AKCIJA. Pieverst uzmanibu!!!

sasha Reģ.: 17.12.2002
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Vēlreiz-te labi parādās tie,kuri nevar nu nekādi pārdzīvot to,ka kādam ir vairāk dūšas par viņu pašu un var atļauties moci. [/q]

Interesanti, no kā tu šo izzīdi? Tu māki lasīt to kas nav uzrakstīts?

[q] Knāb sūdā,muļķi.

Vai tu diskutēt bez personiskiem apvainojumiem nemāki? Tā ir kāda aizsardzības taktika - kad oponentu nevar pieveikt ar faktiem - nosauc par muļķi?

p.s man nav žēl tos kuri domā, ka uzsēžoties uz sava drapaka viņi iegūst nemirstību un atceļ fizikas likumus. Man ir žēl to, kas šitādu mērgļu dēļ iet bojā vai tiek savainoti. Ja jums tiešām gribas tik ļoti baudīt adrenalīnu - brauciet uz Vāciju, brauciet pa bāni.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: .Vēlreiz-te labi parādās tie,kuri nevar nu nekādi pārdzīvot to,ka kādam ir vairāk dūšas par viņu pašu un var atļauties moci. Gan finansiāli,gan baiļu līmeni pārkāpjot.

Knāb sūdā,muļķi.

Forša diskusija, jo normālu argumentu jau nav, vai ne?.

Tev visi cilvēki dalās divās daļās? Tajos, kas var atļauties nopirkt un tajos kas nevar?

Eu, tev tak dabā piere nemaz nav tik šaura un slīpa kā Šīrim! Tak pafiltrē tekstus!

Bet izskatās ka nu esi aizvainots ja tevi pieskaita pie lielākās mocistu daļas, lai gan pats nupat atzinies ar kādu ātrumu brauc. Gudrie brauc kā grib un muļķi ir tie, kam iepriekš jāparedz - parādīsies vai neparādīsies no līkuma kāds gudrais lidotājs.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

nuhajs rakstīja: Vēlreiz-te labi parādās tie,kuri nevar nu nekādi pārdzīvot to,ka kādam ir vairāk dūšas par viņu pašu un var atļauties moci. [/q]

Interesanti, no kā tu šo izzīdi? Tu māki lasīt to kas nav uzrakstīts?

[q] Knāb sūdā,muļķi.

Vai tu diskutēt bez personiskiem apvainojumiem nemāki? Tā ir kāda aizsardzības taktika - kad oponentu nevar pieveikt ar faktiem - nosauc par muļķi?

p.s man nav žēl tos kuri domā, ka uzsēžoties uz sava drapaka viņi iegūst nemirstību un atceļ fizikas likumus. Man ir žēl to, kas šitādu mērgļu dēļ iet bojā vai tiek savainoti. Ja jums tiešām gribas tik ļoti baudīt adrenalīnu - brauciet uz Vāciju, brauciet pa bāni.

Skaties uz sevi un uz autovadītājiem,kuru atsaldētības dēļ iet bojā oi cik reižu vairāk dzīvību.

Redzi,muļķis esi tāpēc,ka ar tevi vienkārši diskusija nav iespējama, tev ir vienvirziena domāsana, īsāk sakot,esi āmurs.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

nuhajs rakstīja: .Vēlreiz-te labi parādās tie,kuri nevar nu nekādi pārdzīvot to,ka kādam ir vairāk dūšas par viņu pašu un var atļauties moci. Gan finansiāli,gan baiļu līmeni pārkāpjot.

Knāb sūdā,muļķi.

Forša diskusija, jo normālu argumentu jau nav, vai ne?.

Tev visi cilvēki dalās divās daļās? Tajos, kas var atļauties nopirkt un tajos kas nevar?

Eu, tev tak dabā piere nemaz nav tik šaura un slīpa kā Šīrim! Tak pafiltrē tekstus!

Bet izskatās ka nu esi aizvainots ja tevi pieskaita pie lielākās mocistu daļas, lai gan pats nupat atzinies ar kādu ātrumu brauc. Gudrie brauc kā grib un muļķi ir tie, kam iepriekš jāparedz - parādīsies vai neparādīsies no līkuma kāds gudrais lidotājs.

Klau, es tev uzrakstīšu vienkāršu tekstu,ja spēj saprast,atbildi. Ja nespēj,neatbildi.

Pievakare, Bauskas šoseja. 2 km garš ceļa posms,kuir nav nedz māju,nedz pievadceļu no kaut kurienes,nav krūmu ceļa malās un nav arī nepārredzamu līkumu. Satiksme līdzinās nullei. Es braucu ar moci, 10-15 sekundēs sasniedzu ātrumu 265 km/h ,paturu 2 sek un dzēšos,jo nāk tālumā pretī mašīna. Nu tad,kur ir kāda apdraudējums???????

pasists Reģ.: 24.05.2005
0 0 Atbildēt

Nuhaj..... Es paarraapjos NATO rupniicai paar zogu.Neko nefotografeeju, neko neaiztieku. Kur te ir apdraudeejums???

P.S. Cilvji ir izdomaajushi CSN un pie tiem +/- arii buutu jaapieturaas. Nemeegini tacu veikalaa maksaajot ar 10ls teikt, ka tie ir 30ls. Bet aatrumu 3x paarkaapt - po! Brauc uz Bikerniekiem un paarkaap! Nevis vietaa, kur uz cela var atrasties jebkurs no mums.

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Skaties uz sevi un uz autovadītājiem,kuru atsaldētības dēļ iet bojā oi cik reižu vairāk dzīvību.

Redzi,muļķis esi tāpēc,ka ar tevi vienkārši diskusija nav iespējama, tev ir vienvirziena domāsana, īsāk sakot,esi āmurs.

ā, cienījamais nuhaj, es lūdzu piedošanu, jo es esmu maldīgi uzskatījis, ka Ceļu Satiksmes Noteikumi ir jāievēro gan autovadītājiem, gan motociklistiem. Es ļoti atvainojos, ka mana nelāgā tendence nepārkāpt noteikumus ir tevi aizvainojusi.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

pasists rakstīja: Nuhaj..... Es paarraapjos NATO rupniicai paar zogu.Neko nefotografeeju, neko neaiztieku. Kur te ir apdraudeejums???

P.S. Cilvji ir izdomaajushi CSN un pie tiem +/- arii buutu jaapieturaas. Nemeegini tacu veikalaa maksaajot ar 10ls teikt, ka tie ir 30ls. Bet aatrumu 3x paarkaapt - po! Brauc uz Bikerniekiem un paarkaap! Nevis vietaa, kur uz cela var atrasties jebkurs no mums.

pārrāpies pār žogu,nu rāpies,iešaus tev galvā gramus ar metālu un miers Es rēķinos ar to,ka mani CP var paņemt. Vienāda situācija.

Bet,nu pastāsti,kur tu tur uz tās Bauskas šosejas parādīsies?? Tu tur grāvī dzīvo?

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Klau, es tev uzrakstīšu vienkāršu tekstu,ja spēj saprast,atbildi. Ja nespēj,neatbildi.

Pievakare, Bauskas šoseja. 2 km garš ceļa posms,kuir nav nedz māju,nedz pievadceļu no kaut kurienes,nav krūmu ceļa malās un nav arī nepārredzamu līkumu. Satiksme līdzinās nullei. Es braucu ar moci, 10-15 sekundēs sasniedzu ātrumu 265 km/h ,paturu 2 sek un dzēšos,jo nāk tālumā pretī mašīna. Nu tad,kur ir kāda apdraudējums???????

Zini, tas būs personiski.

Vienā vārdā - tu esi debils.

Un aizej izdrāz pats sevi

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

nuhajs rakstīja: .Vēlreiz-te labi parādās tie,kuri nevar nu nekādi pārdzīvot to,ka kādam ir vairāk dūšas par viņu pašu un var atļauties moci. Gan finansiāli,gan baiļu līmeni pārkāpjot.

Knāb sūdā,muļķi.

Forša diskusija, jo normālu argumentu jau nav, vai ne?.

Tev visi cilvēki dalās divās daļās? Tajos, kas var atļauties nopirkt un tajos kas nevar?

Eu, tev tak dabā piere nemaz nav tik šaura un slīpa kā Šīrim! Tak pafiltrē tekstus!

Bet izskatās ka nu esi aizvainots ja tevi pieskaita pie lielākās mocistu daļas, lai gan pats nupat atzinies ar kādu ātrumu brauc. Gudrie brauc kā grib un muļķi ir tie, kam iepriekš jāparedz - parādīsies vai neparādīsies no līkuma kāds gudrais lidotājs.

Klau, es tev uzrakstīšu vienkāršu tekstu,ja spēj saprast,atbildi. Ja nespēj,neatbildi.

Pievakare, Bauskas šoseja. 2 km garš ceļa posms,kuir nav nedz māju,nedz pievadceļu no kaut kurienes,nav krūmu ceļa malās un nav arī nepārredzamu līkumu. Satiksme līdzinās nullei. Es braucu ar moci, 10-15 sekundēs sasniedzu ātrumu 265 km/h ,paturu 2 sek un dzēšos,jo nāk tālumā pretī mašīna. Nu tad,kur ir kāda apdraudējums???????

Jā, es protu lasīt un saprotu tekstu. Tikai nesaprotu kāds šim tekstam sakars ar cilvēku dalīšanu šķirās. nu bet labi.

Tagad es tev uzrakstīšu vienkāršu tekstu - ja varēsi saprast. Sat. Noteikumos ir punkts Nr.blabla, kur noteikts maksimālais ātrums uz latvijas ceļiem...nu tu tak zini kāds, jo kādreiz esi sodīts par pārkāpšanu.

Un nekādu atrunu no sērijas "ceļš bija tukšs, nevienu neapdraudēju utt."

Tu nepārtraukti aizstāvi likumpārkāpējus, bet tos kas iedrošinās tev oponēt nosauc par muļķiem un aicini knābt sūdā.

Ja tev ir tāda vēlēšanās ļoti izpausties Valsts akcijas sakarā lai autovadītājiem noņemtu no acīm klapes (tie ir aptuveni tavi vārdi), tad vajadzētu pašam būt tik apzinīgam un ievērot šajā valstī pieņemtos likumus. Citādi iznāk nesmuki, ja nespēlējam pēc vienādiem noteikumiem.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

nuhajs rakstīja:

Skaties uz sevi un uz autovadītājiem,kuru atsaldētības dēļ iet bojā oi cik reižu vairāk dzīvību.

Redzi,muļķis esi tāpēc,ka ar tevi vienkārši diskusija nav iespējama, tev ir vienvirziena domāsana, īsāk sakot,esi āmurs.

ā, cienījamais nuhaj, es lūdzu piedošanu, jo es esmu maldīgi uzskatījis, ka Ceļu Satiksmes Noteikumi ir jāievēro gan autovadītājiem, gan motociklistiem. Es ļoti atvainojos, ka mana nelāgā tendence nepārkāpt noteikumus ir tevi aizvainojusi.

Tu nemāki lasīt,skaidrs. Es tev vēlreiz stāstu- pievērsies dzērājšoferu, autovadītāju-slepkavu,kuri nosit cilvēkus,braucot pretējā joslā, audzināšanai.

Aizgāja kaut cik,ko? Vai tev vienkārši ir akls naids uz motociklistiem vienkārši tā,dēļ kādas iekšējas problēmas??

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

nuhajs rakstīja:

Klau, es tev uzrakstīšu vienkāršu tekstu,ja spēj saprast,atbildi. Ja nespēj,neatbildi.

Pievakare, Bauskas šoseja. 2 km garš ceļa posms,kuir nav nedz māju,nedz pievadceļu no kaut kurienes,nav krūmu ceļa malās un nav arī nepārredzamu līkumu. Satiksme līdzinās nullei. Es braucu ar moci, 10-15 sekundēs sasniedzu ātrumu 265 km/h ,paturu 2 sek un dzēšos,jo nāk tālumā pretī mašīna. Nu tad,kur ir kāda apdraudējums???????

Zini, tas būs personiski.

Vienā vārdā - tu esi debils.

Un aizej izdrāz pats sevi

kurš te pirms kāda mirkļa ko runāja par to,ka ja nemāk diskutēt,tad sākas personīgi apvainojumi??

Mani tādi apdalīti pedi nesatrauc,ej un noraujies klozetā,mauka.

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Tu nemāki lasīt,skaidrs. Es tev vēlreiz stāstu- pievērsies dzērājšoferu, autovadītāju-slepkavu,kuri nosit cilvēkus,braucot pretējā joslā, audzināšanai.

un ar ko tu esi labāks par viņiem? Tu un tev līdzīgie, kas uzskata par savu virsuzdevumu pārkāpt CSN noteikto max braukšanas ātrumu divas vai trīs reizes savā atsaldētības ziņā ne ar neatšķiraties no augstākminētajiem.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

nuhajs rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

nuhajs rakstīja: .Vēlreiz-te labi parādās tie,kuri nevar nu nekādi pārdzīvot to,ka kādam ir vairāk dūšas par viņu pašu un var atļauties moci. Gan finansiāli,gan baiļu līmeni pārkāpjot.

Knāb sūdā,muļķi.

Forša diskusija, jo normālu argumentu jau nav, vai ne?.

Tev visi cilvēki dalās divās daļās? Tajos, kas var atļauties nopirkt un tajos kas nevar?

Eu, tev tak dabā piere nemaz nav tik šaura un slīpa kā Šīrim! Tak pafiltrē tekstus!

Bet izskatās ka nu esi aizvainots ja tevi pieskaita pie lielākās mocistu daļas, lai gan pats nupat atzinies ar kādu ātrumu brauc. Gudrie brauc kā grib un muļķi ir tie, kam iepriekš jāparedz - parādīsies vai neparādīsies no līkuma kāds gudrais lidotājs.

Klau, es tev uzrakstīšu vienkāršu tekstu,ja spēj saprast,atbildi. Ja nespēj,neatbildi.

Pievakare, Bauskas šoseja. 2 km garš ceļa posms,kuir nav nedz māju,nedz pievadceļu no kaut kurienes,nav krūmu ceļa malās un nav arī nepārredzamu līkumu. Satiksme līdzinās nullei. Es braucu ar moci, 10-15 sekundēs sasniedzu ātrumu 265 km/h ,paturu 2 sek un dzēšos,jo nāk tālumā pretī mašīna. Nu tad,kur ir kāda apdraudējums???????

Jā, es protu lasīt un saprotu tekstu. Tikai nesaprotu kāds šim tekstam sakars ar cilvēku dalīšanu šķirās. nu bet labi.

Tagad es tev uzrakstīšu vienkāršu tekstu - ja varēsi saprast. Sat. Noteikumos ir punkts Nr.blabla, kur noteikts maksimālais ātrums uz latvijas ceļiem...nu tu tak zini kāds, jo kādreiz esi sodīts par pārkāpšanu.

Un nekādu atrunu no sērijas "ceļš bija tukšs, nevienu neapdraudēju utt."

Tu nepārtraukti aizstāvi likumpārkāpējus, bet tos kas iedrošinās tev oponēt nosauc par muļķiem un aicini knābt sūdā.

Ja tev ir tāda vēlēšanās ļoti izpausties Valsts akcijas sakarā lai autovadītājiem noņemtu no acīm klapes (tie ir aptuveni tavi vārdi), tad vajadzētu pašam būt tik apzinīgam un ievērot šajā valstī pieņemtos likumus. Citādi iznāk nesmuki, ja nespēlējam pēc vienādiem noteikumiem.

Vot zini,nu tajā vietā un mirklī tā ir tikai un vienīgi mana darīšana un tev nu tur nebūs teikšana. Ja mani noķers,tad arī atbildēšu.

Bet nu,tas kurš trasē nesaslīd,nekad nesapratīs to,kurš saslīd

senuks Reģ.: 02.02.2006
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

nuhajs rakstīja: .Vēlreiz-te labi parādās tie,kuri nevar nu nekādi pārdzīvot to,ka kādam ir vairāk dūšas par viņu pašu un var atļauties moci. Gan finansiāli,gan baiļu līmeni pārkāpjot.

Knāb sūdā,muļķi.

Forša diskusija, jo normālu argumentu jau nav, vai ne?.

Tev visi cilvēki dalās divās daļās? Tajos, kas var atļauties nopirkt un tajos kas nevar?

Eu, tev tak dabā piere nemaz nav tik šaura un slīpa kā Šīrim! Tak pafiltrē tekstus!

Bet izskatās ka nu esi aizvainots ja tevi pieskaita pie lielākās mocistu daļas, lai gan pats nupat atzinies ar kādu ātrumu brauc. Gudrie brauc kā grib un muļķi ir tie, kam iepriekš jāparedz - parādīsies vai neparādīsies no līkuma kāds gudrais lidotājs.

Klau, es tev uzrakstīšu vienkāršu tekstu,ja spēj saprast,atbildi. Ja nespēj,neatbildi.

Pievakare, Bauskas šoseja. 2 km garš ceļa posms,kuir nav nedz māju,nedz pievadceļu no kaut kurienes,nav krūmu ceļa malās un nav arī nepārredzamu līkumu. Satiksme līdzinās nullei. Es braucu ar moci, 10-15 sekundēs sasniedzu ātrumu 265 km/h ,paturu 2 sek un dzēšos,jo nāk tālumā pretī mašīna. Nu tad,kur ir kāda apdraudējums???????

Un nestāsti, ka pēc tam līdz Rīgai barauc 90km/h un apdzenot mašīnas netskrūvē līdz 140+ . Tikai nevajag liekuļot . Par cik mēs visi esam cilvēki ,tad agri vai vēlu kļūdīsimies. Gribās atvilkt -daram to slēgtās trasēs.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

senuks rakstīja: Gribās atvilkt -daram to slēgtās trasēs.

PN

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Tā ir,diskutēt ar idiotiem nav jēgas. Ja jūs neredzat uzrakstīto,neko darīt.

Iepūtiet man

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

senuk, pirmais, nūdele un pārējie...

Cepiens jau nav par to, ka neviens nepamana ar virsskaņas ātrumu lidojošus baikerus.

Cepiens ir principā par attieksmi. Lūk, ko tu padomā, ja ieraugi cilvēku keponā uz aļa superbaika pārvietojoties pa Krasta ielu, šoseju vai vēl kaut ko. Orgānu donors!

Un teksti arī - visi motociklisti cūkas, ta es tev utt. un 3 lapas apakšā mazajā šriftā "atvainojos visiem tiem, kas brauc ievērojot noteikumus". Visos gadījumos, kad tiek ieraudzīts nošķilts mocis, visiem pirmais komentārs - paldies dievam, par vēl vienu atsaldēto mazāk. Kādi tur īstie lietas apstākļi jau ir sekundārs (lasi, nesvarīgs) jautājums - jo tāpat skaidrs, ka mocis ir maucis nemērīgā ātrumā pārsniedzot visus iespējamos noteikumus, uzvedības normas un veselo saprātu kā tādu. Savādāk vienkārši būt nevar.

Tu zini, tas ir vienkārši apvainojoši man un visiem pārējiem, kas brauc ievērojot vairāk noteikumu, nekā autovadītāji.

Lūk, bija man 400 kubu mocis (vairs nav, notirgoju, vietā vēl nav nopirkts, gaidu kad nauda par vienu haltūru ienāksies) - jaudas un komforta ziņā puspakāpienu augstāk par pļurku, taču pēc skata izskatās pēc nāvīgā superbaika: liels, garš un zems. 110 kmh bija maksimālais komfortablais ātrums, ko no viņa varēja izspiest, 180 bija principā pēc ražotāja maksimālais.

Un kas notika uz šosejas? Viena daļa teš garām laimē pārgrieztām acīm, svimpis sacēlies teju līdz zodam - ei, kamon, es baikam uz šosejas iekabināju. Otra daļa blisinās nesaprotamām acīm - ko jamais te tā čunčina, droši vien sadzēries un no mentiem raustās.

Par braukšanu pilsētā - nu, ja jūs nesaskatiet to moci, tad arī turpiniet to darīt. Ja esiet sākuši savu nepareizo manevru, tad arī turpiniet un pabeidziet, gan jau mocisti jums apkārt apbrauks. Tikai lūdzu, nu neliekiet pa nažiem brīdī, kad tomēr to moci pamaniet.

Bet nu, turpiniet cepties, man po - es tādām lietām savus nervus cenšos netērēt.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

sinn, tu esi riktigs daunis bet nu ciinies malaci, gan jau tev izdosies!

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Vot zini,nu tajā vietā un mirklī tā ir tikai un vienīgi mana darīšana un tev nu tur nebūs teikšana. Ja mani noķers,tad arī atbildēšu.

Bet nu,tas kurš trasē nesaslīd,nekad nesapratīs to,kurš saslīd

Nē, tu neko neesi sapratis. Nevis tevi noķers, bet tu noķersi kādu vēl lēnāku un aklāku par mani, un tad tu visticamāk būsi savu dzīvi beidzis, bet tas nelaimīgais sēdēs ķurķī. Ar to lūk atšķiras trase no koplietošanas ceļa. Bet kas man, turpini vien slidināties. Zaļo avantu krūmos ieslidināji. un ja tur būtu pamaisījies kāds neaizsargātais? tad tu tagad sēdētu telpā bez interneta pieslēguma.

:

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: senuk, pirmais, nūdele un pārējie...

Cepiens jau nav par to, ka neviens nepamana ar virsskaņas ātrumu lidojošus baikerus.

Mans cepiens ir tieši par to, ka zemu lidojošs baikeris nesaprot [laikam fizikas un matemātikas stundās ir gulējis saldā miegā], ka brīdī kad viņš ir izdomājis atļauto ātrumu pārkāpt divas vai trīs reizes, viņš drīkst sarullēt savas tiesības un iebāzt ānusā, es viņu necienīšu, jo viņš brauc bīstami. Es viņu varu neredzēt un neparedzēt ko viņš darīs un kur būs pēc trim sekundēm - tikpat tālu man aizmugurē vai jau man priekša.

Cepiens ir principā par attieksmi. Lūk, ko tu padomā, ja ieraugi cilvēku keponā uz aļa superbaika pārvietojoties pa Krasta ielu, šoseju vai vēl kaut ko. Orgānu donors!

Es nezinu kā citi, es tā parasti padomāju tikai par tiem, kas uzrauj ratā pa centra ielām [un nevajag stāstīt, ka tādu cilvēku nav, paliks siltāks, ieraudzīsiet], vai uz Brīvībenes starp bruņinieku un stabu ielām mēģina sasniegt virsskaņas ātrumu. Un nevajag man prasīt lai es cienītu tādus cilvēkus.

A tie kas māk braukt nepārkāpjot CSN - nu visu cieņu, bet jāteic ka tādi stipri liela minoritāte. pārsvarā tie ir šeit atbraukuši ārzemieki un rets vietējais.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Eu kas jums pajoļi gruti divreiz spoguli paskatities???Man jau patik tie mikstie kam pašiem nav drosmes rata paraut un tos kas var par atsaldetajiem sauc.

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Sinn - šādi ratā rāvēji ir vai nu (pus)profesionāli stuntraideri, kas šādā veidā vai nu nodod kādam sveicienu vai pabiedē kādu blondu stūres blīvi. Otri ir viendienīši, kas vai nu ātri pieņemas prātā uz savās ādas rēķina (burtiski - iečeko netā fotogrāfijas) vai tikpat dumji nomirst.

Bet no taviem tekstiem un vispārējās atmosfēras man nerodas iespaids, ka vispirms ir "visu cieņu" un tikai pēc attiecīgas izpildīšanās iedalīšana atsaldēto kategorijā.

Vispirms ir "vsem $osatj" un tikai tad, ja tu to cilvēku personīgi pazīsti, esi aliņu sadzēris, tikai tad tas tiek iedalīts "savējo" klasē.

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Vot zini,nu tajā vietā un mirklī tā ir tikai un vienīgi mana darīšana un tev nu tur nebūs teikšana. Ja mani noķers,tad arī atbildēšu.

Bet nu,tas kurš trasē nesaslīd,nekad nesapratīs to,kurš saslīd

Vot šādu sab. daļu jau vairs laikam neizaudzināt...

Ja stāvēs CP - brauks kaut uz 80, bet, kur viņu nav, tur "stiepj', kamēr siekala pakausī ...

Tādi domā ka CSN ir domāti priekš CP , lai drāztu!! Un nesaprot (vai negrib saprast), kam īsti tie domāti!!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Klau, nevajag visiem to piešķiebt,to atsaldētību. Autobraucēju vidū ir vairāk atsaldeņu kā motociklustu.

Motociklistu ir n reizes mazāk kā autovadītāju

Dek$ter,neiedomājies, ka man ir kkas pret motociklistiem Tā kā jūs esat reta, gandrīz izmirusi suga, manā galā to praktiski nav Nu neskaitot mazgadīgos idiņus ar saviem motorolleriem un tādus pašus, tikai ar neregotām javām/ižiem/urāliem [kuru ir maz - četri riteņi ir krutāki ]. Varbūt gadā dažas reizes kāds panesas uz šosejas garām - bet bembisti to dara daudz biežāk Pēdējā reize, kad atceros pilsētā kādu motociklistu - pagājušovasar liepājā braucu pa brīvības ielas otro joslu uz 60 kmph, blakus pa autobusu joslu viens ratā parāvies uz 90 gāja garām

V-MAX Reģ.: 11.08.2003
0 0 Atbildēt

VOT! lai blondīnes, večuki un tantuki un visādi dauņi mani ne tikai redzētu BET arī dzirdētu un jau laicīgi sāktu apkārt skatīties , kas tur trokšņo es savam V-max nomainīju oriģinālos samērā klusos izpūtējus pret gaisu satricinošiem ugunsmetējiem!

JO, arī man braucot ievērojot noteikumus, aklie šoferīši mēdz izlīst tur kur mocists sen jau priekšā...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti