Vissezonas riepas.

Master_D Reģ.: 29.09.2004

ZB katru rudeni un pavasari mainīt riepas, stiept tās uz pagrabu utt.

Kādas vissezonenes pirkt uz 205/55 R16? K-kādus lētos federāļus, vai tomēr iespringt uz brendu - nu tur Nokian all season, Goodyear Eagle, Pirelli P2500 utt...?

Sūtīt domāju no reifendirekta.

 
1 2 3 4 5 6
Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Tad jau labāk braukt tikai ar ziemenēm. Šovasar tā arī darīšu. Uzliku ziemai winter sport 3D. Sliktas riepas, pa vasaru jānobrauc un uz nākošo ziemu jāņem citas.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Tad jau labāk braukt tikai ar ziemenēm. Šovasar tā arī darīšu. Uzliku ziemai winter sport 3D. Sliktas riepas, pa vasaru jānobrauc un uz nākošo ziemu jāņem citas.

Vot man arī tāds štuks bija, tomēr beigās tomēr uzliku pērnvasaras liselli ar 3mm protektoru. Nav tā, ka baigi izslīd vai akvaplanē. Turklāt klusākas krietni par ziemenēm... bez kreņķa var šerpāk uzsākt tāpat pienāks brīdis sviest ārā.

Lieta tāda, ka esošās ziemenes man ar vairs diez ko nepatīk - itkā protektors ir ok, bet pa peļķēm tomēr rausta stūri. Uz rudens pusi ielikšu sludinājumu un varbūt kādam vēl par pārdesmit latiem notirgošu to komplektu.

Gribas īstenībā paprovēt, kā ir brakt ar jaunām vissezonenēm... Kādam ir pieredze?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Uz ledus bus slikti

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Uz ledus bus slikti

uz slapja asfalta ar nekaads cukurs nebuus....

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Cik zinu par riepām, tad vissezona nekas labs nav un būt nevar jo riepai ziemā vajag vienas īpašības (piem. mīksta gumija) bet vasarā pilnīgi pretājas.

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Man ir kolēģis, kas gadiem ilgi brauc tikai ar ziemas riepām. Pērk jaunas , labas viduseiropas (ne mačalkas) rudenī, un brauc ziemu-vasaru-ziemu-vasaru, tad jaunu komplektu.

Jātzīmē, ka brauc viņš mierīgi, ļoti mierīgi.

Un brīnās, ko mēs tās riepas visu laiku mainam

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

kaa te viens klasiķis izteicaas- labas riepas var atmaksaaties sekundes desmitdaļā...

un es balsoju PAR labaam riepaam citu, veel pamuļķaaku pat mani vadiitaaju deelj, lai mees abi varam apstaaties

iRAFAR Reģ.: 22.04.2007
0 0 Atbildēt

Iespējams, ka nebūšu īsti objektīvs, jo šī bija pirmā ziema pie stūres... Bet nu...

Šoziem tika braukts ar jaunām vissezonas... Kleber Krisalp...

Problēmas bija tikai tad, kad bija ledus... Bet tiešām tāds, kā bērnu slidkalniņos...

Pa šļuru varēja braukt bez problēmām...

Pa sniegu nedaudz pieklibo uzrāviens, bet nebija problēmu ar bremzēšanu un noturību līkumā...

Gan jau, ka labas ziemas riepas atvērtu man acis, bet ja ziema ir tāda, kā šogad, tad es tikai priecājos, ka nenopirku ziemas riepas...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Ja ir ZB staipīt riepas tad ir vēl vienc risinājiens. Nopirkt disku komplekti un tad nebūs jāstiepj – atliks tik pārskrūvēt.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

nu ziemaa taas MS varbuut veel arii kaut ko....

bet vasaraa ir bijusi visaadi liseliinu M+S, kaa tik slapjš asfalts, taa uzmanies.... akvaplaneesana...

bet Pirelii P3000 mauc pa uudeni kaut liidz ceļiem- sajuuta ka aizmuguree divas sausas sviitras paliek

iRAFAR Reģ.: 22.04.2007
0 0 Atbildēt

Par riepu izmēru... Man ir 185/65/R15... Mašīnas pašmasa 1415kg... Ja mašīna ir vieglāka, domāju, ka nevajag platākas ņemt...

iRAFAR Reģ.: 22.04.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: nu ziemaa taas MS varbuut veel arii kaut ko....

bet vasaraa ir bijusi visaadi liseliinu M+S, kaa tik slapjš asfalts, taa uzmanies.... akvaplaneesana...

bet Pirelii P3000 mauc pa uudeni kaut liidz ceļiem- sajuuta ka aizmuguree divas sausas sviitras paliek

Pilnīgi piekrītu... Kad nopirku mašīnu, bija lietotas M+S virsū... Pa vasaru vēl padeldēju... Rudenī pa lietu bija kārtīgs intervāls jātur un jāskatās vai priekšā braucošais nemet pa nažiem...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

iRAFAR rakstīja: Par riepu izmēru... Man ir 185/65/R15... Mašīnas pašmasa 1415kg... Ja mašīna ir vieglāka, domāju, ka nevajag platākas ņemt...

kas Tev nepatiik viss bumbaas....normaals izmeers...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Ziemaa jo šauraaka riepa, jo labaak....

vasaraa hmm...man aparaats ar nau neko mazais bet ar to pasu standarta 185/65 R15 braucam, nau ne vainas...

iRAFAR Reģ.: 22.04.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

iRAFAR rakstīja: Par riepu izmēru... Man ir 185/65/R15... Mašīnas pašmasa 1415kg... Ja mašīna ir vieglāka, domāju, ka nevajag platākas ņemt...

kas Tev nepatiik viss bumbaas....normaals izmeers...

Zinu, ka normāls izmērs... nav iebildumu... Vienīgi Master_D kaut ko par 205/55/R16 ieminējās... Domāju, ka 205 būs par platu, ja vien mašīna nav smagāka...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Ja ir ZB staipīt riepas tad ir vēl vienc risinājiens. Nopirkt disku komplekti un tad nebūs jāstiepj – atliks tik pārskrūvēt.

un staipīt ar visiem diskiem

man arī ZB, pie kam ja ģimenē 4 autosi un katram pa 2 riepu komplekti Labi, viens autoss brauc tikai pa vasaru, bet tomēr, riepu pilla garaža, velns ar ārā. Tad nu ja kāds atzīst vissezonenes pa labu esam, tad labprāt paklausītos viedokli

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

Vispār es esmu par ziemas un vasaras riepām. Vienīgi braukāju tik maz, ka tā ziemenes ātrāk paliek vecas, nekā ziemā nobraukāju.

Un tagad tā pati problēma ar vasarenēm. Lai gan protektors ir ~7-8mm, gumija palika tik cieta, ka uz slapja asfalta bremzē sliktāk nekā ziemenes. Uz slaja asfalata pat berot grīdā sanāk ar tomātu spolēt (FWD ar dīzeli).

Izskatās, ka visu cauru gadu braukāšu ar ziemenēm.

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Ņemot vērā mūsu mazsniega ziemas, ziemā izmantoju tikai vissezonenes - tām nedaudz cietāka gumija kā ziemenēm, tāpēc pa pliko asgfaltu tik ātri nedilst. Protektors ir gana labs, lai mašīna normāli ietu gan pa sniegu, gan pa ledu, gan pa pliku asfaltu. Vasarai man ir otrs komplekts. Patreiz tās arī ir vissezonenes tikai tādas nobrauktas - protektors nodilis pāri ziemas atzīmei, bet līdz pēdējai robežai vēl ir kāds milimetrs - nav nekādas akvaplanēšanas vai citu jociņu.

Bet principā, ja ievēro noteiktos ātrumus un necenties apčakarēt fiziku, tad ir pilnīgi pofig, kādas riepas uzmontētas. Katram patiks kaut kas savs. Ja vissezonenes būtu tik sliktas un nebaudāmas, kā te daži izsakās, tad neviens tās nepirktu un arī neražotu. Bet tās ražo un pērk, un lieto.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Kas teica ka vissezonene slikta sniegā un uz slapja asfalta

Ikdienišķai bezzstresa braukšanai - nekāda vaina. Es braucu jau gadiem, jo esmu nospriedis ka pie tik maza nobraukuma kāds man sanāk ar personīgo auto (ap 1000 km mēnesī) neatmaksājas turēt divus riteņu komplektus.

Par brendiem

Lielākā daļa "nebrendu" riepas ir taisītas lielo firmu paspārnē - Barum, Debica, Kormoran utml. Nekādas vainas.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

es ar aiz slinkuma pagājušo vasaru ar m+s continental nobraucu, nebija ne vainas. auto - ôme caravan, pasmags tātad. caur peļķēm - normāli, pa sausu - vēl jo vairāk normāli, turējās kā pielīmēts.

smoke Reģ.: 08.11.2007
0 0 Atbildēt

Nokian WR ir salīdzinoši labas jebkādos ceļa apstākļos, ļoti universālas riepas un priekš ziemenēm ļoti nodilumizturīgas.

Jaunās WR G2 varētu būt līdzīgas.

iRAFAR Reģ.: 22.04.2007
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Kas teica ka vissezonene slikta sniegā un uz slapja asfalta

Ikdienišķai bezzstresa braukšanai - nekāda vaina. Es braucu jau gadiem, jo esmu nospriedis ka pie tik maza nobraukuma kāds man sanāk ar personīgo auto (ap 1000 km mēnesī) neatmaksājas turēt divus riteņu komplektus.

Par brendiem

Lielākā daļa "nebrendu" riepas ir taisītas lielo firmu paspārnē - Barum, Debica, Kormoran utml. Nekādas vainas.

Gadījumā nesanāk katru gadu pirkt jaunas riepas?

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Tak brauceejam, kursh nekad dziivee nav dzirdeejis kaa iechiikstas vinja riepas un liikumos nekad nav izkritis no sava benjkja, ziemas un vasaras riepu komplekti ir lieka izshkjeerdiiba.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: ZB katru rudeni un pavasari mainīt riepas, stiept tās uz pagrabu utt.

Kādas vissezonenes pirkt uz 205/55 R16? K-kādus lētos federāļus, vai tomēr iespringt uz brendu - nu tur Nokian all season, Goodyear Eagle, Pirelli P2500 utt...?

Sūtīt domāju no reifendirekta.

ja nevari atļauties otru disku komplektu, tad labāk uz vissezonas riepām iespringt rudenī...

ja pirksi tagad - cik no tās "vissezonas" būs palicis ziemai?

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Domā, ka viņas iztur vienu gadu? Es rēķinos vismaz ar diviem....

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti