lielie SUV ir pagātne

anonimikis Reģ.: 18.10.2002

lielie SUV ir pagātne

 
1 2 3 4 5 6 7 8
juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: ir taada teorija, Darvinam, ja kas ka cilveeks pa cilveeku palika taapeec ka meerkakjis koku un akmeni rokaa panjeema...darbs ar rokaam attiista smadzenes...

PN-

ir man miniprožektaa- audiosisteema, bet ne pa 3 ls...kaut kas vairaak... ir vinila atskanjotaajs, ir hi-end custom made daanju deka utt...ar 4x150 W , nav tumbu , nav CD dekas bet tas taapeec ka nav kur iisti klausiities...senčiem griesti uz galvas uzgaaziisies ja palaidiis uz pilnu klapi

par poliseem nezinu, iespeejams ka mani polises gan neinteresee...es cilveekus izmekleeju ar datortomograapi un magneetrezonaatoru

taa arii neatbildeeji-cik tu sanjem...

jo šinii gadiijumaa es paarstaavu visu LV švaki un švakaak atalgoto videejo medpersonaalu...un vareetu tev noveeleet nonaakt slimniicaa, kuraa maasinja kura sanjem tos 300 ls. Tavu šprici ar analgētiķi noskaustu .

Nu tu gan paliec tikpat sadistisks, kā viens man zināms ķirurgs. Tikai viņš analgētiķus mēdza noskaust ne tāpēc, ka kādam alga maza, bet tāpēc, ka viņš tobrīd bija tā izdomājis.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja: Gaaarrllaaicciiigi kad neviena nav mājās

Pastaipi priekšādiņu.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

a kas

mans jautaajusm Gregeram paliek atklaats, un klaat ir naacis veel viens-

a)Cik vins pelna

b)Vai visi nodoklji pilnaa apmeeraa kaa pašnodarbinaatai personai tiek maksaati

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: ir taada teorija, Darvinam, ja kas ka cilveeks pa cilveeku palika taapeec ka meerkakjis koku un akmeni rokaa panjeema...darbs ar rokaam attiista smadzenes...

PN-

ir man miniprožektaa- audiosisteema, bet ne pa 3 ls...kaut kas vairaak... ir vinila atskanjotaajs, ir hi-end custom made daanju deka utt...ar 4x150 W , nav tumbu , nav CD dekas bet tas taapeec ka nav kur iisti klausiities...senčiem griesti uz galvas uzgaaziisies ja palaidiis uz pilnu klapi

par poliseem nezinu, iespeejams ka mani polises gan neinteresee...es cilveekus izmekleeju ar datortomograapi un magneetrezonaatoru

taa arii neatbildeeji-cik tu sanjem...

jo šinii gadiijumaa es paarstaavu visu LV švaki un švakaak atalgoto videejo medpersonaalu...un vareetu tev noveeleet nonaakt slimniicaa, kuraa maasinja kura sanjem tos 300 ls. Tavu šprici ar analgētiķi noskaustu .

paldies dievam neslimoju vispār, bet kad biju salauzis muguru tad pēc operācijas godīgi personālam puķes kaudzēm un ārstam pusi algas atdevu, tādejādi novērtējot viņa darbu.

Bet ko tu cepies, itkā pats bruktu ar BMW vai sūdu kkādu!

Ja kādreiz nolemsi mainīt profesiju tad laipni lūgts pie manis, te ārsti labi jūtās, pats esmu ar ķirurga palīga izglītību

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Greger, vai tavu ģimeni apmierinošie ienākumi nav apdraudēti? Tu jau nemaz vairs nestrādā, viens pats uzturi kādus trīs iAuto topikus, lai gan pirms tam šausminājies par tāda tipa cilvēkiem. Verbālā caureja piemetusies?

Tukšpļūtisms?

Aaatvaaļināājums

Gaaarrllaaicciiigi kad neviena nav mājās

Drīz atkal pazudīšu ar galiem, jo brīvdienas būs beigušās.

Vot tas ir zgjec! iists darbaholikjis- fano par darbu, staasta cik forshi ir rukaat, a Te vinjam atvaljinaajums un viens garlaikojas maajaas...

Es ibmakj to vien daru darbaa kaa kalju plaanus briivajiem briizhiem

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

labaak neteiksu ko domaaju par medikjiem kas pametushi darbu jo vienulaik pavisam beediigi bija...

ķirurga paliigs-

kas tas taads

taa arii neatbildeeji uz maniem jautaajumiem...

taatad pienjemu, ka ja godiigi visu nomaksaatu, tad nebuutu iemesla blatot

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: labaak neteiksu ko domaaju par medikjiem kas pametushi darbu jo vienulaik pavisam beediigi bija...

ķirurga paliigs-

kas tas taads

taa arii neatbildeeji uz maniem jautaajumiem...

taatad pienjemu, ka ja godiigi visu nomaksaatu, tad nebuutu iemesla blatot

Protams, ka viņš Tev neatbildēs par savu algu, jo tad viss krutums izčākstēs, kā pārdurts balons.

Vai ķirurga palīgs nevarētu būt operāciju medmāsa?

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: ķirurga paliigs-

kas tas taads

skalpeļu asinātājs.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

juha rakstīja:

Ozz rakstīja: labaak neteiksu ko domaaju par medikjiem kas pametushi darbu jo vienulaik pavisam beediigi bija...

ķirurga paliigs-

kas tas taads

taa arii neatbildeeji uz maniem jautaajumiem...

taatad pienjemu, ka ja godiigi visu nomaksaatu, tad nebuutu iemesla blatot

Protams, ka viņš Tev neatbildēs par savu algu, jo tad viss krutums izčākstēs, kā pārdurts balons.

Vai ķirurga palīgs nevarētu būt operāciju medmāsa?

vareetu...bet tur arii baigais znajs ir nepieciešams...koledza un tad veelviskautkaadi kursi...

operbloka maasas starp citu, visai labi pelna...pienjemu ka labaak nekaa šestaks-brokeriits

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

un laikam veel jo projaam nav taada termina kaa "ķirurga palīgs"

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Tomēr tas ir liels psec.

Džeks strādā kā zirgs, lai nopelnītu lielu algu ar kuras palīdzību pats un ģimene dzīvotu maksimālā komfortā, brauktu ar izcili komfortablu amerikāņu auto, par savu naudu varētu apmierināt visas savas iegribas utt utt.

Un te bāc - pienāk atvaļinājums, bet krutajam džekam garlaicīgi! Par savu lielo naudu nespēj nopirkt nekādu izklaidi, pat ar eļektričku līdz Majoriem nevar aizbraukt.

nafig tad tā nauda? uzstājās te ar referātu a la Kārlis Markss, bet pašam nekas nesanāk..

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Gregers rakstīja: Gaaarrllaaicciiigi kad neviena nav mājās

Pastaipi priekšādiņu.

Nē, atstāšu tev to prieku, ja nemaldos uz iesipto sani to dari bieži un ar aizrautību...

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

a kas

mans jautaajusm Gregeram paliek atklaats, un klaat ir naacis veel viens-

a)Cik vins pelna

b)Vai visi nodoklji pilnaa apmeeraa kaa pašnodarbinaatai personai tiek maksaati

Mana alga nav tava darīšana, teikšu tikai ka ap 5k.

Kā pašnodarbinātais nemaksāju nodokļus jo esmu privātais komersants un nodokļus nomaksāju pilnībā, kā arī par palīgiem godīgi maksāju, jo tā sipšanās ar muhļīšanu neatmaksājās ne morāli finansiāli, tik pakāsts laiks.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: labaak neteiksu ko domaaju par medikjiem kas pametushi darbu jo vienulaik pavisam beediigi bija...

ķirurga paliigs-

kas tas taads

taa arii neatbildeeji uz maniem jautaajumiem...

taatad pienjemu, ka ja godiigi visu nomaksaatu, tad nebuutu iemesla blatot

Nemaz nesāku, jo nolēmu, ka negribu tomēr strādāt ar tik nepateicīgiem cilvēkiem kā Latvija slimnieki.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

juha rakstīja:

Ozz rakstīja: labaak neteiksu ko domaaju par medikjiem kas pametushi darbu jo vienulaik pavisam beediigi bija...

ķirurga paliigs-

kas tas taads

taa arii neatbildeeji uz maniem jautaajumiem...

taatad pienjemu, ka ja godiigi visu nomaksaatu, tad nebuutu iemesla blatot

Ķirurga palīgs ir gandrīz tas pats ķirurgs, tik operācijas laikā nevis griež bet asistē.

Atšķirība tā, ka ķirurgam vaijag ap 10 gadi līdz tiks pie normālām operācijām, bet es pa 6 gadiem tiku pie profesijas.

Protams, ka viņš Tev neatbildēs par savu algu, jo tad viss krutums izčākstēs, kā pārdurts balons.

Vai ķirurga palīgs nevarētu būt operāciju medmāsa?

vareetu...bet tur arii baigais znajs ir nepieciešams...koledza un tad veelviskautkaadi kursi...

operbloka maasas starp citu, visai labi pelna...pienjemu ka labaak nekaa šestaks-brokeriits

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Gregers rakstīja: Gaaarrllaaicciiigi kad neviena nav mājās

Pastaipi priekšādiņu.

Nē, atstāšu tev to prieku, ja nemaldos uz iesipto sani to dari bieži un ar aizrautību...

Dižais torētiķi, ar steigu dodies ielās tērēt savu naudu, jebšu ļaunā inflācija katru dienu apēd gabalu no tava sūri grūti pelnītā pīrāga! Nekavējies piesmakušā interneta vidē, šeit bez tevis mierīgi iztiks!

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Tomēr tas ir liels psec.

Džeks strādā kā zirgs, lai nopelnītu lielu algu ar kuras palīdzību pats un ģimene dzīvotu maksimālā komfortā, brauktu ar izcili komfortablu amerikāņu auto, par savu naudu varētu apmierināt visas savas iegribas utt utt.

Un te bāc - pienāk atvaļinājums, bet krutajam džekam garlaicīgi! Par savu lielo naudu nespēj nopirkt nekādu izklaidi, pat ar eļektričku līdz Majoriem nevar aizbraukt.

nafig tad tā nauda? uzstājās te ar referātu a la Kārlis Markss, bet pašam nekas nesanāk..

Kāpēc nespēju, klausos labu mūziku un gaidu mīļoto mājās.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

...

Vot tas ir zgjec! iists darbaholikjis- fano par darbu, staasta cik forshi ir rukaat, a Te vinjam atvaljinaajums un viens garlaikojas maajaas...

Es ibmakj to vien daru darbaa kaa kalju plaanus briivajiem briizhiem

ar ko arī apsveicu

Ņaudētājs klasiskais

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Ozz rakstīja: labaak neteiksu ko domaaju par medikjiem kas pametushi darbu jo vienulaik pavisam beediigi bija...

ķirurga paliigs-

kas tas taads

taa arii neatbildeeji uz maniem jautaajumiem...

taatad pienjemu, ka ja godiigi visu nomaksaatu, tad nebuutu iemesla blatot

Nemaz nesāku, jo nolēmu, ka negribu tomēr strādāt ar tik nepateicīgiem cilvēkiem kā Latvija slimnieki.

buuu....

es gan domaaju ka par taam "pateiciibaam" buutu jaasit abas puses, jo kaa medikjim ir jaaizdara savs darbs, taa arii pacientam medikja darbs ir normaali jāatalgo..normaalaa kaartaa...nevis ar to kas manaa parakstaa....

respektiivi- esi pabeidzis maasu skolu

malacis. es nupat buusu pabeidzis jau otru...nedomaaju ka tu man vareetu piedaavaat ko konkureetspeejiigu...jo esi suudiigs darba deveejs ar tendenci uz bosingu un ziimeesanos...

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Ozz rakstīja:

a kas

mans jautaajusm Gregeram paliek atklaats, un klaat ir naacis veel viens-

a)Cik vins pelna

b)Vai visi nodoklji pilnaa apmeeraa kaa pašnodarbinaatai personai tiek maksaati

Mana alga nav tava darīšana, teikšu tikai ka ap 5k.

Kā pašnodarbinātais nemaksāju nodokļus jo esmu privātais komersants un nodokļus nomaksāju pilnībā, kā arī par palīgiem godīgi maksāju, jo tā sipšanās ar muhļīšanu neatmaksājās ne morāli finansiāli, tik pakāsts laiks.

Un tad Tev pašam nešķiet smieklīgi, ka tas keks, kam par pusslodzi piedāvāji 300 latus aploksnē pasūtīja Tevi pāris mājas tālāk?

Ak jā, un kā tad tie 300 lati aploksnē saskan ar "godīgi par visiem nomaksāju nodokļus"???

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Mana alga nav tava darīšana, teikšu tikai ka ap 5k.

Tikai

tad atvaino, visa interese par tevi pazuda. Sorry.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Gregers rakstīja:

Ozz rakstīja: labaak neteiksu ko domaaju par medikjiem kas pametushi darbu jo vienulaik pavisam beediigi bija...

ķirurga paliigs-

kas tas taads

taa arii neatbildeeji uz maniem jautaajumiem...

taatad pienjemu, ka ja godiigi visu nomaksaatu, tad nebuutu iemesla blatot

Nemaz nesāku, jo nolēmu, ka negribu tomēr strādāt ar tik nepateicīgiem cilvēkiem kā Latvija slimnieki.

buuu....

es gan domaaju ka par taam "pateiciibaam" buutu jaasit abas puses, jo kaa medikjim ir jaaizdara savs darbs, taa arii pacientam medikja darbs ir normaali jāatalgo..normaalaa kaartaa...nevis ar to kas manaa parakstaa....

respektiivi- esi pabeidzis maasu skolu

malacis. es nupat buusu pabeidzis jau otru...nedomaaju ka tu man vareetu piedaavaat ko konkureetspeejiigu...jo esi suudiigs darba deveejs ar tendenci uz bosingu un ziimeesanos...

Naabarot, kā reiz nebosojos, bet kā pret draugu attiecos pret savu darbinieku jo viņš man pelna naudu.

Zīmejo! Kur! Te kāreiz mani noliek zīmuļi kuri lūk mākon na glaz eļļas molekulāro līmeni noteikt!

Katrā ziņā mans piedāvājums ir spēkā, nekad neatsakos no cilvēkiem kuri ir spējīgi aizstāvēt savu viedokli ar argumentiem nevis matom i massoi, kā arī redzu tevī vērtīgu un retu Latvijā'īpašību-tu spēj atzīt savu kļūdu ja redzi ka esi kļūdijies.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Ķirurga palīgs ir gandrīz tas pats ķirurgs, tik operācijas laikā nevis griež bet asistē.

Atšķirība tā, ka ķirurgam vaijag ap 10 gadi līdz tiks pie normālām operācijām, bet es pa 6 gadiem tiku pie profesijas.

kuraa valstii

cik es zinu, ka pie mums jaapabeidz vispaareejaa aarstnieciiba 5 gadi un tad veel rezidentuura kjirurgjijaa laikam 6 gadi bija...

un tikai peec tam tu driiksteesi lielajam onkam skalpeli pasniegt...

nav pie mums taadu paliigu...opereejosais kjirurgs par asistentiem njem vai nu savus jaunaakos koleegjus vai peedeejo gadu rezidentus...

un ir operbloka maasas, kas kaa nu kuraa vietaa, tagad laikam ir atseviskja programma, bet agraak bija vispaareejaas +kursi un daudzu gadu darbs...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Gregers rakstīja:

Ķirurga palīgs ir gandrīz tas pats ķirurgs, tik operācijas laikā nevis griež bet asistē.

Atšķirība tā, ka ķirurgam vaijag ap 10 gadi līdz tiks pie normālām operācijām, bet es pa 6 gadiem tiku pie profesijas.

kuraa valstii

cik es zinu, ka pie mums jaapabeidz vispaareejaa aarstnieciiba 5 gadi un tad veel rezidentuura kjirurgjijaa laikam 6 gadi bija...

un tikai peec tam tu driiksteesi lielajam onkam skalpeli pasniegt...

nav pie mums taadu paliigu...opereejosais kjirurgs par asistentiem njem vai nu savus jaunaakos koleegjus vai peedeejo gadu rezidentus...

un ir operbloka maasas, kas kaa nu kuraa vietaa, tagad laikam ir atseviskja programma, bet agraak bija vispaareejaas +kursi un daudzu gadu darbs...

Nu safisies meistarībā džeks....vispirms autombīļos, tagad medicīnā. Kas viņam atliek? Sagaidīt mājās mīļoto, kurai jāstrādā lai uzturētu ģimeni,un palūgt viņai lai parausta ādiņu, jo pats nemāk.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Gregers rakstīja:

Ozz rakstīja: labaak neteiksu ko domaaju par medikjiem kas pametushi darbu jo vienulaik pavisam beediigi bija...

ķirurga paliigs-

kas tas taads

taa arii neatbildeeji uz maniem jautaajumiem...

taatad pienjemu, ka ja godiigi visu nomaksaatu, tad nebuutu iemesla blatot

Nemaz nesāku, jo nolēmu, ka negribu tomēr strādāt ar tik nepateicīgiem cilvēkiem kā Latvija slimnieki.

buuu....

es gan domaaju ka par taam "pateiciibaam" buutu jaasit abas puses, jo kaa medikjim ir jaaizdara savs darbs, taa arii pacientam medikja darbs ir normaali jāatalgo..normaalaa kaartaa...nevis ar to kas manaa parakstaa....

Es atkal uzskatu, ka mediķiem būtu jāsaņem atalgojumu no pacientiem atbilstoši savam darbam, tipo kā jebkuram citam pakalpojumu sniedzējam, pietam labu atalgojumu jo darbs ir elle.

Atstāt nedaudz bezmaksas ārstus priekš pensionāriem un bērnunamiem, pārējie kā spēja sačakarēt savu veselību tā lai arī ārstējās. IMXO, a to visādus pjaņusn sliņķus, noziedzniekus un neliešus ārstējot tiek izgrūsti miljoni, bet kad jānopērk zīdaiņiem barokameru tad redziet budžets beidzies, kad blje cietumniekiem jāuzbliež jaunu slimnīcu tad lūk skrienam un izdalam lai tak nabaga ieslodītajiem tiek, bet kad bērnu slimnīcai brūk iekšā griesti tad nekā! Latvija blje...

1 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti