AKCIJA. Pieverst uzmanibu!!!

sasha Reģ.: 17.12.2002
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..12
nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais,palasi CSN un parādi man punktu,kurš nosaka, ka katrā apzīmētā joslā vienā virzienā vienlaicīgi drīkst braukt tikai viens transporta līdzekli.

Vilks Reģ.: 30.07.2002
0 0 Atbildēt

es jau vienu šopavasar paspēju gandrīz nošķilt, tieši gatavojos pārkāroties sastrēgumā- vienreiz paskatījos varbūt ne uzreiz sāku braukt, bet pēc dažām sekundēm- un starp rindām patesās garām mocis, centimetri tu bija.

bet vispār piem. somijā džeki ar močiem krustojuma rindā pirms luksofora stāv kopā ar visiem auto- aiz/pirms auto pat kaut kādos pāķos, nerunājot par pilsētu.

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

tiem pashiem kuri izshkjiezh naudu shajaa divpadsmitreizes paskatiiities akcijaa, varetu uzoranizet likumu ka mochiem, rolleriem uttt. jastav kopeejaa pluusma aiz mashiinaam pie krustojumiem, a rko vinjni labaki ,ka drikst veidot 3 , 4 utt rindu

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Ta tik vel truka lai mocisti stavetu rindas

Nujā, dažas cūkas ir vienlīdzīgākas par citiem.

Quod erad demonstrandum.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

tunos rakstīja: tiem pashiem kuri izshkjiezh naudu shajaa divpadsmitreizes paskatiiities akcijaa, varetu uzoranizet likumu ka mochiem, rolleriem uttt. jastav kopeejaa pluusma aiz mashiinaam pie krustojumiem, a rko vinjni labaki ,ka drikst veidot 3 , 4 utt rindu

Kur tad veido 3 un 4 rindu???Rubi ko raksti??

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Un vispār, tirgus bija par to,ka Valsts pievērš uzmanību tieši auto vadītājiem būt uzmanīgākiem un skatīties, nevis braukt ar klapēm uz acīm.

Valsts? ak jā, šorīt tas skanēja pa Valsts radio pirmo kanālu....kādi tad esot trīs izplatītakie mocistu krašu iemesli?

1) viņiem izgriež priekšā uz galvenā ceļa jo nepamana

2) viņiem iedod frontē apdzenot, jo mocis maziņš un to neņem pa pilnu

3) viņiem aizgriež priekšā veicot apgriešanās manevru jo atkal nepamana.

Un tad beigās tā ļoti kautrīgi un it kā starp citu piebilda - motociklisti brauc ĻOTI ĀTRI....it kā starp citu....bļin

Man būtu daudz kas sakāms arī par velosipēdistiem te, laukos. par katru no pārkāpumiem kurus mierīgi atļaujas velosipēdists, autovadītājam būt maķelis tukšš un pilna dienasgrāmata ar soda punktiem. Piemērus vajag?

braukšana pa ceļa kreiso pusi, braukšana zem ķieģeļa vienvirziena ielā , izbrauk'sana uz galvenā ceļa pat nepaskatoties vai kāds auto nebrauc, braukšana tumsā bez Noteikumos paredzētajiem lukturīšiem, da ko tur lukturīsīem, pat atstarotāju nav....un tā tevis pieminētā Valsts uz to noraugās caur CPolicista volvo logu, jo nekāps tak ārā, jo no tāda lisopēdista tikpat vakariņām neko neiekasēs. VALSTS...ibio....

Tāpēc atkārtoju vēlreiz - es līdz šim esmu skatījies pat trīsreiz, un arī turpmāk to darīšu bet nejau tāpēc ka man patiktu aplūkot idiotus uz diviem riteņiem , vai arī gribētos viņus no kautkā aizsargāt. Es skatos pats savās interesēs, un tikai.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:....

Valsts? ak jā, šorīt tas skanēja pa Valsts radio pirmo kanālu....kādi tad esot trīs izplatītakie mocistu krašu iemesli?

1) viņiem izgriež priekšā uz galvenā ceļa jo nepamana

2) viņiem iedod frontē apdzenot, jo mocis maziņš un to neņem pa pilnu

3) viņiem aizgriež priekšā veicot apgriešanās manevru jo atkal nepamana.

Un tad beigās tā ļoti kautrīgi un it kā starp citu piebilda - motociklisti brauc ĻOTI ĀTRI....it kā starp citu....bļin

Man būtu daudz kas sakāms arī par velosipēdistiem te, laukos. par katru no pārkāpumiem kurus mierīgi atļaujas velosipēdists, autovadītājam būt maķelis tukšš un pilna dienasgrāmata ar soda punktiem. Piemērus vajag?

braukšana pa ceļa kreiso pusi, braukšana zem ķieģeļa vienvirziena ielā , izbrauk'sana uz galvenā ceļa pat nepaskatoties vai kāds auto nebrauc, braukšana tumsā bez Noteikumos paredzētajiem lukturīšiem, da ko tur lukturīsīem, pat atstarotāju nav....un tā tevis pieminētā Valsts uz to noraugās caur CPolicista volvo logu, jo nekāps tak ārā, jo no tāda lisopēdista tikpat vakariņām neko neiekasēs. VALSTS...ibio....

Tāpēc atkārtoju vēlreiz - es līdz šim esmu skatījies pat trīsreiz, un arī turpmāk to darīšu bet nejau tāpēc ka man patiktu aplūkot idiotus uz diviem riteņiem , vai arī gribētos viņus no kautkā aizsargāt. Es skatos pats savās interesēs, un tikai.

sulīgi un patiesi... buča Tev...

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

Lielākie līdēji-lavierētāji ir hrenovie motorilleristi-kurjeri, tie gan spoguļus cakarē un klusi kā peles.

Moci lai brauc, ja nevienam netraucē, mazāks sastrēgums būs.

Te laikam lielai daļai Dtirsu plēš, ka citam ir mocis bet tev nav.

Vienīgais tas, ka viņi riskē ar savu veselību tā darot, jo visādi stulpeņi var tīšam un netīšam piegriezt priekšā.

Bet tos kas braucošiem auto pa vidu mauc(ne stāošiem), tie gan PItDARI.

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Motociklistiem! lūdzu lietojiet aizsargbruņas, ķiveres, zābakus utt... Jo tad kad jūs "notrieks" (uzlidosiet virsū) jums ir jāsaglabā asinsrite, ja noraus kāju asintiņas iztecēs uz asvalta, sirsniņa apstasies un jūs vairs nederēsiet pa donoriem uz nierēm vien rindiņa no 90 cilvēkiem gaida un tur rindā arī jauni cilvēki. Varētu ķiveri nelietot, bet galva drausmīgi asiņo un atkal... ja dakterīši nepaspēs, savu galveno misiju būsiet palaiduši vejā

Atcerieties! Pa donoru der tikai ķermenis ar asinsriti!! Ja asinsrites nav ķermenis sāk sadalīties un der tikai krmēšamai.

P.S. Runāt par kopēju sapratni un ātruma režīmu ievērošnu laikam ir lieki.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Daudzi raksta, ka lai brauc starp stāvošiem auto, labi lai jau brauc. Bet kas jādara autovadītājiem, kad viņi uzsāk kustību (sastrēgumi arī kustās) un viņiem blakus lavierē tāds motobraucējs? Jāstāv un jāgaida kamēr motobraucējs aizbrauc garām/priekšā, tad reāli sanāk, ka speciāli jālaiž, jo motobraucēji ir priviliģētāki un ja nepalaidīsi, tad bļaus, ka viņiem ceļu nogriež.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

deekster.... rīno taču bija tas, kas vienmēr saka taisnību......

vai ne

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Un tad beigās tā ļoti kautrīgi un it kā starp citu piebilda - motociklisti brauc ĻOTI ĀTRI....it kā starp citu....bļin

Principā šajā mazajā piebildē arī ir visa sāls kapēc es neciešu motociklistus un es nevaru saprast ar kādu ānusu viņi ir iedomāušies, ka uzsēžoties uz sava pļerdaka, viņi drīkst pārkāpt visus iespējamos CSN punktus. Un nedod dies tādam aizrādīt, ka noteikumi ir rakstīti visiem, tajā skaitā arī tās sadaļas, kas attiecas uz max ātrumu un braukšanu pa joslām. Nezin kāpēc soms, anglis vai vācietis šeit var pabraukt normāli, bet mūsējam īblim vajag uzraut ratā, izspraukties pirmajam un sasniegt 180kmh uz Brīvības ielas Teikas rajonā.

Iemācieties reiz cienīt citus braucējus, tad arī mēs cienīsim jūs. Ja nespējat pa pilsētu braukt uz 60, dodieties uz Biķerniekiem un atvelciet cik vien iekšās lien.

p.s atvainojos tiem, kas spēj pabraukt normāli, tādi cilvēki ir, es pats esmu redzējis motociklistus, kam nevajag staipīt gunāriņu.

juhaN Reģ.: 17.11.2006
0 0 Atbildēt

Dabiskā atlase tāpat savu izdarīs.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Fascinē cilvēku viedoklis par motociklistiem visiem kā par vienu.

Un nākamais-asinskārība- da es nelaidīšu, da es uzgriezīšu virsū, da lai jums asinis tek,da lai , da lai...

Slimnieki. Slimāki par motociklistiem.

Es savu dzīvību pietiekami augstu vērtēju,lai nestos pa pilsētu uz 140, lai rautu ratā ( nedaru,jo žēl naudas par sasiptu moci) , lai manevrētu starp BRAUCOŠĀM mašīnām. Tagad plānojam ceļojumu ar močiem uz Austriju,brauksim ar busu un moči piekabē, lai pēc iespējas mazāk brauktu pa Poliju un Vācijas bāņiem.

Aiziet????

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

tukša dir$ana....

vienīgais, ko varu no savas puses piebilst...

autovadītāj, ieslēdz pagrieziena rādītāju laicīgi!!! besī šitie frukti, kas slēdz pagriezienu 1sek. pirms manevra veikšanas. par neslēgātājiem neizteikšos....

P.S. ar moci pilsētā braucu prātīgi, vienkārši bail ...

pa šoseju regulāri atvelku pāri divītim, un neuzskatu, ka tas ir cilvēces noziegums tā braukt pa tukšu ceļu apdraudot vienīgi sevi...

P.P.S. 95% gadījumu esmu auto braucējs, un mani kā autovadītāju nekad motocilki nav traucējuši. goda vārds nekad. nesaprotu par ko cepiens...

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

rt rakstīja:

vienīgais, ko varu no savas puses piebilst...

autovadītāj, ieslēdz pagrieziena rādītāju laicīgi!!! besī šitie frukti, kas slēdz pagriezienu 1sek. pirms manevra veikšanas. par neslēgātājiem neizteikšos....

P.S. ar moci pilsētā braucu prātīgi, vienkārši bail ...

pa šoseju regulāri atvelku pāri divītim, un neuzskatu, ka tas ir cilvēces noziegums tā braukt pa tukšu ceļu apdraudot vienīgi sevi...

njā, cik laicīgi man jāieslēdz pagrieziena rādītājs uz šosejas, kad es ieraugu aizmugurē moci?

Tu taču fiziku un matemātiku neesi mācijies, ja es parādīšu pagriezienu 200m pirms nogriešanās pa kreisi, tas man un tiem kas brauc uz ~100kmh būs gana laicīgi lai to ievērotu un sabremzētos, tu ar savu divīti to nepaspēsi izdarit. Un es, savukārt negrasos zīlēt vai tas sarkanais [zilais, mellais, ielec te savu pļerdaka krāsu] punkts man tuvojas ar 100 vai 200kmh, es pieņemšu, ka viņš nepārkāpj noteikumus uz brauc ar ~100kmh, nevis ar katru sekundi nobrauc divreiz tik cik es.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja: Un es, savukārt negrasos zīlēt vai tas punkts man tuvojas ar 100 vai 200kmh, es pieņemšu, ka viņš nepārkāpj noteikumus uz brauc ar ~100kmh, nevis ar katru sekundi nobrauc divreiz tik cik es.

Akcija Skaties divreiz tā arī laikam ir domāta -piebrauc autovadītājs pie krustojuma ar galveno ceļu, divas reizes uzmanīgi aplūko apvārsni, tad sūta SMS ģimenes zīlniecei ar lūgumu izzīlēt - parādīsies vai neparādīsies dažu sekunžu laikā tas, ko šobrīd vēl neredz.

Autovadītaj, skaties divreiz, jo motociklisti brauc ātri! (c) latvijas radio-1.

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

"gana laicīgi" ir rādīt pagriezienu tā, kā mācīja autoskolā- pirms bremzēšanas. vēl labāk- pirms gāzes atmešanas.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Un tad beigās tā ļoti kautrīgi un it kā starp citu piebilda - motociklisti brauc ĻOTI ĀTRI....it kā starp citu....bļin

Principā šajā mazajā piebildē arī ir visa sāls kapēc es neciešu motociklistus un es nevaru saprast ar kādu ānusu viņi ir iedomāušies, ka uzsēžoties uz sava pļerdaka, viņi drīkst pārkāpt visus iespējamos CSN punktus. Un nedod dies tādam aizrādīt, ka noteikumi ir rakstīti visiem, tajā skaitā arī tās sadaļas, kas attiecas uz max ātrumu un braukšanu pa joslām. Nezin kāpēc soms, anglis vai vācietis šeit var pabraukt normāli, bet mūsējam īblim vajag uzraut ratā, izspraukties pirmajam un sasniegt 180kmh uz Brīvības ielas Teikas rajonā.

Iemācieties reiz cienīt citus braucējus, tad arī mēs cienīsim jūs. Ja nespējat pa pilsētu braukt uz 60, dodieties uz Biķerniekiem un atvelciet cik vien iekšās lien.

p.s atvainojos tiem, kas spēj pabraukt normāli, tādi cilvēki ir, es pats esmu redzējis motociklistus, kam nevajag staipīt gunāriņu.

piekrist!

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Sinn ir potenciālais slepkava.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Vēlreiz-te labi parādās tie,kuri nevar nu nekādi pārdzīvot to,ka kādam ir vairāk dūšas par viņu pašu un var atļauties moci. Gan finansiāli,gan baiļu līmeni pārkāpjot.

Sinn, un tu vari to savu 'neieredzu motociklistus;; attieksmi iebāzt sev dziļi un sadzīvot ar to. Knāb sūdā,muļķi.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Fascinē cilvēku viedoklis par motociklistiem visiem kā par vienu.

Un nākamais-asinskārība- da es nelaidīšu, da es uzgriezīšu virsū, da lai jums asinis tek,da lai , da lai...

Slimnieki. Slimāki par motociklistiem.

Es savu dzīvību pietiekami augstu vērtēju,lai nestos pa pilsētu uz 140, lai rautu ratā ( nedaru,jo žēl naudas par sasiptu moci) , lai manevrētu starp BRAUCOŠĀM mašīnām. Tagad plānojam ceļojumu ar močiem uz Austriju,brauksim ar busu un moči piekabē, lai pēc iespējas mazāk brauktu pa Poliju un Vācijas bāņiem.

Aiziet????

hehe, mocis tev tikai lai citus pačakarētu sastrēgumā, bet ceļojumā aizbraukt - dod tik busiņu

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Vēlreiz-te labi parādās tie,kuri nevar nu nekādi pārdzīvot to,ka kādam ir vairāk dūšas par viņu pašu un var atļauties moci. Gan finansiāli,gan baiļu līmeni pārkāpjot.

Sinn, un tu vari to savu 'neieredzu motociklistus;; attieksmi iebāzt sev dziļi un sadzīvot ar to. Knāb sūdā,muļķi.

Ja

finanses arī jāpiesauc, tad nu tā - pac tu kapeikskaitītājs, jo tik ātru mašīnu, kā tavs divritenis tu pacelt nevari

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

nuhajs rakstīja: Vēlreiz-te labi parādās tie,kuri nevar nu nekādi pārdzīvot to,ka kādam ir vairāk dūšas par viņu pašu un var atļauties moci. Gan finansiāli,gan baiļu līmeni pārkāpjot.

Sinn, un tu vari to savu 'neieredzu motociklistus;; attieksmi iebāzt sev dziļi un sadzīvot ar to. Knāb sūdā,muļķi.

Ja

finanses arī jāpiesauc, tad nu tā - pac tu kapeikskaitītājs, jo tik ātru mašīnu, kā tavs divritenis tu pacelt nevari

neesi tik pārliecināts.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

nuhajs rakstīja: Fascinē cilvēku viedoklis par motociklistiem visiem kā par vienu.

Un nākamais-asinskārība- da es nelaidīšu, da es uzgriezīšu virsū, da lai jums asinis tek,da lai , da lai...

Slimnieki. Slimāki par motociklistiem.

Es savu dzīvību pietiekami augstu vērtēju,lai nestos pa pilsētu uz 140, lai rautu ratā ( nedaru,jo žēl naudas par sasiptu moci) , lai manevrētu starp BRAUCOŠĀM mašīnām. Tagad plānojam ceļojumu ar močiem uz Austriju,brauksim ar busu un moči piekabē, lai pēc iespējas mazāk brauktu pa Poliju un Vācijas bāņiem.

Aiziet????

hehe, mocis tev tikai lai citus pačakarētu sastrēgumā, bet ceļojumā aizbraukt - dod tik busiņu

Ceļojums būs nedēļas garumā pa Alpiem. Ar to pietiks.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti