lielie SUV ir pagātne

anonimikis Reģ.: 18.10.2002

lielie SUV ir pagātne

 
1 2 3 4 5 6 7 8
Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Ozz rakstīja:

Gregers rakstīja:

Ķirurga palīgs ir gandrīz tas pats ķirurgs, tik operācijas laikā nevis griež bet asistē.

Atšķirība tā, ka ķirurgam vaijag ap 10 gadi līdz tiks pie normālām operācijām, bet es pa 6 gadiem tiku pie profesijas.

kuraa valstii

cik es zinu, ka pie mums jaapabeidz vispaareejaa aarstnieciiba 5 gadi un tad veel rezidentuura kjirurgjijaa laikam 6 gadi bija...

un tikai peec tam tu driiksteesi lielajam onkam skalpeli pasniegt...

nav pie mums taadu paliigu...opereejosais kjirurgs par asistentiem njem vai nu savus jaunaakos koleegjus vai peedeejo gadu rezidentus...

un ir operbloka maasas, kas kaa nu kuraa vietaa, tagad laikam ir atseviskja programma, bet agraak bija vispaareejaas +kursi un daudzu gadu darbs...

Nu safisies meistarībā džeks....vispirms autombīļos, tagad medicīnā. Kas viņam atliek? Sagaidīt mājās mīļoto, kurai jāstrādā lai uzturētu ģimeni,un palūgt viņai lai parausta ādiņu, jo pats nemāk.

Bet kādēļ lai sieviete nestrādātu ja viņa to grib?

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Gregers rakstīja:

Mana alga nav tava darīšana, teikšu tikai ka ap 5k.

Tikai

tad atvaino, visa interese par tevi pazuda. Sorry.

He a pašam cik i?

Vai ņaudi te vienmēr par ekonomiju un cenām tik aiz ieraduma?

Godīgi sakot vairāk arī man nevajag, tāpat paliek pāri ko sīkajiem uzkrājumā nolikt.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

iegāju palasīt par lielo SUV nākotni, a te par dzīvi spriežam.. ar interesi izlasīju..

attieksme pret dzīvi slavējama

man gan tomēr šķiet, ka lai atrastu veidu kā labi nopelnīt ar darbu, kas patīk, interesē un aizrauj nav viegli un atkal kļūst grūtāk.. (vienkāºsi nopelnīt darot da jeb ko iztikšnai protams var)

un nesaprotu ko braukt augumā valstij, kurā viss ir visiem iespējams - vai tik arī neesi kārtējais ņaudētājs un ne kā nedarītājs, kuru dēļ arī ir tādi politiķi un valdība

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

juha rakstīja:

Gregers rakstīja:

Ozz rakstīja:

a kas

mans jautaajusm Gregeram paliek atklaats, un klaat ir naacis veel viens-

a)Cik vins pelna

b)Vai visi nodoklji pilnaa apmeeraa kaa pašnodarbinaatai personai tiek maksaati

Mana alga nav tava darīšana, teikšu tikai ka ap 5k.

Kā pašnodarbinātais nemaksāju nodokļus jo esmu privātais komersants un nodokļus nomaksāju pilnībā, kā arī par palīgiem godīgi maksāju, jo tā sipšanās ar muhļīšanu neatmaksājās ne morāli finansiāli, tik pakāsts laiks.

Un tad Tev pašam nešķiet smieklīgi, ka tas keks, kam par pusslodzi piedāvāji 300 latus aploksnē pasūtīja Tevi pāris mājas tālāk?

Ak jā, un kā tad tie 300 lati aploksnē saskan ar "godīgi par visiem nomaksāju nodokļus"???

A ko darīt, tādi nu tie jaunieši tagad i.

Pat studenti par 200 mēnesī negrib uz telefona stundu dienā pasēdēt, visi grib naudu na haljavu, labāk par 300 rauties Makdonaldā, nekā pakustināt smadzenes un nopelnīt vairāk, bet tad tak jādomā!!

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

juha rakstīja:

Gregers rakstīja:

Ozz rakstīja:

a kas

mans jautaajusm Gregeram paliek atklaats, un klaat ir naacis veel viens-

a)Cik vins pelna

b)Vai visi nodoklji pilnaa apmeeraa kaa pašnodarbinaatai personai tiek maksaati

Mana alga nav tava darīšana, teikšu tikai ka ap 5k.

Kā pašnodarbinātais nemaksāju nodokļus jo esmu privātais komersants un nodokļus nomaksāju pilnībā, kā arī par palīgiem godīgi maksāju, jo tā sipšanās ar muhļīšanu neatmaksājās ne morāli finansiāli, tik pakāsts laiks.

Un tad Tev pašam nešķiet smieklīgi, ka tas keks, kam par pusslodzi piedāvāji 300 latus aploksnē pasūtīja Tevi pāris mājas tālāk?

Ak jā, un kā tad tie 300 lati aploksnē saskan ar "godīgi par visiem nomaksāju nodokļus"???

A ko darīt, tādi nu tie jaunieši tagad i.

Pat studenti par 200 mēnesī negrib uz telefona stundu dienā pasēdēt, visi grib naudu na haljavu, labāk par 300 rauties Makdonaldā, nekā pakustināt smadzenes un nopelnīt vairāk, bet tad tak jādomā!!

Mani šajā jautājumā galvenokārt skaitļi neinteresēja. Esi nedaudz analītiskāks un izlobi galveno.

Un galvenais ir - kā saskan Tavs piedāvājums maksāt cilvēkam aploksnē ar pēc pāris stundām publicēto apgalvojumu, ka godīgi nomaksā nodokļus par sevi un pārējiem, jo nemaksāt esot amorāli un laikietilpīgi?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

nee, nu ka puisis ir uzcirtis savu uznjeemumu-labi, pat slaveejami...

Bet taa vinja attieksme pret darbiniekiem

bikuc sit cauri tas ka dzeks nejeedz, cik reaali kas maksaa...

200 lati Riigaa ir, pardon, siicene...atvainojos jau visiem ieprieksh...

300 lati jaunietim ir ok...

normaali cilveekam Riigaa, kuram ir gjimene algai buutu jaabuut nuu- saakot no 700 ls meenesii,ar norunu ka otra puse arii straadaa par vismaz 500 ls uz rokas.. savaadaak taada izteikta vegjeteesana sanaak...

ja tu maksaa darbiniekam tos 300 ls, tad logjiski ka jamais domaas par kaut ko citu, ne darbu..kaa ko nofizģīt vai izšmaukt...makdonaldaa vismaz buusi kotleti uzeedis...

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Gregers rakstīja:

Ķirurga palīgs ir gandrīz tas pats ķirurgs, tik operācijas laikā nevis griež bet asistē.

Atšķirība tā, ka ķirurgam vaijag ap 10 gadi līdz tiks pie normālām operācijām, bet es pa 6 gadiem tiku pie profesijas.

kuraa valstii

cik es zinu, ka pie mums jaapabeidz vispaareejaa aarstnieciiba 5 gadi un tad veel rezidentuura kjirurgjijaa laikam 6 gadi bija...

un tikai peec tam tu driiksteesi lielajam onkam skalpeli pasniegt...

nav pie mums taadu paliigu...opereejosais kjirurgs par asistentiem njem vai nu savus jaunaakos koleegjus vai peedeejo gadu rezidentus...

un ir operbloka maasas, kas kaa nu kuraa vietaa, tagad laikam ir atseviskja programma, bet agraak bija vispaareejaas +kursi un daudzu gadu darbs...

Nezinu kā tur skaitās, bet es nomācijos sešus kursus, saņēmu augstākās papīreli un notinos.

Tad pastrādāju vienā firmā par izpilddirektoru, bet sapratu, ka birojā sēdēšana nav mana lieta, tad vēl dažus darbus pamēģināju līdz nonācu šeit un sapratu, ka sī ir stabila nākotne un interesants darbs, arī alga iet pa priekšu inflācijai un viss cits ir komplektā.

Bet pat sīks būdams kad dzīvoju sūdīgi un cīnijos par maizi nekad neņaudēju, bet kustējos un domāju kā izkruķīties tādēļ skaidri zinu, ja tev kkas trūkst tad tu esi sliņķis jo visu var sasniegt ja dara savu darbu ar atbildību un nebaidās riskēt, ja nepardod sevi pa lēto un neekonomē uz sevis. Ja tu esi apmierināts ar savu dzīvi tad arī cilvēki sāk tev uzticēties un sasniegt aizvien jaunus pakāpienus ir aizvien vieglāk, bet ja ņarkst tad un izskatās pēc nošļukuša lopuha kurš tev uzticēs kko nopietnu

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: iegāju palasīt par lielo SUV nākotni, a te par dzīvi spriežam.. ar interesi izlasīju..

attieksme pret dzīvi slavējama

man gan tomēr šķiet, ka lai atrastu veidu kā labi nopelnīt ar darbu, kas patīk, interesē un aizrauj nav viegli un atkal kļūst grūtāk.. (vienkāºsi nopelnīt darot da jeb ko iztikšnai protams var)

un nesaprotu ko braukt augumā valstij, kurā viss ir visiem iespējams - vai tik arī neesi kārtējais ņaudētājs un ne kā nedarītājs, kuru dēļ arī ir tādi politiķi un valdība

Tu to man?

Es kā reiz domāju, ka dzīvojam valstī un laikā kad visas durvis ir vaļā!

A vot absurdās cilvēktiesības jau ZB- slepkavam ir tiesības un aprūpi, bet zīdainim kurš vēl neko nav noziedzies nav itin nekādu tiesību.

Kaimiņ dzērītis pagalmā saviem korišiem lielās ka no sociālajiem atkal izšmaucis 600 LVL, bet daudzbērnu mātei operāciju soci attsaka jo neesot naudas...obidna...

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

juha rakstīja:

Gregers rakstīja:

juha rakstīja:

Gregers rakstīja:

Ozz rakstīja:

a kas

mans jautaajusm Gregeram paliek atklaats, un klaat ir naacis veel viens-

a)Cik vins pelna

b)Vai visi nodoklji pilnaa apmeeraa kaa pašnodarbinaatai personai tiek maksaati

Mana alga nav tava darīšana, teikšu tikai ka ap 5k.

Kā pašnodarbinātais nemaksāju nodokļus jo esmu privātais komersants un nodokļus nomaksāju pilnībā, kā arī par palīgiem godīgi maksāju, jo tā sipšanās ar muhļīšanu neatmaksājās ne morāli finansiāli, tik pakāsts laiks.

Un tad Tev pašam nešķiet smieklīgi, ka tas keks, kam par pusslodzi piedāvāji 300 latus aploksnē pasūtīja Tevi pāris mājas tālāk?

Ak jā, un kā tad tie 300 lati aploksnē saskan ar "godīgi par visiem nomaksāju nodokļus"???

A ko darīt, tādi nu tie jaunieši tagad i.

Pat studenti par 200 mēnesī negrib uz telefona stundu dienā pasēdēt, visi grib naudu na haljavu, labāk par 300 rauties Makdonaldā, nekā pakustināt smadzenes un nopelnīt vairāk, bet tad tak jādomā!!

Mani šajā jautājumā galvenokārt skaitļi neinteresēja. Esi nedaudz analītiskāks un izlobi galveno.

Un galvenais ir - kā saskan Tavs piedāvājums maksāt cilvēkam aploksnē ar pēc pāris stundām publicēto apgalvojumu, ka godīgi nomaksā nodokļus par sevi un pārējiem, jo nemaksāt esot amorāli un laikietilpīgi?

Kā cilvēks izvēlās, ja grib lai norādu mnimālo manispēc, bet lai muhļītu uz saviem ienākumiem, nu ego nah

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

nuja...vispaareejaa aarstnieciiba labaakaa gadiijumaa...liidz kjirurgjijai kaa cuukai liidz meenesim...

vari te rakstiit memuaarus par savu gruuto beerniibu, amerikaanja sapni utt...

tas taapat nevienu , vai vismaz mani nepiedur...

tas laikam no uzskatiem atkariigs- viens ir gatavs laiziit jebkuru pakaļu, ka tik par to maksaa, cits atkal nee...

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

turbopiile rakstīja: iegāju palasīt par lielo SUV nākotni, a te par dzīvi spriežam.. ar interesi izlasīju..

attieksme pret dzīvi slavējama

man gan tomēr šķiet, ka lai atrastu veidu kā labi nopelnīt ar darbu, kas patīk, interesē un aizrauj nav viegli un atkal kļūst grūtāk.. (vienkāºsi nopelnīt darot da jeb ko iztikšnai protams var)

un nesaprotu ko braukt augumā valstij, kurā viss ir visiem iespējams - vai tik arī neesi kārtējais ņaudētājs un ne kā nedarītājs, kuru dēļ arī ir tādi politiķi un valdība

Tu to man?

Es kā reiz domāju, ka dzīvojam valstī un laikā kad visas durvis ir vaļā!

A vot absurdās cilvēktiesības jau ZB- slepkavam ir tiesības un aprūpi, bet zīdainim kurš vēl neko nav noziedzies nav itin nekādu tiesību.

Kaimiņ dzērītis pagalmā saviem korišiem lielās ka no sociālajiem atkal izšmaucis 600 LVL, bet daudzbērnu mātei operāciju soci attsaka jo neesot naudas...obidna...

Ko ņaudi? Ej politikā un netaisnīgos likumus pataisi par taisnīgiem! Ir jau vienkārši te ņaudēt un neko nedarīt!!!

Un tagad nedaudz Gregera stilā - ko tā daudzbērnu māte ņaud un neko nedara? Laikam stulba un nesakopusies, jo nav mācējusi iekārtoties labi apmaksātā darbā. Bet dzērājs no pagalma ir malacis, jo neņaud, bet spēj sev polšam naudu izsist, tātad labi apķērīgs cilvēks, kurš māk dzīvot.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: nee, nu ka puisis ir uzcirtis savu uznjeemumu-labi, pat slaveejami...

Bet taa vinja attieksme pret darbiniekiem

bikuc sit cauri tas ka dzeks nejeedz, cik reaali kas maksaa...

200 lati Riigaa ir, pardon, siicene...atvainojos jau visiem ieprieksh...

300 lati jaunietim ir ok...

normaali cilveekam Riigaa, kuram ir gjimene algai buutu jaabuut nuu- saakot no 700 ls meenesii,ar norunu ka otra puse arii straadaa par vismaz 500 ls uz rokas.. savaadaak taada izteikta vegjeteesana sanaak...

ja tu maksaa darbiniekam tos 300 ls, tad logjiski ka jamais domaas par kaut ko citu, ne darbu..kaa ko nofizģīt vai izšmaukt...makdonaldaa vismaz buusi kotleti uzeedis...

Neesmu savu cirtis, strādāju vecā brokeru kompānijā kā apakšuzņēmējs, tā ir finansiāli izdevīgāk un vienkāršāk grāmatvedības ziņā, kā arī sākotnēji bija liels pluss tās kompānijas esošā slava.

Par 200-cik tad maksāt studentam par dažām stundām nedēļā?

Par 300-neviens jau neliedz pašam arī klientus meklēt paralēli, tagad pieņemtais tā arī dara 'jo izrakstīt 30 polises dienā kuras viņam atsūtu jau sagatavotas ir ne pārāk darbietilpīgi un reāli lielākā daļa dienas ir brīva, cilvēks bija uzņēmīgs un kārtīgs, pat dažus savus klientus atdevu un šis dzīvo un priecāj;as, bet citi aizmuka jo nepatika kustin;āt smadzenes.

Par polišu taisīšanu maksāju 1% no polises, itkā sīkums, bet uz kopējo kvantumu un plus ja pats kādas pāris uztaisi tad var pāēst.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

juha rakstīja:

Gregers rakstīja:

turbopiile rakstīja: iegāju palasīt par lielo SUV nākotni, a te par dzīvi spriežam.. ar interesi izlasīju..

attieksme pret dzīvi slavējama

man gan tomēr šķiet, ka lai atrastu veidu kā labi nopelnīt ar darbu, kas patīk, interesē un aizrauj nav viegli un atkal kļūst grūtāk.. (vienkāºsi nopelnīt darot da jeb ko iztikšnai protams var)

un nesaprotu ko braukt augumā valstij, kurā viss ir visiem iespējams - vai tik arī neesi kārtējais ņaudētājs un ne kā nedarītājs, kuru dēļ arī ir tādi politiķi un valdība

Tu to man?

Es kā reiz domāju, ka dzīvojam valstī un laikā kad visas durvis ir vaļā!

A vot absurdās cilvēktiesības jau ZB- slepkavam ir tiesības un aprūpi, bet zīdainim kurš vēl neko nav noziedzies nav itin nekādu tiesību.

Kaimiņ dzērītis pagalmā saviem korišiem lielās ka no sociālajiem atkal izšmaucis 600 LVL, bet daudzbērnu mātei operāciju soci attsaka jo neesot naudas...obidna...

Ko ņaudi? Ej politikā un netaisnīgos likumus pataisi par taisnīgiem! Ir jau vienkārši te ņaudēt un neko nedarīt!!!

Un tagad nedaudz Gregera stilā - ko tā daudzbērnu māte ņaud un neko nedara? Laikam stulba un nesakopusies, jo nav mācējusi iekārtoties labi apmaksātā darbā. Bet dzērājs no pagalma ir malacis, jo neņaud, bet spēj sev polšam naudu izsist, tātad labi apķērīgs cilvēks, kurš māk dzīvot.

Principā doma, cilvēks kustās un var neko nedarīt, bet daudzbērnu māte tik uz veci paļāvās vot i slikti, melni protams, bet realitāte.

Tāpat sirds eizēm sāp to redzot.

Politikā neko nemaina, mani parastie cilvēki.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: nuja...vispaareejaa aarstnieciiba labaakaa gadiijumaa...liidz kjirurgjijai kaa cuukai liidz meenesim...

vari te rakstiit memuaarus par savu gruuto beerniibu, amerikaanja sapni utt...

tas taapat nevienu , vai vismaz mani nepiedur...

tas laikam no uzskatiem atkariigs- viens ir gatavs laiziit jebkuru pakaļu, ka tik par to maksaa, cits atkal nee...

Par mēnesi ir pareizi, pat nedomāju teikt ka esmu ko iemācijies taj skolā, principa patirsti gadi.

Pakaļu kā reiz nelaizu nevienam jo mani klienti novērtē to darbu kuru viņu labā daru un attiecās pret mani kā pret līdzvērtīgu.

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

juha rakstīja:

Gregers rakstīja:

turbopiile rakstīja: iegāju palasīt par lielo SUV nākotni, a te par dzīvi spriežam.. ar interesi izlasīju..

attieksme pret dzīvi slavējama

man gan tomēr šķiet, ka lai atrastu veidu kā labi nopelnīt ar darbu, kas patīk, interesē un aizrauj nav viegli un atkal kļūst grūtāk.. (vienkāºsi nopelnīt darot da jeb ko iztikšnai protams var)

un nesaprotu ko braukt augumā valstij, kurā viss ir visiem iespējams - vai tik arī neesi kārtējais ņaudētājs un ne kā nedarītājs, kuru dēļ arī ir tādi politiķi un valdība

Tu to man?

Es kā reiz domāju, ka dzīvojam valstī un laikā kad visas durvis ir vaļā!

A vot absurdās cilvēktiesības jau ZB- slepkavam ir tiesības un aprūpi, bet zīdainim kurš vēl neko nav noziedzies nav itin nekādu tiesību.

Kaimiņ dzērītis pagalmā saviem korišiem lielās ka no sociālajiem atkal izšmaucis 600 LVL, bet daudzbērnu mātei operāciju soci attsaka jo neesot naudas...obidna...

Ko ņaudi? Ej politikā un netaisnīgos likumus pataisi par taisnīgiem! Ir jau vienkārši te ņaudēt un neko nedarīt!!!

Un tagad nedaudz Gregera stilā - ko tā daudzbērnu māte ņaud un neko nedara? Laikam stulba un nesakopusies, jo nav mācējusi iekārtoties labi apmaksātā darbā. Bet dzērājs no pagalma ir malacis, jo neņaud, bet spēj sev polšam naudu izsist, tātad labi apķērīgs cilvēks, kurš māk dzīvot.

Principā doma, cilvēks kustās un var neko nedarīt, bet daudzbērnu māte tik uz veci paļāvās vot i slikti, melni protams, bet realitāte.

Tāpat sirds eizēm sāp to redzot.

Politikā neko nemaina, mani parastie cilvēki.

Bagāts viņš, bet mīkstu sirdi,

Redzot grūtdienīšus raudam.

Roku kabatā tad bāž,

Izvelk savu... nēsdodziņu.

(aptuvens Auseklis).

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

juha rakstīja:

Gregers rakstīja:

juha rakstīja:

Gregers rakstīja:

turbopiile rakstīja: iegāju palasīt par lielo SUV nākotni, a te par dzīvi spriežam.. ar interesi izlasīju..

attieksme pret dzīvi slavējama

man gan tomēr šķiet, ka lai atrastu veidu kā labi nopelnīt ar darbu, kas patīk, interesē un aizrauj nav viegli un atkal kļūst grūtāk.. (vienkāºsi nopelnīt darot da jeb ko iztikšnai protams var)

un nesaprotu ko braukt augumā valstij, kurā viss ir visiem iespējams - vai tik arī neesi kārtējais ņaudētājs un ne kā nedarītājs, kuru dēļ arī ir tādi politiķi un valdība

Tu to man?

Es kā reiz domāju, ka dzīvojam valstī un laikā kad visas durvis ir vaļā!

A vot absurdās cilvēktiesības jau ZB- slepkavam ir tiesības un aprūpi, bet zīdainim kurš vēl neko nav noziedzies nav itin nekādu tiesību.

Kaimiņ dzērītis pagalmā saviem korišiem lielās ka no sociālajiem atkal izšmaucis 600 LVL, bet daudzbērnu mātei operāciju soci attsaka jo neesot naudas...obidna...

Ko ņaudi? Ej politikā un netaisnīgos likumus pataisi par taisnīgiem! Ir jau vienkārši te ņaudēt un neko nedarīt!!!

Un tagad nedaudz Gregera stilā - ko tā daudzbērnu māte ņaud un neko nedara? Laikam stulba un nesakopusies, jo nav mācējusi iekārtoties labi apmaksātā darbā. Bet dzērājs no pagalma ir malacis, jo neņaud, bet spēj sev polšam naudu izsist, tātad labi apķērīgs cilvēks, kurš māk dzīvot.

Principā doma, cilvēks kustās un var neko nedarīt, bet daudzbērnu māte tik uz veci paļāvās vot i slikti, melni protams, bet realitāte.

Tāpat sirds eizēm sāp to redzot.

Politikā neko nemaina, mani parastie cilvēki.

Bagāts viņš, bet mīkstu sirdi,

Redzot grūtdienīšus raudam.

Roku kabatā tad bāž,

Izvelk savu... nēsdodziņu.

(aptuvens Auseklis).

Piši eščo!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Ozz rakstīja: nuja...vispaareejaa aarstnieciiba labaakaa gadiijumaa...liidz kjirurgjijai kaa cuukai liidz meenesim...

vari te rakstiit memuaarus par savu gruuto beerniibu, amerikaanja sapni utt...

tas taapat nevienu , vai vismaz mani nepiedur...

tas laikam no uzskatiem atkariigs- viens ir gatavs laiziit jebkuru pakaļu, ka tik par to maksaa, cits atkal nee...

Par mēnesi ir pareizi, pat nedomāju teikt ka esmu ko iemācijies taj skolā, principa patirsti gadi.

Pakaļu kā reiz nelaizu nevienam jo mani klienti novērtē to darbu kuru viņu labā daru un attiecās pret mani kā pret līdzvērtīgu.

nu, veciit-

Tu vari teikt-jaa, es daru labu darbu, no manis ir sabiedriibai kaut kaada jeega utt...

manupraat-nee...

ir viena dalja cilveeku, kas ir tik aiznjemti ka tiem pakalju slauka sulainis...

(nupat atcereejos veesturisku faktu- pakaļas slauciitaajs Luijam 13. tautaa sauktam par saules karali bija pats iekaarojamaakais amats galminieku viduu)...

bet ar tiem kam jaaslauka sabiedriiba ne saakas ne beidzas... taa ir atseviskji staavosa kategorija

vari pateikt, ko šodien labu esi izdrijis sabiedriibai

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

markelis rakstīja:

Gregers rakstīja:

Nozombēts kā reiz ņaud jo onka pa televīzoru tak teica, ka neesi vainīgs pie tā, ka tev nemaksā par tevis nepadarīto darbu...

Cilvēks domājošais tādā valstī kā Latvija dzīvo un priecājās, jo ir piedzimis vietā un laikā kad var nopelnīt un ir kur ar baudu iztērēt, kā arī darba tirgus ir plaš un daudzveidīgs personai kura ir gatava kustināt savu pakaļu lai dzīvotu kā vēlās.

Kādreiz kad biju naivāks daudziem nabadziņiem piedāvāju darbu, gan kā palīgam gan kā kolēģim...kaut viens būtu gadu noturējies, daudz darba rediet blje...no desmitiem līdz pieciem pakustēties un smadzeni pakustināt lai viss notiek nevis kādam atbildību uzvelt par savu dzīvi ir neforši jo ja neizdariji tad nav uz ko novelt un nav vairs par ko ņaudēt.

tieshi taa - nozombeets pateereetaajs - kapaat lai tik vairaak nopelniit, lai nopirktu krutaaku mashiinu, kas tevi uzlaadees ar pozitiivu energiju . . . nu nu

a mosh taa vietaa lai baisi kapaatu aizbraukt pamakskjereet, ar siici futeni paspeeleet ar ricuku uz juurinju aizmiities. nu kautko jau biki parosiities vajag lai kautkaads kaaposts buutu, bet kaa baigo prioritaati izvirziit darbu . . . nu katram savs

respect. Es nekad un nekādos apstākļos nestrādāšu ilgāk par 8 h dienā. Loši lai kaplē dēļ savas naudas, es par viņiem ierēcu.

P.S. Un braukt ar milzīgu amerikāņu kasti laikā, kad visa pasaule domā par ekoloģiju ir stulbuma un atpalicības pazīme Es pelnu labi, bet tādēļ es neesmu nomainījis savu 2 litru dīzeli uz kādu monstrozu benzīnnieku

HRE Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Gregers: tevis teiktajaa taisniiba ir, bet paarshaavi tu ar paar sviitru. Bija interesanti palasiit, bet nevajag nolikt visus un pacelt sevi par krutaaku nekaa ir visi paareejie.

Tev ir iespeejas izveersties tajaa apdroshinaashanaa un tikt pie papildus ienaakumiem - apsveicu. Bez nekaadas skaudiibas vai kaa taa. Bet taa nav visiem, vismaz ja veelas pelniit naudu arii aarpus darba ar to, kas ir gan hobijs, gan maizes darbs. Nedaudz darba jomaa +/- novirzoties no maizes darba briivajaa laikaa pashlaik atrast darbu papildus liidzeklju ieguushanai bishkjinj nav viegli. Turklaat vispirms vajag izdariit un tad cereet, ka samaksaas un tieshaam galarezultaatu kaadam vajadzees.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Gregers rakstīja:

Ozz rakstīja: nuja...vispaareejaa aarstnieciiba labaakaa gadiijumaa...liidz kjirurgjijai kaa cuukai liidz meenesim...

vari te rakstiit memuaarus par savu gruuto beerniibu, amerikaanja sapni utt...

tas taapat nevienu , vai vismaz mani nepiedur...

tas laikam no uzskatiem atkariigs- viens ir gatavs laiziit jebkuru pakaļu, ka tik par to maksaa, cits atkal nee...

Godīgi? Tiko iepriecināju vienu pāvadātāju, ka šis saņems visus 120k eur par sasisto smago nevis 70k kā gribēja BTA sākumā.

Cilvēks laimīgs!

a ko tu izdariji?

Par mēnesi ir pareizi, pat nedomāju teikt ka esmu ko iemācijies taj skolā, principa patirsti gadi.

Pakaļu kā reiz nelaizu nevienam jo mani klienti novērtē to darbu kuru viņu labā daru un attiecās pret mani kā pret līdzvērtīgu.

nu, veciit-

Tu vari teikt-jaa, es daru labu darbu, no manis ir sabiedriibai kaut kaada jeega utt...

manupraat-nee...

ir viena dalja cilveeku, kas ir tik aiznjemti ka tiem pakalju slauka sulainis...

(nupat atcereejos veesturisku faktu- pakaļas slauciitaajs Luijam 13. tautaa sauktam par saules karali bija pats iekaarojamaakais amats galminieku viduu)...

bet ar tiem kam jaaslauka sabiedriiba ne saakas ne beidzas... taa ir atseviskji staavosa kategorija

vari pateikt, ko šodien labu esi izdrijis sabiedriibai

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Gregers rakstīja:

Ozz rakstīja: nuja...vispaareejaa aarstnieciiba labaakaa gadiijumaa...liidz kjirurgjijai kaa cuukai liidz meenesim...

vari te rakstiit memuaarus par savu gruuto beerniibu, amerikaanja sapni utt...

tas taapat nevienu , vai vismaz mani nepiedur...

tas laikam no uzskatiem atkariigs- viens ir gatavs laiziit jebkuru pakaļu, ka tik par to maksaa, cits atkal nee...

Godīgi? Tiko iepriecināju vienu pāvadātāju, ka šis saņems visus 120k eur par sasisto smago nevis 70k kā gribēja BTA sākumā.

Cilvēks laimīgs!

a ko tu izdariji?

Par mēnesi ir pareizi, pat nedomāju teikt ka esmu ko iemācijies taj skolā, principa patirsti gadi.

Pakaļu kā reiz nelaizu nevienam jo mani klienti novērtē to darbu kuru viņu labā daru un attiecās pret mani kā pret līdzvērtīgu.

nu, veciit-

Tu vari teikt-jaa, es daru labu darbu, no manis ir sabiedriibai kaut kaada jeega utt...

manupraat-nee...

ir viena dalja cilveeku, kas ir tik aiznjemti ka tiem pakalju slauka sulainis...

(nupat atcereejos veesturisku faktu- pakaļas slauciitaajs Luijam 13. tautaa sauktam par saules karali bija pats iekaarojamaakais amats galminieku viduu)...

bet ar tiem kam jaaslauka sabiedriiba ne saakas ne beidzas... taa ir atseviskji staavosa kategorija

vari pateikt, ko šodien labu esi izdrijis sabiedriibai

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

nuu, es laikam pateiksu kaapeec nomirs tante un apsteigšu sekciju par vismaz paaris stundaam, cerams

a mošš vinju izaarstees un jamaa dziivos veel ilgi un laimiigi

ved man vienu taadu terminaalaa staavoklii esoshu...vismaz izkusteeshos...

a taa kaa vienmeer- katram kaut kas saap, vienai tantei iemaaciiju smagumus celt pareizi, citai atkal praktiski noformeeju invaliditaati peec avaarijas , bet dzelzhi muguraa bija veseli...

un taadaa garaa..

vakar biija interesantaak, un riit atkal buus...traumas

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja:

markelis rakstīja:

Gregers rakstīja:

Nozombēts kā reiz ņaud jo onka pa televīzoru tak teica, ka neesi vainīgs pie tā, ka tev nemaksā par tevis nepadarīto darbu...

Cilvēks domājošais tādā valstī kā Latvija dzīvo un priecājās, jo ir piedzimis vietā un laikā kad var nopelnīt un ir kur ar baudu iztērēt, kā arī darba tirgus ir plaš un daudzveidīgs personai kura ir gatava kustināt savu pakaļu lai dzīvotu kā vēlās.

Kādreiz kad biju naivāks daudziem nabadziņiem piedāvāju darbu, gan kā palīgam gan kā kolēģim...kaut viens būtu gadu noturējies, daudz darba rediet blje...no desmitiem līdz pieciem pakustēties un smadzeni pakustināt lai viss notiek nevis kādam atbildību uzvelt par savu dzīvi ir neforši jo ja neizdariji tad nav uz ko novelt un nav vairs par ko ņaudēt.

tieshi taa - nozombeets pateereetaajs - kapaat lai tik vairaak nopelniit, lai nopirktu krutaaku mashiinu, kas tevi uzlaadees ar pozitiivu energiju . . . nu nu

a mosh taa vietaa lai baisi kapaatu aizbraukt pamakskjereet, ar siici futeni paspeeleet ar ricuku uz juurinju aizmiities. nu kautko jau biki parosiities vajag lai kautkaads kaaposts buutu, bet kaa baigo prioritaati izvirziit darbu . . . nu katram savs

respect. Es nekad un nekādos apstākļos nestrādāšu ilgāk par 8 h dienā. Loši lai kaplē dēļ savas naudas, es par viņiem ierēcu.

P.S. Un braukt ar milzīgu amerikāņu kasti laikā, kad visa pasaule domā par ekoloģiju ir stulbuma un atpalicības pazīme Es pelnu labi, bet tādēļ es neesmu nomainījis savu 2 litru dīzeli uz kādu monstrozu benzīnnieku

Es piemēram strādāju tikai 7, un reizēm ja kāds lielāks proekts tad pasēžu ilgāk.

Dīzelis man nepatīk, 2 liri arī jo nav elastīguma, uz ekoloģijas uzlikt jo maisiņš ko maximā iedala par velti sasipj ekoloīju kudiš vairāk nekā mans monstrs, patēriņa ziņā arī mans auto nav pat populāro auto desmitniekā. Par kasti...a tu liftā dzīvo? Vairāk par 15 kvadrātiem uz cilvēku arī ir tāda pati atpalicība!

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu ja jau tā vēlies, tad arī uzrakstīšu (pēc tam gan vairs nē):

Nezinu, kā dzīvē, bet šajā portālā Gregers ir lielībnieks un Tukšpļūtis (tieši tā, ar lielo "T"), kurš prot zibenīgi sapīties savos apgalvojumos un nonākt pretrunās ar sevi. Tam papildus cauri vīd pamatīga snobisma deva, jo apkopēji, un tamlīdzīgi darbinieki vispār arī drīkstētu neeksistēt, jo ir vispārzināmi sīkaļas, kuri ir pārāk stulbi un nesakopušies, lai kaut ko savā dzīvē panāktu. Uz jautājumiem Gregers pēc būtības atbildēt nespēj, vien kaut ko aplinkus atrakstās. Pēc paša apgalvojumiem Gregers pelna labi (to neviens nevar noliegt), taču šis apgalvojums ir tāds šaubīgs, jo, kā lai neatceras "ķirurga palīga", kurš "ir gandrīz tas pats ķirurgs" epopeju? Lai nu kā, man vienalga, cik Gregers saņem un kādu amatu viņš ieņem, jo, manuprāt, jebkurš darbs ir cienījams, ja tas tiek padarīts kvalitatīvi un pēc labākās sirdzapziņas. Tāpat es saprotu sētnieku, apkopēju un šinderu vēlmi dzīvot labi un saņemt vairāk nekā patreiz. Tas mani pozitīvā ziņā atšķir no Gregera, jo es saprotu, ka bez visiem šiem darboņiem mēs nevaram iztikt. Ja visi kļūs par labi apmaksātiem apdrošināšanas aģentiem vai to palīgiem, tad dzīve apstāsies.

Visu šo pārdomu rezultātā varu teikt, ka es Gregeru absolūti necienu, jo viņš ir garīgs tukšpauris, kurš manu cieņu nav pelnījis.

Vari, Greger, man arī neatbildēt, bet, ja to darīsi, tad, lūdzu, papūlies to izdarīt literāri pareizā latviešu valodā.

HRE Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Un veel Greger.

Sanaak ka tu esi kaa starpnieks starp klientu un gala pakalpojuma sniedzeeju. Buutiibaa tu nodarbojies pakalpojumu sfeeraa veicot ... pakalpojuma pievienotaas veertiibas paaugstinaashanu (kruta skan). Reaali noplees savu kapeiku kaa starpnieks par to ko citi jau piedaavaa savu neko jaunu neizgudrojot.

Te rodas jautaajums - kas ir labaak veikt "preces" razhoshanu tieshaam radot ko jaunu kur ir jeega domaat ar galvu vai par to ka esi pa vidu sanjemt kaapostu ?

Vienkaarshi tu izklausies peec taada kas tikliidz sajutiis ka tur vairs nevar tik labi nopelniit metiis tai lietai mieru un skries mekleet kaadu citu vietu kur dabuut kaapostu.

Un Vispaar !!!

Jebkuraa lietaa ieguldot daudz zinaashanas taas tapshanaa, kam nepiecieshama arii izgliitiiba un dazhaadu procesu apguushana, gala rezultaats ir veertiigaaks nekaa pikja sanjemshanu par "kaut ko".

1 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti