Pardod Audi A6q

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
 
1 2 3
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

eu! tikai viens jautājums.... kuļi tik dārgi???????

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Riktiigs latvietis, viss par daargu Paskaties, tirgojas arii identiski autinji par 9500eur, taa ka mana cena man liekas normaala videejaa tirgus cena. (Nu, protams ir ari A6 no LT `idealaa stavoklii` par 6000eur

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

gonzalless rakstīja: Riktiigs latvietis, viss par daargu Paskaties, tirgojas arii identiski autinji par 9500eur, taa ka mana cena man liekas normaala videejaa tirgus cena. (Nu, protams ir ari A6 no LT `idealaa stavoklii` par 6000eur

kaa reiz pats kaartiigais LV aborigeens

par cenu- ar ja taa godiigi ieshaavaas praataa taa pati doma kas Pirmajam

BTW- veiksmi andeleeshanaa

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Juusu zinaashanai es te biznesu netaisu. Pats mashinu pirms gada pirku pa lielaaku ciparu+uzliku signalizaciju+imobilaizeru+nomaniiju zobsiksnu (tie kuri zin, tas maksaa labu kaapostu)+vienu ziemu brauktas ziemenes naak bonusaa. Pati mashina nav bijusi sista, salons svaigs, quattro galu galaa Ja par sho ciparu nevienam nevajdzees tad braukashu vien pats. Gribu paardot taapeec, ka gribaas dzipveidiigo.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

gonzalless rakstīja: Juusu zinaashanai es te biznesu netaisu. Pats mashinu pirms gada pirku pa lielaaku ciparu+uzliku signalizaciju+imobilaizeru+nomaniiju zobsiksnu (tie kuri zin, tas maksaa labu kaapostu)+vienu ziemu brauktas ziemenes naak bonusaa. Pati mashina nav bijusi sista, salons svaigs, quattro galu galaa Ja par sho ciparu nevienam nevajdzees tad braukashu vien pats. Gribu paardot taapeec, ka gribaas dzipveidiigo.

saderam, ka par šito ciparu "brauksi vien pats"

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Nu, to mees veel redzeesim Paaris interesanti jau uzradaas. Cik tad peec tavaam domaam ir pareizaa cena?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

gonzalless rakstīja: pats. Gribu paardot taapeec, ka gribaas dzipveidiigo.

Vēl viens slimais kam gribas pārsēsties no mašīnas uz pagarinātāju

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Nesaprotu to nolicēju par "pagarinātāju". Ja cilvēkam gribās (un ja var atļauties neatraujot sievai manikīru un bērniem ēdienu), tad tik lai pērk nost džipmašīnu. Es ar' labprāt ikdienā vizinātos apkārt ar lielu bezceļnieku.

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Tieshi taa, parasti pat `pagarinaataajiem` uztraucaas tie, kas tos nevar atlauties. Es piemeeeram skatos uz USA SUV, un nebuut ne parak daargu. Vajag tagad arii shad tad nobraukt no celja, plus lielaaka droshiiba, plus Casko un remonti leetaaki par A6.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

lielāka drošība

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Nu, protams Getz ir droshaaks nekaa Subarbans

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

Varbūt kādam interesē šitāds džipiņš

www.ss.lv/...

ir labs un par sviestmaizi.

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

muļķīgais sludinājums no ss.lv par MB visurgājēju: Iespējama maiņa pret lētāku a/m

Lūk i tev reāls piedāvājums!!!

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

gonzalless rakstīja: pats. Gribu paardot taapeec, ka gribaas dzipveidiigo.

Vēl viens slimais kam gribas pārsēsties no mašīnas uz pagarinātāju

eu , iedzer indi

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

gonzalless rakstīja: Tieshi taa, parasti pat `pagarinaataajiem` uztraucaas tie, kas tos nevar atlauties. Es piemeeeram skatos uz USA SUV, un nebuut ne parak daargu. Vajag tagad arii shad tad nobraukt no celja, plus lielaaka droshiiba, plus Casko un remonti leetaaki par A6.

Nē, es uztraucos, jo arvien vairāk to jocīgo cilvēku sarodas, un viņi apdraud MANI Pats uz tādu kasti pārsēsties netaisos - 1) vairāk zupas nokurināt ne par ko, tikai lai lielāku lūžņu kaudzi apkārt vadātu, 2) no ceļa nobraukt var arī ar četriem riņķiem, tikai vispirms jānoņem nost nīdforspīdistu ļitaki un jāuzliek standarta atsperes [esiniekiem laikam mazākus uzlikt nevar, izņēmums[man pašam, tādu, protams, arī nav]], 3) ja man piepeši sarastos baigā ģimene - nopirktu T4, neapšaubāmi praktiskāks par jebkuru džipmašīnu vai kašteli

P.S. Tie kas min nobraukšanu no ceļa, parasti izraisa smaidu Sevišķi ja to saka A6Q īpašnieks

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Tieši tā. Tikai priekšā vajag likt kārtīgu ķenguru sitamo no 3...4 mm caurulēm un stiprināt uz rāmja galiem. Tie 0.7 mm veikalu spīdīgie sitamie nekam neder.

TA ar tādu iziet var?

rrupucis Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

gonzalless rakstīja: Tieshi taa, parasti pat `pagarinaataajiem` uztraucaas tie, kas tos nevar atlauties. Es piemeeeram skatos uz USA SUV, un nebuut ne parak daargu. Vajag tagad arii shad tad nobraukt no celja, plus lielaaka droshiiba, plus Casko un remonti leetaaki par A6.

Nē, es uztraucos, jo arvien vairāk to jocīgo cilvēku sarodas, un viņi apdraud MANI Pats uz tādu kasti pārsēsties netaisos - 1) vairāk zupas nokurināt ne par ko, tikai lai lielāku lūžņu kaudzi apkārt vadātu, 2) no ceļa nobraukt var arī ar četriem riņķiem, tikai vispirms jānoņem nost nīdforspīdistu ļitaki un jāuzliek standarta atsperes [esiniekiem laikam mazākus uzlikt nevar, izņēmums[man pašam, tādu, protams, arī nav]], 3) ja man piepeši sarastos baigā ģimene - nopirktu T4, neapšaubāmi praktiskāks par jebkuru džipmašīnu vai kašteli

P.S. Tie kas min nobraukšanu no ceļa, parasti izraisa smaidu Sevišķi ja to saka A6Q īpašnieks

jāsaka, ka pilnīgi piekrītu msh, jo ja šāds "no ceļa nobraucējs" krāns iekrašo manā vieglajā, tad neatkarīgi no tā, cik viņš labs un drošs, tas lielais bezceļnieks (kā maģistrs izteicās) viņu no aigšpuses izšķārdīs. un dēļ tādiem krāniem krutakiem tagad visiem būtu džipi jāpērk, lai nebūtu jābaidās, ka viņu bērniem un pašiem šāds varētu pārmīcīt pāri???

rrupucis Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

neko nesaku par tiem, kam tiešām darba vai citām vajadzībām tas džipveidīgais ir vajadzīgs, bet par pārējiem visu izsaka šis maģistra koments

Magistrs rakstīja: Tieši tā. Es pamazām arī kratos vaļā no sava transporta līdzekļa. Pirkšu kārtīgu auto - džipu. Un tad tie pretējās joslas kingi varēs čurāt biksēs.

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Ko Juus te nemaas!?! Dzipveidiigo vadiitaaji (iznemot MB G klasi varbuut) vaaraa daudz mazaakus suudus nekaa BMW vadiitaaji. Pa preteejo pusi nevienam nav jaauztraucaas, kursh pats brauc normaali, bet tie `peedeejo centimetru atpakal lideeji savaa joslaa``, patieshaam ir pelniijushi `piemiizt bikses no pretiimnaakoshaa dzipa (patieshaam nevienam neveelu sliktu, ceru, ka taadi tiks cauri tikai ar uzbiili.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tātad džipisti savus papildus izdevumus un papildus neērtības uzņemas, lai izglītotu stulbus un agresīvus vadītājus. Cik cēli

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

varbuut ka kaads no ES fondiem par to piemaksaa?

rrupucis Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

es gan neteiktu, ka džipisti ir tie kulturālākie braucēji, it īpaši tie kas brauc ar X5, Cayene, krutajiem amīšu džipiem un vēl vesela virkne. tipa - es sēžu tankā, esmu liels, smags un kruts, es nāku

varētu padomāt, ka tikai rindā atpakaļlīdēji ir tie kas cieš avārijās? braucot katru dienu uz darbu nieka 30 km dienā (pie tam ne rīgā) vismaz pāris reizes nedēļā ir kādi luņi krutie apdzinēji pretī vai pa ceļam, kuru dēļ ir jāpiebremzē straujāk vai jālien bezmaz uz apmales. tizli! un ir taču saprotams, ja ar tādu salikšos frontālā vai kā savādāk, tad lielāka šaize būs, ja tas būs džips

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

www.reklama.lv/...

iauto ``chuvakiem`` cena runaajama!

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

kur es vinju jau esmu redzeejisludinaajumu

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

nez kam taa webasta wajadziiga ??? nebiju manijis ka 2,8Q nepietiekami siltu

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti