Nippon Auto

ruukiic Reģ.: 26.03.2003

Nu sķiet, ka pagaidām ir garām....

Nezinu, kā tur uz vietas izskatās taču zvanīju šamējiem - kārtējā apkope autiņam.

Paceļ meitietis ar nelielu akcentu: - Nippon Auto.

Es: - Labdien, es gribētu noskaidrot par apkopes izmaksām un kad to varētu izdarīt.

Meitietis: - Pievienošu Jums meistaru, uzgaidiet. (Balss toņa laipnība 10 baļļu skalā ap 1.50.... un nez kāpēc man meistars uzreiz vajadzīigs.... gg).

Gaidu kādu brītiņu, paceļ Meistars: - Lūdzu.

Es: - Labdien, es gribētu noskaidrot par apkopes izmaksām un kad to varētu izdarīt.

Meistars: - Nūūū, mēs vēl tā īsti nezinām... vēl tikai kalkulējam... nu būs kādus 10 latus lētāk kā pie iepriekšējiem, nu pie Bensona.

Es: - Tur bija aptuveni 150,- Ls.

Meistars: - Nu jā, mums būs kādi 10... 15 lati mazāk. Bet mēs vēl kalkulējam.

Es: - Un kad to apkopi varētu uztaisīt.

Meistars: - Nu vēl nevaram, nav mumsa serviss vēl vaļā. Kaut kad pēc 15-tā datuma varētu. Bet precīzi vēl nevaru pateikt.

Es: labi, paldies par informāciju.

Sarunas beigas.

Secinājums: Ja pie Bensona Tu jebkurā saziņas veidā - pa telefonu vai uz vietas esi KLIENTS, tad šeit man radās padomju laika gastranomijas veikala apmeklējuma sajūta.....

 
1 2 3 4 5 6 ..13
nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Starp citu, apkopes var turpināt veikt arī pie Bensona. Garantija saglabājas, jo apkope tiek veikta atbilstoši Honda rūpnīcas prasībām, ko apliecina arī izsniegtais kvalitātes sertifikāts.

Pie Bensona šobrīd nevar veikt GARANTIJAS remontu, kā arī iegādāties JAUNAS Honda automašīnas.

Pārējais viss pa vecam!

niekalbis Reģ.: 04.11.2002
0 0 Atbildēt

Vispār interesanti, ko un kā dara tie, kam ir garantijas gadījumi. Brauc pie Bensona? Vai gaida, kamēr tiks pabeigta "kalkulācija" un nippon auto serviss sāx strādāt?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

niekalbis rakstīja: Vispār interesanti, ko un kā dara tie, kam ir garantijas gadījumi. Brauc pie Bensona? Vai gaida, kamēr tiks pabeigta "kalkulācija" un nippon auto serviss sāx strādāt?

Pieņemu, ka tādu ar "garantijas gadījumiem" nav daudz, jo tādu daudz nebija arī Bensons Auto ziedu laikos.

Bensons "garantijas gadījumus" pretī neņem un Nippons šobrīd arī nē (cik var saprast).

Tas nozīmē, ka paliek Šauļi, Klaipēda, Pērnava, u.c., kas kuram tuvāk.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

For$i,tas saucas "ar jaunu auto Jums nebùs problèmu" pie viena vèl ekskursija sanàk.

Jums nav tàda sajuuta ka jùs opa opaa panjem?nepietiek ka auto nav jùsu,veel ir jàmeklè kam naudinjas maksàt?

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

sheema vienkaarsha -apkopes pie Bensona un ja tur konstatee ''garantijas gadijumu' , tad rjuljezz uz nipelpi peli , usjo

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: For$i,tas saucas "ar jaunu auto Jums nebùs problèmu" pie viena vèl ekskursija sanàk.

Jums nav tàda sajuuta ka jùs opa opaa panjem?nepietiek ka auto nav jùsu,veel ir jàmeklè kam naudinjas maksàt?

a kam tagad viegli - valstii kriize

niekalbis Reģ.: 04.11.2002
0 0 Atbildēt

manam FRV stūres audio kontrole nestrādā īsti labi-kad stūre sagriezta, tad jā, ja taisni, tad nē. garantija vēl ir. nez, kā būtu ar manām patērētāja tiesībām, ja zvanītu uz nippon prasot labot un šie mani sūtītu junaH vai vismaz uz šauļiem?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

niekalbi

Ja nemaldos, tad tu par šo defektu rakstīji jau labu laiku atpakaļ (kļūdos???).

Ko tad tik ilgi gaidīji?

Galu galā var jau arī kāu nedēļu vēl paciesties, kad Nippons sāks rullēt un tad jau garantijs remonts tiks veikts. Pie tam ar audio var mierīgi rīkoties arī ar viduskonsolē esošajām pogām.

Paldies Dievam manu FR-V un arī CR-V šāda liksta nav piemeklējusi!

niekalbis Reģ.: 04.11.2002
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: niekalbi

Ja nemaldos, tad tu par šo defektu rakstīji jau labu laiku atpakaļ (kļūdos???).

Ko tad tik ilgi gaidīji?

Galu galā var jau arī kāu nedēļu vēl paciesties, kad Nippons sāks rullēt un tad jau garantijs remonts tiks veikts. Pie tam ar audio var mierīgi rīkoties arī ar viduskonsolē esošajām pogām.

Paldies Dievam manu FR-V un arī CR-V šāda liksta nav piemeklējusi!

ir tā,kā Tu saki,ka jau kādu laiku šaize vērojama. bet nu dibenu neplēš un braukt netraucē, līdz ar to arī nesasteidzu ar novēršanu

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Joprojām Honda importieris, rūpnīca whatever sludinās, ka tas viss darīts, lai celtu hondas prestižu vēl augstāk un lai neciestu klietni? Pēdējā laika stulbākie un absurdākie meli. Lai veicas Bensonam!

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Joprojām Honda importieris, rūpnīca whatever sludinās, ka tas viss darīts, lai celtu hondas prestižu vēl augstāk un lai neciestu klietni? Pēdējā laika stulbākie un absurdākie meli. Lai veicas Bensonam!

aga , ja Bensonaa deva free kapiju ar kuukaaam , tad nipi pelii daliis free pigmakus ar kakaakalu

piskjuki , nax

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: niekalbi

Ja nemaldos, tad tu par šo defektu rakstīji jau labu laiku atpakaļ (kļūdos???).

Ko tad tik ilgi gaidīji?

Galu galā var jau arī kāu nedēļu vēl paciesties, kad Nippons sāks rullēt un tad jau garantijs remonts tiks veikts. Pie tam ar audio var mierīgi rīkoties arī ar viduskonsolē esošajām pogām.

Paldies Dievam manu FR-V un arī CR-V šāda liksta nav piemeklējusi!

[un smejos par to, ka sekss sīkumu dēļ ]

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Ja šitā notiktos ar BMW, es pārietu uz Porsche

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tas tak būtu bezmaz tas pats, kas uz golfu pārsēsties

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

atkal tas jebaņko te umņičī , sip xunaj siksmerdeli drāzt savu mega audī 1,6 stereo , ar Klaipedos nummuriem.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ak tu nabaga TDI

Reku viens piemērs - opja golfmašīnai atkodās apmīzējs. Uz pakaļas loga mīž, uz priekšas ne. Nu ko - svilpodams paņemu dažus štrumus, dažas min, stūre nost, slēdži nost, nokasu kontaktus, sakrāmēju visu atpakaļ, zaibis, viss iet Un tamlīdzīgas nodarbes par piecīšiem varu atkārtot arī citiem Kamēr kas jums te notiek - seksojies ar nipponu, bīdies laikus un vēl beigās smuki maksā TDI tak streso, jo pretargumenta tam nav

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Ak tu nabaga TDI

Reku viens piemērs - opja golfmašīnai atkodās ap*******. Uz pakaļas loga mīž, uz priekšas ne. Nu ko - svilpodams paņemu dažus štrumus, dažas min, stūre nost, slēdži nost, nokasu kontaktus, sakrāmēju visu atpakaļ, zaibis, viss iet Un tamlīdzīgas nodarbes par piecīšiem varu atkārtot arī citiem Kamēr kas jums te notiek - seksojies ar nipponu, bīdies laikus un vēl beigās smuki maksā TDI tak streso, jo pretargumenta tam nav

ok ok , naaksi manai gondai ,par piechuku ,piem. kalotkas mainiit -pasham kautkaa nagripaas rokas kjeepaat un pofik man taa garantiju buushanu 'zaudeeshana'

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

Nippom kaut gadu smirdigu vestuli atsutijis pa pastu bija, ar kuru aicinaja auto taisit un apkalpot po vinjiem, jo Bensonam atnemta license utt....

Zalitis, bijusais Bensons darbinieks, nozadzis Bensons klientu info un suta visadus fufeljus

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Ak tu nabaga TDI

Reku viens piemērs - opja golfmašīnai atkodās ap*******. Uz pakaļas loga mīž, uz priekšas ne. Nu ko - svilpodams paņemu dažus štrumus, dažas min, stūre nost, slēdži nost, nokasu kontaktus, sakrāmēju visu atpakaļ, zaibis, viss iet Un tamlīdzīgas nodarbes par piecīšiem varu atkārtot arī citiem Kamēr kas jums te notiek - seksojies ar nipponu, bīdies laikus un vēl beigās smuki maksā TDI tak streso, jo pretargumenta tam nav

ta tev jau ari pa golfu neko labaku nevar dot remontet.Mašina sasipejs ibio

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Ja šitā notiktos ar BMW, es pārietu uz Porsche

tikai nestāsti, ka ar savu divdesmitpirmo brauc uz vāciju pie dīlera eļļu mainīt

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

msh rakstīja: Ak tu nabaga TDI

Reku viens piemērs - opja golfmašīnai atkodās ap*******. Uz pakaļas loga mīž, uz priekšas ne. Nu ko - svilpodams paņemu dažus štrumus, dažas min, stūre nost, slēdži nost, nokasu kontaktus, sakrāmēju visu atpakaļ, zaibis, viss iet Un tamlīdzīgas nodarbes par piecīšiem varu atkārtot arī citiem Kamēr kas jums te notiek - seksojies ar nipponu, bīdies laikus un vēl beigās smuki maksā TDI tak streso, jo pretargumenta tam nav

ok ok , naaksi manai gondai ,par piechuku ,piem. kalotkas mainiit -pasham kautkaa nagripaas rokas kjeepaat un pofik man taa garantiju buushanu 'zaudeeshana'

galīgi stulbs?????

kā dīleris var atteikt garantiju, ja tu pats esi nomainījis kalodkas????

nu i nakui tādu servisu!

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

TDI rakstīja:

msh rakstīja: Ak tu nabaga TDI

Reku viens piemērs - opja golfmašīnai atkodās ap*******. Uz pakaļas loga mīž, uz priekšas ne. Nu ko - svilpodams paņemu dažus štrumus, dažas min, stūre nost, slēdži nost, nokasu kontaktus, sakrāmēju visu atpakaļ, zaibis, viss iet Un tamlīdzīgas nodarbes par piecīšiem varu atkārtot arī citiem Kamēr kas jums te notiek - seksojies ar nipponu, bīdies laikus un vēl beigās smuki maksā TDI tak streso, jo pretargumenta tam nav

ok ok , naaksi manai gondai ,par piechuku ,piem. kalotkas mainiit -pasham kautkaa nagripaas rokas kjeepaat un pofik man taa garantiju buushanu 'zaudeeshana'

galīgi stulbs?????

kā dīleris var atteikt garantiju, ja tu pats esi nomainījis kalodkas????

nu i nakui tādu servisu!

principaa es par to ka pasham mainiit kalotkas ira 'sapadlo' un nepik saliidzinaat simpi ar pirxtu tb 20gadiigus golpus ar jauniem autosiem

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

Pirmais rakstīja:

TDI rakstīja:

msh rakstīja: Ak tu nabaga TDI

Reku viens piemērs - opja golfmašīnai atkodās ap*******. Uz pakaļas loga mīž, uz priekšas ne. Nu ko - svilpodams paņemu dažus štrumus, dažas min, stūre nost, slēdži nost, nokasu kontaktus, sakrāmēju visu atpakaļ, zaibis, viss iet Un tamlīdzīgas nodarbes par piecīšiem varu atkārtot arī citiem Kamēr kas jums te notiek - seksojies ar nipponu, bīdies laikus un vēl beigās smuki maksā TDI tak streso, jo pretargumenta tam nav

ok ok , naaksi manai gondai ,par piechuku ,piem. kalotkas mainiit -pasham kautkaa nagripaas rokas kjeepaat un pofik man taa garantiju buushanu 'zaudeeshana'

galīgi stulbs?????

kā dīleris var atteikt garantiju, ja tu pats esi nomainījis kalodkas????

nu i nakui tādu servisu!

principaa es par to ka pasham mainiit kalotkas ira 'sapadlo' un nepik saliidzinaat simpi ar pirxtu tb 20gadiigus golpus ar jauniem autosiem

galīgs losis esi???? kas ta jaunam autosam kalodku uzbūvē ir principiāli savādāk kā 20gadus vecam, ka tikai autorizētie "speciālisti" spēj kalodkas samainīt

nu labi, piekrītu, ka uz domkrata celt pepelacu un muģīties tur pa apakšu dēļ 5latiem ir santīmjāšana, bet ja tev garāžā ir normals pacēlājs un smukie cimdi lai rokas nepaliek netīras, tad braukt un maksāt 40latus par kalodku nomaiņu tikai tāpēc lai NEZŪD GARANTIJA ir jokaini

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

GARANTIJA zūd arī tiem lohiem, kas paši izber pelnutrauku

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: GARANTIJA zūd arī tiem lohiem, kas paši izber pelnutrauku

arii riepas mainiit driikst tikkai diilershipaa

1 2 3 4 5 6 ..13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti