pilsētu es ar kāreiz braucu tā ap 60-100, atkarībā no atļautā ātruma un vietas,kur tas ir un auto plūsmas tajā vietā.

265 man bija uz Bauskas šosejas. Un ???

nu izskatās, ka tas ir bijis ziemā

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Un vispār, tirgus bija par to,ka Valsts pievērš uzmanību tieši auto vadītājiem būt uzmanīgākiem un skatīties, nevis braukt ar klapēm uz acīm.

Kā man teica viens jaunietis,kurš iebrauca Volvo sānos,kad viņam priekšā pēkšņi nobremzēja auto- es cerēju,ka tur neviena nebūs....tieši šitādiem cerētājiem vajag padomāt.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

nuhajs rakstīja: Pa pilsētu es ar kāreiz braucu tā ap 60-100, atkarībā no atļautā ātruma un vietas,kur tas ir un auto plūsmas tajā vietā.

265 man bija uz Bauskas šosejas. Un ???

nu izskatās, ka tas ir bijis ziemā

???

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Pirmais rakstīja:

nuhajs rakstīja: Pa pilsētu es ar kāreiz braucu tā ap 60-100, atkarībā no atļautā ātruma un vietas,kur tas ir un auto plūsmas tajā vietā.

265 man bija uz Bauskas šosejas. Un ???

nu izskatās, ka tas ir bijis ziemā

???

gastello Reģ.: 24.05.2003
0 0 Atbildēt

pabraucat pa Parīzes ielām ar mašīnu,tur piecreiz jāpaskatas spoguļos lai kādu nenonestu.

p.s.drīīīīīkst braukt vienā joslā paralēli mašīnām

endurists Reģ.: 13.12.2007
0 0 Atbildēt

pozitiivais rakstīja:

Pirmais rakstīja: vispār jau kad mocis lien sastrēgumam garām starp mašīnām aplauzīdams jamām spoguļus un pēc tam ielien priekšā, tas ir pačotna, bet kad to pašu dara pozijs ar savu kakurāsas gāzesaudī, vot tad..... tad gan ir pasaules galas klāt un pozijs pat vairs nav sveicināms

vot vot....atbildi uz šito..... un atbildi ne tikai man...atbildi visai sabiedrībai...un atvainojies ar

Esmu pret spoguļu aplaušanu, bet aizbraukt priekšā ir OK, jo parasti mocists jau ir gabalā, kamēr autobraucējs vēl ātrumā štepselē un līdz ar to viņa ieplānotā kustība netiek aizkavēta. Ja jau nevar apbraukt, tad jau zūd moča jēga kā tāda un var sēdēt ar auto korķī kā visi pārējie.

endurists Reģ.: 13.12.2007
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

shearer rakstīja: CSN nosaka, ka viena josla drikst atrasties viens motociklists un viens auto.

Varētu nocitēt konkrēto punktu?

Paņem nortel grāmatu un paskaties, auto + mocis = 1 josla , divi moči blakus arī = 1 josla

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

endurists rakstīja:

Nortel rakstīja:

shearer rakstīja: CSN nosaka, ka viena josla drikst atrasties viens motociklists un viens auto.

Varētu nocitēt konkrēto punktu?

Paņem nortel grāmatu un paskaties, auto + mocis = 1 josla , divi moči blakus arī = 1 josla

punktu dod! netirz šķidri pa tukšo

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti