Renault Club Latvija dibināšana

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006

Ar šo visiem Renault markas interesentiem paziņoju, ka t.s. Bonifācija brīvdienās tiek organizēts Renault kluba pirmā tikšanās. Patreizējais datums ir 2.maijs. Tikšanās vieta un laiks tiks precizēts pēc interesentu aptaujas www.renaultclub.lv. Visticamāk tas būs kautkur Rīgā un visticamāk pēcpusdienā.

P.s. ĻOTI, ĻOTI L I E L S LŪGUMS msh, deskteru un citus t.s. spamerus ŠOREIZ savus spamainos komentus paturēt pie sevis!!!

 
1 2 3 4 5 6 7
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja: blablabla

spamerus ŠOREIZ savus spamainos komentus paturēt pie sevis!!!

neuzprasies!

P.N. losi

riebeklis Reģ.: 02.08.2006
0 0 Atbildēt

Labprāt piedalītos, diemzheeel 2ais datums rezervēts...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ja jau tur piebaldzēns pie šprices, tad tam klubam drīzāk piestāvētu nosaukums "ākstu klubs"

Girc44 Reģ.: 12.12.2007
0 0 Atbildēt

kango klubs latvija

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Labi, apskatījos, secināju, ka labāk nevis \"ākstu klubs\", bet \"ļoļiku klubs\"

Vislabāk man patika šis topiks - www.renaultclub.lv/... un vislabāk, protams, piebaldzēna komentārs - viņš tak tur ir vislielākais ļoļiks To jau viņš nepadomāja, kas būtu, ja pret to modusu būtu tikpat jauns volvo Kaut gan kas tad sunim asti cels ja ne pats

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Labi, apskatījos, secināju, ka labāk nevis "ākstu klubs", bet "ļoļiku klubs"

Vislabāk man patika šis topiks - www.renaultclub.lv/... un vislabāk, protams, piebaldzēna komentārs - viņš tak tur ir vislielākais ļoļiks To jau viņš nepadomāja, kas būtu, ja pret to modusu būtu tikpat jauns volvo Kaut gan kas tad sunim asti cels ja ne pats

Tu TOCNJA ESI diivainis... Pats kaut REIZI ko jeedziigu un saturiigu dziivee esi noorganizeejis...??? Kur tev cjaliit tie veemeklji RODAAS??? Ka tik kaadu no tirst un noriet... Ziimeejaas, kaa taads pajolinjsj...

Davai msh... Noorganizee tu kautko jeedziigu un sakariigu un tad paskatiisimies... Bet redzi TU LAIKAM NEKO citu kaa TIKAI pljekaat vienkaarsji NEMAAKI, jo esi vienkaarsji TIRLINJSJ... Taa vietaa lai sakariigi runaatu par teemu, tu TIKAI TIRS un TIRS, uzjautrinies un domaa ka esi BAIGI KRUTS... Skumiigi, bet taa nav... NEKAA KRUTA TUR NAV!!!

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

iiteniibaa apsvecami. daudziem cilveekiem buus iespeeja ieguut jaunus draugus, pazinjas, un domubiedrus bet tomeer vinji visi ir iipatnji, ja brauc ar reniem.

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

riebeklis rakstīja: Labprāt piedalītos, diemzheeel 2ais datums rezervēts...

taa jau tikai taada saakotneejaa ideja... Maybe datums tiks mainiits... Bet naaks tuvaak, interesentiem tiks izsuutiita PRIVAATA INFO, lai taadi tirlinji kaa msh nejauktos ar saviem "KRUTUMIEM" padomiem

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
1 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: iiteniibaa apsvecami. daudziem cilveekiem buus iespeeja ieguut jaunus draugus, pazinjas, un domubiedrus bet tomeer vinji visi ir iipatnji, ja brauc ar reniem.

Redzi... Man savukaart diivaini liekaas tie kas ar BMW brauc - saliek savas resnaas trubas, uztaisa baigo troksni, saliek tipa platos diskus un domaa ka BAIGIE KRUTIE... Patiesiibaa peec taamiem kraaniem izskataas... Bet es vinjus nenosodu un atklaati forumos par vinjiem nenjirgaajos... Lai jau tusee... Katram jau savs...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:...

Vislabāk man patika šis topiks - www.renaultclub.lv/...

man arī patika

salīdzināt auto, kuru beidza ražot 1998 gadā ar auto, kuru sāka ražot 2004 gadā...

a nah nesalīdzināja viengadniekus?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:

msh rakstīja: Labi, apskatījos, secināju, ka labāk nevis "ākstu klubs", bet "ļoļiku klubs"

Vislabāk man patika šis topiks - www.renaultclub.lv/... un vislabāk, protams, piebaldzēna komentārs - viņš tak tur ir vislielākais ļoļiks To jau viņš nepadomāja, kas būtu, ja pret to modusu būtu tikpat jauns volvo Kaut gan kas tad sunim asti cels ja ne pats

Tu TOCNJA ESI diivainis... Pats kaut REIZI ko jeedziigu un saturiigu dziivee esi noorganizeejis...??? Kur tev cjaliit tie veemeklji RODAAS??? Ka tik kaadu no tirst un noriet... Ziimeejaas, kaa taads pajolinjsj...

Davai msh... Noorganizee tu kautko jeedziigu un sakariigu un tad paskatiisimies... Bet redzi TU LAIKAM NEKO citu kaa TIKAI pljekaat vienkaarsji NEMAAKI, jo esi vienkaarsji TIRLINJSJ... Taa vietaa lai sakariigi runaatu par teemu, tu TIKAI TIRS un TIRS, uzjautrinies un domaa ka esi BAIGI KRUTS... Skumiigi, bet taa nav... NEKAA KRUTA TUR NAV!!!

Nespried pēc sevis Esmu es kaut ko noorganizējis - IRC spēli "Mafija" Atšķirībā no jūsu hrenistu forma ar desmit purniem, mums spēlētaju skaits ir stipri lielāks

Ak jā - liekas smieklīgi ka desmit cilvēkus liels klubiņš sapņo par dīleru atbalstu Nu piedod man, bet jūs tak atšūs

P.S. Tīri tāds ieteikums - baidos, ka forumus esmu redzējis stipri vairāk par tevi - 1) nolikvidējiet to tizlo melno krāsu 2) vienā lapā 10 komentāri Vismaz kādus 25 vajag

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

msh rakstīja:...

Vislabāk man patika šis topiks - www.renaultclub.lv/...

man arī patika

salīdzināt auto, kuru beidza ražot 1998 gadā ar auto, kuru sāka ražot 2004 gadā...

a nah nesalīdzināja viengadniekus?

Savādāk tajā forumā vienīgais ko apspriest būs plānotais kodiens un "kā remontēt reņus"

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Piebaldzens rakstīja:

msh rakstīja: Labi, apskatījos, secināju, ka labāk nevis "ākstu klubs", bet "ļoļiku klubs"

Vislabāk man patika šis topiks - www.renaultclub.lv/... un vislabāk, protams, piebaldzēna komentārs - viņš tak tur ir vislielākais ļoļiks To jau viņš nepadomāja, kas būtu, ja pret to modusu būtu tikpat jauns volvo Kaut gan kas tad sunim asti cels ja ne pats

Tu TOCNJA ESI diivainis... Pats kaut REIZI ko jeedziigu un saturiigu dziivee esi noorganizeejis...??? Kur tev cjaliit tie veemeklji RODAAS??? Ka tik kaadu no tirst un noriet... Ziimeejaas, kaa taads pajolinjsj...

Davai msh... Noorganizee tu kautko jeedziigu un sakariigu un tad paskatiisimies... Bet redzi TU LAIKAM NEKO citu kaa TIKAI pljekaat vienkaarsji NEMAAKI, jo esi vienkaarsji TIRLINJSJ... Taa vietaa lai sakariigi runaatu par teemu, tu TIKAI TIRS un TIRS, uzjautrinies un domaa ka esi BAIGI KRUTS... Skumiigi, bet taa nav... NEKAA KRUTA TUR NAV!!!

Nespried pēc sevis Esmu es kaut ko noorganizējis - IRC spēli "Mafija" Atšķirībā no jūsu hrenistu forma ar desmit purniem, mums spēlētaju skaits ir stipri lielāks

Ak jā - liekas smieklīgi ka desmit cilvēkus liels klubiņš sapņo par dīleru atbalstu Nu piedod man, bet jūs tak atšūs

P.S. Tīri tāds ieteikums - baidos, ka forumus esmu redzējis stipri vairāk par tevi - 1) nolikvidējiet to tizlo melno krāsu 2) vienā lapā 10 komentāri Vismaz kādus 25 vajag

davai BEIDZ te ZIIMEETIES kaa paavs ar spozjaam spalvaam... Tu laikam nopljekaasi DAJEBKO, kas kautko no jauna meegjina dariit... Tu notirsiis JEBKURU, kas kautko jaunu meegjina dariit un notirsiis JEBKURU, kursj neatbildiis tavaam iipatneejaam intereseem un standartiem... Nu ESI TU KRUTS, NU ESI!!! Labaak palika???

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Piebaldzēn kā tu tā. Tu ar savu kruto hreni kuram ir tik kruts kasetnieks, ka to nemaz laukā raut nedrīkst

P.S. Es tev varētu pastāstīt kā vienreiz uzlikt lv mīkstinājuma zīmes

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Piebaldzēn kā tu tā. Tu ar savu kruto hreni kuram ir tik kruts kasetnieks, ka to nemaz laukā raut nedrīkst

P.S. Es tev varētu pastāstīt kā vienreiz uzlikt lv mīkstinājuma zīmes

1. Manam renim NAV kasetnieks, bet gan CD..

2. ja jau pats esi TIK KRUTS IRCists, tad vajadzeeja jau nu gan atcereeties ka sjaadi savulaik raxtija DAUDZI ircisti!!!

3. taa tava sjrotmasjiina NAV NEKO labaaka par manu RENI... par to nu esmu TOCJNA paarliecinaats...

P.s. PEACE!!! paliekam katrs pie SAVAAM DOMAAM un IZBEIDZAM demostreet cik kuram un kas ir vairaak!!!

riebeklis Reģ.: 02.08.2006
0 0 Atbildēt

Esmu es kaut ko noorganizējis - IRC spēli "Mafija"

IRC spēle Mafija... Mans reec !

Tā jau domāju, ka esi piņņains tīnis...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

riebeklis rakstīja:

Esmu es kaut ko noorganizējis - IRC spēli "Mafija"

IRC spēle Mafija... Mans reec !

Tā jau domāju, ka esi piņņains tīnis...

Labu apetīti Maniem priekšgājējiem jau ir pāri 25 gadiem, pēdējais tai lietai uzsita fimpi jo nepareizas administrēšanas dēļ apmira tas pašākums Vismaz puse no spēlētājiem ir pilngadīgi un tā tālāk un tā joprojām - būs jāuztaisa statistika

Un tagad pasaki - kāda starpība starp IRC spēli un kaut kādu tukšu forumu?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:

msh rakstīja: Piebaldzēn kā tu tā. Tu ar savu kruto hreni kuram ir tik kruts kasetnieks, ka to nemaz laukā raut nedrīkst

P.S. Es tev varētu pastāstīt kā vienreiz uzlikt lv mīkstinājuma zīmes

1. Manam renim NAV kasetnieks, bet gan CD..

2. ja jau pats esi TIK KRUTS IRCists, tad vajadzeeja jau nu gan atcereeties ka sjaadi savulaik raxtija DAUDZI ircisti!!!

3. taa tava sjrotmasjiina NAV NEKO labaaka par manu RENI... par to nu esmu TOCJNA paarliecinaats...

P.s. PEACE!!! paliekam katrs pie SAVAAM DOMAAM un IZBEIDZAM demostreet cik kuram un kas ir vairaak!!!

1) Kuram te vajadzēja kaut kādu "transmiteri" [latviski būtu raidītājs ]

2) Jā, es tā arī rakstu - bet tādēļ, ka visi nelieto vienādu encodingu Atšķirībā no web, kur visiem ir vienāds encodings piespiedu kārtā

3) Bez komentāriem - atgriezīsimies pie šī jautājuma pēc pāris gadiem

riebeklis Reģ.: 02.08.2006
0 0 Atbildēt

Un tagad pasaki - kāda starpība starp IRC spēli un kaut kādu tukšu forumu?

Piedod, bet tu tik tiešām esi priduraks (nu kaut kā tā)....

juha Reģ.: 11.01.2003
0 1 Atbildēt

Apskatīju to mājas lapu. Rodas divi iespaidi:

1) tur sapulcējušies cilvēki, kuri taisnojas, kāpēc iegādājušies reni, kuram, tfu, tfu, tfu, vēl nekas nav salūzis;

2) tur sapulcējušies cilvēki, kuri grib kolektīvi virtuāli paonanēt un VVF stilā pabubināt, ka mēs esam vareni, mēs esam diženi, renis ir labs, renis ir skaists, renis ir varens, renim jāliek oriģinālas detaļas, jo tad lodbalsts iztur gandrīz gadu, un tādā garā.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

riebeklis rakstīja:

Un tagad pasaki - kāda starpība starp IRC spēli un kaut kādu tukšu forumu?

Piedod, bet tu tik tiešām esi priduraks (nu kaut kā tā)....

Neesi piebaldzēnam kaut kāds rads?

P.S. Mafiju es pieminēju, jo es vismaz esmu kaut ko noorganizējis - atšķirībā no piebaldzēna Tautu es arī vācu [varbūt tas jāsaka pagātnes formā, hvz] efektīvāk par piebaldzēnu

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

juha rakstīja: Apskatīju to mājas lapu. Rodas divi iespaidi:

1) tur sapulcējušies cilvēki, kuri taisnojas, kāpēc iegādājušies reni, kuram, tfu, tfu, tfu, vēl nekas nav salūzis;

2) tur sapulcējušies cilvēki, kuri grib kolektīvi virtuāli paonanēt un VVF stilā pabubināt, ka mēs esam vareni, mēs esam diženi, renis ir labs, renis ir skaists, renis ir varens, renim jāliek oriģinālas detaļas, jo tad lodbalsts iztur gandrīz gadu, un tādā garā.

+1

iisteniibaa es to klubu riikosanu nesaprotu....

vecie hreņi puspuvuši un jamos tolmets pat nenjem pratii, a jaunie...

nu ko taadaa klubaa apspriest- cik aatri pie diilera uz servisu tiki

klubi vajadziigi tiem kas skruuvee un atjauno, pieredzes apmainjai, izliidzeesnai ar kaadu štrumentu vai vienas lielas talkas sariikosanai lai to autinju beidzot iestumtu nah Daugavaa

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

riebeklis rakstīja:

Un tagad pasaki - kāda starpība starp IRC spēli un kaut kādu tukšu forumu?

Piedod, bet tu tik tiešām esi priduraks (nu kaut kā tā)....

Neesi piebaldzēnam kaut kāds rads?

P.S. Mafiju es pieminēju, jo es vismaz esmu kaut ko noorganizējis - atšķirībā no piebaldzēna Tautu es arī vācu [varbūt tas jāsaka pagātnes formā, hvz] efektīvāk par piebaldzēnu

VISS!!! PIETIEK!!! ZB jau juusu riebekliibas te lasiit... Ejiet un gaanieties CITUR!!! taisiet pasji savus tvaika nolaisjanas forumus un cepaties PASJI SAVAA meercee un LUUDZU NEJAUCIET GAISU!!!

P.s. rodaas iespaids, ka ja topiks vai teema nav par BMW, AUDI tml masjiinu "pagarinaasjanu" taa OBLIGAATI buus indiviidi, kuri gaaniisies, njirgaasies un izteiks savus "suliigos" epitetus...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:

msh rakstīja:

riebeklis rakstīja:

Un tagad pasaki - kāda starpība starp IRC spēli un kaut kādu tukšu forumu?

Piedod, bet tu tik tiešām esi priduraks (nu kaut kā tā)....

Neesi piebaldzēnam kaut kāds rads?

P.S. Mafiju es pieminēju, jo es vismaz esmu kaut ko noorganizējis - atšķirībā no piebaldzēna Tautu es arī vācu [varbūt tas jāsaka pagātnes formā, hvz] efektīvāk par piebaldzēnu

VISS!!! PIETIEK!!! ZB jau juusu riebekliibas te lasiit... Ejiet un gaanieties CITUR!!! taisiet pasji savus tvaika nolaisjanas forumus un cepaties PASJI SAVAA meercee un LUUDZU NEJAUCIET GAISU!!!

P.s. rodaas iespaids, ka ja topiks vai teema nav par BMW, AUDI tml masjiinu "pagarinaasjanu" taa OBLIGAATI buus indiviidi, kuri gaaniisies, njirgaasies un izteiks savus "suliigos" epitetus...

kaadi mees nervozi

la nav neteema- bija renis...bija arii darbaa i ne viens... shirpotrebs

katraa gadiijienaa- piebaldzeen- es tavaa vietaa buutu kjeeries pie taa howsufworks vieteejaa analooga...mok laiks buutu aiznjemts ar ko lietderiigu

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Ja tam klubelim piemestu klāt bezmaksas sex sadaļu, tad reitingos pārsistu pārējos klubus.

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti