Ekipāžu radari

911 Reģ.: 11.04.2003

Ja pareizi saprotu, tad lielākā daļa CP ekipāžu ir aprīkotas arī ar video, kas var fiksēt pārkāpumus. Nez kādam ir gadījies saņemt pa pastu soda kvīti ar šādi fiksētu pārkāpumu, vai arī tas vēl netiek praktizēts?

 
Grecco Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Man viņi dzinās pakaļ un demonstrēja ka neesmu pilnībā apstājies kur vajag

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

Punkts viens - šī filmēšanas opcija ir domāta kā papildus pierādījums tam, ka filmēts esi tieši tu un tas ir tavs ātrums, nevis spriegums tuvākajā rozetē.

Punkts divi - šādi viņi var tev pierādīt ka esi maucis pāri pa sarkano vai ko līdzīgu, ko apturēts vadītājs līdz pēdējam noliegs.

pa pastu vēl nekas nenāk, cik es zinu, to nepieļauj likumdošana

staar Reģ.: 19.03.2005
0 0 Atbildēt

911 rakstīja: Ja pareizi saprotu, tad lielākā daļa CP ekipāžu ir aprīkotas arī ar video, kas var fiksēt pārkāpumus. Nez kādam ir gadījies saņemt pa pastu soda kvīti ar šādi fiksētu pārkāpumu, vai arī tas vēl netiek praktizēts?

Vai tik te nebija domāti fotoradari

Bens_Jois Reģ.: 10.04.2008
0 0 Atbildēt

staar rakstīja:

911 rakstīja: Ja pareizi saprotu, tad lielākā daļa CP ekipāžu ir aprīkotas arī ar video, kas var fiksēt pārkāpumus. Nez kādam ir gadījies saņemt pa pastu soda kvīti ar šādi fiksētu pārkāpumu, vai arī tas vēl netiek praktizēts?

Vai tik te nebija domāti fotoradari

Izlasi vēlreiz virsrakstu alni!

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Bens_Jois rakstīja:

staar rakstīja:

911 rakstīja: Ja pareizi saprotu, tad lielākā daļa CP ekipāžu ir aprīkotas arī ar video, kas var fiksēt pārkāpumus. Nez kādam ir gadījies saņemt pa pastu soda kvīti ar šādi fiksētu pārkāpumu, vai arī tas vēl netiek praktizēts?

Vai tik te nebija domāti fotoradari

Izlasi vēlreiz virsrakstu alni!

+1

Lielākā daļa komentu tiek rakstīta uzmanīgi izlasot citu tekstus, to sapratu jau sen!

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

Grecco rakstīja: Man viņi dzinās pakaļ un demonstrēja ka neesmu pilnībā apstājies kur vajag

Man viņi līdz pakaļ skriešanai netika, jo pretī braucošā auto plūsma, kurā atradās arī viņi, neļāva šiem apgriezties un kaut ko demonstrēt.

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

911 rakstīja:

Grecco rakstīja: Man viņi dzinās pakaļ un demonstrēja ka neesmu pilnībā apstājies kur vajag

Man viņi līdz pakaļ skriešanai netika, jo pretī braucošā auto plūsma, kurā atradās arī viņi, neļāva šiem apgriezties un kaut ko demonstrēt.

Vairākas reizes tā gadījies - vienreiz ar nomas mašīnu (kaut kādi 180 km/h pretimbraucēji paņēma)... Tā arī nepaspēja apgriezties... Autonoma nekādus rēķinus nepiesūtīja Ir arī uz stāvošu radaristu ar fēnu rokā uzrauts (kādi 220 km/h) - pēdējais, ko no viņa redzēju spogulī, kā viņš pie mašīnas skrēja

Grecco Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Ātrumam jau video nevajag .... parasti ir noslēpušies pie dzelzceļa pārbrauktuves kur pilnībā jāapstājas vai līdzīgi ..... un tad nu teš pakaļ ...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja:

911 rakstīja:

Grecco rakstīja: Man viņi dzinās pakaļ un demonstrēja ka neesmu pilnībā apstājies kur vajag

Man viņi līdz pakaļ skriešanai netika, jo pretī braucošā auto plūsma, kurā atradās arī viņi, neļāva šiem apgriezties un kaut ko demonstrēt.

Vairākas reizes tā gadījies - vienreiz ar nomas mašīnu (kaut kādi 180 km/h pretimbraucēji paņēma)... Tā arī nepaspēja apgriezties... Autonoma nekādus rēķinus nepiesūtīja Ir arī uz stāvošu radaristu ar fēnu rokā uzrauts (kādi 220 km/h) - pēdējais, ko no viņa redzēju spogulī, kā viņš pie mašīnas skrēja

Tas gan darbojas ar V>160

Līdz kādiem 140 viņi vēl var paspēt zilsārto diskotēku ieslēgt ar skaņu, kas dod signālu visiem mest mierā...

Var jau būt ka kļūdos.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti