Nippon Auto

ruukiic Reģ.: 26.03.2003

Nu sķiet, ka pagaidām ir garām....

Nezinu, kā tur uz vietas izskatās taču zvanīju šamējiem - kārtējā apkope autiņam.

Paceļ meitietis ar nelielu akcentu: - Nippon Auto.

Es: - Labdien, es gribētu noskaidrot par apkopes izmaksām un kad to varētu izdarīt.

Meitietis: - Pievienošu Jums meistaru, uzgaidiet. (Balss toņa laipnība 10 baļļu skalā ap 1.50.... un nez kāpēc man meistars uzreiz vajadzīigs.... gg).

Gaidu kādu brītiņu, paceļ Meistars: - Lūdzu.

Es: - Labdien, es gribētu noskaidrot par apkopes izmaksām un kad to varētu izdarīt.

Meistars: - Nūūū, mēs vēl tā īsti nezinām... vēl tikai kalkulējam... nu būs kādus 10 latus lētāk kā pie iepriekšējiem, nu pie Bensona.

Es: - Tur bija aptuveni 150,- Ls.

Meistars: - Nu jā, mums būs kādi 10... 15 lati mazāk. Bet mēs vēl kalkulējam.

Es: - Un kad to apkopi varētu uztaisīt.

Meistars: - Nu vēl nevaram, nav mumsa serviss vēl vaļā. Kaut kad pēc 15-tā datuma varētu. Bet precīzi vēl nevaru pateikt.

Es: labi, paldies par informāciju.

Sarunas beigas.

Secinājums: Ja pie Bensona Tu jebkurā saziņas veidā - pa telefonu vai uz vietas esi KLIENTS, tad šeit man radās padomju laika gastranomijas veikala apmeklējuma sajūta.....

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..13
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: brauciet mainīt logu slotiņas uz hondas dīlercentru

vot es jau kuro dienu mēģinu uzdot jautājumu vai hondai nomainot paša spēkiem logu slotiņas tiešām zīd garantija uz priekšējo stiklu

laikam jau es nemāku izteikties.... neviens vēl nav atbildējis

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

mansotraises rakstīja: dažādi ir cilvēki. zinu vienu sevišķi smagu gadījumu, kad cilvēks brauca gaisa filtru uz dīlerservi mainīt...

čoms arī no sērijas, ka varot tajā laikā vairāk nopelnīt. Tikai viņš aizmirsa ierēkināt ceļā korķos pavadīto laiku un patērēto degvielu un to ka par 5min darbu no viņa paņema kā par 1/2h.

Drusku ir jāsaprot kāpēc tu brauc uz servisu. ja brauc un saki man lūdzu apkopīti, tad iespējams ka tev nomainīs visu ko, tikai ne to kas ir beigts. Jo tas beigtais neietilpst apkopītē.

Tas protams neattiecas uz pārbaudītiem meistariem, servisiem un sava amata fanātiem. Tie nemainīs to, kas nav jāmaina, un nesipīs tev prātu, ka pusauto ir beigts.

Bet, lai brauktu mainīt lampiņas, gaisa filtru vai logu šķidrumu... nu kaut kā nelīmējas man tas.

Ja mazliet padomā - līmējas gan. Tev mājās ir gaisa filtrs? Man nav. Un jas saskaita kopā laiku, lai to iegādātos un nomaiņu (manam auto tas ir pieejams no apakšas), ātrāk un vienkāršāk ir aizbraukt uz servisu. Logu škidrumu, protams, ieleju pats, bet papildināt eļlas līmeni braucu uz servisu (vai pareizāk sakot iebraucu, kad snāk pa ceļam) - jo nav jāsatraucas par eļļu saderību un lētāk arī sanāk. Ja jāielej ~0.5l - nopirkt var tikai litru, kas maksā ~6Ls, bet serisā pielies ar visu darbu par 5.

tev ir audī??????

tā ir vienīgā man zināmā marka, kurai jāpielej eļļa starp maiņām....

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Seene rakstīja:

mansotraises rakstīja: dažādi ir cilvēki. zinu vienu sevišķi smagu gadījumu, kad cilvēks brauca gaisa filtru uz dīlerservi mainīt...

čoms arī no sērijas, ka varot tajā laikā vairāk nopelnīt. Tikai viņš aizmirsa ierēkināt ceļā korķos pavadīto laiku un patērēto degvielu un to ka par 5min darbu no viņa paņema kā par 1/2h.

Drusku ir jāsaprot kāpēc tu brauc uz servisu. ja brauc un saki man lūdzu apkopīti, tad iespējams ka tev nomainīs visu ko, tikai ne to kas ir beigts. Jo tas beigtais neietilpst apkopītē.

Tas protams neattiecas uz pārbaudītiem meistariem, servisiem un sava amata fanātiem. Tie nemainīs to, kas nav jāmaina, un nesipīs tev prātu, ka pusauto ir beigts.

Bet, lai brauktu mainīt lampiņas, gaisa filtru vai logu šķidrumu... nu kaut kā nelīmējas man tas.

Ja mazliet padomā - līmējas gan. Tev mājās ir gaisa filtrs? Man nav. Un jas saskaita kopā laiku, lai to iegādātos un nomaiņu (manam auto tas ir pieejams no apakšas), ātrāk un vienkāršāk ir aizbraukt uz servisu. Logu škidrumu, protams, ieleju pats, bet papildināt eļlas līmeni braucu uz servisu (vai pareizāk sakot iebraucu, kad snāk pa ceļam) - jo nav jāsatraucas par eļļu saderību un lētāk arī sanāk. Ja jāielej ~0.5l - nopirkt var tikai litru, kas maksā ~6Ls, bet serisā pielies ar visu darbu par 5.

tev ir audī??????

tā ir vienīgā man zināmā marka, kurai jāpielej eļļa starp maiņām....

Paskaties parakstu

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: un cik bieži pečkas slēdzis ir jāmaina 10 gadīgam Civic un cik - tavai mucai?

Faktiski jebkura Honda un ne tikai iekabina tavai mucai vienos vārtos!

Tu savam Audi 80 himnu (odu) vēl neesi sacerējis?

Es savam vienu reizi nomainīju un pietiek Gan jau līdz klimata ielikšanai izvilks Bet tam civikam, gar kuru sanāca seksoties, bija zaļais slēdzī - kā lai savādāk nosauc to, ja nedarbojas, visu pārkravā, un tad viss, kā par spīti, skaisti darbojas... Divdesmitgadīgai mašīnai piedodami, bet desmitgadīgai? Kaut gan pareizi, priekšā uz restes lielais H, viss skaidrs I tur vēl pašā salonā interesanti pakaļas risinājumi

Par vieniem vārtiem - ja tā jebkura gonda būs civiks ar normāliem motoriem, tad jā, uz ceļa saliks - šķībači māk ražot zāģējamus mazmotorus Bet tavam cirvim nespīd pat salikšana uz ceļa, par citurieni nemaz nerunājot

Es vispār esmu par Sretsked ideju - pārzināt savas mašīnas stāvokli un vajadzības gadījumā spēt par to parūpēties - tikai man tas nejauši aizgāja tālākā līmenī

Starp citu, mani iepriekšējie divi posti šajā topikā bija vērsti pret "nomiksēņošanu" - nespēju īpašnieka spēkiem novērst smieklīgus sīkumus Kaut gan nomiks to nemaz nedrīkst - garantija kaput Bet pārējajiem, kas, teiksim, kādus smieklīgus elektriskus sīkumus brauc novērst servisos - iesaku paskatīties, teiksim, šrotos, kā pārsvarā tiek uzliktas signalizācijas un padomāt

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Seene rakstīja:

mansotraises rakstīja: dažādi ir cilvēki. zinu vienu sevišķi smagu gadījumu, kad cilvēks brauca gaisa filtru uz dīlerservi mainīt...

čoms arī no sērijas, ka varot tajā laikā vairāk nopelnīt. Tikai viņš aizmirsa ierēkināt ceļā korķos pavadīto laiku un patērēto degvielu un to ka par 5min darbu no viņa paņema kā par 1/2h.

Drusku ir jāsaprot kāpēc tu brauc uz servisu. ja brauc un saki man lūdzu apkopīti, tad iespējams ka tev nomainīs visu ko, tikai ne to kas ir beigts. Jo tas beigtais neietilpst apkopītē.

Tas protams neattiecas uz pārbaudītiem meistariem, servisiem un sava amata fanātiem. Tie nemainīs to, kas nav jāmaina, un nesipīs tev prātu, ka pusauto ir beigts.

Bet, lai brauktu mainīt lampiņas, gaisa filtru vai logu šķidrumu... nu kaut kā nelīmējas man tas.

Ja mazliet padomā - līmējas gan. Tev mājās ir gaisa filtrs? Man nav. Un jas saskaita kopā laiku, lai to iegādātos un nomaiņu (manam auto tas ir pieejams no apakšas), ātrāk un vienkāršāk ir aizbraukt uz servisu. Logu škidrumu, protams, ieleju pats, bet papildināt eļlas līmeni braucu uz servisu (vai pareizāk sakot iebraucu, kad snāk pa ceļam) - jo nav jāsatraucas par eļļu saderību un lētāk arī sanāk. Ja jāielej ~0.5l - nopirkt var tikai litru, kas maksā ~6Ls, bet serisā pielies ar visu darbu par 5.

tev ir audī??????

tā ir vienīgā man zināmā marka, kurai jāpielej eļļa starp maiņām....

Tad saremontē savu nokauto B4 Man pat vecajam, nokautajam 1.8 karburatorniekam nebija ne pili jāpielej Šitam gan ir - jo šis ir vēl nokautāks Bet nākamnedēļ būs tai lietai jāpieķeras - laiks padarīt to motoriņu par mierīgi lietojamu - vadoties tikai pēc spuldzītēm un rādītājiem, motortelpā neskatoties

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

nu veči par lampiņām gan zagnuļi. Piemērs Reno Modus, pamēģini nomainīt lampiņu- ārti un bez sāpēm(ja netic pačeko netā). Kaut kas līdzīgsar volvo s60, lai nomainītu priekšējo pagrieziena spuldzi, šis tas ir jānoskrūvē, tas pats ar volvo v70, lai nomainītu aizmugures bremžu spuldzi, pus auto bagāžnieks ir jāizjauc, nafig.

nu ja īsti naf ko darīt saulainā sestdienas pēcpusdienā, welcome.

vēl tāds piemērs, no sērijas dari pac. autosa salona tīrīšana ar putekļusūcēju, plastmasu pulēšana, logu tīrīšana no iekšpuses, kur nu vēl vieglā ievaskošana....

tai laikā es labāk pasēžu ar savu ģimeni vai draugiem

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Gachs rakstīja: cilvēki ir ļoti dažādi... ir cilvēki, kas nemāk/negrib pat riepas apmainīt paši, un vējstiklu škidrumu pieliet, kur nu vēl eļļu pirkt/mainīt ... viens klients pat sauca meistaru lai šim uz ceļa, cauru riepu apmaina autiņam....

varbuūt vienkarši viņiem tas pilnīgi un galīgi neinteresē, auto lietas..nu ir tā, ko padarīsi?! tas ir tā pat kā daži netīra zobus un nemazgājas

ļoti daudzi paziņas, kuri nav saistīti ar autolietām paši ņemās, remontējās, lasa aprakstus DIY saitos un apgūst jaunas lietas, jo tas viņiem interesē un tas ir apsveicami

p.s Jā un tā ir ka pat spuldzīti/slotiņu tu nevari bez dīlera mainīt garantijas laikā, padomā pats - mainot spūldzīti, kauko salauzisi lukturī?! domā tev dilers kauko mainīs?! uzliksi aftermarket gaisa filtru, domā dilers būs priecīgs noteikumi jāievēro

Viena lieta ir interese, cita ir reālā situācija - te tev nav, teiksim, ASV, kur pa šosejām braukā tehniskās palīdzības dienesta mašīnas, kas tādiem amerikāņu nomiksēnēm palīdz. Kas latvijā atliek - kādās desmit lielākajās pilsētās ir evakuatori

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

P.S. Braucam, teiksim, no rīgas uz, vienalga, daugavpili, liepāju, ventspili, pusceļā dabūnam mīksto, a rokas par līkām, lai zapasku uzliktu - ko nu? Kādu stundu jātusē, kamēr sameklēs numuru, kamēr atbrauks Es pa to laiku būšu uzlicis savu pankūku un sen būšu gabalā

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tāpēc arī nav pieprasīts Nav pieprasījuma, nav piedāvājuma

Par sievietēm - autoskolās māca zapasku uzlikt neatkarīgo no dzimuma - gribētos ticēt Vienīgi sievišķajam dzimumam varētu nepietikt svara, lai atskrūvētu skrūves - tas gan

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

tā ir vienīgā man zināmā marka, kurai jāpielej eļļa starp maiņām....

Jebkuram auto ir jēpielej, ja tas tiek ekspluatēts pilnā slodzē. Latvijā to mūsdienu motoriem ir grūti panākt, bet ja ir nobraukti 8000km pa bāņiem ar 150-170km/h, tad eļļas līmenis nokrīt manāmi. Ne velti manuāļos tāds process ir aprakstīts

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: A kas ta tada par eļļu saderibu???

nu tak tavam golfam to nav jāzin. Bet dieva dēļ nemēgini iegādāties kādu auto ar turbodzinēju - būsi kārtējais, kas teiks, ka turbīna ir sūds un remonti dārgi.

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

ja par spuldzītēm sākām runāt.

lūgums nesmiet

Octavia II gabarītlampiņu kā nomainīt, izlasīju manuāli, mēģināju pats, nočakarējos, tā arī klāt netiku, kāds ir saskāries??

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Manai Hondai ir 5 gadi. Garantija sen beigusies (jauna gan pirkta Bensonā, tomēr esmu kāds 3. īpašnieks).

Neraugoties uz to dīlerserviss mani sazvanīja un piedāvāja nomainīt stabilizatora stieni bez maksas. Esot bijis atsaukums...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Seene....gulēt zem mašīnas ar mellu muti un nomainīt lampiņu vai ielikt radio neliecina par to, ka cilvēks ir šlosres un melnstrādnieks ( lai gan no tā nav jākaunas) . Tas liecina to, ka viņam ir plašāks redzes leņķis par visādiem nomikiem un sēnēm, kas ir baigie speciālisti kaut kādā šaurā nozarē, bet,saskaroties ar kaut kādu problēmu, apstājas un sauc mammu.

piekrist

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

''dasvikjeljis''

mee ar brachku piem. kvadrikjiem pashi mainam visas elljas ,kalotkas ,pusasu piljnjikus utt. sasiptas daljas - tas ir fun +to jaadara ''veel vakar'' un kulties ar piekabi via Riiga uz maxmoto waj vaforiitu kpieraxtoties '''rindas kaartiibaa'' +paljauties uz vinju ''kvaljitaati'' riskeejot palikt dzilji mezjaa/purvaa nau forshi , bet sipties ar autosu -pashiem mainiit elljas utt. nau nekaac ''funs'' jau kopsh kaada 1995 gada , iznjemot audio ''shtelliites'' un citus siikumus -kaa piem logupaceelaaj mechaanizma remonc/nomainja waj pak.loga el.shtorka -bet tas jau uz ''krutto'' OOOO attiecas , gondaaam xanuj nekas nebirzt

P.S. saloona un motoora gaisa filtrus un lampochkas gan pac mainu bet ellju gan pa retam iebraucu daliet Bensoonaa jo 1kaart Ow ellja tur ir pa 8ls/litraa 2kaart tas maxaa 2ls 3kaart padzeru kapiju un visbeidzot nepiesaarnjoju dabu ar tukshaam 1litriigajaam elljas kanninjaam

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

batka rakstīja: A kas ta tada par eļļu saderibu???

nu tak tavam golfam to nav jāzin. Bet dieva dēļ nemēgini iegādāties kādu auto ar turbodzinēju - būsi kārtējais, kas teiks, ka turbīna ir sūds un remonti dārgi.

Ja neproti atšķirt transmisijas eļļu no motora tad nu sorry...

mansotraises Reģ.: 15.09.2005
0 0 Atbildēt

Gachs rakstīja:

msh rakstīja: P.S. Braucam, teiksim, no rīgas uz, vienalga, daugavpili, liepāju, ventspili, pusceļā dabūnam mīksto, a rokas par līkām, lai zapasku uzliktu - ko nu? Kādu stundu jātusē, kamēr sameklēs numuru, kamēr atbrauks Es pa to laiku būšu uzlicis savu pankūku un sen būšu gabalā

tu varbūt jā,nomainīsi BET sieviete kurai mašīna ir tikai transports no A uz B, un neko saprot no tehnikas ?

ko viņai darīt, ja neviens izpalidzigs pilsonis nepiestāj ?

p.s ir LV pieejams tehniskas palidzibas dienesti/automasinas... bet nu tas ipaši nav pieprasīts.. tiešām šeit nav Amerika

bija nesen gadījums. skatos stāv meitenes ceļa malā ar Lupo, viss bagāznieks izkrauts uz ceļa, viena riepa mīksta. Domāju apstāsos palīdzēšu. cik tā darba ratu nomainīt.

Paceļu uz domkrata auto, atskrūvēju ratu, tad ņemu zapasku. Skatos tā uz diska GM.. aizdomīgi, kā tā vw ar gm disku. Nu labi, piemetu klāt - caurumi ta nepas karoče pārdevējs meičas apsipis... Nu neko, zvana uz SOS - 75 ls par palīdzību, LAMB ~90 lati, attālums no Rigas bija kādi 30km. meičas meža vidū, tumsa klāt. Biku pakavēju laiku, kamēr atbrauca pazina ar vw ratu. ko darītu kaut kur dziļākos laukos ? kāds tur palīdzības dienests.. iekruķītu viņi vēl lielākas summas.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

Seene rakstīja:

batka rakstīja: A kas ta tada par eļļu saderibu???

nu tak tavam golfam to nav jāzin. Bet dieva dēļ nemēgini iegādāties kādu auto ar turbodzinēju - būsi kārtējais, kas teiks, ka turbīna ir sūds un remonti dārgi.

Ja neproti atšķirt transmisijas eļļu no motora tad nu sorry...

Esi redzējis kādu ražotāju, kam piedāvājumā ir tikai divas eļļas - motora un transmisijas?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

batka rakstīja:

Seene rakstīja:

batka rakstīja: A kas ta tada par eļļu saderibu???

nu tak tavam golfam to nav jāzin. Bet dieva dēļ nemēgini iegādāties kādu auto ar turbodzinēju - būsi kārtējais, kas teiks, ka turbīna ir sūds un remonti dārgi.

Ja neproti atšķirt transmisijas eļļu no motora tad nu sorry...

Esi redzējis kādu ražotāju, kam piedāvājumā ir tikai divas eļļas - motora un transmisijas?

Nabadziņš cik tev gruta dzive.Ari esi no tas jaunas tupas paaudzes laikam

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

Seene rakstīja:

batka rakstīja:

Seene rakstīja:

batka rakstīja: A kas ta tada par eļļu saderibu???

nu tak tavam golfam to nav jāzin. Bet dieva dēļ nemēgini iegādāties kādu auto ar turbodzinēju - būsi kārtējais, kas teiks, ka turbīna ir sūds un remonti dārgi.

Ja neproti atšķirt transmisijas eļļu no motora tad nu sorry...

Esi redzējis kādu ražotāju, kam piedāvājumā ir tikai divas eļļas - motora un transmisijas?

Nabadziņš cik tev gruta dzive.Ari esi no tas jaunas tupas paaudzes laikam

par ko liecina spēja uz jautājumu atbildēt tikai ar interneta anonimitātes piesegtu rupjību? padomā pie kuras paaudzes esi pieskaitāms pats.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nu ko lai saka pa cilveku kas nespej atšķirt kadu eļļu vajag pieliet savam auto.Tas ir tupums

mansotraises Reģ.: 15.09.2005
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Nu ko lai saka pa cilveku kas nespej atšķirt kadu eļļu vajag pieliet savam auto.Tas ir tupums

nu tas vēl ir labi, ka cilvēks apzinās, ka eļļa ir jāpielej.

Man viens cilvēks reiz saka, ka kaut kāda lampiņa bieži degot šim panelī. nu pēc mēneša sanāca satikties, un pieiet pie viņa auto. Izrādijās, ka vienkārši eļļa beigusies izvilku taustu, tur pat galā pile kanpi savācās

vot tas ir tupums, ka pat grāmatiņā nevar atšķirt un ielūrēt kas tā par lampiņu.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ir gadījies redzēt auto, kuram 60K nobraukums un ne reizi nav bijis uz apkopēm

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Nu ko lai saka pa cilveku kas nespej atšķirt kadu eļļu vajag pieliet savam auto.Tas ir tupums

Tu esi gatavs par saviem vārdiem atbildēt? Pastastīsi kādu no mazumtirdzniecībā pieejamajām eļļām drīkst jaukt ar tikai vairumtirdzniecībā (servisos) pieejamo profesionālo pussintētiku?

Atvieglošu jautājumu - izmantoju Castrol -

1) kura no servisos pieejamajām eļļam ir pareizākā manam auto (zemapgriezienu dīzelis ar mainigas ģeometrija turbīnu)?

SLX PROFESSIONAL Longtec 0W-30

SLX PROFESSIONAL Powerflow BMW LL04 0W-30

SLX PROFESSIONAL Powerflow LongLife III 5W-30

SLX PROFESSIONAL Longtec VW LongLife II 0W-30

SLX PROFESSIONAL Longtec for Volvo Cars A5/B5 0W-30

SLX PROFESSIONAL 5W-30

MAGNATEC Professional A1 5W-30

MAGNATEC Professional A3 10W-30

TXT 505 01 5W-40

TXT SOFTEC 5W-40

GTX Professional A3 10W-30

GTX Professional A3 15W-40

TWS Motorsport 10W-60

2) kura no mazumtirdzniecībā piejamajām eļļām ir pēc tam jāpielej, lai nezaudētu eļļošanas kvalitāti?

EDGE Sport 0W-40

EDGE Sport 10W-60

Magnatec 5W-40

Magnatec 10W-40

Magnatec Diesel 10W-40

GTX 15W-40

Esi gatavs atbildēt un pierādīt ka pats neesi tups?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: bet sipties ar autosu -pashiem mainiit elljas utt. nau nekaac 'funs' jau kopsh kaada 1995 gada , iznjemot audio 'shtelliites' un citus siikumus -kaa piem logupaceelaaj mechaanizma remonc/nomainja waj pak.loga el.shtorka -bet tas jau uz 'krutto' OOOO attiecas , gondaaam xanuj nekas nebirzt

Skaties ka ar eļļu nesanāk kā rozem

P.S. Divdesmitgadīgām gondām nav vairs kam birt, jo viss jau sen pārkausēts

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti