Nippon Auto

ruukiic Reģ.: 26.03.2003

Nu sķiet, ka pagaidām ir garām....

Nezinu, kā tur uz vietas izskatās taču zvanīju šamējiem - kārtējā apkope autiņam.

Paceļ meitietis ar nelielu akcentu: - Nippon Auto.

Es: - Labdien, es gribētu noskaidrot par apkopes izmaksām un kad to varētu izdarīt.

Meitietis: - Pievienošu Jums meistaru, uzgaidiet. (Balss toņa laipnība 10 baļļu skalā ap 1.50.... un nez kāpēc man meistars uzreiz vajadzīigs.... gg).

Gaidu kādu brītiņu, paceļ Meistars: - Lūdzu.

Es: - Labdien, es gribētu noskaidrot par apkopes izmaksām un kad to varētu izdarīt.

Meistars: - Nūūū, mēs vēl tā īsti nezinām... vēl tikai kalkulējam... nu būs kādus 10 latus lētāk kā pie iepriekšējiem, nu pie Bensona.

Es: - Tur bija aptuveni 150,- Ls.

Meistars: - Nu jā, mums būs kādi 10... 15 lati mazāk. Bet mēs vēl kalkulējam.

Es: - Un kad to apkopi varētu uztaisīt.

Meistars: - Nu vēl nevaram, nav mumsa serviss vēl vaļā. Kaut kad pēc 15-tā datuma varētu. Bet precīzi vēl nevaru pateikt.

Es: labi, paldies par informāciju.

Sarunas beigas.

Secinājums: Ja pie Bensona Tu jebkurā saziņas veidā - pa telefonu vai uz vietas esi KLIENTS, tad šeit man radās padomju laika gastranomijas veikala apmeklējuma sajūta.....

 
1 2 3 4 5 6 7 8 ..13
nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

sievaman arī jurists, ja kas DDDDDDD

Jau rakstīju, ka nepeiciešamības gadījumā auto spētu (ne visu, protams) saremontēt pats, ko arī esmu darījis laikos, kad ar naudām bija pašvakāk. Tomēr pie šodienas situācijas izvēlos te iepriekš minēto "amerikāņu" variantu.

Katrā ziņā, lai šādu palikšanu uz ceļa nebūtu, izvēlos braukt ar jauniem auto.

Pagaidām ar savu izvēli esmu bijis un esmu arī tagad apmierināts!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

pazīstams autoevakuatora vadītājs stāstīja, ka visbiežāk nākoties vest jaunus meršus, kuri uz ceļa palikuši

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: pazīstams autoevakuatora vadītājs stāstīja, ka visbiežāk nākoties vest jaunus meršus, kuri uz ceļa palikuši

Loģiski - jauns getz sip santīmu un gaida sievasbrāli ar striķi nevis zvana evakuatoram.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: sievaman arī jurists, ja kas DDDDDDD

Jau rakstīju, ka nepeiciešamības gadījumā auto spētu (ne visu, protams) saremontēt pats, ko arī esmu darījis laikos, kad ar naudām bija pašvakāk. Tomēr pie šodienas situācijas izvēlos te iepriekš minēto "amerikāņu" variantu.

Katrā ziņā, lai šādu palikšanu uz ceļa nebūtu, izvēlos braukt ar jauniem auto.

Pagaidām ar savu izvēli esmu bijis un esmu arī tagad apmierināts!

Tak nomierinies. Vai tad neredzi ka te cilvēki neatšķir ka varēt un darīt nav viens un tas pats. Kas ir dzimis gulēšanai zem mašīnas ar melnu muti, lai tur arī paliek. Vienīgi nav skaidrs, ko tad neiet strādāt par mehāniķi, bet gan mēģina to darīt brīvajā laikā.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Bet jaunam auto tak ari nakas kadreiz ratu nomainit uz ceļa.Ir redzeti ka kārns tipiņš stav un blisinas kamer LAMB maina ratu

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Tak nomierinies. Vai tad neredzi ka te cilvēki neatšķir ka varēt un darīt nav viens un tas pats. Kas ir dzimis gulēšanai zem mašīnas ar melnu muti, lai tur arī paliek. Vienīgi nav skaidrs, ko tad neiet strādāt par mehāniķi, bet gan mēģina to darīt brīvajā laikā.

+1

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Nomik,pastāstīt par jaunu auto kļūmēm? Vai sapratīsi pats?

Acīmredzot, vajag izvēlēties pareizās auto markas, lai likstas uz ceļa nepiemeklētu!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Paņem brilles, tad tavs plašais redzes leņķis vēl papletīsies

kuka Reģ.: 19.05.2003
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

batka rakstīja: Nu lai sieva padod atsledziņas un bus jauki pavadits vakars

un bērni mellām mutēm palīdz činīt auto?

Tu slims vai izliecies?

Nu muusdienu jauna apaudze jau aug tik nejeedziiga unslinka ka driiz jau ja pat ljoti gribees nebuus speejigi ne lamopinju apmainiit ne par kalodku nerunaajot, taapeec pasham pakjimireteies pa iekshama un jaunai paaudzei radiit interesi un shaadas tadas iemanjas apmaaciit - taa pat butu sveetiiga lieta !

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Un nespej dzivot vieta kur nav mobila zonas vai interneta

kuka Reģ.: 19.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Seene....gulēt zem mašīnas ar mellu muti un nomainīt lampiņu vai ielikt radio neliecina par to, ka cilvēks ir šlosres un melnstrādnieks ( lai gan no tā nav jākaunas) . Tas liecina to, ka viņam ir plašāks redzes leņķis par visādiem nomikiem un sēnēm, kas ir baigie speciālisti kaut kādā šaurā nozarē, bet,saskaroties ar kaut kādu problēmu, apstājas un sauc mammu.

Nu sheit altliek tikai parakstiities - ne ko pielkikt vairs, neko atnjemt !

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vakar tikos ar vienu puisi.... moš viņš sito arī izlasīs.... tad baigi interesanti sanāk

pilsonis A iesūdz pilsoni B tiesā par teiksim nesamaksātiem 50000latiem, kas bija pēc līguma jāsamaksā par izdarītu darbu, darbs netika izdarīts un nauda attiecīgi netika samaksāta....

rezultātā abas puses algo advokātus, kas to lietu izbīda cauri un/vai atsitās

visā šajā cīņā par 50 000 latiem abas puses kopā samaksā advokātiem 15 000.....

normāla varka

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: vakar tikos ar vienu puisi.... moš viņš sito arī izlasīs.... tad baigi interesanti sanāk

pilsonis A iesūdz pilsoni B tiesā par teiksim nesamaksātiem 50000latiem, kas bija pēc līguma jāsamaksā par izdarītu darbu, darbs netika izdarīts un nauda attiecīgi netika samaksāta....

rezultātā abas puses algo advokātus, kas to lietu izbīda cauri un/vai atsitās

visā šajā cīņā par 50 000 latiem abas puses kopā samaksā advokātiem 15 000.....

normāla varka

Un tiesa vinne tas kura atdvokatam ir labaks blats pie tiesneša

vieplis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: vajag izvēlēties pareizās auto markas, lai likstas uz ceļa nepiemeklētu!

Tā gan labāk nesaki, Mērfijs parasti mēdz pielavīties drīz pēc šitādas staipīšanas!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Seene....gulēt zem mašīnas ar mellu muti un nomainīt lampiņu vai ielikt radio neliecina par to, ka cilvēks ir šlosres un melnstrādnieks ( lai gan no tā nav jākaunas) . Tas liecina to, ka viņam ir plašāks redzes leņķis par visādiem nomikiem un sēnēm, kas ir baigie speciālisti kaut kādā šaurā nozarē, bet,saskaroties ar kaut kādu problēmu, apstājas un sauc mammu.

Tiešām esi speciālists šaurā nozarē. Un diemžēl tā nozare ir tupums. Tak teica jau tev, ka esmu manījis ne tikai lampiņas, bet arī gredzenus un pārjaucis daudz un dažādus motorus. Bet tas laiks ir sen pagājis - šobrīd es to varu izdarīt, bet nedaru, jo ir daudz labākas lietas ko darīt. Problēmas uz ceļa esmu ne tikai pats risinājis, bet arī citiem palīdzējis. Bet tagad braucu ar auto, kas tiek uzturēts tādā stāvoklī, lai uz ceļa problēmu nebūtu.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Vācijā viesnīcā vārījām kaut kādu kafiju, iemetām spirāli pa dziļu krūzē un izbliezām korķus visā stāvā. Aizgāju pie vācieša, saku, kur kaste ar korķiem?? Šis saka-jāsauz avārijas dienests un lai taisa...pierunāju aiziet līdz korķiem pagrabā....attaisīju ar flaķenēm kasti ( atslēgas viņam, protams, nav) ,šis jau brīnījās...ieslēdzu automātus abius atpakaļ un aizgāju prom... ...vajag tomēr kaut ko apjēgt no dzīves, ne tikai klakšķināt klaviatūru un savilkt kaimiņienes sasieto šlipsi, nomik

Ironiski, bet pirms strādāju par juristu, biju elektriķis

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Par elektriķi strādāju laikos, kad studēju, lai kļūtu par ekonomistu un juristu. Tā lūk!

Esmu priecīgs par savu izvēli!

To, vai par juristu strādāju vai arī esmu jurists, vislabāk var spriest nevis iauto publika, bet gan mans darba devējs, kā arī personas, kuriem sniedzu juridiskas konsultācijas.

Ņemot vērā to, ka kleintu netrūkst, prezumēju, ka uz mani vairāk tas otrais variants attiecas!

Tēma par manu darbu no manas puses ir slēgta!

A par Nippon esmu gatavs diskutēt

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Nezinu, gredzenus es pašlaik gan ar nemainītu pats...bet vienkāršu līgumu saprast un uzrakstīt varēšu, ar elektrību galā tikšu un arī laivu salīmēšu...ja vajadzēs.

Labi,zēni, rakstiet līgumus un brauciet mainīt logu slotiņas uz hondas dīlercentru

A ko tā pēkšņi? Gredzenus mammai lūgsi nomainīt? Tikko taču biji visvaris.

mansotraises Reģ.: 15.09.2005
0 0 Atbildēt

dažādi ir cilvēki. zinu vienu sevišķi smagu gadījumu, kad cilvēks brauca gaisa filtru uz dīlerservi mainīt...

čoms arī no sērijas, ka varot tajā laikā vairāk nopelnīt. Tikai viņš aizmirsa ierēkināt ceļā korķos pavadīto laiku un patērēto degvielu un to ka par 5min darbu no viņa paņema kā par 1/2h.

Drusku ir jāsaprot kāpēc tu brauc uz servisu. ja brauc un saki man lūdzu apkopīti, tad iespējams ka tev nomainīs visu ko, tikai ne to kas ir beigts. Jo tas beigtais neietilpst apkopītē.

Tas protams neattiecas uz pārbaudītiem meistariem, servisiem un sava amata fanātiem. Tie nemainīs to, kas nav jāmaina, un nesipīs tev prātu, ka pusauto ir beigts.

Bet, lai brauktu mainīt lampiņas, gaisa filtru vai logu šķidrumu... nu kaut kā nelīmējas man tas.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

mansotraises rakstīja: dažādi ir cilvēki. zinu vienu sevišķi smagu gadījumu, kad cilvēks brauca gaisa filtru uz dīlerservi mainīt...

čoms arī no sērijas, ka varot tajā laikā vairāk nopelnīt. Tikai viņš aizmirsa ierēkināt ceļā korķos pavadīto laiku un patērēto degvielu un to ka par 5min darbu no viņa paņema kā par 1/2h.

Drusku ir jāsaprot kāpēc tu brauc uz servisu. ja brauc un saki man lūdzu apkopīti, tad iespējams ka tev nomainīs visu ko, tikai ne to kas ir beigts. Jo tas beigtais neietilpst apkopītē.

Tas protams neattiecas uz pārbaudītiem meistariem, servisiem un sava amata fanātiem. Tie nemainīs to, kas nav jāmaina, un nesipīs tev prātu, ka pusauto ir beigts.

Bet, lai brauktu mainīt lampiņas, gaisa filtru vai logu šķidrumu... nu kaut kā nelīmējas man tas.

Ja mazliet padomā - līmējas gan. Tev mājās ir gaisa filtrs? Man nav. Un jas saskaita kopā laiku, lai to iegādātos un nomaiņu (manam auto tas ir pieejams no apakšas), ātrāk un vienkāršāk ir aizbraukt uz servisu. Logu škidrumu, protams, ieleju pats, bet papildināt eļlas līmeni braucu uz servisu (vai pareizāk sakot iebraucu, kad snāk pa ceļam) - jo nav jāsatraucas par eļļu saderību un lētāk arī sanāk. Ja jāielej ~0.5l - nopirkt var tikai litru, kas maksā ~6Ls, bet serisā pielies ar visu darbu par 5.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

P.S. un ekoloģiskāk arī - servisā eļļu lej no 200L daudzkārt izmantojamas mucas, bet man jāpēr 1x lietojama un izmetama plastmasas burka.

mansotraises Reģ.: 15.09.2005
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

mansotraises rakstīja: dažādi ir cilvēki. zinu vienu sevišķi smagu gadījumu, kad cilvēks brauca gaisa filtru uz dīlerservi mainīt...

čoms arī no sērijas, ka varot tajā laikā vairāk nopelnīt. Tikai viņš aizmirsa ierēkināt ceļā korķos pavadīto laiku un patērēto degvielu un to ka par 5min darbu no viņa paņema kā par 1/2h.

Drusku ir jāsaprot kāpēc tu brauc uz servisu. ja brauc un saki man lūdzu apkopīti, tad iespējams ka tev nomainīs visu ko, tikai ne to kas ir beigts. Jo tas beigtais neietilpst apkopītē.

Tas protams neattiecas uz pārbaudītiem meistariem, servisiem un sava amata fanātiem. Tie nemainīs to, kas nav jāmaina, un nesipīs tev prātu, ka pusauto ir beigts.

Bet, lai brauktu mainīt lampiņas, gaisa filtru vai logu šķidrumu... nu kaut kā nelīmējas man tas.

Ja mazliet padomā - līmējas gan. Tev mājās ir gaisa filtrs? Man nav. Un jas saskaita kopā laiku, lai to iegādātos un nomaiņu (manam auto tas ir pieejams no apakšas), ātrāk un vienkāršāk ir aizbraukt uz servisu. Logu škidrumu, protams, ieleju pats, bet papildināt eļlas līmeni braucu uz servisu (vai pareizāk sakot iebraucu, kad snāk pa ceļam) - jo nav jāsatraucas par eļļu saderību un lētāk arī sanāk. Ja jāielej ~0.5l - nopirkt var tikai litru, kas maksā ~6Ls, bet serisā pielies ar visu darbu par 5.

nu pagaidi. tev taču atliek laiks, lai te diskutētu par to kā labāk darīt, bet nav laiks ieskriet veikalā panemt filtru? turklāt tagad taču katru sūdu pieved pat mājās. un Knecht vai Mann ražoto produkciju tirgo daudzas firmas. Domāju, ka veikalos ir tavam auto vajadzīgais filtrs.

nu labi, ok. piekrītu, ka ir auto kurām viss mainās caur pakaļu. tad tur protams ir cits stāsts. Es pats arī tad nelīstu apakšā, kaut kur pagalma vidū. Eļļu es arī nemainu mājās. Tur tev piekrītu, ka tā ir lētāk. Bet papildināt man gan nevajag.

Bet par to ekoloģiju gan nevajag. gribi būt zaļais, ej ar kājām, un nemīdi vaboles

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

A kas ta tada par eļļu saderibu???

vieplis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: A kas ta tada par eļļu saderibu???

Cilvim vienkārši grūtības atpazīt pareizos *W* un SAE ciparus

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tak apsties ar ko šis brauc. tam auto viss darās caur pakaļu.

1 2 3 4 5 6 7 8 ..13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti